Kaip naudoti paketinius produktus kaip savo „WordPress“ parduotuvės rinkodaros metodiką

Kaip naudoti paketinius produktus kaip savo „WordPress“ parduotuvės rinkodaros metodiką

Elektroninės komercijos rinkodaros strategijos yra tarsi mados tendencijos. Po kurio laiko jūs paprasčiausiai nudažysite audinį kita spalva ir vadinate jį revoliuciniu. Nepaisant to, kaip ir minėta analogija, jūsų kūryba yra tai, kas lemia jūsų produkto pateikimo būdą. Tarp tokių patikimų strategijų, kurias galima naudoti norint padidinti pardavimus, yra produktų, esančių komplekte, naudojimas.

Produktų rinkinį skaitmeninių ir fizinių parduotuvių savininkai naudoja jau seniai. Savo esme koncepcija pabrėžia žmogaus polinkį rinktis puokštę produktų su nuolaida, o ne pirkti kiekvieną iš šių produktų atskirai. Kadangi klientas suvokia bendrą sutaupytą sumą, ją galima panaudoti norint juos nukreipti didesniam pirkiniui nei originalus..

Nors tariama, kad pakuotėje esantys produktai yra paskata klientams, šiomis dienomis jie to neprisiekia. Kodėl? Dvi priežastys.

  1. Tuo metu, kai klientas mano, kad jūs bandote paskatinti jį nusipirkti tai, ko jie nemano, kad reikalauja, pirkimą jie vertina kaip sąnaudas ir iš viso atsitraukia..
  2. Elektroninės komercijos rinka jau beveik prisotinta. Atsižvelgiant į nemažą elektroninių parduotuvių, kurios patenkina tą pačią nišą, auditoriją, klientai gali pereiti į kitą svetainę norėdami gauti tai, ko reikia, jei mato, kad esate per daug įkyrus dėl pirkimo.

Susilaikyk! Tai nereiškia, kad surinkti produktai yra aklavietės strategija. Priešingai, yra keletas puikių programų, kuriose produktų rinkiniai gali būti naudojami kaip pagrindinis rinkodaros metodas, jei tik protingai juos įgyvendinsite..

Klasikinės strategijos, kaip daugiau parduoti naudojant komplektuotus produktus

Kai kuriate internetinę parduotuvę naudodami „WordPress“, galite parduoti savo parduotuvę, padidinti pajamas ir pasiūlyti daugiau naudos klientams, naudodamiesi šiais paketais produktų metodais.

Sukurkite vertę klientams, turintiems grandininius paketus

Grandinėlių rinkiniai – tai metodas, kuris naudojamas, kai klientui yra siūlomi susiję produktai arba nemokamai, arba už didelę nuolaidą, kaip padėka už pagrindinio produktų komplektavimo įsigijimą elektroninėje parduotuvėje..

Nustatyta, kad grandininiai paketai veikia geriau nei paprasti produktų paketai dėl jų dvigubo pranašumo; jie parduoda pagrindinį produktų paketą, nes su juo yra susiję šie nemokami produktai, ir jie veikia kaip reklaminiai aktyvikliai panašiems ar svarbiems produktams, kuriuos klientai gali paskatinti nusipirkti vėliau.

Tačiau turbūt pati svarbiausia užduotis yra sukurti vertę klientams. Parduotuvės pirkėjai papildomus produktus suvokia kaip atlygį už didesnį pirkinį, kuris skatina juos dažniau grįžti į jūsų parduotuvę, sukuriant lojalius klientus.

Pagalvokite apie maisto prekių parduotuvę, kuri jums siūlo nemokamą produktą su A paketu ir tris nemokamus produktus, kurių didesnė vertės pakuotė yra B.?

Siūlykite pritaikomus gaminių rinkinius

Kas nemėgsta rinktis? Tiesą sakant, kai kalbama apie pirkimą internetu, „kuo daugiau, tuo geriau“ neabejotinai yra mantra. Siūlyti klientams pasirinkti savo produktų rinkinius yra viena iš populiariausių produktų strategijos kartojimų..

Tai užtikrina, kad žmonės turi visišką laisvę pasirinkti norimus produktus ir juos pakuoti pagal poreikį.

Jei nerimaujate dėl rinkimo problemų, kurias gali sukelti pardavėjai, visada klientams galite pasiūlyti iš anksto nustatytą produktų grupę. Tai leidžia efektyviai valdyti produktų paketą, tačiau nevaržo klientų pirkdami gaminius, įtrauktus į fasuotą paketą.

Apsvarstykite internetinės parduotuvės, kurioje prekiaujama mados ir makiažo aksesuarais, atvejį. Atsižvelgiant į odos tonų asortimentą, prekės ženklo pasirinkimą, spalvų paletes ir asmeninius pageidavimus, vargu ar įmanoma sukurti produktų rinkinius kiekvienam pirkėjui. Vietoj to, čia galite sukurti pritaikomą rinkinio krepšį, kuriame pirkėjas galės pasirinkti iš siūlomų produktų pagal savo reikalavimus.

Siūlykite pritaikomus gaminių rinkinius

Sudėtinė alternatyva

Sudėtiniai produktų paketai naudojami, kai paveikslėlį reikia pritaikyti dideliais kiekiais. Tai vertės kūrimo ir pritaikytų grupavimo metodų derinys. Čia jūsų pagrindinis produktas arba gaminio paketas turi išlikti pastovus, tačiau išorinius įrenginius galima pritaikyti pagal poreikį. Jei turite el. Parduotuvę, kurioje prekiaujama fotoaparatais ir fotografavimo įranga, baldais ar net pritaikytais „pasidaryk pats“ papuošalais, tai gali būti puiki galimybė padidinti savo produktų rinkinių populiarumą.

Apsvarstykite parduotuvę, kurioje internete parduodamos kameros. Turite savo DSLR + objektyvo paketą, tačiau kaip papildomą rinkinį, kurį galima įsigyti kartu su pagrindiniu paketu, siūlote papildomą objektyvą, rinkinio krepšį, atminties kortelę ir trikojį. Jei yra situacija, kai klientui nereikia, tarkime, trikojo, jis gali laisvai pritaikyti šį paketą pagal poreikį.

Tai yra paprastas pavyzdys, kaip galima naudoti sudėtinius pluoštus. Jūs netgi galite paskatinti pirkti įvairias platformas, sudarydami sudėtingesnius paketus.

Pridėkite pridėtinę vertę ir pasiūlykite alternatyvas

Sumaišykite

Tai yra klasikinis komplektuojamų produktų atvejis ir maksimaliai atspindi gyvo apsipirkimo patirtį. Klientai gali įsigyti nefasuotų produktų su nuolaida su pasirinktinėmis to paties rinkinio variacijomis. Čia nustatote fiksuotą elementų, kuriuos galima pridėti prie rinkinio, skaičių, o žmonės gali pridėti po vieną / kelis elementus pagal savo pasirinkimą.

Apsvarstykite internetinės konditerijos gaminių parduotuvės atvejį, kai žmonės renkasi iš saldainių ir pyragų asortimento. Turite 4, 6, 8, 12 ir kt. Gaminių dėžutes. Žmonės gali pasirinkti skirtingų veislių šokoladus ar kelis to paties gaminio vienetus ir nusipirkti juos įsigydami..

Siūlykite pasirinktinius paketo variantus

Skaitykite apie Patriko Poptasio patirtis, sužinoti daugiau apie įvairius būdus, kaip internetinėje konditerijos parduotuvėje galite naudoti mišrių produktų paketus.

Grupėms gera

Parduoti sugrupuotus produktus yra pagrindinė strategija parduotuvėms, parduodančioms būtiniausius daiktus, kurių žmonės nėra linkę skirti laiko naršymui. Dar kartą cituodami maisto prekių parduotuvės pavyzdį, pamatysime, kaip gali būti naudinga, jei turite paruoštą produktų paketą, kurio jums prireiks savaitei ar mėnesiui. Tai gali būti viskas, nuo aliejaus iki duonos, daržovių ir greito maisto, pavyzdžiui, 2 žmonėms.

Jūs netgi galėtumėte išplėsti idėją ir paruošti sugrupuotus paketus pagal kategorijas; veganai, vegetarai, mėsos mėgėjai, sveikata ir kūno rengyba ir dar daugiau, arba įvairaus ilgio savaitę, savaitę, dvi savaites, du mėnesius ir tt.

Visas paketas gali turėti fiksuotą kainą, mažesnę už bendras kiekvieno gaminio išlaidas, tačiau neviršijantis jūsų pelno maržos. Visi pirkėjai turi išsirinkti savo produktų paketą ir patikrinti! Pora paspaudimų ir jūsų mėnesinis apsipirkimas yra baigtas!

Pabaiga

Supakuoti produktai yra puikus būdas skatinti didmeninį pirkimą ir gali būti naudojami a taikymo įvairovė. Tai gali būti viena seniausių strategijų knygoje, tačiau ji veikia nepriekaištingai.

Kokia jūsų nuomonė apie paketinių produktų naudojimą norint padidinti perskaičiavimo kursus? Bet kokiu kitu novatorišku būdu norėtumėte pasidalinti? Pameskite komentarą ir praneškite mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me