Kaip patobulinti „WordPress“ svetainės struktūrą ir nuolatines nuorodas

Galbūt atsimenate mano parašytą įrašą apie tai, kaip pakeisti nuolatines nuorodas, netrukdant griauti pagrindinę struktūrą. Na, aš nusprendžiau, kad atėjo laikas šiek tiek persvarstyti šią temą ir praleisti dar šiek tiek laiko, išsamiau apžvelgiant, kaip galite pagerinti savo „WordPress“ svetainės struktūrą apskritai. Trumpai aprašau pirmąjį mano įrašą:

  • Pastovios nuorodos yra jūsų svetainės įrašų / puslapių URL.
  • Pastoviosios nuorodos yra labai svarbios jūsų svetainės SEO veikimui, nes paieškos varikliai jas naudoja norėdami rasti jūsų įrašus ar puslapius tinkamoms paieškoms..
  • Jūsų nuolatinių nuorodų sintaksė yra labai svarbi, todėl ją reikia gerai apgalvoti.
  • Pakeitę nuolatinės nuorodos struktūrą, galite naudoti paprastus 301 peradresavimus, kad ištaisytumėte 301 peradresavimus.

Šiame įraše nagrinėsiu būdus, kaip dar labiau pagerinti jūsų „WordPress“ svetainės nuolatinių nuorodų struktūrą. Pradedantiesiems, jei neturite rimtos priežasties pakeisti savo nuolatinio saito struktūrą, paprastai turėtumėte palikti jį nepažeistą. Tai geriausia padaryti, kai jūsų svetainė yra nauja, kitaip jūs prarasite savo svetainės reitingą. Negerai! Bet jei paprasčiausiai privalo pakeisk savo nuolatines nuorodas, skaityk toliau.

Dažniausiai pasitaikančios struktūros

Teoriškai „WordPress“ leidžia iki dešimties nuolatinių nuorodų struktūros žymos galite naudoti kurdami unikalias nuolatines nuorodas, tačiau iš tikrųjų daugumoje „WordPress“ svetainių naudojamos mažiau nei penkios struktūros žymos, įskaitant: Skelbimo vardas, Diena ir vardas, Kategorija ir Vardas bei Mėnuo ir Vardas.

„WordPress“ svetainės struktūra ir permalinks

Pavadinimas

Skelbimo vardas (/% pašto vardas% /) yra, be abejo, populiariausia struktūros žyma, naudojama šiandien, nes ji pateikia trumpus ir gražius URL, kuriuos lengva įsiminti. Daugelis tinklaraščių naudoja šią struktūros žymą dėl šios paprastos priežasties. Be to, laiško pavadinime nenurodoma paskelbimo data, todėl jis idealus norint sukurti „nesenstantį“ turinį, kuris išliks aktualus ilgą laiką.

Dėl „Pavadinimo vardo“ populiarumo dauguma žmonių klaidingai mano, kad tai yra geriausia SEO struktūros žyma, tačiau tiesa yra ta, kad nėra jokių patikimų faktų, pagrindžiančių šiuos teiginius. Panašu, kad įrašas Vardas yra asmeninis pasirinkimas daugeliui „WordPress“ svetainių savininkų.

Diena ir vardas

Žiniatinklio „Pavadinimas“, „Diena“ ir „Pavardė“ rūšių išplėtimas (/% metai% /% monthnum% /% day% /% postname% /) paprastai naudojamas tinklaraščiuose, kur reikalaujama aukšto specifiškumo atsižvelgiant į publikavimo laiką. Ši nuolatinių nuorodų struktūra apima dieną, mėnesį ir metus, kai turinys buvo paskelbtas. Diena ir vardas dažniausiai naudojami naujienų svetainėse, kurios per dieną skelbia kelis straipsnius.

Kategorija ir pavadinimas

Kategorija ir vardas (/% category% /% postname% /) leidžia vartotojams lengvai atsijoti turinį svetainėje pagal kategorijas. Tai taip pat leidžia į URL įterpti daugiausiai raktinių žodžių. Jei pasirinksite šią struktūrą, turėkite trumpus ir išraiškingus kategorijų šliuzus. Tinkamai naudojant kategorija ir pavadinimas gali padaryti stebuklų jūsų SEO.

Atsižvelgiant į tai, yra keletas priežasčių, kodėl prieš naudodamiesi šia struktūra turėtumėte pagalvoti du kartus. Pirma, ateityje negalėsite perkelti įrašo į kitą kategoriją, nes kai kurios kitos svetainės gali nukreipti į tą įrašą. Antra, raktiniai žodžiai, naudojami jūsų vardo vardyne, paieškos sistemose yra mažiau svarbūs, nes jie yra nukreipti į URL pabaigą. Kuo toliau nuo aukščiausio lygio domeno vardo, tuo mažesnį svorį jie nešioja.

Mėnuo ir vardas

Mėnuo ir vardas (/% metai% /% monthnum% /% pašto vardas% /) yra dar viena plačiai naudojama nuolatinių nuorodų struktūra, labai panaši į dieną ir vardą SEO atžvilgiu. Iš esmės abu dalykai turi panašių privalumų ir trūkumų. Kaip ir „Diena“ ir „Vardas“, mėnuo ir vardas URL skelbimo vietoje nurodo datą ir datą (šį kartą mėnesį), tačiau sugeneruoti URL dviem simboliais yra trumpesni nei diena ir vardas..

Individualizuota struktūra

Tinkintos nuolatinės nuorodos leidžia tinkinti savo nuolatinių nuorodų struktūrą, kaip jums atrodo tinkama jūsų tinklaraštyje. Dažniausiai pasitaikančios tinkintos struktūros yra /% pašto vardas% /% post_id% / ir /% pašto vardas% /.

„WordPress“ vartotojai dažniausiai nesutaria dėl pasirinktinių nuorodų. Viena vertus, kai kurie žmonės prisiekia, kad tinkamai pritaikyta nuolatinio saito struktūra yra geriausia SEO, jei naudojama. Tuo tarpu kiti tvirtina, kad SEO atžvilgiu reikšmingų skirtumų nėra. Geriausias būdas tai sužinoti – išbandyti patiems, geriausia – naujame tinklaraštyje. Eksperimentavimas laimi dieną!

Taigi kokią struktūrą turėtumėte priimti??

Išskyrus numatytąją struktūrą, visos „WordPress“ nuolatinių nuorodų struktūros yra draugiškos SEO ir suteiks daugiau ar mažiau panašius SEO rezultatus. Iš esmės tai priklauso nuo asmeninių pasirinkimų ir jūsų naudojamo tinklaraščio tikslo ar tipo. Apatinė eilutė yra ta, kad bet kurią pasirinktą nuolatinės nuorodos struktūrą įsitikinkite, kad ji yra skaitoma žmonėms, o jūsų pagrindiniai raktiniai žodžiai yra kuo arčiau aukščiausio lygio domeno..

Maži patarimai gali pakeisti

Pastovi nuoroda

Taigi mes matėme, kad vien tik pakeisdami savo nuolatinių nuorodų struktūrą, reikšmingų rezultatų neduosime, jei SEO yra jūsų pagrindinis tikslas. Tačiau keli papildomi pataisymai gali pagerinti jūsų svetainės paieškos sistemos pasirengimą ir užtikrinti būsimą paieškos rezultatų matomumą ateityje. Kaip jau minėta, visos „WordPress“ nuolatinių nuorodų struktūros yra gana geros SEO atžvilgiu. Bet kurią pasirinktą struktūrą galite naudoti daugybę kintamųjų. Jei norite naudoti pasirinktines permalinks, naudodamiesi pasirinktinėmis vertėmis, galite paaukštinti ją vienu laipsniu.

Kas yra pasirinktinės vertės, jums gali būti įdomu? Jei jums reikia reikšmingų SEO rezultatų iš savo nuolatinių nuorodų struktūros, galbūt norėsite naudoti išplėstinę URL struktūrą, leidžiančią pridėti pasirinktines reikšmes savo nuolatinėse nuorodose per pasirinktinius pranešimus ir laukus. Tačiau tam reikia šiek tiek modifikuoti „WordPress“ vidines funkcijas, o tai reiškia, kad reikia išleisti pinigų programuotojui pasamdyti arba patobulinti savo kodavimo įgūdžius.

Spektaklis 

Jei turite tinklaraštį, kuris priima daug srauto, pavyzdžiui, el. Prekybos svetainę ar tam tikro tipo internetinį verslą, tada svetainės veikimas yra labai svarbus, nes tai daro įtaką bendrajai vartotojo patirčiai. Našumas iš esmės yra jūsų svetainės greitis arba puslapio įkėlimo laikas. Prastas puslapio įkėlimo greitis gali paveikti konversijos koeficientą ir galiausiai pardavimus.

Taigi, prie esmės; Nors nuorodų struktūra mažai veikia arba neturi jokios įtakos mažų svetainių našumui, ji gali įtakoti didesnių svetainių, turinčių dideles duomenų bazes, puslapių įkėlimo greitį. Tai dar didesnė problema, kai vartotojai jūsų svetainėje ieško konkretaus turinio.

Kai vartotojas pateikia paieškos užklausą „WordPress“ svetainėje, PHP neieško visoje duomenų bazėje; vietoj to jis ieško lentelėse, kuriose yra tie patys datos antspaudai (metai, mėnuo ir diena). Tas pats pasakytina apie nuorodas, kuriose yra kategorija ir archyvas. Dėl šios priežasties jūsų nuolatinės nuorodos struktūroje turėtų būti idealus datos antspaudas, pvz., /% Metai% /% mėnesiai% /% pavardės% /.

Struktūrose, kuriose yra tik teksto laukai, „WordPress“ ieško visos duomenų bazės, nes ji „dirba daugiau“ bandydama atskirti puslapius ir įrašus, nes nėra kintamųjų. Taigi, tai turės įtakos puslapio įkėlimo greičiui. Štai kodėl turėtumėte nenaudoti kategorijos prieš įrašydami savo nuolatinės nuorodos struktūrą.

Atminkite, kad yra daugybė kitų veiksnių, kurie gali turėti įtakos jūsų „WordPress“ svetainės našumui, todėl turėtumėte juos optimizuoti. Be to, našumo skirtumai, susiję su nuolatinių nuorodų struktūra, yra ryškesni „WordPress“ svetainėse, kuriose yra palyginti didelis turinio kiekis, todėl atminkite tai pradedant naujas svetaines!


Įprastiems ar asmeniniams tinklaraščiams pakaks bet kurios nuolatinių nuorodų struktūros, kurias teikia „WordPress“, išskyrus numatytąsias. Faktoriai yra pastovūs, visos struktūros duoda vienodus rezultatus ir, nepaisant kelių teiginių, nėra įrodymų, kad santykinai mažoms svetainėms viena konkreti struktūra būtų geresnė už kitą.

Jei jums reikia sudėtingesnės pasirinktinių nuolatinių nuorodų struktūros, gali tekti pataisyti kai kurias vidines funkcijas, kad URL adresuose būtų naudojamos pasirinktinės vertės, o tai gali šiek tiek patobulinti SEO. Užimtoms „WordPress“ svetainėms, turinčioms nemažą kiekį turinio, URL struktūra su datos antspaudu gali šiek tiek pagerinti puslapio įkėlimo greitį ieškant turinio.

Kokią nuolatinių nuorodų struktūrą naudojate savo svetainėje? Ar radote vieną, kuris yra veiksmingesnis už bet kurį kitą? Kaip jūsų nuolatinės nuorodos struktūra paveikė jūsų SEO ar našumą? Norėčiau išgirsti jūsų mintis šia tema žemiau pateiktuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me