Kaip priimti „Bitcoin“ mokėjimus naudojant „WordPress“

Kaip priimti „Bitcoin“ mokėjimus naudojant „WordPress“

Kadangi kriptovaliutos tampa vis populiaresnės, mintis priimti „Bitcoin“ (ir kitas skaitmenines valiutas) „WordPress“ svetainėje kaip atsiskaitymo būdą yra tai, ką verta apsvarstyti. Bet kaip pradėti nuo kriptovaliutos? Ir kaip jūs apdorojate „Bitcoin“ mokėjimus naudodamiesi „WordPress“?

Šiame straipsnyje mes aptariame ką Bitcoin yra ir apsvarstykite šios skaitmeninės valiutos ir kitų altkoinų priėmimo jūsų svetainėje pranašumus. Tada pažvelgsime, kokių įrankių jums reikės norint gauti „Bitcoin“ kaip mokėjimą, įskaitant „Bitcoin“ pinigines, skaitmeninių mokėjimų procesoriaus paslaugas ir „cryptocurrency“ „WordPress“ papildinius (jei esate tam tikros temos rinkoje, patikrinkite mūsų apimtį geriausių „cryptocurrency“ „WordPress“ temų. ).

Skaitymo pabaigoje jūs žinosite, kaip nustatyti „Bitcoin“ mokėjimų paėmimą naudojant „WordPress“. Jūs gerai išmanysite turimas paslaugas ir papildinius, kurie jums padės.

Įvadas į „Bitcoin“

Priimkite „Bitcoin“ mokėjimus naudodami „WordPress“

Dėl pastarojo meto spaudos dėmesio kyla abejonių, ar dar negirdėjote apie šią populiarią kriptovaliutą. Bitcoin yra decentralizuota skaitmeninė valiuta, veikianti be centrinio banko ar vieno administratoriaus. Iš pradžių ją sukūrė asmuo ar žmonių grupė 2009 m. Ir ji buvo išleista pavadinimu Satoshi Nakamato.

„Bitcoin“ vertė pastaraisiais metais greitai augo ir dabar yra labiausiai žinoma kriptovaliuta iš visų. Tačiau iš tikrųjų yra virš 1000 kriptovaliutų šiuo metu apyvartoje. Tarp kitų populiarių kriptovaliutų yra…

 • Ethereum
 • „Litecoin“
 • Zcash
 • Ripple
 • Brūkšnys

Kasyba ir tiesioginių pirkimų atlikimas „Bitcoin“ yra du metodai, kuriuos investuotojai plačiai naudoja augindami savo „Bitcoin“ atsargas. Tačiau vis dažniau mokėjimai imami internetu „Bitcoin“. Taigi, jei jūs valdote el. Prekybos parduotuvę ar priimate mokėjimus internetu dėl paslaugų ar kitų priežasčių, tuomet gera pasiūlyti „Bitcoin“ (ir kitas kriptovaliutos) mokėjimo galimybes.

Kokie yra „Bitcoin“ mokėjimų priėmimo pranašumai?

„Bitcoin“ mokėjimų atlikimas „WordPress“ svetainėje yra daugybė privalumų. Pažvelkime į keletą iš jų …

 • „Bitcoin“ gali priimti bet kas, bet kur visame pasaulyje. Taigi neatmetate, kad neturite kredito kortelių ar „PayPal“ sąskaitos pirkdami savo svetainę.
 • „Bitcoin“ yra anoniminis apsiaustas, nes mokantieji neprivalo pateikti jokios asmeninės informacijos. Tai patiks daugeliui pirkėjų, kurie nėra tikri dėl slapto duomenų keitimosi internete.
 • „Bitcoin“ yra lygiavertė skaitmeninė valiuta, todėl trečiųjų šalių bankininkystės paslauga nėra būtina norint įvykdyti operaciją. Tai išlaiko mažus „Bitcoin“ operacijų mokesčius.

Taigi dabar mes šiek tiek žinome apie „Bitcoin“ ir kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę jį priimti savo „WordPress“ svetainėje. Toliau pažvelkime, ko jums reikia norint pradėti …

Ko reikia norint pradėti

Prieš priimdami „Bitcoin“ mokėjimus naudodami „WordPress“, turėsite…

 • Sukurkite „Bitcoin“ piniginę
 • Prisiregistruokite naudodamiesi skaitmeninio mokėjimo procesoriaus paslauga
 • Įdiekite „Cryptocurrency WordPress“ papildinį

Pažvelkime į kiekvieną iš šių detalių …

1. Sukurkite „Bitcoin“ piniginę

„Bitcoin“ piniginė

A Bitcoin piniginė yra vieta, kur jūs galite saugiai laikyti savo „Bitcoins“, kai tik uždirbsite. (Tai nėra techniškai teisinga – „Bitcoin“ piniginė iš tikrųjų yra programinė įranga, kurioje yra jūsų privatūs „Bitcoin“ duomenys / raktai).

Piniginės gali būti laikomos darbalaukyje, aparatinėje įrangoje, mobiliajame telefone ar internete. Kiekvienoje platformoje yra daugybė piniginės variantų, todėl prieš priimdami sprendimą, kuris variantas jums tinka, pasidairykite.

Verta turėti omenyje, kad kai kurios skaitmeninių mokėjimo procesorių paslaugos iš tikrųjų teikia internetinės piniginės paslaugą („Bitpay“ ir „CoinBase“). Kadangi kiti mokėjimo šliuzai tiesiog perveda „Bitcoin“ lėšas kaip lygiavertę valiutą į jūsų banką („Mollie“), todėl jums visai nereikia „Bitcoin“ piniginės..

2. Prisiregistruokite naudodamiesi skaitmeninio mokėjimo procesoriaus paslauga

Skaitmeninio mokėjimo procesoriaus paslauga leis jums atlikti „Bitcoin“ mokėjimus „WordPress“ svetainėje. Nors ir nėra esminis dalykas, tai lengviausias būdas priimti „Bitcoin“ ir kitus altcoinus.

Priėmęs „Bitcoin“ mokėjimą savo svetainėje, mokėjimų tvarkytojas automatiškai įneš „Bitcoin“ į savo piniginę. Tai taip pat suteikia galimybę pervesti savo „Bitcoin“ į savo vietinę valiutą ir pervesti į savo banko sąskaitą.

Čia yra tik keletas skaitmeninių mokėjimų apdorojimo paslaugų, prie kurių galite prisiregistruoti…

„Bitpay“

„Bitpay“

„Bitpay“ teikia populiarią „Bitcoin“ piniginės ir mokėjimo procesorių paslaugą. Šis sprendimas veikia suteikdamas galimybę „Bitcoin“ mokėjimus naudojant „WordPress“ nusiųsti tiesiai į jūsų „Bitcoin“ piniginę ir (arba) banko sąskaitą jūsų pasirinkta valiuta..

„Bitpay“ gali siųsti lėšas bankams daugiau nei 38 šalyse įvairiomis valiutomis. Jis taip pat integruotas su daugiau nei 40 el. Prekybos platformų ir sprendimų, palaikančių, „WooCommerce“, „Gravity Forms“, „Shopify“ ir daugeliu kitų.

„CoinBase“

Monetų bazė

Alternatyva „Bitpay“ yra „CoinBase“. Ši skaitmeninė platforma ir internetinės piniginės paslauga gali tvarkyti mokėjimus iš jūsų „WordPress“ svetainės „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Litecoin“. Tuomet šias kriptovaliutas galėsite nusiųsti į jūsų altcoin piniginę. Arba „CoinBase“ pakeitė į jūsų vietinę valiutą ir nusiųs į jūsų banko sąskaitą.

„CoinGate“

„CoinGate“

„CoinGate“ yra skaitmeninių mokėjimų apdorojimo paslauga, priimanti virš 45 kriptovaliutų. „Coingate WooCommerce“ papildinys leis greitai integruoti internetinę parduotuvę su „Coingate“ paslauga.

Įdiegta „CoinGate“ veikia panašiu stiliumi kaip ir du ankstesnieji paminėti mokėjimo perdirbėjai, pervesdami lėšas iš jūsų svetainės į savo banko sąskaitą arba skaitmeninę piniginę. (Nors „CoinGate“ neteikia savo internetinės piniginės paslaugos, ji rekomenduoja naudoti Skaitmeninė piniginė „Electrum“).

3. Įdiekite „WordPress“ papildinį

Kai pasirinksite skaitmeninę piniginę ir prisiregistruosite naudotis mokėjimo procesoriaus paslauga, laikas pridėti „Bitcoin“ mokėjimo integraciją į savo „WordPress“ svetainę. Yra daugybė papildinių, kurie teikia šią funkciją. Pažvelkime į keletą geriausių …

Blockonomika

Blockonomikos papildinys

Blockonomika suteikia galimybę priimti mokėjimus „Bitcoin“, taip pat „Ethereum“ ir „Litecoin“. Ir su jų „WordPress Bitcoin Payments“ papildinys jas galite priimti kaip mokėjimo formas per „WooCommerce“. Bet tai net nėra geriausia dalis – „Blockonomics“ siunčia mokėjimus į jūsų piniginę, o ne į šliuzą. Taigi pinigus gausite greičiau, saugiau ir netgi sutaupysite dėl mokesčių, kai atsiimsite. Pastaba: jums reikia „Blockonomics“ paskyros, tačiau prekybininkams tai yra tik 1% mokestis – taigi, ji yra ypač prieinama.

TripleA

„TripleA“ atsisiųsti „Bitcoin“ atsiskaitymo šliuzą „WooCommerce“

Kitas puikus pasirinkimas yra „TripleA“ „Bitcoin“ mokėjimo šliuzas „WooCommerce“. Naudodami šį papildinį galite priimti mokėjimus per „Bitcoin“ tiesiogiai, be jokio mokesčio ir nereikalingos pasirinktinės sąskaitos. Norėdami sumokėti, klientams tereikia nuskaityti QR kodą. Tačiau „TripleA“ ne tik palengvina kliento veiksmus – pardavėjui taip pat bus naudingi pranešimai apie sandorį el. Paštu, sutaupysite pinigų, nes nėra grąžinimų, o pinigus galėsite atsiimti vietine valiuta (19). šiuo metu palaikoma) naudojant realaus laiko valiutų kursus (su mažu 0,8% atsiėmimo mokesčiu).

„Bitpay“ už „WooCommerce“

„Bitcoin Bitpay“ papildinys

Jei savo svetainėje naudojate „WooCommerce“, o „Bitpay“ jums atrodo tinkama mokėjimo procesoriaus paslauga, tada „Bitpay“ už „WooCommerce“ įskiepis yra puikus pasirinkimas. Norėdami pradėti naudotis „Bitpay“, tiesiog prisiregistruokite naudodami „Verslo sąskaitą“.

„Bitpay“ registracija

Tada įdiekite „Bitpay“ papildinį savo „WordPress“ svetainėje. Tada sekite „Bitpay“ instrukcijos norėdami prijungti „WooCommerce“ parduotuvę prie savo „Bitpay“ paskyros. Užbaigę savo internetinę parduotuvę galėsite atsiskaityti „Bitcoin“.

Norėdami gauti palaikymo, kaip prijungti „WP eCommerce“ ar „Shopify“ parduotuvę, ar kitus atvirojo kodo papildinius ar integruotus sprendimus, skaitykite „Bitpay“ dokumentacija.

Bendradarbiavimas „WooCommerce“

„CoinGate“ gali būti labiau tinkama „Bitpay“ jūsų „WooCommerce“ svetainei, nes tai suteikia galimybę gauti mokėjimą už produktus daugybe kriptovaliutų. Norėdami gauti „Bitcoin“ mokėjimus naudodami „WordPress“ savo internetinėje parduotuvėje per „Coingate“, turėsite įdiegti „CoinGate“, skirta „WooCommerce“ Prijunkite.

„Coingate“ „WooCommerce“ papildinys

Tada turite prisiregistruoti naudodamiesi „CoinGate“ spustelėdami „Sukurti sąskaitą“ viršutiniame pagrindinio puslapio kampe..

Coingate registras

Tada sekite „CoinGate“ instrukcijos sujungti du sprendimus. Tai greitas ir lengvas procesas, kurį atlikę galėsite priimti „Bitcoin“ ir kitus „Altcoin“ mokėjimus savo „WooCommerce“ svetainėje.

Lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai – „Coinbase“ atsiskaitymų šliuzas

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas yra populiarus nemokamas „WordPress“ papildinys tiems, kurie parduoda skaitmeninius produktus savo „WordPress“ svetainėje. „Coinbase“ mokėjimo šliuzas yra siūlomas kaip premium priedas svetainėms, naudojančioms paprastus skaitmeninius atsisiuntimus. Tai leidžia jums priimti „Bitcoin“ mokėjimus savo svetainėje, naudojant „Coinbase“ kaip mokėjimų tvarkytoją.

„Coinbase“ prailginimas

Norėdami pradėti, turite įsigyti „Coinbase Payment Gateway“ iš „Easy Digital Downloads“ svetainės. Tada įdiekite jį į savo „WordPress“ svetainę.

Kitas, prisiregistruokite naudodamiesi „Coinbase“. Tada sekite „Coinbase“ mokėjimų šliuzo sąrankos dokumentacija norėdami sujungti „Coinbase“ su savo svetaine. Įdiegę galėsite gauti „Bitcoin“ mokėjimus naudodami „WordPress“ už skaitmeninius produktus savo svetainėje.

Skaitmeninė mokėjimo dėžutė

Skaitmeninė mokėjimo dėžutė

Skaitmeninė mokėjimo dėžutė yra dar vienas aukščiausios kokybės įskiepis, kuris leis jums apsikeisti „Bitcoin“ mainais į skaitmeninius atsisiuntimus. Šis sprendimas integruojamas su daugybe mokėjimų šliuzų, tačiau, norint priimti „Bitcoin“, naudojamas „Bitpay“.

Lengva įdiegti ir nustatyti „Digital Paybox“ suteikia klientams galimybę nuspręsti, kiek jie norėtų mokėti už skaitmeninį produktą. Galite nustatyti mažiausią įmoką (arba, jei norite, fiksuotą kainą), todėl šis papildinys yra geras pasirinkimas, jei norite gauti aukų už savo skaitmeninius atsisiuntimus. Kai mokėjimas bus atliktas, „Digital Paybox“ el. Paštu automatiškai siunčia pirkėjui laikiną užšifruotą saitą, leidžiančią jam gauti skaitmeninį produktą..

„Mollie“ mokėjimai už „WooCommerce“

Mollie

Mollie yra mokėjimo šliuzo sprendimas, kuriuo siekiama palengvinti mokėjimus internetu. Viena iš daugelio jų mokėjimo galimybių yra „Bitcoin“. „Mollie“ mokėjimai už „WooCommerce“ yra vienas iš jų nemokamų papildinių, kurie leis greitai integruoti visas pagrindines mokėjimo sistemas, įskaitant „Bitcoin“, į savo „WooCommerce“ svetainę.

Norėdami pradėti, prisiregistruokite su „Mollie“ ir įdiekite „Mollie Payments for WooCommerce“ papildinį savo svetainėje. Kai klientas sumokės „Bitcoin“, gausite atitinkamą sumą eurais. Kadangi Mollie apdoroja visus jūsų „Bitcoin“ mokėjimus naudodamas „WordPress“ ir siunčia juos tiesiai į jūsų banką, jums net nereikės „Bitcoin“ piniginės.

„GoUrl“ – „Bitcoin“ atsiskaitymų šliuzas, mokami atsisiuntimai ir narystė

„GoUrl“

„GoUrl“ yra šifravimo valiuta mokėjimo šliuzas. „GoUrl WordPress“ papildinys, „GoUrl“ – „Bitcoin“ atsiskaitymų šliuzas, mokami atsisiuntimai ir narystė, leis jums priimti „Bitcoin“ mokėjimus naudojant „WordPress“. Tačiau „GoUrl“ neperduos „Bitcoin“ į grynuosius pinigus, jis tik perduos mokėjimus į jūsų „Bitcoin“ piniginę. Šis papildinys taip pat priims kitas kriptovaliutas jūsų „WordPress“ svetainėje, įskaitant „Litecoin“, „Dash“, „BitcoinCash“ ir daugelį kitų.

„GoUrl“ papildinys leis jūsų lankytojams mokėti už „Altcoin“ už produktus, skaitmeninius atsisiuntimus, puslapių peržiūras ir narystės prenumeratas. „GoUrl“ taip pat teikia daugybę kitų plėtinių papildinių, įskaitant „WooCommerce“ skirtas „GoUrl“ ir „GoUrl“ Bitcoin aukos.

Galutinės mintys, kaip apdoroti „Bitcoin“ mokėjimus naudojant „WordPress“

Kaip matote, yra daugybė papildinių ir metodų, leidžiančių apdoroti ir priimti „Bitcoin“ mokėjimus naudojant „WordPress“. Pasirinkti įrankiai turėtų priklausyti tik nuo jūsų svetainės ir auditorijos poreikių. Ir atminkite, kad visada galite išbandyti keletą skirtingų sprendimų, kad pamatytumėte, kas veikia, ir įsitikinkite, kad rasite geriausiai tinkantį „Bitcoin“ sprendimą jūsų svetainei..

Kurį „Cryptocurrency“ papildinį pasirinksite, kad jis padėtų jums priimti „Bitcoin“ mokėjimus naudojant „WordPress“? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau …