Kaip padidinti savo el. Prekybos svetainės matomumą internete

Kaip padidinti savo el. Prekybos svetainės matomumą internete

„WordPress“ yra galingas tinklaraščių, nukreipimo puslapių, portfelių, verslo katalogų ir net internetinių parduotuvių kūrimo įrankis. Tai lengva naudoti ir siūlomos lanksčios funkcijos, todėl neturėtų būti nuostaba, kad vis daugiau verslininkų pasirenka „WordPress“ norėdami pradėti savo verslą. Tačiau padidinę konkurenciją, kaip padidinti savo „WooCommerce“ el. Prekybos svetainės matomumą internete, kad būtumėte tikri, kad jūsų produktus mato jūsų tikslinė auditorija?

Laimei, jūs jau pasirinkote puikų pasirinkimą naudodamiesi „WordPress“. Kaip minėta anksčiau, dvi geriausios „WordPress“ dalys yra lengvos ir lanksčios funkcijos. „WordPress“ yra pagrįstas saugiu ir galiojančiu kodu su intuityviomis turinio kūrimo galimybėmis. Be to, tai yra pakankamai galinga platforma, galinti puikiai veikti beveik bet kokio tipo versle, nes jums tiesiog reikia įdiegti papildinį, kad pridėtumėte funkcijas, kurių jums reikia, pavyzdžiui, kaip įdiegti „WooCommerce“, kad galėtumėte įkurti savo parduotuvę. Tai taip paprasta.

Tačiau kai sužinosite, kaip sukurti internetinę parduotuvę naudojantis „WooCommerce“, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti norėdami padidinti savo el. Prekybos parduotuvės matomumą internete. Čia yra 5 paprasti būdai, kuriais galite pradėti.

1. Pradėkite internetinius dienoraščius

10 svarbiausių priežasčių, kodėl turėtumėte pradėti tinklaraštį naudodami „WordPress“

Internetinė parduotuvė yra puikus būdas parduoti produktus ar paslaugas, juo labiau, kad „WordPress“ tai daro taip lengvai. Bet vienas geriausių būdų padidinti savo el. Prekybos svetainės matomumą internete yra tinklaraštis. Štai keli pagrindiniai dalykai, kuriuos reikėtų atsiminti, kai pradedate tinklaraštį.

Sukurkite puikų turinį

Pirmiausia neskubėkite sukurti turinio, kuris patiks jūsų tikslinei auditorijai. Atminkite, kad jūsų tikslas yra pritraukti potencialius klientus, todėl rašykite temomis, susijusiomis su jūsų produkto niša. Jei parduodate oro valymo įrenginius, rašykite apie įprastus oro teršalus, kaip su jais kovoti ir apie geriausius filtrus alergiškiems žmonėms. Jei turite mados parduotuvėlę, galbūt norėsite tinklaraštyje rašyti apie artėjančius festivalius, garsenybių išvaizdą ir „Instagram“ tendencijas. Jūs gaunate idėją.

Pridėti vidines nuorodas

Kitas jūsų žingsnis yra nuoroda į savo straipsnius. Priklausomai nuo jūsų nišos, galbūt turite „kertinio akmens“ turinį, kurį norite susieti, kai tinkama. Taigi kuriant naują turinį verta atsiminti esamus straipsnius. Pavyzdžiui, kadangi „WPExplorer“ yra „WordPress“ tinklaraštis, darytina išvada, kad vienas iš pagrindinių mūsų straipsnių yra apie geriausią „WordPress“ prieglobą, taigi, kai tai natūralu, pridedame nuorodą į jį.

Įtraukite gaminius į pranešimus

Kadangi bandote padidinti produktų pardavimą naudodamiesi tinklaraščiu, tikrai turėtumėte reklamuoti savo produktus savo tinklaraštyje. „WooCommerce“ tai daro labai lengvai dėl įmontuoto, savito WooCommerce trumpieji kodai.

„WooCommerce“ trumpieji kodai

„WooCommerce“ trumpieji kodai, naudojami „Noir WordPress“ temoje.

Norėdami susieti su konkrečiais produktais, naudokite produktų ID (kuriuos galite pamatyti „WordPress“ prietaisų skydelyje skiltyje „WooCommerce“> Produktai, užveskite pelės žymeklį ant kiekvieno elemento):

[produktų ID = "1, 2, 3, 4"]

Taip pat galite tiesiog parodyti savo išpardavimo elementus ir pridėti daugiau trumpųjų kodų atributų, tokių kaip produktai viename puslapyje, ir stulpelių skaičių:

[sale_products per_page = "6" stulpeliai = "3"]

Yra daugybė atributų, iš kurių galima pasirinkti (tiesiog spustelėkite šią nuorodą aukščiau, jei norite sužinoti daugiau). Taigi, jei turite naminių gyvūnėlių parduotuvę ir rašote apie gyvūnų praturtinimą, galite susieti su kai kuriais savo geriausiai parduodamais kačių medžiais ir netgi užsisakyti juos pagal jų reitingą ar populiarumą. Tai puikus būdas nukreipti srautą iš savo tinklaraščio tiesiai į parduotuvę.

2. Dėmesys SEO

SEO turėtų būti vienas iš pagrindinių bet kurio tinklaraščio ar internetinės parduotuvės akcentų. Dažnai sakoma, kad „turinys yra karalius“, kai jis susijęs su SEO, tačiau rašant nuostabų turinį negarantuojama, kad jūsų straipsnis ar produktas pateks į paieškos variklius, pvz., „Google“ ar „Bing“..

Yra daugybė patarimų, kaip patobulinti savo „WordPress“ SEO, tačiau kalbant apie el. Prekybos SEO, geriausia yra naudoti užpildytą SEO papildinį su „WooCommerce“ plėtiniu..

Naudokite gerą SEO papildinį

Kalbant apie „WordPress SEO“, yra du pagrindiniai papildiniai, iš kurių dauguma vartotojų pasirenka – „Viskas viename“ SEO paketas arba „Yoast SEO“. Tikrai negalite suklysti pasirinkdami bet kurią parinktį, nes jie abu siūlo pagrindines funkcijas, tokias kaip XML svetainės schema (kuri yra absoliučiai būtina paieškos varikliams norint rasti, nuskaityti ir indeksuoti jūsų svarbius puslapius), turinio įvertinimas ir nuorodų peradresavimai. Be to, abu siūlo „WooCommerce“ plėtinį, kad būtų lengva valdyti savo parduotuvės SEO.

„WooCommerce“ viskas viename-SEO paketo integravimo nemokamas papildinys

Nemokamas „WooCommerce“ – viskas viename SEO paketas plėtinys prideda naujas parinktis jūsų „produktų“ tinkintam pašto tipui. Tokiu būdu galite lengvai valdyti visų savo parduotuvėje esančių prekių pavadinimus, aprašymus, raktinius žodžius ir pavadinimo atributus.

„Yoast Woocommerce“ SEO

Pagal numatytuosius nustatymus nemokamas „Yoast SEO“ papildinys prideda garsųjį SEO vadybininką prie produktų puslapių, kad galėtumėte optimizuoti savo turinį (remdamiesi „Flesch“ skaitymo testu, turinio ilgiu ir pasyviu balsu), raktinių žodžių tankį, nuorodas, meta aprašą ir SEO pavadinimą paieškos sistemoms. , vaizdus ir dar daugiau. Tačiau norėdami pasilikti prieš konkurentus, galbūt norėsite atsižvelgti į priemoką „Yoast WooCommerce“ SEO priedas, skirtas patobulintoms funkcijoms, tokioms kaip turtingi gaminių kaiščiai, parduotuvių duonos riekelės ir optimizuotos svetainių schemos (papildinys automatiškai pašalins filtrų rezultatų puslapius).

3. Įsitraukite į socialinę mediją

Kai tvarkote savo tinklaraštį ir tvarkote savo parduotuvės SEO, kitas jūsų žingsnis yra pasitelkti savo socialinius tinklus, kad padidintumėte internetinės savo el. Prekybos parduotuvės matomumą. Socialinė žiniasklaida gali būti didžiulis srautas jūsų parduotuvėje, o siūlydami išskirtinius pasiūlymus, susietus su dalijimusi socialiniais tinklais, galite lengvai pritraukti naujų klientų be jokių pastangų..

Siūlykite išskirtinius kuponus ar pasiūlymus

„WooCommerce“ kuponai ir pasiūlymai

Viena galimybė yra sukurti kuponus ar sandorius specialiai savo socialinės žiniasklaidos sekėjams. „WooCommerce“ turi įmontuotą funkciją kuponams kurti pagal procentus, dolerio sumą ar konkretų produktą. Taip pat galite pridėti pasirinktinį „laimingos valandos pardavimo“ galiojimo laiką arba nustatyti naudojimo limitą, kad tik „pirmieji 15 klientų sutaupytų 15%“, kad būtų sukurtas skubos jausmas. Tai puikus būdas atkreipti naujo kliento dėmesį į socialinę žiniasklaidą ir įtikinti jį įvykdyti pirkinį.

Įgalinkite „Pakvieskite draugą“ premiją

„WPGens“ nurodykite „WooCommerce“ draugą

Kita galimybė yra pasiūlyti paskatinimą dabartiniams klientams rekomenduoti savo prekės ženklą savo draugams ir šeimos nariams su reklama „rekomenduok draugui“. Tokiu būdu, kai dabartinis klientas dalijasi savo ryšiu su savo draugu, jie gauna 10 USD nuolaidą, pridėtą prie savo sąskaitos, o jų draugai gauna 10 USD kuponą, pritaikytą pirmajam pirkiniui..

Norėdami pridėti savo žodžiu pasiūlymų, galite išbandyti Nukreipkite draugą į nemokamą „WooCommerce“ papildinį pratęsimas. Papildinys sukuria paprastą persiuntimo sistemą su unikalia nuoroda, kuria gali naudotis visi jūsų klientai. Kai jie nurodo naujus vartotojus, papildinys automatiškai sugeneruoja vienkartinius kuponus abiem šalims – viskas, ką jums reikia padaryti, tai sėdėti atgal ir žiūrėti, kaip ateina siuntimai.

4. Laikyk tai įdomu

Sukurkite turinio ir pasiūlymų savo auditorijai – tai puikus būdas išlaikyti žmonių sugrįžimą, tačiau kaip rasti naujų žmonių, kurie apsilankytų jūsų parduotuvėje? Žinoma, galite naudoti tradicinius reklamavimo metodus, tačiau čia yra keletas rinkodaros idėjų, kurias galite naudoti, kad jūsų svetainės reklama būtų įdomi:

  • Tinklas ir svečių dienoraščiai, skirti kitiems tinklaraščiams pasiekti naujoms auditorijoms
  • Pradėkite naujienlaiškį (mes naudojame ir rekomenduojame „MailChimp“), kad pasidalytume jums naujais tinklaraščių įrašais ir būsimais parduotuvių pardavimais / įvykiais
  • Vykdykite dovanas, kad klientai galėtų įeiti, kad laimėtų prekę iš jūsų parduotuvės (mums patinka naudoti Rafflecopter) naudodamiesi socialine žiniasklaida ir informaciniu biuleteniu
  • Paskelbkite teminius straipsnius atostogoms, suapvalindami produktų kolekcijas NYE, liepos 4 d., Naujus mokslo metus ir kt.
  • Dirbkite su socialiniais influenceriais, kad sužinotumėte apie savo prekės ženklą (atkreipkite dėmesį: tai gali būti brangu, net LABAI brangu, tačiau atsižvelgiant į jūsų nišą tai yra viena pelningiausių investicijų, kurias galite padaryti savo versle).

Yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti ir toliau reklamuodami savo el. Prekybos parduotuvę. Tiesiog būkite atkaklūs ir kūrybingi ir toliau didinkite matomumą internete kurdami savo svetainę.

5. Prisiregistruokite „Google“

„Google“ mano verslas

Galiausiai labai rekomenduojame susikurti savo parduotuvės sąranką „Google“ mano verslas jei turite fizinę vietą. Tokiu būdu galite sukurti arba pareikalauti savo verslo įrašo „Google“ žemėlapiuose, pridėti susijusios informacijos (pvz., Valandų ar meniu), atsakyti į klientų atsiliepimus „Google“ ir net reklamuoti būsimus įvykius. Tiesiog sekite pradžios vadovas patvirtinti ir optimizuoti savo verslą.

„Google“ mano versle taip pat yra naudinga informacijos suvestinė, kad galėtumėte pamatyti, kaip vartotojai internete randa jūsų verslo profilį, ką jie spustelėja ir kur yra (geografiškai kalbant). Ši informacija gali padėti pakoreguoti jūsų verslo operacijas ir rinkodaros strategijas, kad labiau patrauktų jūsų klientų bazę ir padidintų matomumą internete.

Kaip galite padidinti savo el. Prekybos svetainės matomumą internete

Tikimės, kad jums pavyko išmokti ko nors naujo iš mūsų 5 patarimų, kaip padidinti savo parduotuvės matomumą internete. Arba galbūt bent keli patarimai buvo naudingi jūsų verslui. Vykdydami bet kurį verslą kartais galite jaustis priblokšti, tačiau bent jau pasirinkę „WordPress“ jūsų svetainė gali būti šiek tiek lengviau valdoma. Bet kurdami tinklaraštį, sutelkdami dėmesį į savo SEO, naudodamiesi socialine žiniasklaida, reklamuodami savo turinį ir naudodami tokius įrankius, kaip „Google“, jūsų naudai, tikrai yra galimybė padidinti jūsų el. Prekybos svetainės matomumą internete..

Ar turite kitų klausimų, kaip padidinti matomumą internete? Arba daugiau patarimų kitiems elektroninės prekybos svetainių savininkams? Tiesiog palikite komentarą žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me