Kaip padaryti, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų paruošta

Kaip įsitikinti, kad jūsų „WordPress“ svetainė parengta spausdinti

Jums, kaip žiniatinklio dizaineriui, kūrėjui ar svetainės savininkui, retai prireiks savo svetainės puslapių spausdinimo. Tačiau jei kyla poreikis ir turite siųsti savo tinklalapius į spausdintuvą, norite būti tikri, kad jie atrodo taip gerai, kaip ant popieriaus, kaip ir ekranuose..

Jei jūsų svetainė nėra parengta spausdinti, ne tik tai, kad jūsų puslapiai atrodys sulipę ant popieriaus, bet ir jie gali būti spausdinami kaip žemos kokybės popieriuje. Akivaizdu, kad to nenorite matyti jūs ar jūsų interneto lankytojai. Atminkite, kad ne visi interneto lankytojai internete skaito žiniatinklio turinį.

Šiame įraše aptarsime, kaip padaryti „WordPress“ svetainę parengtą spausdinti, kad bet kuris išspausdintas puslapis būtų aiškus ir tvarkingas popieriuje. Pirmiausia, ko reikia spausdintai svetainei?

Kodėl jūsų „WordPress“ svetainė turi būti parengta spausdinti?

Galite teisingai paklausti, kodėl turite padaryti savo svetainę parengtą spausdinti, nes dauguma interneto vartotojų naudojasi skaitmeniniais prietaisais naršydami internete. Tiesa ta, kad neturėtumėte daryti prielaidų apie tai, kaip žmonės skaito jūsų svetainės turinį. Tiesa, dauguma svetainių lankytojų tiesiogiai skaito turinį internete, tačiau verta pasirūpinti keliais, kurie gali išspausdinti jūsų tinklalapius. Ir turint mintyje tai, kad paruošti svetainę spausdinti nėra daug darbo, nėra daug priežasčių to nedaryti.

Paprastai turėtumėte atsižvelgti į visus įmanomus turinio prieigos būdus, įskaitant spausdinimą. Iš esmės norite būti pasirengę viskam, dėl ko jūsų interneto lankytojai gali norėti naudoti jūsų turinį. Pavyzdžiui, jei skaitytojas nustato įrašą, susijusį su jų darbu, ir nusprendžia jį naudoti kaip atskaitos tašką pristatyme, jis norės jį atsispausdinti. Jūs tiesiog niekada nežinote, kas lankysis jūsų svetainėje ir kaip jie naudos turinį. Taigi, kaip jūsų „WordPress“ tinklaraštis gali būti pateiktas aiškiai ir aiškiai tiek skaitmeniniuose ekranuose, tiek popieriuje?

Spausdinti „WordPress“ papildiniai

Kaip ir tikėjotės naudodamiesi „WordPress“ pataisomis, visada yra gelbėjimo papildinys. Savo CSS rašymas spausdinimui yra galingas, tačiau jį reikia šiek tiek suplanuoti, jau nekalbant apie papildomas valandas, kurias reikia išbandyti ir ištaisyti iškilusias problemas. Taigi, jei nenorite, kad jūsų rankos nešvariai rašytų CSS, tiesiog pasiimkite papildinį, kad atliktumėte darbą. Yra keli papildiniai, kuriuos galite naudoti, atsižvelgiant į jūsų tinklaraščio išdėstymo sudėtingumą. Čia yra keletas patarimų, į kuriuos reikia atsižvelgti:

Lengvas socialinio tinklo „WordPress“ papildinys

lengvai „social-share-for-wordpress“

Vienas iš populiariausių „CodeCanyon“ papildinių, „Easy Social Share“ turi puikių funkcijų, leidžiančių jūsų skaitytojams lengvai dalintis jūsų tinklaraščiu. Įskiepis ne tik apima daugiau nei 20 pagrindinių socialinių tinklų palaikymą, bet ir naudingą spausdinimo parinktį, kurią galite pridėti prie bet kurio įrašo ar puslapio. Kadangi mygtukas „Spausdinti“ yra įtrauktas į visus bendro naudojimo mygtukus, tai yra greitas ir sklandus būdas pridėti spausdinimo parinktį savo svetainėje.

Spausdinti draugišką ir „PDF Button Free WordPress“ papildinį

WordPress-print0frically-pdf-button

Mygtukas „Spausdinti draugiškas“ ir „PDF“ sukuria jūsų interneto puslapių spausdintas versijas vienu mygtuko paspaudimu. Tada galite išsaugoti puslapius kaip PDF arba atspausdinti juos ant popieriaus. Tai palaiko daugiau nei 20 kalbų ir automatiškai nustato kalbą taip, kad atitiktų vartotojo kalbos nustatymus. Papildinys pateiktas su daugybe kitų funkcijų, o geriausia, kad juo galite naudotis nemokamai (su skelbimais). Jei norite versijos be skelbimų, turite įsigyti prenumeratą.

„WP Print Free WordPress“ papildinys

wp-print-plugin

Tai yra dar vienas puikus mažas papildinys, dėl kurio jūsų „WordPress“ tinklaraštis yra paruoštas spausdinti be vargo. Jame nėra tiek daug funkcijų, kaip ankstesniame papildinyje, tačiau jame yra tinkamas nustatymų rinkinys, skirtas valdyti spausdinamus puslapio elementus. Tinklalapyje rodomas vienas spausdinimo mygtukas, leidžiantis vartotojams sugeneruoti bet kokio norimo puslapio spausdinimui parengtą versiją.

Individualizuota spausdinimo CSS

Jei jums patinka kodavimas, tada geras atskaitos taškas, kai norite paruošti „WordPress“ tinklaraščio spausdinimą, yra CSS. Tiesą sakant, norint, kad jūsų svetainė būtų parengta spausdinti, iš esmės reikia parašyti kai kuriuos CSS stilius, kad būtų galima paslėpti ar rodyti elementus, kad jie būtų aiškūs popieriuje. Jei jūsų tema nėra parengta spausdinti arba norite pridėti pasirinktinių spausdinimo stilių, pirmiausia būtinai sukurkite antrinę temą, kad galėtumėte pridėti savo pasirinktinę CSS arba įdiegti ir suaktyvinti mėgstamą pasirinktinio CSS papildinį..

Dabar viskas, ką jums reikia padaryti, yra pridėti pasirinktinius spausdinimo stilius (CSS), kad jūsų tinklalapiai būtų paruošti spausdinimui, ir tai padaryti taip pat lengva. Tiesiog pateikite deklaraciją ir tada deklaracijoje parašykite savo stilius taip:

@media print {
/ * jūsų spausdinimo stiliai * /
}

Deklaracija yra žiniasklaidos užklausa, kuri naudoja nurodytus stilius, kad kontroliuotų spausdintų jūsų tinklalapių išvaizdą .

Antrasis metodas yra tas, kai visus spausdinimo stilius įdedate į atskirą CSS failą. Tai yra švaresnis ir labiau organizuotas darbų atlikimo būdas ir ypač patogus atliekant savo tinklaraščio priežiūros užduotis. Tiesiog sukurkite naują CSS failą, parašykite savo stilius (nepamiršdami pradėti nuo @media print deklaraciją ir įkelkite pasirinktinį spausdinimo CSS failą į savo temą. Tai, ką įdėjote į savo stiliaus failą, priklauso tik nuo jūsų, tačiau iš esmės viską, ką norite parodyti, įtrauksite į savo tinklaraščio versiją..

Čia pateikiamos kelios bendrosios spausdinimo stiliaus rekomendacijos:

  • Yra keletas dalių, kurių nenorėsite matyti spausdintoje versijoje, pavyzdžiui, šoninė juosta. Tokiu atveju, kai naudojate ekranas: nėra jei norite paslėpti šias dalis, būtinai pertvarkykite likusius blokus, kad atspausdinti jūsų puslapiai neatrodytų niūrūs.
  • Naudokite taškus šrifto dydžiui, o ne em ar taškų matmenims, kurie yra geriausi skaitmeniniams ekranams. Kita vertus, spausdintuvai geriausiai veikia taškais.
  • Tinklaraščio spausdinta versija turėtų būti naudojama per visą plotį. Skaitmeniniuose įrenginiuose yra gerai apriboti pločio dydžius, tačiau spausdinant ant popieriaus tai neatrodo gerai.
  • Pašalinkite turinį komentarų skiltyje, ypač jei jūsų tinklaraštis yra labai aktyvus.
  • Pašalinkite naršymo ir poraštės turinį (tiesiog naudokite ekranas: nėra ant tų elementų). Daugeliu atvejų spausdintinėse versijose svarbu tik teksto turinys jūsų puslapiuose, todėl rašydami spausdintą CSS jis turėtų būti pagrindinis dėmesys..
  • Papildydami ankstesnį punktą, taip pat turėtumėte apsvarstyti visų vaizdų slėpimą, nebent jie yra būtini norint suprasti atitinkamą teksto turinį. Akivaizdu, kad visi kiti interaktyviosios medijos elementai turėtų būti paslėpti pagal numatytuosius nustatymus, nes jie yra tik griozdai ant popieriaus. Nuorodos taip pat turėtų būti pašalintos, nes popieriuje jos neturi prasmės.

„WordPress.org“ yra puikus spausdinimo stiliaus lapo pavyzdys, kurį galite naudoti kaip nuorodą rašydami savo. Pažiūrėk čia.

Apvyniokite

Kai kurie žmonės galvoja kurdami savo svetaines, kad svetainė būtų parengta spausdinti. Tačiau svarbu kurti žiniatinklį ir spausdinti nuo pat pradžių. Nepaisant to, jei to nepadarėte ir dabar jaučiatės įstrigę segtuve, tai yra gana lengva ištaisyti. Tiesą sakant, atsižvelgiant į tai, kaip paprasta savo temoje įdiegti spausdinimo stilius, dauguma žmonių, net „WordPress“ naujokai, turėtų sugebėti patys atlikti šiuos pakeitimus, ypač jei naudojate vieną iš aukščiau rekomenduojamų papildinių..

Taigi ar ketinate savo tinklaraštį paruošti spausdinimui? Kaip jau ėmėtės šių priemonių? Norėčiau išgirsti viską apie jūsų patirtį toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me