Kaip pasirinkti įvykių valdymo papildinį savo svetainei

Kaip pasirinkti įvykių valdymo papildinį savo svetainei

„WordPress“ yra atvirojo kodo platforma, teikianti tvirtą pagrindą daugelio tipų svetainėms. Tačiau tai mažai ką lemia nišai būdingos savybės. Jei norite sukurti ką nors kitą, o ne paprastą tinklaraštį ar verslo svetainę, gali reikėti prieigos prie daugiau funkcijų.

Tai taikoma, jei norite reklamuoti renginius savo svetainėje. Turėsite sugebėti sudaryti įvykių sąrašą, suteikti žmonėms galimybę nusipirkti bilietus ir pan. Šių funkcijų įgyvendinimas nuo nulio reikalauja daug laiko, tačiau tinkamas papildinys gali tai padaryti ne greitai.

Šiame įraše kalbėsime apie tai, kokių funkcijų jums reikės jūsų įvykių svetainėje ir kaip tinkamai pasirinkti atvirojo kodo įvykių valdymo įskiepis. Pradėkime!

Kodėl jums gali prireikti renginių valdymo papildinio

Jūsų svetainė gali būti puikus būdas sužinoti daugiau apie visų tipų būsimus renginius. Tai leis sutalpinti visą reikiamą informaciją vienoje vietoje ir pritraukti naujų potencialių dalyvių per paieškos variklių srautą.

Įvykių pavyzdys

Renginių priegloba taip pat yra labai pritaikoma jūsų svetainės programa. Galite tiesiog išvardyti vieną ar du renginius arba sukurti visą svetainę, pagrįstą koncertų, susitikimų, konferencijų, žaidimų ar jų derinio reklamavimu ir valdymu..

Tačiau bet kuriuo atveju jums reikės daugiau funkcijų, nei „WordPress“ gali suteikti viena. Nesuklyskite suklydę – „WordPress“ sukuria puikų pagrindą jūsų renginių svetainei. Tai lengva naudoti, lanksti ir saugi. Vis dėlto norėsite kelių papildomų funkcijų, tokių kaip:

 • Būdas parodyti ir organizuoti savo įvykius
 • Kalendorius, kuriame vienoje vietoje galite parodyti visus artėjančius renginius
 • Funkcija leisti lankytojams įsigyti bilietus
 • Galimybė valdyti informaciją apie dalyvius ir registraciją

Nė vienas iš šių elementų nėra lengvas naudojant numatytąjį „WordPress“ diegimą, tačiau visi jie gali būti stebėtinai paprasti naudojant tinkamą papildinį.

Ko reikia ieškoti renginių papildinyje

Visų pirma, protinga ieškoti atvirojo kodo įvykių valdymo sprendimo. Pati „WordPress“ yra atvirojo kodo programa, tai reiškia, kad jos šaltinio kodą galima modifikuoti bet kokiu norimu būdu. Tas pats pasakytina ir apie daugumą „WordPress“ papildinių.

Tai svarbu, nes tai reiškia, kad turėsite visišką laisvę, kaip veikia jūsų renginių svetainė. Net jei norite, kad viskas būtų paprasta dabar, pakeliui turėsite galimybę modifikuoti funkcijas ir funkcionalumą, kad atitiktų jūsų poreikius.

„WordPress.org“ nemokami įvykių papildiniai

Neįmanoma rasti įvykių valdymo papildinių – „WordPress“ papildinių kataloge yra daugybė nemokamų parinkčių (tiesiog ieškokite „įvykio“), taip pat įvairių kūrėjų siūlomi priedai. Triukas yra tas, kaip išsirinkti geriausią savo svetainei.

„WordPress“ įvykių registracijos papildinys gali pasiūlyti platų funkcijų spektrą. Greitai pažvelkime į svarbiausias savybes, kurias turės turėti jūsų pasirinktas sprendimas, todėl žinote, į ką atkreipti dėmesį:

 • Individualus įvykių įrašų tipas. Panašiai kaip elektroninės komercijos papildinys, pvz., „WooCommerce“, įtrauks į jūsų svetainę naujų produktų parinktį, įvykių papildinys turėtų suteikti jums galimybę sukurti įvykių įrašų tipus. Tai leis jums atskirti įvykius nuo kito svetainės turinio (pvz., Įrašų ir puslapių). Be to, taip lengviau prie kiekvieno renginio pridėti papildomos informacijos, įskaitant kainas ir vietas.
 • Renginių kalendorius. Taip pat naudinga turėti kalendorių, kuriame visi jūsų įvykiai būtų rodomi vienoje vietoje. Tai leidžia lankytojams lengviau pamatyti viską, kas įmanoma, nereikia ieškoti daugybės skirtingų puslapių. Jei jie kalendoriuje mato įvykį, kuris kelia susidomėjimą, jie turėtų galėti spustelėti ir sužinoti daugiau apie tai.
 • Bilietų pardavimo ir registravimo funkcijos. Jei visi jūsų renginiai nėra nemokami, prasminga leisti internetinius pirkimus. Žmonės labiau užsiregistruos, jei galės atlikti visą registracijos procesą jūsų svetainėje. Ši funkcija taip pat turėtų būti lanksti – sudaryti sąlygas nustatyti kainas, pasiūlyti skirtingo lygio bilietus ir pan.

Žinoma, yra ir kitų funkcijų, kurios gali būti naudingos. Pvz., Kai kurie papildiniai gali teikti funkcijas, padedančias valdyti ir įvykius. Tai gali būti būdas pamatyti ir valdyti visus renginio dalyvius bei nuskaityti bilietus. Tačiau, jei norite reklamuoti įvykius savo svetainėje, aukščiau išvardintos trys savybės gali būti laikomos būtiniausiomis.

Pasirinkite jums tinkamiausią įvykių valdymo sprendimą

Sužinoję, ko ieškote, išsirinkti atvirojo kodo įvykių registracijos sprendimą nėra per sunku. Atlikdami šiuos tris veiksmus, mes paaiškinsime jus apie procesą.

1 veiksmas: sudarykite pageidaujamų funkcijų sąrašą

Šis pirmas žingsnis reikalauja, kad tiksliai suprastumėte, ką norite padaryti savo svetainėje. Tai reiškia, kad reikia atsakyti į tokius klausimus kaip:

 • Kokius renginius reklamuosite??
 • Ar jums reikia išvardyti tik kelis įvykius ar daugelį iš jų?
 • Ar dauguma jūsų renginių yra nemokami, ar jie kainuoja??
 • Kokią informaciją reikia pateikti potencialiems lankytojams?
 • Kiek bus jūsų renginių ir kiek reikės pagalbos juos tvarkant?

Šie atsakymai suteiks užuominų apie tai, kokių funkcijų jums reikia. Pvz., Jei ketinate sudaryti įprastų didelių įvykių sąrašą, jums reikės tvirto kalendoriaus ir daugybės valdymo funkcijų. Kita vertus, jei jūs reklamuojate keletą nedidelių renginių čia ir ten, jūsų poreikiai bus paprastesni.

Šiuo metu galite eiti į priekį ir sudaryti norimų funkcijų sąrašą iš savo įvykių valdymo sprendimo. Daugeliu atvejų tai turėtų apimti trys dideli aptarėme anksčiau (pranešimų apie renginius rūšis, kalendorius ir bilietų pardavimo galimybės). Tačiau taip pat norėsite įtraukti visas ypatybes, išskirtines jūsų konkrečiai svetainei ir poreikiams.

2 veiksmas: nuspręskite, ar norite nemokamo ar aukščiausios kokybės sprendimo

Jei esate išvis susipažinęs su „WordPress“, greičiausiai žinote, kad įskiepių yra keletas standartinių variantų. Kai kurie yra nemokami, o kiti prideda kainą. Daugelis iš jų yra ir freemium pobūdžio, tai reiškia, kad jie turi ir nemokamą, ir premium versiją.

Kokį papildinį pasirinksite, daugiausia priklausys nuo dviejų veiksnių:

 1. Jūsų biudžetas. Jei turite mažai lėšų arba neturite su kuriomis dirbti, saugiausias statymas gali būti nemokamas papildinys. Kita vertus, jei biudžetas leidžia, „premium“ papildinys gali būti vertinga investicija, jei planuojate užsidirbti pinigų per savo renginius. Atsižvelgiant į pasirinktą papildinį ir pakopą, tai gali kainuoti nuo 50 USD iki kelių šimtų dolerių.
 2. Jūsų poreikiai. Paprastai „premium“ papildiniai siūlo sudėtingesnes funkcijas nei nemokamos alternatyvos. Taigi geriausias pasirinkimas iš dalies priklausys nuo to, kiek jums reikia funkcijų, ir nuo to, ar norite, kad jūsų renginių svetainė būtų paprasta, ar joje yra sudėtingų funkcijų..

Daugeliu atvejų geriausias pasirinkimas yra „freemium“ papildinys. Taip yra todėl, kad galite pradėti laisvą pakopą, nerizikuodami. Galite sužinoti, kaip papildinys veikia, ir nuspręsti, ar jo pagrindinės funkcijos atitiks jūsų reikalavimus. Tada galėsite atnaujinti, jei ir kada nuspręsite, kad jums reikia prieigos prie didesnio funkcijų rinkinio.

Pažvelkime į pavyzdį „Event Espresso“ papildinys.

„EventEspresso“

Šis įvykių valdymo sprendimas turi paprastą versiją „Event Espresso Decaf“, kuri yra įtraukta į „WordPress“ papildinių katalogą. Tai apima bilietų pardavimo ir registracijos funkcijas, automatinius patvirtinimo el. Laiškus ir net programas, kurios gali padėti nuskaityti bilietus ir stebėti lankymąsi renginių metu.

Tada yra „premium“ versija, kuri taip pat yra atvirojo kodo parinktis:

„EventEspresso Pro“

Tai apima papildomas funkcijas, tokias kaip patikimas įvykių kalendorius ir galimybė sukurti kelias kainų ir bilietų parinktis. Kai kurias iš šių funkcijų taip pat galima įsigyti kaip atskiri priedai, kuris yra kitas kelias, kuriuo galite eiti. Turėdami reikiamą nemokamo papildinio ir kelių priedų derinį, dažnai galite gauti viską, ko jums reikia, už gana mažą pradinę kainą..

3 veiksmas: įvertinkite savo papildinio trumpąjį sąrašą

Sužinoję, ko ieškote, liko tik tyrinėti rinką. Galite patikrinti „WordPress“ papildinių katalogą, „premium“ prekyvietes, tokias kaip „CodeCanyon“, ir nepriklausomas kūrėjų svetaines (tiesiog atlikite savo tyrimus, kad įsitikintumėte, jog įskiepį gausite iš patikimo šaltinio)..

Kai sudarysite mėgstamų įvykių kalendoriaus papildinių sąrašą, norėsite juos atidžiai įvertinti. Norėdami tai padaryti, turėsite atsižvelgti į:

 • Funkcijų rinkinys: Ar papildinys teikia visas pagrindines jūsų sąrašo funkcijas?
 • Kainodara: Ar įskiepis tilps į jūsų biudžetą (įskaitant papildomus pakopus ir papildinius, jei tinka)?
 • Įvertinimai ir apžvalgos: Ką kiti vartotojai turi pasakyti apie papildinį?
 • Suderinamumas: Ar papildinys nuolat atnaujinamas ir ar jis suderinamas su jūsų „WordPress“ versija (ir jūsų renginio „WordPress“ tema ar kitais papildiniais)?
 • Palaikymas: Ar kūrėjas teikia palaikymą papildiniui, geriausia per kelis kanalus?

Galiausiai, jei įmanoma, norėsite išbandyti įvykių tvarkymo papildinį prieš įsipareigodami jam. Jei demonstracijos nėra, griebkite nemokamą versiją ir nustatykite ją bandomojoje svetainėje. Kartais įsitraukimas į ranką yra geriausias būdas nustatyti, ar jums patiks jį naudoti ilgą laiką.


Jei norite skatinti aukštą dalyvavimą renginiuose, jums reikės tinkamų įrankių rinkinio. Lankstus, atvirojo kodo sprendimas leis jums pasirinkti ir pasirinkti jums reikalingas funkcijas. Tai lengvai pasiekiama sukūrus savo svetainę naudojant „WordPress“ ir papildant ją naudojant tinkamą papildinį.

Koks yra jūsų mėgstamiausias įvykių valdymo įrankis? Papasakokite apie tai žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me