Kaip išugdyti įprastą „WordPress“ svetainės lankytojų auditoriją

Kaip išugdyti savo „WordPress“ svetainės auditoriją

Yra daug parašyta, kaip pritraukti lankytojus į savo „WordPress“ svetainę. SEO, aukštos kokybės turinys, reklama socialinėje žiniasklaidoje. O kaip priversti šiuos lankytojus reguliariai grįžti?

Kad svetainė būtų tikrai sėkminga, jums reikia nuolatinio patikimų lankytojų srauto. Tačiau kaip tai užtikrinti?

Laimei, yra daugybė būdų, kaip išugdyti nuolatinius „WordPress“ svetainės lankytojus. Pasirinktos parinktys labai priklauso nuo jūsų naudojamos svetainės tipo.
Jei kuriate bendruomenę, kad žmonės susiburtų ir įsitrauktų į internetą, galbūt norėsite pasirinkti narystės modelį arba paversti savo svetainę labiau socialiniu tinklu..

Jei parduodate produktus ar informaciją, turėtumėte apsvarstyti galimybę organizuoti varžybas, akcijas ar internetinius seminarus, kad sukurtumėte ištikimus dalyvius. Be to, kad ir kokio tipo svetainę turite, būtinai pagalvokite apie el. Pašto galimybių panaudojimą.

Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip galite įgyvendinti kai kurias strategijas ir taktikas, kurios padės jums sukurti ištikimą pakartotinių lankytojų auditoriją

Narystės svetainės

Apriboti „WordPress“ turinio programą
Turbūt akivaizdžiausias pasirinkimas paskatinti nuolatinius jūsų svetainės lankytojus yra pridėti prie jos narystės komponentą.

Narystės svetainės veikia remdamiesi prielaida, kad turite prisijungti, kad pamatytumėte turinį. Narystė gali būti nemokama, tačiau verta paskatinti grįžtančius lankytojus ir padaryti jūsų svetainę pelningą imant mokestį. Jei klientai sumokėjo už prisijungimą prie elitinio klubo su išskirtiniu turiniu, jie įsitikins, kad sugrįš.

„Apriboti turinį“ yra „WordPress“ papildinys, suteikiantis jums visus įrankius, reikalingus norint sukurti narystės svetainę. Šis papildinys leidžia apmokestinti žmones už tam tikro turinio peržiūrą ir siūlo daugybę variantų, pavyzdžiui, kelių narystės lygių, kad galėtumėte patenkinti įvairius auditorijos poreikius..

Naudodamiesi „Riboto turinio programa“, galite sukurti narystės svetainę, prie kurios žmonės moka, kad prisijungtų, ir sugrįš vėl ir vėl, kad gautumėte savo vertų pinigų.

Gaukite „BuddyPress“ ryšį

„BuddyPress“

Jei nenorite sukurti visavertės „premium“ narystės svetainės, bet vis tiek sukursite panašių minčių mąstytojų, kurie užsiima jūsų svetaine, bendruomenę, galbūt norėsite pasirinkti „BuddyPress“. Nemokamas „WordPress“ įskiepis „BuddyPress“ padeda į savo svetainę įtraukti daug socialinių tinklų funkcijų.

Įdiegdami „BuddyPress“, nariai gali susikurti savo profilius, o jūs galite nustatyti vartotojų grupes, pranešimus, veiklos srautus ir dar daug daugiau. Tai skatina bendruomenę susiformuoti ir suaktyvėti jūsų svetainėje, suteikiant žmonėms galimybę diskutuoti ir dalytis mintimis bei informacija apie tam tikrą temą ar nišą. Padėti žmonėms užmegzti tokius ryšius yra svarbiausia kuriant nuolatinių lankytojų socialinę svetainę.

Pašto adresų sąrašo svarba

„MailChimp“

Adresatų sąrašai yra būtini visoms svetainėms, norinčioms kurti šiuos dalykus. Gavę kieno nors el. Laišką, galite palaikyti ryšį su juo ir pradėti kurti pranešimus.

Išsiuntęs el. Laiškus, jis primins jūsų svetainės lankytojus ir nuolat atnaujins jūsų pateiktą naują ir įdomų turinį, apie kurį jie galbūt nežino. Svarbu nepamiršti, kad jei norite nuolatinių lankytojų, turite siųsti įprastus el. Laiškus.

„MailChimp“ yra laisvojo el. Pašto rinkodaros įrankis, kuris rinks, kaups pašto adresus ir išsiųs jūsų el. Laiškus automatiškai arba kai tik turėsite ką pasakyti. El. Laiškų siuntimas per „MailChimp“ yra paprastas būdas paskatinti žmones dar kartą apsilankyti jūsų svetainėje.

Siųskite naujienas apie konkursus, nemokamas elektronines knygas, naujus produktus ar įdomius įvykius, kurie privers juos įkelti jūsų svetainės URL. Įsitikinkite, kad visada turite nuorodą į savo svetainę, kad žmonės galėtų ją aplankyti tiesiogiai iš el. Pašto. Kuo lengviau pasiekti savo svetainę, tuo daugiau lankytojų sulauksite.

Webinarų naudojimas norint priminti lankytojams, kad jie turėtų grįžti į savo svetainę

„WebinarsOnAir“
Internetiniai seminarai yra ypač naudinga priemonė, primenanti žmonėms, kad jie turi reguliariai grįžti į jūsų svetainę. Žmonės dažnai galvoja apie internetinių seminarų naudojimą pelnui gauti arba naujų lankytojų pritraukimui.

Tačiau reguliarūs internetiniai seminarai yra protingas būdas išlaikyti lankytojus. Dažnai nauji svetainės lankytojai negrįžta vien dėl to, kad pamiršta apie svetainę arba negali rasti laiko tai padaryti. Suplanuodami internetinius seminarus, žmonės turės nustatytą apsilankymo jūsų svetainėje datą ir konkrečią priežastį tai padaryti.

„WebinarsOnAir“ yra galinga galimybė rengti internetinius seminarus. Šis sprendimas siūlo automatinius internetinius seminarus, mokamų internetinių seminarų parinktis, tiesioginius pokalbius ir klausimus bei daug daugiau. Tai reiškia, kad galite sutelkti dėmesį į savo internetinio seminaro kokybę ir nereikia jaudintis dėl techninių duomenų.

„BuddyPress“ gerai veikia internetiniuose seminaruose, nes lankytojai gali likti jūsų svetainėje arba sugrįžti visą savaitę, naudodamiesi „BuddyPress“ forumais, kad aptartų jūsų internetinio seminaro temą ar klausimus. Tai skatina stiprią aktyvią bendruomenę ir, žinoma, labai trokštamą dažną lankytoją.

Norite nuolatinių lankytojų? Vykdykite įprastas akcijas

„WooCommercePromotionManager“

Ne kartą buvo įrodyta, kad reklamos yra labai sėkmingas būdas skatinti jūsų svetainės lankytojus. Tačiau, jei norite paskatinti savo lankytojus dažniau lankytis jūsų svetainėje, tuomet vienkartinė reklama gali būti ne pats geriausias būdas tai padaryti. Vykdydami įprastas reklamas, turėsite daugiau galimybių pritraukti tikslinę auditoriją kelis kartus sugrįžti. Taigi, užuot vykdę vieną didelę akciją, išbandykite mažesnius, bet įprastesnius pasiūlymus. Pvz., „10% nuolaidų kiekvienam pirmadieniui pasirinktam produktui“.

„WooCommerce Promotion Manager“ yra populiarus „WordPress“ papildinys, kurį galite naudoti nustatydami reklamines kampanijas. Šis papildinys kainuoja vos 25 USD, kad būtų galima įdiegti, ir sutaupysite daug laiko bei pastangų. Tai leidžia jums pasirinkti išpardavimo produktus, akcijų laiką ir datą, taip pat bus rodomos skaidrių demonstravimo juostos, kad būtų galima reklamuoti jūsų akcijas. Naudokite „MailChimp“ kartu su savo reklamomis, primindami abonentams apie paskutinius jūsų pasiūlymus ir ragindami juos dar kartą apsilankyti jūsų svetainėje, kad patikrintumėte..

Nors reklamos yra puikus būdas paskatinti ką nors apsilankyti jūsų svetainėje, prieš pradėdami juos vykdyti, turėtumėte apsvarstyti keletą dalykų. Pirmas, ar galite sau leisti vykdyti akciją? Patikrinkite savo skaičius, puiku padidinti pardavimus, tačiau tik tuo atveju, jei uždirbate pelną.

Antras numeris, ar tikrai naudositės iš jų? Atidžiai stebėkite savo akcijas. Ar žmonės kartu su akcijomis perka ir kitus visos kainos produktus? Ar fiksuojate naujus lankytojų el. Pašto adresus? Ir svarbiausia, ar lankytojai nuolat grįžta?

Žmonės mėgsta konkursus

„PhotoContestWordPressPlugin“

Konkursas, kaip ir reklama, yra dar vienas įrodytas būdas pritraukti daugiau lankytojų į jūsų svetainę. Konkursas yra įdomus ir įdomus jūsų auditorijai ir sukuria gerą vibe. Žmonės mėgsta nemokamus daiktus, todėl dovanų susidarymo situacija yra tikras būdas surinkti el. Laiškus ir pridėti pasekėjų. O ką jau kalbėti apie nuolatinių lankytojų kūrimą?

Na, tai labai priklauso nuo jūsų vykdomų varžybų tipo. Galite pasirinkti iš daugelio gerų „WordPress“ papildinių variantų, kurie padės sukurti ir valdyti daugybę konkursų.

Tai, ko norite, paskatins jūsų lankytojų sąveiką ir privers juos grįžti į jūsų svetainę ar socialinės žiniasklaidos puslapius, kad pamatytų, kas dalijamasi. „Photo Contest“ „WordPress“ papildinys yra geras pasirinkimas, nes jis skatina žmones dalytis nuotraukomis.

Vaizdai visada sudomins žmones labiau nei tekstas, taigi, jei galite sukurti konkursą, kuriame žmonės dalijasi įdomiomis nuotraukomis, tai gali paskatinti žiūrovus dažnai grįžti pamatyti, kas buvo pridėta..

Nesvarbu, kokį tipą pasirinksite, gerai pagalvokite apie varžybas ir atidžiai stebėkite. Galbūt jūs surinkote daug el. Pašto adresų, bet kas dar? Ar šie el. Pašto adresai buvo paversti įprastu jūsų tinklaraščio srautu? Ar pasibaigus konkursui palaikėte stiprią socialinę veiklą, primindami žmonėms apie savo svetainę?

Jei pasirinkote konkursą, kuris skatino komentarus ir diskusijas, ar tai pagerino įtraukimą į jūsų svetainę? Gali būti, kad jums reikia surengti konkursų seriją, taigi jūs ne tik pritraukiate naujus lankytojus viename konkurse, bet ir skatinote grįžusius grįžti į kitas galimybes ką nors laimėti..

Baigiamosios mintys

Šiame straipsnyje yra daugybė idėjų, padėsiančių padidinti nuolatinių jūsų svetainės lankytojų skaičių. Apibrėžkite, kokio tipo svetainę turite, ir gerai pagalvokite, kokios parinktys jums labiausiai tiktų.

Nesvarbu, ką pasirinksite, būtinai stebėkite. Ar tai veikia? Ar sulaukiate nuolatinių lankytojų? Ar galite sau leisti tai vykdyti finansiškai ir turėdami laiko? Jei viena koncepcija nepagerina lankytojų skaičiaus grąžinimo, išbandykite kitą. Sukurti nuolatinę auditoriją yra sunkus ir nuolatinis darbas, tačiau tikrai to verta.

Kaip planuojate išugdyti auditoriją ar pakartoti savo svetainės lankytojus? Kas priverčia grįžti į lankomas svetaines? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me