Kaip prikalti puikias tinklaraščio idėjas savo „WordPress“ svetainei

Prieš pradėdami dirbti, supraskite, kad yra didžiulis skirtumas tarp nuostabių tinklaraščių idėjų generavimo ir nuostabaus turinio kūrimo jūsų „WordPress“ svetainėje. Norint laimėti turinio rinkodaros kampaniją, jums reikia aukščiausio lygio žinučių, tačiau kaip pradėti kurti nuostabų turinį be puikių tinklaraščių idėjų??

Tai yra didelis klausimas, ar ne? Kaip generuoji puikias internetinių dienoraščių idėjas, kurios palaiko ugnį „WordPress“ tinklaraštyje ir auga tavo banko likutis? Kodėl kai kurie vaikinai žino tik tinklaraščio idėjas, siekdami maksimalaus poveikio, dažnai sukeldami vyriškumą?

Kaip akimirksniu sugeneruoti puikias tinklaraščio idėjas

Jei jums įdomu, kaip gauti geriausių idėjų tinklaraščiui, kaip išsiversti iš viskio, įveikti rašytojo bloką ar tiesiog pridėti gyvenimo savo tinklaraštyje, atsikvėpkite (ir gurkšnelį visko, ką turite), kai atvykote į reikiamą vietą. Mums visiems kartais reikia įkvėpimo, todėl laukiame ir jaučiamės kaip namie (mes netgi susiejome su naudingu straipsniu apie kiekvieną patarimą – jei norite sužinoti daugiau, tiesiog spustelėkite paveikslėlius!).

1. Klauskite savo skaitytojų

Geriausi „WordPress“ viktorinos papildiniai, siekiant patobulinti vartotojų įsitraukimą

Taip, jūs tikrai tiesiog nežinote, ką teikia jūsų skaitytojai. Galite sugeneruoti daugybę nuostabių tinklaraščių idėjų tiesiog paklausdami savo skaitytojų, ką jie nori perskaityti. Taip, tiesiog klauskite, bet jei tai neatrodo taip, kaip jūs, galite naudoti protingus prietaisų metodus, tokius kaip paprasti tyrimai.

Pavyzdžiui, aš kažkada pridėjau papildomą lauką prie savo el. Pašto registracijos formų ir paprašiau abonentų paminėti savo didžiausią iššūkį turinio rinkodaroje. Tarp jūsų ir manęs mėnesių aš kaupiau pakankamai tinklaraščių idėjų ir šiek tiek papildomo naujienlaiškio.

Klauskite ir gausite bei naudosite visus jūsų turimus metodus. Laimei, šiais laikais yra socialinė žiniasklaida, o tai reiškia, kad norint gauti puikių tinklaraščių idėjų reikia tik pokalbio. Bendraukite su savo skaitytojais ir sukurkite aktualų turinį, kuris atspindi jų problemas.

2. Smegenų audra

„WordPress“ internetinių dienoraščių sėkmės patarimai

Tai gali atrodyti kaip vienas iš tų „sutapimų“, bet iš tikrųjų tai įvyko vakar. Artimas draugas, žinomas kaip Duncan (Matai? Jis iš tikrųjų tikras), atvyko aplankyti, ir mes kalbėjome apie šalutinį projektą, kuriame dirbu. Nepraėjus nė akimirkai mes galvojome apie protą, o tai paskatino pora internetinių dienoraščių idėjų.

Mane taip sujaudino mano minėtas apreiškimas praeinant, kad dirbu įrašą apie tinklaraščių idėjų nagus jūsų „WordPress“ svetainei. Taigi mes taip smarkiai mąstėme ir sukūrėme dar daugiau idėjų, iš kurių kai kurios neturi nieko bendra su turiniu, o kiti šalutinio projekto aspektai.

Ar jau turite savo komandą? Puiku! Galite smeigti idėjas ir naudoti tokias priemones kaip Trello be kita ko, valdyti procesą. „Protų šturmui“ reikia tik vienos papildomos smegenys, todėl prašau tiesiog protų audros ir mėgaukitės turimais pokalbiais su aplinkiniais.

3. Patikrinkite savo komentarus

Kaip gauti daugiau komentarų apie savo „WordPress“ tinklaraštį

Mes visi svajojame skelbti pranešimus, kuriuose sulaukiama daug komentarų, ir keletą dalykų galima palyginti su jausmu, kai gauni pirmuosius kelis komentarus. Tai džiugina, nes galite pasakyti, kad vaikinai apie jus tyčiojasi.

Bet ar žinojai, kaip ir tiesiogiai klausdamas savo skaitytojų, iš savo komentarų srities galite surinkti daug tinklaraščių idėjų? Kokius svarbius klausimus užduoda skaitytojai? Kokius skausmo taškus jie išreiškia reaguodami į jūsų įrašą? Tai yra visos subrendusios galimybės semtis puikių tinklaraščių idėjų.

Galite išplėsti šį požiūrį į kitus savo pramonės srities tinklaraščius ir peržiūrėti ir jų komentarų skyrius. Ko klausia skaitytojai? Kas trukdo skaitytojams ir ar galite pasiūlyti sprendimą naudodamiesi savo turiniu? Jūs tikrai galite pamatyti, kaip komentarų skiltyje yra gausus atitinkamų tinklaraščių idėjų šaltinis, tiesa?

Be: Jei esate linkęs, galite parodyti savo patirtį, atsakydami į komentatoriaus klausimą ten ir tada. Pažiūrėk į tai. Jūs kuriate autoritetą ir kaupiate tinklaraščių idėjas tuo pačiu prakeiktu laiku, savo tinklaraštyje ar kitur! Dabar aš žinau, kodėl komentarai yra tokie brangūs.

4. Apibrėžkite tikslinę auditoriją

„WordPress“ auditorija geriau: svarbi metrika, į kurią reikia atsižvelgti

Kaip po velnių jūs netgi kuriate turinį, jei neturite supratimo, kam jis skirtas? Tikriausiai negalite pasirinkti geriausių tinklaraščių idėjų, nes dar neapibrėžėte savo auditorijos. Ką mėgsta tavo idealus klientas? Ką jie greičiausiai išgyvena ir kaip galite palengvinti šį skausmą?

Turėdamas aiškų žmogaus, kurį bandai pasiekti, paveikslėlį, tau pasieks nuostabios tinklaraščio idėjos. Kadangi sukursite tikslinį ir suasmenintą turinį, jūsų įrašai padarys stebuklus jūsų skaitytojams ir paieškos sistemoms.

Skirkite laiko suprasti savo perspektyvą. Kokia jų motyvacija? Kodėl jie yra jūsų svetainėje? Ar jie turi poreikį, kurį galite patenkinti turėdami nemokamą turinį? Žinai, tokie dalykai. Iš tiesų, tai yra vienas geriausių patarimų, kurių šiandien galite atsisakyti. Anksčiau rašydavau ne šiaip sau, o tam, kad užpildyčiau savo tinklaraštį turiniu, tačiau rezultatai buvo bauginantys, kol aš apibrėžiau tikslinę auditoriją. Tai lengva.

5. Įsitraukite į raktinių žodžių tyrimus

„WordPress SEO“: raktinių žodžių tyrimas (ir ką daryti su raktiniais žodžiais)

Kartu su tikslinės auditorijos apibrėžimu yra atliekamas raktinių žodžių tyrimas. Taigi dabar jūs turite aiškų vaizdą apie savo auditoriją ir porą raktinių žodžių, apibūdinančių jų skausmo taškus. Gal net tikslius raktinius žodžius, kuriuos jie naudoja norėdami rasti jūsų svetainę. Esmė ta, kad jums reikia raktinių žodžių, todėl gaukite raktinius žodžius.

Naudokite šiuos raktinius žodžius, kad sugeneruotumėte daugiau raktinių žodžių idėjų, o tai sukuria derlingą pagrindą tikslinėms tinklaraščių idėjoms, turinčioms tik jūsų norimą poveikį. „AdWords“ raktinių žodžių įrankis šiuo atžvilgiu yra gelbėjimo priemonė. Tiesiog įsidėkite raktinius žodžius į įrankį ir stebėkite, kaip nutinka.

Yra ir kitų nesuskaičiuojamų raktinių žodžių tyrimo įrankių, įskaitant „Moz“ raktinių žodžių naršyklę, „KWFinder“ ir „SEMRush“, tai reiškia, kad galite sugeneruoti tiek tinklaraščių idėjų, kiek jums reikia, ir sustiprinti savo SEO. Puikus SEO apima kruopščius raktinių žodžių tyrimus.

6. Sekite pokalbį socialinėje žiniasklaidoje

Kaip padidinti savo socialinę žiniasklaidą, seka jūsų „WordPress“ svetainė

Pokalbiai realiuoju laiku socialinėje žiniasklaidoje yra puikus jūsų tinklaraščio idėjų šaltinis. Tiesiog ieškokite klausimų, diskusijų ar net naujienų bet kuria jūsų pramonės tema ir niekada daugiau nebeišmeskite puikių tinklaraščių idėjų..

Paimkite, pavyzdžiui, Quora ar Reddit. Visų gyvenimo sričių skaitytojai dažnai lankosi šiose svetainėse ieškodami atsakymų praktiškai bet kokia tema po saule. Kaip vaikinas, ieškantis puikių tinklaraščių idėjų būsimiems įrašams, galite aiškiai pamatyti, kad šis vienas patarimas neša daug svorio.

Tiesiog ieškokite „Twitter“ ar mėgstamiausioje socialinės žiniasklaidos svetainėje ir tikriausiai sulauksite daugiau tinklaraščių idėjų, nei kada nors galite naudoti. Tiesą sakant, internetinių dienoraščių idėjos slepiasi #hashtags, @mentions, share, images ir dar daugiau. Tiesiog išsirink tuos, kurie tau patinka, ir bėk su jais.

7. „Google Auto“ pasiūlymai: greito patarimo gaisras

Kaip sukurti „WordPress“ tinklaraščio įrašą

Šiais laikais „Google“ prognozuoja jūsų paieškos užklausas, kai įvedate juos. Ši madinga automatinio ieškos funkcija iš esmės yra „mėginių ėmimas“ dalykų, kurių žmonės nori. Tai yra greitas internetinių dienoraščių idėjų šaltinis bet kokia tema, kurią galite įsivaizduoti. Be to, jūs gaunate geresnį paieškos reitingą, nes vėlgi, tai yra daiktai, kurių žmonės nori.

Tiesiog suaktyvinkite mūsų mėgstamą paieškos variklį, gerą „Google“ ir įveskite. Autosuggest iškart prasideda su temų sąrašu. Pasirinkę mėgstamas temas, galite šiek tiek pakeisti antraštes, kad atitiktų įvairius jūsų poreikius.

Pvz., Jei parašyčiau „Kaip sukurti tinklaraštį“ ir ši funkcija man suteikė keletą idėjų, galėčiau apsisukti ir palenkti idėjas, kad ir kaip norėčiau. Naudodami „Google autosuggest“ galite lengvai ir greitai sugalvoti daug idėjų. Aš turiu galvoje, kad jie padarė jums puikų įrankį, kodėl tada juos paleiskite?

8. Nuomos / priimančiosios šalies autoriai

10 geriausių „WordPress“ kelių autorių valdymo įskiepių

Vieno žmogaus operacija turi pranašumų, tačiau paprasčiausiai negalima ginčytis dėl masto ekonomijos. Galite sukurti daug daugiau internetinių dienoraščių idėjų ir turinio, jei vykdote kelių autorių tinklaraštį, o ne solo operaciją. Galite mokėti rašytojams, pasveikinti svečių tinklaraštininkus arba daryti abu.

Andy iš Newsforshoppers sukūrė internetinį žurnalą, kuris padeda vartotojams apsipirkti internetu. Visa tai jis padarė naudodamasis pajamų pasidalijimo modeliu ir atsidavusių žurnalistų komanda, kurie nuolat atnaujina svetainę su turiniu. Rašytojai gauna 70% visų jų uždirbamų papildomų pinigų, ir Andrew niekada neturi jaudintis dėl tinklaraščių idėjų.

Daugelis kitų svetainių naudoja šį modelį, ir jis efektyvus dėl kaltės. Jūs sutelkiate dėmesį į kitus savo verslo valdymo aspektus ir leiskite kam nors kitam pasirūpinti tinklaraščių idėjomis ir turinio generavimu. Tai taip pat taikoma, jei norėtumėte paskelbti visą turinį savo vardu arba monikerį, pvz., „Redaktorius“.

9. Interviu ekspertai

Geriausi „Podcast“ papildiniai ir „WordPress“ sprendimai

Kas nemėgsta skaityti (ar klausytis) to, ką pasakė ekspertas tam tikra dominančia tema? Ekspertų interviu yra puikios internetinių dienoraščių idėjos, jau neminint išminties, kurią galite įgyti gavę atsakymus. Pokalbius lengva sugalvoti ir sukurti, tačiau jie greitai sukuria patikimumą ir pasitikėjimą.

Kreipkitės į savo pramonės ekspertus ir paprašykite šių vaikinų atsakyti į aktualius klausimus, susijusius su jūsų skaitytojais. Skelbkite interviu bet kada, ypač patarlių dieną, kai tiesiog negalite leisti, kad jūsų kūrybinės sultys tekėtų.

Nereikia ilgai ir daug galvoti apie interviu, jums tiesiog reikia sugalvoti klausimą ar daugybę klausimų. Nusiųskite klausimus savo pasirinktiems ekspertams ir surinkite jų atsakymus į patrauklius pranešimus. Arba pabandykite susirasti svečių savo podcast’ui. Tai ne tik prideda naują turinį jūsų tinklaraštyje, bet ir įvairias žiniasklaidos formas, kad priviliotų naujus skaitytojus / klausytojus.

10. Joyride apie tendencijas

„WordPress“ rinkodaros patarimai ir tendencijos

Tendencijos yra puikus internetinių tinklaraščių idėjų šaltinis. Kadangi tendencijos sukasi apie tai, kas karšta tam tikru metu, jie teikia pašarų naujienų įrašams. Vis dėlto tendencijos yra tokios pat geros, kaip ir karštos. Jei nesielgsite greitai, tiesiog praleisite progą užgniaužti virusų srautą.

Geriausia yra tai, kad ten yra daugybė įrankių, kurie padeda jums išlikti naujausiems naujienoms ir bet kurios pramonės šakos tendencijoms. Pradedantiesiems, mes turime „Google Alerts“, kuris kiekvieną akimirką praneša apie jūsų raktinių žodžių paminėjimą. Galite sukurti kelis įspėjimus, tačiau nepersistenkite arba įmerkite laiškus.

Tendencijos taip pat gali jus informuoti apie žmonių interesų pasikeitimą laikui bėgant, o tai yra puikus būdas nuspėti, kas bus toliau. Surinkę pakankamai duomenų ir žaisdami intelektualiai, galite lengvai sukurti visžalį turinį, kuris veikia šiandien ir ateityje.

11. Laikykite žymes

10 „WordPress“ išteklių, kuriuos reikia pažymėti dabar

Įkvėpimas gyvena visur, o straipsnis apie kosmoso tyrinėjimą gali jūsų genialumą sužadinti taip pat lengvai, kaip jaudinantis pranešimas jūsų pramonėje. Kai rasite informacijos, kuri ateityje gali būti naudinga, prasminga išsaugoti žymę.

Naršyklės leidžia segmentuoti žymes, tai reiškia, kad jūs galite turėti kelis aplankus įvairiems poreikiams patenkinti. Vienintelis trūkumas, susijęs su žymėmis, yra tai, kad jie visi gali pasidaryti nepatogūs, kai juos surenka. Be to, jums reikėjo kasti giliai, norint rasti straipsnį.

Pagrindinis profesionalas, be abejo, yra tai, kad bet kuriuo metu turite platesnį tinklaraščių idėjų sąrašą. Tai reiškia, kad jums reikia tik rimto kiekio kavos stimuliatoriai, norintys parašyti tą papildomą įrašą, kurį reikia išlaikyti norint sukti ratus.

12. Gyvenk mažai

Užsienyje vykdoma veikla, norint padidinti jūsų „WordPress“ svetainę

Tai reiškia, kad mes tiesiog turime akimirką pasitraukti iš niūraus ekrano. Gyvenimas yra skirtas gyventi, o ne veržliai gyventi, jei Jay-Z žodžiai turi ką pakeisti. Reikia truputį paleisti, o tiesiog būti. Mėgaukitės kavos puodeliu su draugu, eikite į kiną ar slidinėti su šeima – tiesiog darykite ką nors kitą, o ne rašykite.

Jūs sutinkate, kad rašytojo blokų smūgiai būna patys sunkiausi, kai esate perdegę. Kai net neįsivaizduoji, ką daryti su tuščiu puslapiu, žiūrinčiu į tave, visos kitos tinklaraščio idėjos paprasčiausiai išnyksta. Poof, lygiai taip pat. Šiais laikais turite suvokti, kad esate ne gyvenimo dalis, o pats gyvenimas.

Eikite atsigaivinti oro, šiek tiek keliaukite, skaitykite ką nors, mėgaukitės pomėgiu, praleiskite laiką su mylimais žmonėmis – tiesiog darykite bet ką, kad padarytumėte sau reikalingą pertrauką. Vargšas jūs, greičiausiai, negalite sugalvoti minties išsaugoti savo gyvybę dėl viso to pečių svorio. Šiek tiek pažaisk arba būk kvailas.

14. Sudarykite idėjų sąrašą

25 ir daugiau patarimų „WordPress“ internetinių dienoraščių specialistams

Tai yra duona sviestui, kuri yra aukščiau. Žymių taupymas tikrai nėra kiekvieno arbatos puodelis. Be to, norint išsaugoti žymes, jums reikia naršyklės. Tačiau, kaip jau minėjome, įkvėpimo galite rasti bet kur.

Puiki internetinio dienoraščio idėja gali pasitaikyti keistais laikais, ir jūs tiesiog galite patikėti, kad ji visą amžinybę atsidavė jūsų drebančiai žmogaus atminčiai. Neapsigaukite su drauge, turėkite užrašų knygelę, pasirengusią užsirašyti idėjas. Jei nekenčiate popieriaus, kaip būtų su tokiomis programomis kaip Evernote?

Pamirškite įkvėpimą, kuris jums kėlė bet kada, ar žinojote, kad iš tikrųjų galite apgauti savo mintis generuoti tokias idėjas kaip laikrodis? Taip, tikrai galite. Išimkite popieriaus lapą ir užrašykite 10 tinklaraščių idėjų. Išmesk tą kūrinį ir sudaryk kitą dešimt sąrašą. Pakartokite kiekvieną dieną.

15. Niekada vogk, skolinkis

30 „WordPress“ profesionalų, kuriuos reikia sekti „Twitter“

Apsilankykite populiariuose savo pramonės srities tinklaraščiuose, stebėkite juos socialinėje žiniasklaidoje ir sužinokite, kas yra karšta. Populiariuose tinklaraščiuose paprastai yra rašytojų komandos, kurios reguliariai sugalvoja idėjų. Populiariuose tinklaraščiuose taip pat yra puikių redakcijų komandų, o visas žurnalas reiškia, kad didžioji darbo dalis jau padaryta už jus.

Savo nišoje galite surinkti keletą geriausių idėjų iš populiarių tinklaraščių. Pagal minėtas idėjas turite sukurti šviežią ir originalų turinį, nes kitaip pavogiate kažkieno darbą. Bet kuriame tinklaraštyje tikrai galite rasti motyvacijos ar net šiek tiek kitokios populiarios temos.

Skolinkitės idėjų ir kurkite savo darbus pagal temas. Tiesiog ne pavogkite turinio, nes tai gali reikšti, kad susiduriate su sunkiu įstatymų ir „Google“ įpročių galu. Galų gale, kodėl išradinėti ratą?

16. Organizuokite konkursus ir dovanas

Padidinkite savo auditoriją su „WordPress“ konkursais

O, kiekvieno iš mūsų laisvasis krautuvas. Dieve, mes darome įvairius dalykus nemokamai. Bet jei yra kažkas, ką mes mėgstame tiek pat, kiek nemokamos dovanos, tai yra galimybė mesti panašias varžybas. Mes esame gana konkurencinga rūšis, ar ne? Bet tai tikriausiai yra mama Motina, turinti kelią.

Šiaip ar taip, aš turėjau galimybę dalyvauti keliose dovanose ir konkursuose, o rezultatai kiekvieną kartą buvo nuostabūs. Pradedantiesiems jie sukuria puikias tinklaraščių idėjas, konkursus ir dovanas, nes viskas, ko jums reikia, yra kažkas, ką atiduoti.

Kai jūsų idėjų šulinys nesibaigia, visada galite tikėtis, kad konkursai ir dovanos bus „pick-me-up“ tipo pranešimai. Jiems sekasi tiek, kiek reikia srauto ir potencialių klientų generavimo, ir turėdami omenyje, kad jums nereikia visą naktį viešėti savo tinklaraščio konkurse ar dovanose, galime pasakyti, kad jūs visi esate geri bičiuliai.

Tau…

Neįžeidinėsiu jūsų intelekto teigdamas, kad tai yra išsamus vadovas, kaip pateikti puikių tinklaraščių idėjų. Negalime paneigti, kad yra tiek daug požiūrių, kiek šioje planetoje yra žmonių, vadinasi, dar yra daug erdvės šiam sąrašui plėsti..

Prieš eidami galėtumėte pasidalinti, kaip kuriate puikias tinklaraščių idėjas savo „WordPress“ svetainei? Kokius įrankius, jei tokių yra, jūs naudojate, o kuris patarimas labiausiai jus rezonuoja? Iš anksto dėkojame ir už geriausius tinklaraščio idėjų skelbimus ��