Kaip išvengti šlamšto ir apsaugoti savo „WordPress“ tinklaraštį

Kaip išvengti šlamšto ir apsaugoti savo „WordPress“ tinklaraštį

Jūsų komentarų skiltyje pateikiamas patogus būdas bendrauti su savo svetainės skaitytojais. Deja, atidarius savo svetainę iki komentarų reiškia, kad turėsite kovoti su šlamštu. Nebent esate tinklaraštininko tipas, kuris neprašo atsiliepimų komentuodamas ir stebėdamas / grįždamas atgal, tam tikru metu turėsite su tuo susidoroti..

Bet klausimas yra, kaip? Kai šlamšto robotai (ir žmonių nepageidaujami el. Pašto siuntėjai) tampa sudėtingesni, vis sunkiau išlaikyti savo tinklaraštį nesvarbų ir netinkamą turinį..

Laimei, „WordPress“ yra įmontuotos funkcijos ir nemokami priedai, kurie padeda valdyti ir kovoti su šlamštu, įskaitant „Akismet“ ir komentarų juodus sąrašus. Dar geriau, kad yra daugybė trečiųjų šalių įskiepių, užtikrinančių papildomą apsaugą nuo šlamšto.

Šiame įraše nuodugniai išnagrinėsime šlamšto „WordPress“ tinklaraščiuose problemą, neigiamą poveikį, kurį jis gali turėti jūsų svetainei, jei jis nebus pažymėtas, ir kaip jį galima valdyti bei išvengti. Taip pat apžvelgsime „WordPress“ turimus įrankius, skirtus kovoti su šia problema. Galiausiai pateiksime keletą patarimų dėl papildinių, kad pakeistumėte šlamšto tvarkymą į kitą lygį. Pasinerkime!

Kas yra „WordPress“ komentarų šlamštas

Šlamšto komentarų ekrano kopija

Automatiniai šlamšto komentarai, tokie kaip šie, gali viršyti jūsų „WordPress“ duomenų bazę.

Tai gali sužavėti, kai jūsų tinklaraštyje pasirodo naujų komentarų. Tačiau tas pirmasis jaudulys dažnai dingsta, kai matote netinkamus atsakymus į savo turinį. Šie atsakymai, be abejo, taip pat žinomi kaip šlamštas. Žodynas tiesiog apibūdina jį kaip „nesusijusios ar netinkamos žinutės, siunčiamos internetu dideliam vartotojų skaičiui“. Man skamba teisingai.

Tinklaraščių šlamštas yra gimęs iš tos pačios šeimos, kaip ir taip gerai pažįstamas el. Pašto šlamštas, tačiau turi savo unikalų tikslą – gauti atgalines nuorodas. Nesvarbu, ar tai tinklaraščio komentaras, stebėjimas ar grįžimas, tinklaraščio šlamšto paskirtis yra paskelbti jūsų svetainėje nuorodą, nukreipiančią atgal į kitą svetainę. Aptariama svetainė paprastai neturi jokios reikšmės jūsų nišai ir dažnai yra prastos kokybės.

Šios neprašytos žinutės yra gyvenimo faktas, jei leidžiate komentuoti savo įrašus. Laimei, ją identifikuoti yra gana paprasta, nes ji paprastai būna viena iš trijų pirminių formų.

1. Spambots

Tai yra komentarai, kurie automatiškai paskelbiami naudojant scenarijų ar robotą, kuris žvalgosi internetą ieškodamas taikinių, kad užtvindytų komentarų šlamštą. Į šiuos komentarus tiesioginis žmogaus įsitraukimas nėra įtrauktas, o žmogaus akis juos paprastai gana lengva pastebėti. Spamotai yra bene didžiausi nesvarbių komentarų kaltininkai.

2. Neautomatiniai komentarai

Tai yra tada, kai žmonės samdomi rankiniu būdu skelbti komentarus svetainėse. Šių komentarų kokybė gali skirtis – nuo akivaizdžiai akivaizdaus iki diskutuotino, o tai, be abejo, kelia didelį galvos skausmą visiems, bandantiems pašalinti šlamštą iš savo svetainės. Šie komentarai beveik visada apims nuorodas ir gali būti šiek tiek slaptesni nei žinučiai (matėme komentarus su abejotinomis nuorodomis, pridėtomis prie tuščių vietų komentaro tekste).

3. „Trackback“ ir „Pingbacks“

Kaip apibrėžė „Google“, stebėjimas yra „vienas iš trijų tipų grįžtamojo ryšio metodų, skirtų tinklalapių autoriams prašyti pranešimo, kai kas nors susieja su vienu iš jų dokumentų“. Mūsų tikslams galite manyti, kad klaidos iš esmės yra tas pats dalykas. Tikriausiai jau anksčiau būsite matę „trackback“. Jie pateikiami kaip nuorodų sąrašas, paprastai tinklaraščio įrašo komentarų skiltyje arba po ja. Šlamšto platintojų tikslais tikslas yra paprastas – paminėkite tinklaraščio įrašą savo įraše ir gaukite nuorodą atgal.

Kiekvienas iš šių šlamšto tipų yra problematiškas ir dažnai gausite daugiau nei vieną kategoriją. Kartu jie gali užkimšti jūsų komentarų skyrių ir sukelti visokių problemų.

Kaip komentarų šlamštas veikia jūsų „WordPress“ svetainę

Stebėjimo šlamštas

Šlamšto platintojai naudoja atkūrimus, kad sukurtų nuorodas į nesusijusias svetaines.

Šlamštą galite laikyti ne kas kita, kaip susierzinimą. Tačiau jei jis nebus pažymėtas, tai gali turėti neigiamų padarinių jūsų svetainei. Komentarų šlamštas, ne tik teikiantis prastą skaitytojų patirtį, gali pakenkti jūsų svetainei įvairiais būdais ir sukelti:

 • Praradimas paieškos sistemų reitinge. „Google“ taiko netinkamas jūsų svetainės nuorodas reitingo tikslais, net komentaruose.
 • Galima rizika jūsų skaitytojams. Nuorodos šlamšto komentaruose gali sukelti kenksmingas svetaines.
 • Svetainės greičio ir įkėlimo laiko problemos. Per daug komentarų gali perkrauti „WordPress“ duomenų bazę ir sulėtinti jūsų svetainės veikimą.

Kiekvienas tinklaraštis, įgalinantis komentavimą, yra pažeidžiamas šlamšto. Vienintelis būdas apsaugoti savo svetainę ir skaitytojus yra veiksmų planas, kaip sumažinti ir su ja kovoti.

Kaip kovoti su „WordPress“ komentarų šlamštu

Nors šlamšto komentarai neišvengiami, yra gerų naujienų. Galite kovoti su šia problema, valdydami savo pastabas ir naudodami „WordPress“ įmontuoti įrankiai.

Pirmiausia įsitikinkite, kad įjungėte komentarų tvarkymą. Tai atlikę galėsite patvirtinti visus komentarus prieš paskelbdami juos savo svetainėje. Jei neturite laiko peržiūrėti kiekvieno komentaro, galite nustatyti parametrus, remdamiesi keliais veiksniais. Pavyzdžiui, pagal Nustatymai> Diskusija tu gali:

 • Pažymėkite komentarą kaip šlamštą pagal jame esančių nuorodų skaičių.
 • „Juodojo sąrašo“ komentatoriai reaguoja į ankstesnį šlamštą.
 • Išjungti atkūrimus ir atkūrimus.
 • Komentuoti gali tik registruoti vartotojai.

Nepamirškite didžiausio savo numatytojo arsenalo ginklo: papildinių. Yra daugybė puikių nemokamų ir atvirojo kodo papildinių, kuriuos galite pridėti prie savo „WordPress“ diegimo, kad patikrintumėte komentarus ir filtruotumėte viską, kas atrodo kaip šlamštas.

Sumažinkite komentarų šlamštą savo „WordPress“ svetainėje naudodami papildinį

Vienas iš geriausių dalykų, susijusių su „WordPress“ naudojimu, yra tai, kaip lengva tinkinti. Dienoraščio komentaruose galite naudoti „WordPress“ šnipinėjimo papildinius, kurie padidina jūsų saugumą. Čia yra trys papildiniai, kurie padės valdyti jūsų komentarų šlamštą.

1. Akismet

akismet anti-spam įskiepis

Kaip mes negalėtume paminėti Akismet? Šis įskiepis pagal numatytuosius nustatymus yra įdiegtas „WordPress“ tinklaraščiuose ir yra laisvas naudoti asmeniniams tinklaraštininkams (kai komercinė mėnesio prenumerata yra 5 USD per mėnesį, o įmonių sprendimai galimi 50 USD per mėnesį)..

Naudodamiesi „visiems tinkančiu“ šlamšto sprendimu, tokiu kaip „Akismet“, turite sutikti, kad kai kurie teisėti komentarai gali būti pažymėti kaip šlamštas. Tai tiesiog internetinių dienoraščių sudarymo ir automatinio šlamšto blokavimo mokesčio kaina. Ši problema daugiausia kyla iš nepageidaujamų elektroninių laiškų platintojų. Vieno asmens šlamštas yra teisėtas kito asmens komentaras, taigi, jei žmonės nesugeba susitarti 100% laiko, kokią galimybę turi papildinys?

Vis dėlto, didžiąja dalimi Akismetas daro puikų darbą. Mano tinklaraštyje jame yra nepaprastai daug šlamšto, o tik kartais pasitaiko teisėtų komentarų. Be to, ji taip pat rūpinasi šlamšto stebėjimu – didžiulė premija.

Pagrindiniai bruožai:

 • Blokuojamas komentaras ir stebėjimo šlamštas.
 • Automatiškai tikrina visus komentarus.
 • Komentarų istorija, kad galėtumėte patikrinti, kuriuos komentarus užblokavo papildinys ar moderatoriai.
 • Apima „Išmesti“ nustatymus, kad būtų automatiškai užblokuotas blogiausias šlamštas.

Kaina: „Akismet“ yra nemokamas papildinys, kuris jau gali būti įdiegtas jūsų tinklaraštyje.

Gaukite Akismet

2. Antispam bitė

antispam bitė

Šis įskiepis naudoja „medaus puodo“ techniką, kad nepastebimai sugautų robotus. Žmonės nematys „captchas“, tačiau „robotai“ tai matys ir jie bus įstrigę kaip šlamštas. „Antispam Bee“ veikia kaip ugniasienė, blokuojanti tiek automatinį, tiek tikslinį šlamštą. Kadangi jis blokuoja šiuos komentarus prieš jiems pasiekiant jūsų duomenų bazę, jums niekada nereikės jaudintis, kad jie sulėtins jūsų svetainę.

Pagrindiniai bruožai:

 • Blokuoja stebėjimą ir šlamštą.
 • Apsaugo nuo šlamšto svetainės priekyje, todėl jis niekada nepatenka į „WordPress“ duomenų bazę.
 • Veikia su visais pagrindiniais formų kūrimo įrankiais.

Kaina: „Antispam Bee“ yra nemokamas papildinys.

GET „AntiSpam Bee“

3. „Titan“ apsauga nuo šlamšto

titan antispam ir saugumo „WordPress“ įskiepis

Apsauga nuo šlamšto naudoja nematomus „captchas“, kad užblokuotų visas jūsų komentarų spuogus. Pro versija taip pat blokuoja rankiniu būdu pateiktą šlamštą. Šis įskiepis labai padeda sustabdyti nepageidaujamus komentarus, tačiau neapsaugo kitų tipų jūsų svetainėje. Tai reiškia, kad galbūt norėsite naudoti šį papildinį su kažkuo kitu, kad gautumėte papildomą formos apsaugą. Tačiau tai vis dar yra puikus lengvas pasirinkimas.

Ieškai daugiau apsaugos galimybių? Į „Anti-Spam Pro“ įtraukiami papildomi rankinio šlamšto apsaugos nustatymai, kad galėtumėte dar labiau automatiškai užkirsti kelią komentarams, kurie yra aukštai šlamšto taškų skalėje (turėdami daugiau nei nustatytą skaičių nuorodų, žodžių ar pažymėtus šlamšto žodžius).

Pagrindiniai bruožai:

 • Pagal numatytuosius nustatymus blokuoja stebėjimo atkūrimus.
 • Neleidžia automatiniam šlamštui patekti į „WordPress“ duomenų bazę.
 • Pro versija blokuoja rankinį šlamštą.

Kaina: „Anti-Spam“ yra nemokamas, o „Pro“ versiją galima įsigyti už 25 USD.

GET Titan ANTI SPAM

4. „WPBruiser“

„wp bruiser wordpress“ anti-spam įskiepis

„WPBruiser“ žada veikti nuo antrosios, kurią įdėsite. Šis papildinys sujungia apsaugą nuo žiaurios jėgos išpuolių su komentarų šlamšto blokavimu. Galite naudoti ją visoms savo formoms apsaugoti, o skaitytojams niekada nereikės naudoti „captcha“. Apskritai, tai yra išsami ir patogi galimybė.

Pagrindiniai bruožai:

 • Apima apsaugą nuo žiaurių pajėgų išpuolių.
 • Leidžia blokuoti kenksmingus IP adresus.
 • Suderinamas su „WordPress Multisite“.
 • Siūlo plėtinius, kurie veikia su visais pagrindiniais formos įrankiais.

Kaina: „WPBruiser“ yra nemokamas papildinys su pasirenkami plėtiniai.

Gaukite „WPBruiser“

5. Slėpti „Trackbacks“

Šis paskutinis įskiepis yra labai paprastas, nes jis tiesiog daro tai, kas nurodyta pavadinime – slepia atkūrimus. Nors galite visiškai išjungti atkūrimus, naudinga juos tiesiog paslėpti, jei norite sekti, kas jus sieja. Šis įskiepis pašalina iš jūsų priekio esančius grąžinimus, tačiau vis tiek leidžia juos pamatyti „WordPress“ prietaisų skydelyje.

Kaina: Slėpti „Trackbacks“ yra visiškai nemokama.

Gauti paslėpti stebėjimo atkūrimus


Komentarų šlamštas yra paprastas gyvenimo faktas internete, nebent jūs planuojate visiškai išjungti komentarus. Apsauga nuo jūsų svetainės nuo netinkamų komentarų yra labai svarbi jos bendrai sveikatai ir našumui. Pašalindami šlamšto komentarus galite išlaikyti savo duomenų bazę aiškų, išlaikyti patikimą vartotojo patirtį ir pagerinti įsitraukimą.

Ar turite klausimų, kaip valdyti šlamštą savo „WordPress“ svetainėje? Arba patarimų, kaip įtraukti į sąrašą? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me