Kaip išsirinkti tinkamą „WordPress“ prieglobą

„WordPress“ nuolat vystosi turinio valdymo sprendimu (CMS), kuris yra užpildytas funkcijomis pažangiausiam vartotojui, tuo pat metu pradedantiesiems jį lengva nustatyti ir naudoti. Jei porą mėnesių naudojate „WordPress“, esu tikras, kad pradėjote įsivaizduoti daugybę jo programų. Vykdyti savarankišką „WordPress“ tinklaraštį gali būti lengva ir sudėtinga tuo pačiu metu. Jei turite didelių investicijų, valdoma „WordPress“ prieglobos platforma, tokia kaip „WPEngine“, būtų tobula. Bet jei jūs ką tik atidarote svetainę ar tinklaraštį, tada valdomos „WordPress“ prieglobos „lankymas“ gali būti laikomas pinigų švaistymu. Tokiais atvejais bendro naudojimo hostingo įmonė būtų tobula – daugiausia dėl to, kad jie yra pigūs ir patikimi tuo pačiu metu. Tačiau tai yra susijusi su tam tikra rizika. Jei esate visiškai naujas žiniatinklio prieglobos scenarijus, tikimybė, kad būsite pavažinėtas (arba paprasčiau tariant, kad esate sukčiai), žymiai padidėja..

Šiandienos straipsnyje mes kalbėsime apie bendras „WordPress“ priegloba – kaip išsirinkti gerą bendro bendro naudojimo svetainę ir keletą rekomendacijų. Aš manau, kad jūs valdysite „WordPress“, todėl aptarsime gero kompiuterio ypatybes / reikalavimus, susijusius su „WordPress“. Pradėkime.

Pralaidumas ir vieta diske

HDDJei kuriate svetainę, 5 GB per mėnesį pakaktų. Kiek vietos diske pakaktų 5 GB. Bet jei savo svetainėje ketinate talpinti daug atsisiunčiamo turinio, jums prireiks daugiau pralaidumo ir vietos diske, atsižvelgiant į bendrą jūsų turinio dydį. Populiariausi prieglobos paslaugų teikėjai leidžia neribotą pralaidumą ir (arba) vietos diske.

Svetainių ar papildomų domenų skaičius

Papildomas domenasGeras bendro prieglobos paslaugų teikėjas leidžia jums priglobti mažiausiai 10 skirtingų svetainių. Populiarios leidžia priglobti neribotą skaičių svetainių. Galbūt galvojate – kodėl turėčiau priglobti daugiau nei vieną svetainę? Štai kodėl:

Dažniausiai ekonomiškai naudinga pirkti bendro naudojimo prieglobos sąskaitą mažiausiai vieneriems metams. Jei norėtumėte nusipirkti kas mėnesį, tai kainuotų daug daugiau. Taigi įsivaizduokite, jei po šešių mėnesių nuo šiol jūs nuspręsite atidaryti savo portfelio svetainę, o jūsų įsigytas žiniatinklio priegloba neleidžia daugiau nei vieno domeno. Ką tada darytum? Pirkti kitą hostingo sąskaitą? Taigi visada protingiau ieškoti žiniatinklio prieglobos, leidžiančios priglobti daugiau nei vieną domeną.

Subdomenų skaičius

Subdomenai

Potencialinis domenas yra antra svetainė, turinti unikalų turinį, tačiau naujo domeno vardo nėra. Vietoj to, jūs naudojate esamą domeno vardą ir pakeiskite www kitu vardu. Subdomeno vardas atrodo forums.domain.com. Daugelis prieglobos paslaugų teikėjų leidžia neribotas subdomenų skaičius – Tavo taip pat turėtų. Čia yra keletas galimų potemių naudojimo būdų:

  • Išbandykite savo „WordPress“ svetainę, kad atliktumėte temų ir papildinių testus bei elgesį
  • Tik atsisiųsti skirto domeno priegloba: http://download.domain.com/site-stats.pdf
  • Portfelio svetainės priegloba: http://author.domain.com/
  • Forumo priegloba: http://forum.domain.com/

„MySQL“ duomenų bazių skaičius

Duomenų bazėKiekvienam „WordPress“ diegimui reikalinga viena „MySQL“ duomenų bazė. Todėl jūsų žiniatinklio priegloba turi mažiausiai 1 MySQL duomenų bazė priglobti savo „WordPress“ svetainę. Vis dėlto rekomenduojama, kad jūsų kompiuteris turėtų ne daugiau kaip 10 duomenų bazių, idealiu atveju – neribotą. Jums gali prireikti papildomos duomenų bazės, kad galėtumėte surengti savo forumą, arba norėdami įdiegti „WordPress“ svetainės testavimo aplinką ar įdiegti kitą svetainės programinę įrangą..

Kontrolės skydelis

„cPanel“

„cPanel“ yra pirmaujanti pasaulyje prieglobos valdymo pultas, kuriuo naudojasi dauguma bendrai naudojamų prieglobos paslaugų teikėjų. Joje yra ypatybių ir vaizdo įrašų, skirtų absoliučiam pradedančiajam ir užkietėjusiam profesionalui. Pradedančiajam rekomenduočiau naudotis žiniatinklio priegloba, teikiančia „cPanel“. Tačiau jei tai nėra pirmas kartas, galite laisvai pasirinkti bet kurį valdymo skydelį!

Pagalba klientams

Palaikymas

Klientų palaikymas yra vienas iš esminių interneto prieglobos įmonės aspektų. Yra priežastis, kodėl žinomi interneto prieglobos paslaugų teikėjai, tokie kaip „HostGator“, planuoja nuo 5,56 USD per mėnesį (1 metų sutarčiai), o kiti pradeda nuo 2 USD. Viskas priklauso nuo klientų aptarnavimo kokybės.

Senas ar naujas – kurį šeimininką turėčiau ieškoti?

Senas ar naujas

Tai yra dar vienas labai svarbus veiksnys, kurį dauguma iš mūsų linkę pamiršti. Prieš pradedant mokytis, reikia tinkamai atsižvelgti į interneto prieglobos įmonės amžių. Jei jis rinkoje buvo tik keletą mėnesių – geriau jo nesinaudoti, nebent esate visiškai tikri dėl to, ką darote, ir ką daryti, jei viskas nepadeda. Tai nereiškia, kad visos naujos prieglobos įmonės yra blogos. Aš to nesakau.

Visų didžių dalykų pradžia yra maža.

Mes visi tai žinome. Štai keletas minčių:

Laikas yra pats geriausias mokytojas.

Žmonės įgyja patirties ir išminties bėgant metams. Todėl visada rekomenduojama kreiptis į įmonę, kuriai buvo bent 1–2 metai.

El. Pašto talpinimas

ŽiniatinklisKai turite savo svetainę, jums reikia tik laiko klausimo, ar jums reikia el. Pašto prieglobos. Mano patarimas – Žiniatinklio ir el. pašto prieglobas laikykite atskirai. Kodėl? Kadangi el. Pašto prieglobos nustatymas yra gana nepatogus (ir sudėtingas), o jūs esate užstrigę su PHP + MySQL pagrįstais el. Pašto klientais, kurie teikia mažai mobiliųjų paslaugų arba jų visai neturi, o jų nepakankamos kovos su e-bombų išpuoliais priemonės ir pan..

„Google“ programų dėka – el. Pašto prieglobos scenarijus buvo pakeistas į vieningą, paprastą ir efektyvų gautuosius. Deja, nuo 2012 m. Gruodžio mėn. „Google“ nutraukė nemokamą jų el. Pašto prieglobos paslaugos versiją. Vis dėlto nesijaudinkite – patikrinkite „Zoho“ arba „Microsoft Outlook“, kad galėtumėte nemokamai talpinti el. Paštą. Nepaisant to, labai rekomenduočiau pereiti prie atskiro el. Pašto paslaugų teikėjo – nuo pat pradžių, kad išvengtumėte problemų ateityje.

Kainų nustatymo ir grąžinimo politika

Įmonės produkto kainodarą galima spręsti logiškai. Vidutiniškai 4–6 USD yra tinkama bendro kompiuterio kaina. Reikėtų vengti mažiau nei 2,5 USD. Žinoma, jei jums bus taikoma 50% nuolaida, pirmuosius šešis mėnesius tikriausiai gausite mažiau nei 2 USD per mėnesį, tačiau tai yra kitas scenarijus. Trumpai tariant:

Jei tai per gerai, kad būtų tiesa, tikriausiai taip ir yra.

Kalbant apie pinigų grąžinimo politiką, žinomi šeimininkai, žinoma, yra teisingi savo žodžiui. Daugelis kompanijų siūlo pinigų grąžinimo garantiją nuo 15 iki 30 dienų. Bent a 7 dienų pinigų grąžinimo garantija turi pasiūlyti jūsų šeimininkas.

Atsarginės kopijos

Atsarginė kopija

Skaitmeninės prekės bet kada gali patekti į „kaput“ – tai apima 15 USD vertės skaitmeninį laikrodį arba 6 000 USD vertės „Supermicro“ serverį. Štai kodėl žmonės išleidžia daug pinigų atsarginėms duomenų kopijoms kurti. Štai kur slypi vienas iš pagrindinių „debesies“ prieglobos pranašumų – jei vienas serveris sumažėja, jūsų turinys pateikiamas iš kito. „HostGator“ bendras priegloba atsarginę politiką yra šiek tiek keista, bet jie imasi kas savaitę atsarginių kopijų. Kita vertus, „CrocWeb“ kasdien renka jūsų duomenų atsargines kopijas „R1Soft“, su 30 dienų atkūrimo taškais.

Internetinės apžvalgos

Internetinės apžvalgos

„WebHostingTalk“ yra resursas numeris vienas, norint atrasti puikių naujų hostingo kompanijų ir pasiūlymų. Labai rekomenduoju ja naudotis. Atidžiai stebėkite vartotojų komentarus ir pažiūrėkite, ar jie kokiu nors būdu paveikia jūsų reikalavimus. Kai kurie žmonės mėgsta kritikuoti kitus, o kai kurie netgi siekia pasakyti netiesą. Taigi prieš sakydami „ne“ būtinai naudokite tą „Kontaktų formą“. ��

Išvada:

Žodžiu, ten yra dešimtys tūkstančių bendro hostingo kompanijų. Kiekvienas, investavęs 10 dolerių, gali pradėti nuo vieno – taip – taip paprasta. Žinoma, galite įsivaizduoti savo svetainės prieglobos tokioje įmonėje padarinius – nesigilinkime į tai.

Kaip pažadėta, čia yra keletas žiniatinklio prieglobų, kurioms rekomenduojame nepamiršti visų anksčiau paminėtų veiksnių. Taip pat galite apsilankyti mūsų prieglobos puslapyje ir sužinoti daugiau prekės ženklų! Patikrinkite, ar „VentureHarbour“ yra išsami „ geriausios interneto prieglobos įmonės.

  • „HostGator“: Metiniai planai prasideda nuo 5,56 USD / mėn., Priglobti daugiau nei 9 000 000 domenų
  • „BlueHost“: Planai prasideda nuo 4,95 USD / mėn., Įskaitant 50% nuolaidą per pirmąjį mėnesį
  • „CrocWeb“: „LiteSpeed“ maitinimo priegloba, pradedant nuo 4,95 USD / mėn., Talpina daugiau nei 30 000 svetainių
  • „HostMonster“: Kitas prekės ženklas, kurį palaikome, su neribotais prieglobos planais, pradedant nuo 4 USD .95 / mėn
  • „WPEngine“: jei pradedate įmonės tinklaraštį ar svetainę, kuriai reikia didelių investicijų, „WPEngine“ yra geriausias jūsų pasirinkimas. Peržiūrėkite mūsų „WPEngine“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me