Kaip optimizuoti „WordPress“ vaizdus, ​​išsamus vadovas

Kaip optimizuoti „WordPress“ vaizdus, ​​išsamus vadovas

Žmonės internete neturi daug laiko sunaudoti duomenų, nes pastarųjų yra tiek daug. Duomenų yra tiek daug, kad paprasčiausiai neturime laiko juos perskaityti! Jūsų, kaip šiuolaikinio interneto turinio kuratoriaus, užduotis yra maksimaliai padidinti pralaidumą. Kuo daugiau išreiškiate mažiau žodžių, tuo geriau jaučiatės savo darbe.

Kodėl vaizdai (tokie labai) svarbūs?

Yra daugybė priežasčių, kodėl jūsų (ir turėtų) naudoti vaizdus savo žinutėse ir straipsniuose:

  • Vaizdai yra vizualūs raginimai veikti (CTA) stimulai. CTA gali būti bet kokia užduotis, kurią norite atlikti jūsų lankytojas. Įprastas CTA apima jūsų biuletenio prenumeratą, dalijimąsi straipsniu socialinėje žiniasklaidoje ar jūsų produkto pirkimą.
  • Vaizdai sustiprina ryšį, kurį rašytojas siekia užmegzti su skaitytoju.
  • Vaizdai perteikia daugiau per mažiau.

Todėl labai svarbu, kad pristatymuose naudotume tinkamus vaizdus (tinklaraščio įrašas, neoficialus pranešimas, faktinė „PowerPoint“ prezentacija ir kt.), Kad paliktume žymę skaitytojo galvoje.!

Bet palauk! Kyla problema!

Vaizdai užima apie 63% pralaidumo, kurį naudoja šiuolaikinės svetainės, todėl vis svarbiau, kad jie būtų tinkamai optimizuoti greičiui.

Vienos sekundės vėlavimas įkelti puslapius gali sumažinti konversijų rodiklius 7%

Mes nustatėme, kad žmonėms skiriamas trumpas dėmesys (vienas iš šiuolaikinio turinio kūrimo greičio pranašumų). Net jei naudojate tinkamus vaizdus, ​​jei jie neįkeliami per priimtiną laiką, susidomėjimas prarandamas.

10 dažniausių vaizdo optimizavimo klaidų

Dauguma svetainių turi problemą – jos naudojasi puikiais vaizdais, tačiau vaizdas, kaip vaizdas pateikiamas lankytojui, yra prastas. Didelis dydis, prastas optimizavimas, neteisingas formatas, be reikalo dideli matmenys (dydžiai), nereaguojantys vaizdai ir neatsargios SEO klaidos yra keletas dažniausiai pasitaikančių problemų, su kuriomis susiduria šiuolaikinis internetas. Šiandienos straipsnyje aptarsime šias problemas!

1. Dideli matmenys

„Papildomos bulvytės“ ne visada yra geros

Tai klasika. Tarkime, kad svetainės „Komanda“ puslapyje jums reikia 150 × 150 taškų nuotraukos. Paprastai jūs naudojate 5MP ausinių kopiją, šiek tiek ją redaguokite ir pagaliau įkelkite.

Ar pastebėjote problemą? Kai kurie žmonės tiesiogiai įkelia tikrąjį 5MP vaizdą! „WordPress“ tema įkels visą 5MP vaizdą (tai yra 5 x 10 ^ 6 pikseliai) ir paprašys naršyklės jį sumažinti iki reikiamo dydžio 150×150 pikselių. Iš esmės naršyklė rodo tik 0,0045% originalaus vaizdo!

Galų gale eikvojate savo ir lankytojo pralaidumą (net jei vaizdą teikiate per turinio pateikimo tinklą, pavyzdžiui, „Stackpath CDN“), sunaudodami daugiau vietos standžiajame diske ir pailgindami įkėlimo laiką. Nei viena iš funkcijų nėra jūsų norima svetainė.

Visada pakeiskite dydį (ir aš turiu omenyje mažesnį dydį) paveikslėlį iki reikiamų matmenų ir įkelkite jį!

„ImageResize.org“

Jums tam nereikia išgalvotos programinės įrangos – yra nemokamų internetinių įrankių, tokių kaip „ImageResize.org“ galite naudoti greitai pakeisdami ir optimizuodami vaizdus. Tiesiog įkelkite ir patikslinkite savo nuotraukų nustatymus. Kai baigsite, atsisiųskite optimizuotą vaizdą, kad galėtumėte naudoti savo svetainėje. Jie taip pat siūlo greitai Vaizdo kompresorius jei norite tik sumažinti failo dydį.

Naudingi įrankiai:

  • „IrfanView“ yra puiki nemokama programinė įranga, leidžianti didinti atvaizdų dydį, naudojant sudėtingesnes parinktis, tokias kaip optimizavimas, vandens ženklas ir kraštinės.
  • „ImageMagick“ yra pažangus atvirojo kodo įrankis, kurį galima naudoti įvairiomis programavimo kalbomis ir operacinėmis sistemomis. Galite parašyti savo programą arba tiesiog naudoti ją naudodami komandinę eilutę.
  • „ImageOptim“ („Mac“) leidžia vilkti ištisus aplankus ir greitai optimizuoti kelis vaizdus.
  • „TinyPNG“ yra internetinis vaizdų glaudinimo įrankis su API.

2. Neteisingas vaizdo formatas

shutterstock_108312266

Atvaizdo formatas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį. Paprastai naudokite PNG vektorinei grafikai ir kompiuterio atvaizdams, tokiems kaip iliustracijos ir kt., naudoti JPEG fotografijoms ar įvairiausių spalvų vaizdams. Norėdami gauti išsamesnį paaiškinimą, patikrinkite tai nuostabus „StackOverflow“ atsakymas.

3. Nenaudokite progresyvių JPEG

Pradinė (normali) JPG palyginti su progresine JPG

Pradinė (normali) JPG palyginti su progresine JPG

Paprastam žmogui JPEG yra dviejų tipų – pradinio ir progresyvaus. Vizualiai abu yra vienodi. Skirtumas yra tas, kaip jie įkeliami:

  • Pradiniame JPEG yra tik vienas sluoksnis – kuriame yra visas vaizdas. Kai prašoma, visas vaizdas įkeliamas vienu kartu.
  • Progresyvūs JPEG vaizdai sudaromi iš kelių sluoksnių. Progresyvus JPEG vaizdas įkeliamas sluoksniais po vieną, o tai pamažu gerėja, o galiausiai gaunamas vaizdas be nuostolių.
„IrfanView“ palaiko paketų konvertavimą progresyviu JPEG

„IrfanView“ palaiko paketų konvertavimą progresyviu JPEG

Visi pagrindiniai vaizdo keitikliai leidžia išsaugoti vaizdus kaip progresinį JPEG.

4. Nenaudokite „Lazy Load“

Tingus krovimas yra puikus išteklių taupymas technika, kai vaizdas įkeliamas tik tada, kai lankytojas slinkdamas žemyn atvaizdo rodinio rėmelį. Apsvarstykite straipsnį – „15 efektyviausiai degalus naudojančių automobilių 2014 m.“. Natūralu, kad šiame straipsnyje bus bent 15 vaizdų. Nesvarbu, koks ekrano įrenginio – monitoriaus, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono – aukštis, žiūrėjimo kadre negalite tilpti visų 15 vaizdų. Norėdami peržiūrėti visus vaizdus, ​​turite slinkti žemyn.

Įgalinus tingų krovimą, vaizdai bus įkeliami tik tada, kai lankytojas yra šalia vaizdo. Kitaip tariant, vaizdai pradeda krautis, kai slinkite žemyn, kad galėtumėte juos peržiūrėti. Tačiau pirmieji keli vaizdai įkeliami akimirksniu, nes jūs jau matote vaizdo rėmelį. „Lazy Loading“ taupo pralaidumą abiejuose galuose ir pagerina krovimo laiką! „Lazy Loading“ galite naudoti „WordPress“ naudodami „BJ Lazy Load“ papildinys.

5. Nenaudojate CDN

cdn-tinklas

Naudojant turinio pateikimo tinklą (CDN) vaizdas bus pateikiamas iš serverio, kuris yra fiziškai arčiausiai lankytojo vietos. Jei lankytojas iš Indijos paprašys atvaizdo, o CDN turi POP (buvimo vietą arba tiesiog serverį) Tokijuje ir Niujorke, vaizdas bus pateiktas iš serverio, esančio Tokijuje.

Kai srautas didelis, turėtumėte sukonfigūruoti CDN naudodami „WordPress“, kad sumažintumėte įkėlimo laiką ir padidintumėte bendrą našumą. Mes rekomenduojame čia, „WPExplorer“ Debesuota. Naujai gimusioms svetainėms mes rekomenduotume nemokamų CDN paslaugų, kurias galėtumėte išbandyti, sąrašą.

6. Nedeklaruoja atributo „alt“

Atributas „alt“ apibūdina paieškos variklio vaizdą. Šiame lauke įvestas tekstas vartotojui bus rodomas tuo atveju, jei vaizdo nebus galima įkelti. Daugelis žmonių linkę palikti šiuos laukus tuščius. Tai labai kenkia SEO ir prarandate srautą. Visada turėtumėte pabandyti įtraukti savo svetainės raktinius žodžius į vaizdų aukščiausią žymą.

7. Vaizdų neoptimizavimas

pieštukai-pieštukai-taškai

Optimizuoti vaizdai yra 40% lengvesni nei įprasti. Tai pagerina krovimo laiką ir taupo pralaidumą. Iš Freddy geriausių „WordPress“ vaizdo optimizavimo papildinių sąrašo mes rekomenduotume WPSmush.it optimizuoti savo atvaizdus. Kraken.io taip pat yra puiki galimybė internete glaudinti vaizdus. Mes visą laiką naudojame čia, „WPExplorer“, norėdami optimizuoti matomus vaizdus prieš įkeldami juos į pranešimus ir temų demonstracines versijas.

8. Reaguojantys vaizdai

Čia pateiktas interaktyvus interneto dizainas

Čia pateiktas interaktyvus interneto dizainas

Net jei jūsų svetainė reaguoja, dar nereiškia, kad jūsų vaizdai yra. Tai reiškia, kad antraštės vaizdas, kurį naudojate 22 colių darbalaukio ekrane, taip pat pateikiamas 5 colių „iPhone“. Kai įkeliate vaizdą, „WordPress“ keičia jo dydį į keletą versijų – miniatiūros, vidutinio dydžio, viso dydžio ir tt. Tai gali pakeisti kūrėjas. Tinkamai užkoduota tema bus naudojama „vidutinio dydžio“ vaizdo versijai, tokiu būdu taupant pralaidumą.

„Picturefill.WP“ papildinys pakeis vaizdo žymas naujomis elementas, kuris pateiktų įvairius vaizdus remiantis žiniasklaidos užklausomis. Tai gana eksperimentinė (tai reiškia, kad yra klaidų) ir neturėtų būti naudojama tiesioginėje svetainėje.

9. Vaizdo antraštės

Antraštės ne visada yra būtinos, nors kai kuriais atvejais jų reikalaujama, pavyzdžiui, ekrano kopijos mokymo programoje. Vaizdų užrašymas padeda skaitytojams geriau suprasti temą, kartu padidindamas jūsų SEO.

10. Vaizdo failo vardas

Pagalvokite apie failo pavadinimą paieškos sistemos požiūriu. Naudokite tą patį tekstą kaip ir paveikslėlio „pavadinimo“ žymoje. Taip pat pabandykite įtraukti raktinius žodžius, kurie labiausiai atitinka jūsų svetainę.

Išvada

herojus-11

Vaizdo SEO yra kritiškai svarbus bet kuriai svetainei – senai ar naujai. Žmonės, įgyvendinantys įvaizdžio SEO tinkamai (kartais tai gali būti gana kasdieniška), kad gautumėte nemažą natūralių (geriausios rūšies) srautą ilgas bėgimas.

Ar turite puikią optimizavimo techniką? Pilti!