Kaip parduoti nuotraukas internete naudojant

Fotografija ir vaizdai

Jei norite sukurti svetainę, kurioje galėtumėte parduoti savo nuotraukas internete, šis įrašas yra būtent tai, ko ieškote. Šiame vadove, kaip sukurti svetainę nuotraukoms parduoti internete, apžvelgsime kai kurias temas, kurias galite naudoti norėdami formuoti savo svetainę, ir pateiksime geriausių nemokamų ir „premium“ priedų, kurie gali pridėti pirkinių krepšelį ir visą rinkinį, apžvalgą. daug daugiau el. prekybos funkcijų jūsų nuotraukų parduotuvėje. Įrašas baigiamas vadovu, kuris leis jums pradėti pardavinėti savo nuotraukas internete naudojant nemokamą papildinį, kurio nustatymas užtruks tik keletą minučių.

Temos pasirinkimas

Jei to dar nepadarėte, pirmiausia pasirinkite savo „WordPress“ tinklalapio temą – pirmiausia pradėkite kurti platformą, kurioje galite parduoti savo nuotraukas, o galbūt ir iš kitų, internete..

Laimei, „WordPress“ yra daugybė puikių fotografijos temų, kurios suteikia įspūdingą būdą parodyti savo darbus internete. Kai kurios iš šių fotografijų portfelio temų buvo sukurtos specialiai integruoti su el. Prekybos papildiniu, todėl užduotis pridėti pirkinių krepšelio funkciją prie jūsų internetinės galerijos yra labai paprasta. Mažesnis tokio tipo temų skaičius net suteikia jums galimybę leisti kitiems lankytojams prisiregistruoti jūsų svetainėje ir taip pat pateikti jų nuotraukų ar kitų jūsų svetainėje parduodamų elementų sąrašą, padėdamas jums sukurti internetinę rinką..

Kelių pardavėjų rinkos kūrimas naudojant „WordPress“

Vienas iš rinkos, kur vartotojai gali prisiregistruoti ir surašyti savo darbus pardavimui, kūrimo pranašumų yra tai, kad tai puikus būdas greitai sukurti parduotuvę su dideliu atsargų kiekiu. Didelis produktų pasirinkimas gali padėti pritraukti lankytojus į jūsų parduotuvę, o keli pardavėjai reklamuos savo darbą jūsų parduotuvėje, o jūsų darbas – taip pat padės geriau informuoti apie jūsų parduotuvę..

Priklausomai nuo to, kaip sukonfigūruosite savo rinką, taip pat galite uždirbkite komisinius už kiekvieną pardavimą jūsų pardavėjai daro. Taip pat galite imti fiksuotą mokestį už leidimą jiems išvardyti savo prekes jūsų parduotuvėje. Neigiama galimybė, kad kiti pardavėjai gali išvardyti savo darbus šalia jūsų, yra ta, kad galite prarasti dalį pardavimų jiems, tačiau jei turite didelį nuotraukų pasirinkimą, tai neturėtų kelti per daug nerimo. Kai kurios funkcijos, kurių reikia ieškoti temos ir papildinių derinyje, jei galvojate sukurti kelių pardavėjų rinką, yra:

  • Pristatymo formos ir pateikimo formos
  • Pardavėjų prietaisų skydai
  • Suderinamumas su tinkamu papildiniu (lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai, „WooCommerce“ ir kt.)

Funkcijos, kurių reikia fotografijos tema

Nors populiariausi „WordPress“ internetinės parduotuvės papildiniai veiks su bet kuria tema, gali būti gera idėja ieškoti temos, reklamuojančios el. Prekybos papildinių suderinamumą. Paprastai tai reiškia, kad temos dizaineriai yra sukūrę konkrečius puslapius jūsų svetainės internetinės parduotuvės skyriuje, įskaitant pirkinių krepšelio ir kasos puslapius. Šių puslapių įtraukimas gali padėti sukurti nuolatinę vartotojo patirtį klientui įsigyjant pirkinį ir šiek tiek sutaupyti laiko, kai nustatote savo svetainę..

Čia yra keletas temų, į kurias reikia atkreipti dėmesį kuriant internetinę nuotraukų parduotuvę naudojant „WordPress“ (čia galite peržiūrėti didelį puikių fotografijos „WordPress“ temų pasirinkimą).

Stora „WordPress“ tema

„Stocky“ yra fotografijos rinka, sukurta naudojant paprastus skaitmeninius atsisiuntimus, kad galėtumėte lengvai parduoti savo fotografijas. Palaikydami aukščiausios klasės „Marketplace Bundle“, jūs netgi galite leisti, kad trečiųjų šalių pardavėjai parduotų savo prekes.

Gaukite Stocky

„Nouveau Total Theme“ demonstracinis filmas

„Total“ galite sukurti visiškai pritaikytą fotografavimo svetainę arba tiesiog importuoti „Nouveau“ demonstracinę versiją, kad pradėtumėte. Pridėkite savo aplanką, pradėkite tinklaraštį ar net parduokite savo atvaizdus naudodamiesi „WooCommerce“.

Gauk iš viso

Pažymėkite „WordPress“ temą

„Marketify“ yra visiškai veikianti rinkos tema, palaikanti paprastus skaitmeninius atsisiuntimus ir daugumą jos premium priedų (pateikimas priekyje, komisiniai, pageidavimų sąrašas, apžvalgos ir dar daugiau), todėl ji puikiai tinka pradedant nuotraukų pardavimo svetainę..

Susipažinkite

Plugin pasirinkimas nuotraukoms parduoti internetu

Kai pasirinksite tinkamą savo nuotraukų demonstravimo internete temą, o galbūt ir kitų darbus, laikas pasirinkti papildinį. Yra daugybė puikių „WordPress“ įskiepių, tačiau tai yra keletas mūsų mėgstamiausių el. Prekybos papildinių, kurie padės jums parduoti savo nuotraukas internete..

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas

„Easy Digital Downloads“ (EDD) buvo sukurtas specialiai tam, kad būtų galima parduoti skaitmeninius failus, kuriuos galima atsisiųsti iš „WordPress“ svetainės, todėl tai yra puikus pasirinkimas jūsų poreikiams.

Pagrindinis papildinys yra nemokamas ir jame yra daugiau nei pakankamai funkcijų, leidžiančių lengvai parduoti savo daiktus internete. Jei keliate sudėtingesnius reikalavimus, gausėja EDD priedų biblioteka, leidžianti dar daugiau nuveikti parduotuvėje.

Jei jus domina idėja leisti kitiems fotografams parduoti savo nuotraukas parduotuvėje kartu su jumis, tada EDD kūrėjai sukūrė specialų rinkinį priedų rinkinį, kuriame yra visos funkcijos, kurių reikia norint sukurti visiškai veikiančią internetinę rinką. . Taip pat yra papildomas priedas, kuris leidžia jums parduoti fizinius produktus su EDD.

„WooCommerce“

„WooCommerce“

„WooCommerce“ yra dar vienas populiarus nemokamas „WordPress“ el. prekybos papildinys, kuris gali būti dar naudingesnis dėl puikios priedų bibliotekos. Nepaisant to, tai leis jums parduoti savo nuotraukas internete ir bet kokius fizinius produktus, kuriuos norite pateikti savo lankytojams.

Jei planuojate taip pat pateikite fizinių produktų sąrašą savo nuotraukų parduotuvėje, pvz., nuotraukų rėmelius ar bet kurį kitą laiką, tada „WooCommerce“ yra turbūt geresnis pasirinkimas nei EDD, nes jis palaiko fizinius gaminius.

„WP iSell Photo“

„WP iSell Photo“

„WP iSell Photo“ yra nemokama parinktis, sukurta norint parduoti nuotraukas internete. Papildinys individualiai konvertuos jūsų „WordPress“ galerijas į nuotraukų parduotuvę. Tai yra greičiausias būdas pradėti pardavinėti savo nuotraukas internete kaip pamatysite artėjančiame vadove.

„WordPress“ foto pardavėjo papildinys

Parduokite nuotraukų galerijos pavyzdį

„WordPress Photo Seller“ papildinys yra pirkinių krepšelio papildinys, sukurtas specialiai atsisiunčiamų nuotraukų pardavimui internetu, be fiziniai atspaudai savo atvaizdų. Papildinys suteikia galimybę pasiūlyti įvairių dydžių nuotraukas. Be to, galite automatiškai pažymėti savo galerijoje esančias nuotraukas vandens ženklu, kad atgrasytumėte žmones atsisiųsti jas nemokant.

Panašu, kad „WP Photo Seller“ papildinys turi visos savybės jums kada nors reikės pateikti nuotraukas internete ir parduoti skaitmeninius atsisiuntimus ir fizinius savo darbo atspaudus naudojant „WordPress“. Tačiau tai nėra nemokamas papildinys ir grąžins jums 68 USD.

Kaip parduoti nuotraukas internetu 3 paprastais žingsniais

Kaip matote, kuriant internetinės parduotuvės platformą yra daugybė galimų temų ir papildinių derinių. Tai reiškia, kad mažai tikėtina, jog bet kurios dvi nuotraukų parduotuvės bus sukonfigūruotos lygiai taip pat, tačiau norint pateikti idėją, kaip pradėti, čia yra pagrindiniai žingsniai, kuriuos reikia pradėti parduodate savo nuotraukas internetu.

Šis greitas sąrankos vadovas padės jums pridėti pagrindines internetinės parduotuvės funkcijas prie savo fotografijos aplanko, naudojant pasirinktą „WordPress“ temą ir nemokamą WP „iSell Photo“ papildinys. Jei norite pridėti sudėtingesnių parduotuvių funkcijų į savo svetainę, tada pažvelkite į kitus rekomenduojamus el. Prekybos papildinius, aprašytus anksčiau.

1. Konfigūruokite WP iSell Photo

Įdiegę „WP iSell Photo“, eikite į „Settings“> „WP iSell Photo“ ir įveskite savo „PayPal“ adresą, pasirinktą valiutą bei „ačiū“ puslapio URL ir spustelėkite Įrašyti pakeitimus.

„WP iSell Photo“

2. Sukurkite galeriją

Naujame ar esamame „WordPress“ įraše ar puslapyje spustelėkite mygtuką Pridėti laikmeną.

Kurti galeriją

Tada įkelkite arba pasirinkite iš esamų nuotraukų ir spustelėkite sukurti naują galeriją. Pridėkite visas antraštes, jei reikia, ir patikrinkite galerijos nustatymus prieš spustelėdami įterpti galeriją.

3. Nustatykite savo nuotraukų kainą

Įrašų redagavimo priemonėje perjunkite į teksto rodinį, kur pamatysite galerijos trumpąjį kodą.

Parduodame nuotraukų trumpąjį kodą 01

Norėdami pridėti kiekvienos nuotraukos kainą savo galerijoje, paprasčiausiai įveskite suma = ”4,99” į trumpąjį kodą.

Parduodame nuotraukų trumpąjį kodą 02

Tada peržiūrėkite savo įrašą, kad pamatytumėte, kaip jis atrodo.

Parduodame nuotraukų trumpąjį kodą 03

Galima naudoti išsamesnes instrukcijas apie šio papildinio nustatymą ir kitus būdus, apsilankykite „WP iSell Photo“ puslapyje.

Išvada

Naudodami nemokamą papildinį ir pasirinktą temą galite greitai pradėti pardavinėti savo nuotraukas internete ir pradėti priimti mokėjimus naudodami „PayPal“. Norėdami gauti daugiau pažangių funkcijų, įskiepiai, tokie kaip EDD ar „WordPress Photo Seller“, gali padėti sukurti dar geriau atrodančias internetines nuotraukų parduotuves. Jei turite kokių nors nuotraukų rinkodaros ir pardavimo internete patarimų, palikite komentarą žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me