Kaip padidinti lankytojų laiką jūsų “WordPress” svetainėje

Kaip padidinti lankytojų laiką jūsų

Niekas nenori sukurti svetainės, kuri atstumtų lankytojus vos jiems atvykus. Jei savo svetainėje praleidote daug laiko, pastangų ar pinigų ir norite žinoti, kaip padidinti laiką, kurį lankytojai praleidžia „WordPress“ svetainėje, taip pat kodėl jums gali reikėti tai padaryti, užsukote į tinkama vieta.

Šis vadovas, skirtas prailginti laiką svetainėje, aprašo pranašumus, jei lankytojai gali ilgiau užsiimti veikla, kaip įvertinti dabartinę vidutinę lankytojų trukmę ir ką galite padaryti, kad pagerintumėte laiką..

Laiko, kurį lankytojai praleidžia jūsų svetainėje, padidinimo pranašumai

Jei girdėjote, kad svarbu padidinti laiką, kurį lankytojai praleidžia jūsų svetainėje, tačiau tiksliai nežinote, kodėl čia yra svarbiausi pranašumai.

Padidinti tikslo konversijos rodikliai

Padidėjęs tikslo konversijų skaičius

Pagrindinis ilgesnio lankytojų išlaikymo jūsų svetainėje pranašumas yra tai, kad tai gali padėti sukurti pasitikėjimą jūsų prekės ženklu ir žinomumą tuo pačiu padidinant tikslo konversijos rodiklius. Kad ir koks būtų jūsų svetainės tikslas, jis tikrai turi tikslą. Nesvarbu, ar lankytojas perka produktą, prisijungia prie jūsų informacinio biuletenio, sudaro teigiamą įspūdį apie jūsų prekės ženklą ar palieka komentarą, dauguma svetainių turi tikslą.

Kuo ilgiau lankytojus galėsite įtraukti į savo svetainę, tuo didesnė tikimybė, kad jie susisieks su jūsų žinute, pamatys jūsų pateiktą vertę ir nuspręs jus priimti su jūsų pasiūlymu..

Tai gali padėti optimizuoti paieškos sistemas (SEO)

Paieškos sistemos rezultatų puslapiai

Galite nuveikti daug, kad pagerintumėte savo paieškos sistemos reitingą. Tačiau kai kurie SEO ekspertai tvirtina, kad laikas svetainės metrikoje turi įtakos tam, kaip paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, nusprendžia reitinguoti jūsų turinį pagal savo rezultatus. Jei „Google“ pastebi, kad lankytojai grįžta į savo rezultatų puslapį labai greitai, spustelėję jūsų svetainę, prasminga, kad „Google“ algoritmas gali tai suprasti kaip ženklą, kad jūsų svetainė ir jos turinys neatitinka lankytojų lūkesčių..

Todėl, jei jūs perkelsite savo svetainę žemyn rezultatų puslapyje ir pakeisite ją kažkuo aktualesniu, tai turėtų padėti „Google“ vartotojams suteikti geresnę patirtį. Gerai lankytojui; blogai tau.

Kadangi „Google“ paslaptyje saugo informaciją apie savo paieškos variklio reitingo algoritmą, neįmanoma pasakyti, ar tai tiesa. Tačiau pragyvenimo laikas arba laikas vietoje tampa svarbiausiu dalyku vis labiau populiarėjantis terminas SEO bendruomenėje, taigi apie tai tikrai reikia galvoti.

Kaip patikrinti, kiek laiko lankytojai praleidžia jūsų „WordPress“ svetainėje

Prieš išsiaiškindami, kaip padidinti laiką, kurį lankytojai praleidžia jūsų „WordPress“ svetainėje, trumpai pažvelkime, kaip galite patikrinti šią metriką. Galų gale, jei jau nepamatuojate, kiek laiko lankytojai lankosi jūsų svetainėje, kaip jūs žinosite, ar padidinote tai?

Jei naudojote „Google Analytics“ ar panašią paslaugą norėdami išanalizuoti, kaip lankytojai sąveikauja su jūsų svetaine ir jos turiniu, galite greitai pamatyti šią metriką. Norėdami tai padaryti, prisijunkite prie „Google Analytics“, ieškokite vidutinės sesijos trukmės metrikos.

„Google Analytics“ informacijos suvestinė

Šiuos duomenis turėtumėte sugebėti rasti numatytojoje prietaisų skydelyje. Dėl „Google Analytics“ galių galite pasidairyti daugiau, kad sužinotumėte daugiau apie jūsų svetainės našumą šioje srityje. Vienas duomenų rinkinys, kurį galbūt norėsite ištirti, yra vidutinis puslapio informacijos laikas.

„Google Analytics“ laikas puslapyje

Peržiūrėję analitikos įrankio naudotojų elgesio ataskaitas galite pamatyti, kurie jūsų svetainės puslapiai lankytojus sudomina ilgiau. Taip pat galite pamatyti, kurių puslapių našumas nesiekia visos svetainės vidurkio ir kuriems gali prireikti šiek tiek dėmesio.

Kaip paskatinti lankytojus ilgiau būti jūsų svetainėje

Gerai, todėl dabar mes žinome, kodėl turėtumėte stengtis ilgiau išlaikyti savo svetainės lankytojus, išsiaiškinkime, kaip.

Įsitikinkite, kad jūsų turinys yra temoje

Ar jūsų puslapių pavadinimai atitinka bendrą jūsų straipsnių turinį? Jei lankytojai ateina į jūsų svetainės puslapį, tikisi vieno dalyko ir gauna kitą dalyką, jie ilgai nesiruošia laikytis. Kad lankytojai nesijaustų apgauti ar nepatenkinti jūsų turiniu, įsitikinkite, kad straipsnių pavadinimai tiksliai atspindi tai, kas yra aptariama. Vienas iš būdų yra laukti, kol parašysite straipsnį, prieš sukurdami tinkamą pavadinimą ir antraštę.

Tas pats pasakytina apie jūsų straipsnių įvado rašymą. Parašę straipsnį galite grįžti ir paaiškinti, kas aptariama įvade. Dažnai mes pradedame nuo vieno straipsnio idėjos ir tada rašymo proceso metu pereiname prie šiek tiek kitokios temos. Laukdami, kol bus parašytas pagrindinis straipsnis, galėsite įsitikinti, kad jūsų pavadinimas, meta aprašymas, žymos eilutė ir įvadas lankytojams veiksmingai perteiks tai, ką jie skaitys..

Sukurkite gerai pateiktą turinį

Galėtumėte parašyti geriausią straipsnį pasaulyje, bet jei jis nebus tinkamai pristatytas, bus sunku priversti bet ką jį perskaityti. Kai kurie aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti formuojant ir pateikiant turinį, ypač rašant žiniatinkliui, yra daugybė pastraipų, antraščių ir vaizdų, norint suskaidyti teksto dalis.

Taip pat gali padėti išlaikyti sakinius trumpus, taip pat išvengsite sudėtingų žodžių. Padarę savo straipsnius lengvai nugriebtus, skaitytojai gali padėti greitai nuspręsti, ar jie nori skirti daug laiko savo turinio skaitymui nuo pradžios iki pabaigos. Taip pat gali padėti greitai įkeliama „WordPress“ svetainė.

Norėdami gauti daugiau patarimų, šiame straipsnyje yra daugiau informacijos apie skaitomų „WordPress“ tinklaraščio įrašų kūrimą.

Susitelkite į „WordPress“ svetainės naršymo sritis

Jei lankytojams sunku naršyti jūsų svetainėje, gali būti, kad jie paspaus atgal mygtuką prieš bandydami suprasti jūsų svetainės struktūrą ir meniu. Todėl labai svarbu skirti šiek tiek laiko planuojant savo svetainės struktūrą ir jos meniu.

Į tai reikia atsižvelgti, kurias nuorodas rodyti pagrindiniame meniu, kaip organizuoti šias nuorodas ir kokias kitas navigacijos priemones reikia. Kaip ir pagrindiniai meniu, šoninės juostos ir poraštės yra puikios vietos nuorodoms į jūsų geriausią turinį rodyti. Šiame straipsnyje yra keletas gerų patarimų, kaip sukurti efektyvius „WordPress“ meniu.

Susieti savo turinį

„WordPress“ vidinės nuorodos

Kitas efektyvus būdas padidinti laiką, kurį lankytojai praleidžia jūsų „WordPress“ svetainėje, yra įtraukti straipsnius į nuorodas, nukreipiančias lankytojus į kitus jūsų svetainės puslapius. Kaip matote, šiame straipsnyje yra vidinės nuorodos į kitus susijusius šios svetainės straipsnius. Tuose straipsniuose pateikiama daugiau informacijos apie nagrinėjamus klausimus. Galbūt net patys spustelėjote vieną iš jų.

Norėdami padėti susieti turinį, „WordPress“ dabar apima naudingą funkciją. Įterpdami nuorodą į savo turinį, galite greitai ieškoti esamuose savo straipsniuose savo svetainėje, prieš pasirinkdami, į kurį norite susieti.

Rodyti nuorodas į susijusį turinį

Nuorodos į susijusius straipsnius

Kai lankytojas baigia skaityti straipsnį, kuriam jie buvo skirti, norėsite jiems palengvinti paspaudimą prie kito jūsų svetainės turinio. Nors tai padės gera navigacijos sistema, kita veiksminga taktika yra parodyti straipsnius, susijusius su skaitomu.

Laimei, yra keletas puikių „WordPress“ nemokamų susijusių įrašų papildinių, kurie jūsų straipsnių pabaigoje automatiškai parodys panašų turinį.

Baigiamosios mintys

Dabar jūs žinote, kiek padidėja laikas, kurį lankytojai praleidžia jūsų svetainėje, ir keletas praktinių būdų, kaip pratęsti viešnagę. Nesvarbu, ar norite grįžti ir analizuoti turimą turinį, ar pradėti naudoti kai kurias iš šių taktikų, galite padaryti daug, kad padidintumėte laiką, kurį lankytojai praleidžia „WordPress“ svetainėje.

Kas jus žavi svetainėje ir kas akimirksniu priverčia spustelėti mygtuką Atgal? Prašau pasidalinti savo patirtimi žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me