Kaip panaudoti savo „WordPress“ tinklaraštį, kad išnaudotumėte savo svajonių darbą

Kaip panaudoti savo „WordPress“ tinklaraštį, kad išnaudotumėte savo svajonių darbą

Yra klišė ieškant darbo, kuriame teigiama: „Tai nėra tai, ką jūs žinote, bet kas jūs žinote“. Nors šis posakis nenurodo visos istorijos, neabejojame, kad jūsų užmegzti ryšiai gyvenime gali turėti didžiulę įtaką nustatant jūsų karjeros kelią. Vis dėlto efektyviai įgyti „tinklo“ įgūdžių gali atrodyti sudėtinga, o gal net neįmanoma.

Jei ieškote darbo ar net visiškai naujos karjeros, internetiniai dienoraščiai gali būti sprendimas norint jūsų vardą ir „asmeninį prekės ženklą“ išvysti savo idealams darbdaviams. Jei turite į užimtumą orientuotą tinklaraštį, iškart išsiskirsite tarp kitų darbo ieškančių asmenų. Galbūt dar svarbiau, kad jūsų tinklaraštis gali padėti efektyviai užmegzti ryšius savo srityje prieš tai pretenduojate į naujas pareigas.

Šiame įraše apžvelgsime keturių žingsnių procesą, kaip naudoti savo tinklaraštį, kad būtų galima parodyti savo svajonių darbą. Mes aprėpsime daug pagrindų, įskaitant tai, kaip sukurti asmeninį prekės ženklą ir kaip panaudoti savo tinklaraštį norint įgyti autoritetą jūsų srityje. Kai baigsite darbą, galėsite daug geriau užsitikrinti savo svajonių darbą. Pradėkime!

1 veiksmas: apibrėžkite savo tinklaraščio tikslą

Norėdami užtikrinti savo tinklaraščio efektyvumą, turite jį tinkamai pažymėti. Atsižvelgiant į tai, pirmas jūsų žingsnis yra apibrėžti savo tinklaraščio tikslą.

Jei turite apibrėžtą tikslą, turite išeities tašką, kokio tipo turinį turėsite sukurti. Tikslas yra pateikti savo požiūrį į savo pramonę tokiu balsu, į kurį darbdaviai rimtai žiūrės.

Apibrėždami savo tinklaraščio tikslą, siūlome atlikti šiek tiek namų darbų. Pradėkite nuo šių trijų užduočių:

  1. Nurodykite savo būsimą svajonių darbą. Konkrečiai žinojimas, ką norite padaryti svajonių karjeroje, padės nustatyti tikslinę auditoriją.
  2. Tyrimų potencialūs darbdaviai. Darbdavių tyrinėjimai padeda suprasti, ar jie yra teisingi jūsų tinklaraščių kūrimo tikslai.
  3. Nustatykite asmeninius svajonių darbo kriterijus. Turėdami savo kriterijus, jūs turite išeities tašką savo turinio temoms.

Baigę turėtumėte žinoti, kaip atrodo jūsų svajonių darbas ir kurie darbdaviai siūlo tą darbą.

2 veiksmas: sukurkite savo aplanką

Mūsų pačių „WordPress“ tema yra universali ir gali būti naudojama įvairių tipų aplankams.

Internetinis portfelis gali tapti vizitine kortele potencialiems darbdaviams ir puikus jūsų tinklaraščio turinio atgalinis ryšys. Laimei, sukurti jį gali būti lengviau, nei jūs manote naudodami „WordPress“.

Pirmiausia turėtumėte pasirinkti aukštos kokybės „WordPress“ temą su stipriu portfelio dizainu. Kai tai turėsite, turėtumėte sudaryti savo pasiekimų, kurie padės sukurti gerus portfelio elementus, sąrašą. Jei neturite (ar daug) elementų, kuriuos galite naudoti savo aplankui, pabandykite sukurti pavyzdį arba „apsimesti“ projektu, kad parodytumėte savo talentą. Įsitikinkite, kad kiekvienas jūsų portfelio sąraše esantis daiktas gerai derės su darbdaviais, kuriuos pasirinkote atlikdami 1 veiksmo tyrimą.

Dabar galite pridėti savo aplanko elementus savo „WordPress“ svetainėje. (Jei dar nenustatėte savo svetainės, dabar pats laikas tai padaryti!) Baigę siūlome paprašyti patikimų draugų ir (arba) šeimos narių peržiūrėti jūsų aplanką ir pateikti jums sąžiningų, konstruktyvių atsiliepimų. Naudokite šį atsiliepimą optimizuodami savo aplanką, kol nebūsite patenkinti.

Atminkite, kad jūsų portfelis niekada nebus baigtas. Turėtumėte reguliariai jį atnaujinti, kad jis išliktų kaip jūsų dabartinių sugebėjimų ir patirties pavyzdys.

3 veiksmas: naudokite savo tinklaraštį, kad padidintumėte savo autoritetą

„Portfolio Free WordPress Portfolio“ tema

Dabar, kai turite savo aplanką, pats laikas atkreipti dėmesį į savo tinklaraštį. Norėsite tai panaudoti norėdami parodyti savo autoritetą pasirinktoje srityje, o tai padidins jūsų poziciją būsimų darbdavių akyse. Iš esmės kiekvienas jūsų paskelbtas įrašas turėtų būti paremtas tuo vaizdu, kurį bandote sukurti.

Yra daugybė krypčių, kurių galite imtis, kai kyla minčių apie tinklaraščių įrašus, tačiau čia yra keletas pasiūlymų, kaip pradėti..

  1. Įsigilinkite į detales ir (arba) nurodykite savo portfelyje esančius projektus. Jei įmanoma, turėtumėte grįžti į savo aplanką, o koks būtų geresnis būdas tai padaryti, nei pateikiant tinklaraščio įrašą? Jei norite sužinoti daugiau apie savo portfelio aspektą, naudokite įrašą arba pasiūlykite alternatyvų kampą.
  2. Rašykite nuomonės kūrinius. Jei turite ką pasakyti apie savo pramonės būklę, jūsų tinklaraštis turėtų būti platforma.
  3. Atskleisk savo stipriąsias puses. Be abejo, turite istorijų apie teigiamus praeities pasiekimus (profesionalius ar kitokius); naudokite savo tinklaraštį kaip muilo dėžutę norėdami parodyti ankstesnę patirtį, į kurią potencialūs darbdaviai žiūrėtų palankiai.

Trumpai tariant, viskas, ką jūs diskutuojate, turėtų parodyti, kad esate patyręs savo pramonėje.

Jei norite ištarti žodį, mes rekomenduojame svečių komandiravimas kai gauni galimybę. Tai ne tik parodo jūsų vardą pramonėje; svečių įrašai taip pat suteikia puikią galimybę susigrąžinti nuorodą į savo tinklaraštį.

4 veiksmas: pateikite savo darbo atsiliepimus

Jei kas nors, su kuo dirbote, pagyrė jūsų atliktą darbą, daro stebuklą parodyti savo įgūdžius ir pramonės autoritetą. Geriausias būdas pagirti yra gauti rekomendacinį formatą, kurį galite naudoti savo tinklaraštyje ir aplanke.

Gauti liudijimus gali būti sudėtinga. Laimei, yra keletas patarimų, kuriais galite naudotis, jei norite gauti puikių atsiliepimų, nesijaudindami. Lengviausias būdas yra naudoti trumpą apklausą, kurią žmonės gali užpildyti jiems patogiu metu. Įrankiai patinka Apklausa beždžionė ir šie „WordPress“ apklausos ir apklausos papildiniai yra puikūs norint rinkti atsiliepimus, kuriuos būtų galima naudoti kaip atsiliepimą apie jūsų darbą.

Kai gausite atsiliepimus, galėsite juos pridėti prie savo svetainės. Paprasčiausias būdas būtų sukurti savo atsiliepimų puslapį, tačiau yra ir papildinių, kurie gali atlikti profesionalesnį darbą. Laimei, mes parašėme viso proceso vadovą!

Išvada

Pasinaudoję savo „WordPress“ tinklaraščiu kaip darbo paieškos įrankiu, galite perkelti karjeros tinklus į kitą lygį. Tai leidžia užmegzti ryšį su kitais savo pramonės atstovais ir sukurti autoritetingą buvimą, į kurį bus pritraukti būsimi darbdaviai.

Ar turite klausimų, kaip naudoti savo tinklaraštį norint rasti svajonių darbą? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!