Kaip reklamuoti savo „WordPress“ svetainę „ne svetainėje“

Kaip reklamuoti ir reklamuoti savo „WordPress“ svetainę „ne svetainėje“

Kai žmonės galvoja apie reklamą ne svetainėje, el. Pašto rinkodara iškart ateina į galvą. Tačiau be dinamiškos el. Pašto kampanijos kūrimo, ką dar galite padaryti, kad reklamuotumėte savo „WordPress“ svetainę už jos ribų?

Šiame straipsnyje apžvelgiame įvairius ne svetainės metodus, kuriuos galite įdiegti prisijungę ir neprisijungę, kad padėtumėte pasiekti platesnę auditoriją ir pritrauktumėte srautą į savo „WordPress“ svetainę. Tikimės, kad čia rasite patarimų, kurie padės reklamuoti savo svetainę – nuo svečių paskelbimo ir internetinių transliacijų talpinimo iki įvairių socialinės žiniasklaidos strategijų, vietinės reklamos ir asmeninių lankymosi renginiuose..

Rašykite svečių pranešimus

Svečių paskelbimas yra puikus būdas reklamuoti savo „WordPress“ svetainę už jos ribų. Svečių paskelbimas yra tada, kai jūs paskelbiate vieną iš savo įrašų kažkieno svetainėje. Nors tai dažnai būna nemokama, savo biografiją gausite su nuoroda į savo svetainę, rodomą po straipsniu. Todėl ne tik, kad jūsų straipsnis padės pasiekti naują auditoriją, jis taip pat turėtų pritraukti srautą į jūsų svetainę.

Norėdami pradėti skelbti svečius, susisiekite su svetainėmis, esančiomis panašioje nišoje, kaip ir jūsų svetainė, taip pat susisiekite su savo tiesiogine konkurencija. Šios svetainės skaitytojai yra jūsų tikslinė auditorija, ir būtent šiuos žmones norite išbandyti pasiekdami savo svečių pranešimus.

Rašydami svečio įrašą, nors nemokamai suteikiate turinį, jūsų straipsniai vis tiek turi būti aukščiausio lygio. Pasirinkite temas, kurios yra įdomios, unikalios ir padeda skaitytojams išspręsti tam tikras problemas. Remdamiesi svečio įrašo verte ir kokybe, skaitytojai nuspręs, ar verta aplankyti jūsų svetainę, todėl įsitikinkite, kad juos sužavite.

Parodykite „Podcast“

Podcast'ai

Pasirodymas kaip svečias kitos svetainės transliacijose yra dar vienas būdas pasiekti platesnę auditoriją ir pritraukti srautą į jūsų svetainę. Vėlgi, jums reikės išeiti iš kelių, norint susisiekti su daugybe skirtingų svetainių ir paklausti, ar galite kalbėti jų podcast’uose. Įsitikinkite, kad šios transliacijos tam tikru būdu yra tinkamos jūsų nišai, todėl auditorija, į kurią kreipiatės, yra jūsų tikslinė rinka.

Jūsų gali būti paprašyta kartu transliuoti transliaciją arba būti interviu svečiu. Bet kuriuo atveju kruopščiai suplanuokite, ką ketinate pasakyti, ir įsitikinkite, kad jūsų išmintis yra vertinga tiems, į kuriuos bandote kreiptis. Taip pat svarbu, kad podcast’e pasirodytų jūsų asmenybė. Tai padės jūsų lankytojams susisiekti su jumis emociniu lygmeniu, padidins lankytojų tikimybę apsilankyti jūsų svetainėje.

Prieš sutikdami kalbėti podcast’u, patikrinkite, ar prodiuseris džiaugiasi, kad galite reklamuoti savo svetainę ir pasidalinti svetainės žiniatinkliu su klausytojais. Jei įmanoma, pateikite tam tikro turinio (savo svetainėje), kuris palaiko internetinių transliacijų temą ir yra naudingas auditorijai. Tada galite pasidalyti papildomo turinio „podcast“ URL, paskatindami klausytojus apsilankyti jūsų svetainėje.

Sukurkite savo „Podcast“

iTunes

Savo internetinės transliacijos kūrimas ir įtraukimas į „iTunes“ yra dar vienas puikus būdas reklamuoti savo svetainę. Galite lengvai sukurti „podcast“ naudodami „WordPress“. Milijonai žmonių atsisiųsti iš „iTunes“, taigi čia pridėję savo transliaciją (arba transliacijų seriją), jūsų svetainė bus rodoma didžiulei auditorijai.

Podcast’o metu galite patvirtinti savo svetainės turinį ir subtiliai paaiškinti, kodėl klausytojai turėtų apsilankyti jūsų svetainėje. Tik nepersistenkite. Niekas nenori klausytis podcast’o, kuriame visa reklama ir nėra jokios medžiagos. Kurkite prenumeruojamas transliacijas, remdamiesi įdomiomis ir naudingomis temomis, visada susijusiomis su jūsų svetainės niša. Jei jūsų auditorija yra sužavėta to, ką girdi, jie labiau linkę patikrinti jūsų svetainę.

Apžvalgos ir įvertinimai yra svarbus aspektas norint padaryti jį dideliu „iTunes“. Kuo daugiau teigiamų atsiliepimų, tuo didesnė tikimybė, kad tikslinė auditorija atsiųs savo transliaciją, net jei jie niekada anksčiau apie jus ar jūsų svetainę negirdėjo. Norėdami sukurti savo apžvalgų skaičių, kiekvieno podcast’o pabaigoje priminkite savo klausytojams, kad paliktų jums apžvalgą.

Būkit viešas socialinėje žiniasklaidoje

Buferis

Nuolat buvimas ir domėjimasis socialine žiniasklaida yra efektyvus būdas sukurti savo gerbėjų bazę. Būtent taip jūs galite dalytis savo turiniu ir reklamuoti savo svetainę.

Pirmiausia turite nustatyti, kur jūsų auditorija atostogauja. Tada atkreipkite dėmesį į tuos socialinės žiniasklaidos kanalus. Kiekvieną dieną praleiskite laiką mėgdami ir dalydamiesi kitų žmonių įrašais. Sekite kitus savo nišoje ir komentuokite jų vaizdus. Skelbkite susijusius straipsnius ir turinį iš savo „WordPress“ svetainės.

Naudojant automatinį įrankį, pvz Buferis suteikia galimybę būti aktyviam socialinėje žiniasklaidoje, net ir miegant. Galite automatiškai bendrinti „WordPress“ įrašus su „Buffer“ iš anksto suplanuodami straipsnius, kad jie būtų paskelbti bet kuriuo dienos ar nakties metu. „Buferis“ taip pat leidžia valdyti visas savo socialinės žiniasklaidos paskyras iš vieno prietaisų skydelio, taupant laiką prisijungiant ir iš skirtingų paskyrų bei padedant gerai organizuoti savo socialinę strategiją..

Sukurkite „Facebook“ puslapį

„Facebook“ puslapis

A „Facebook“ puslapis reklamuoti savo verslą yra puikus būdas sukurti įtraukiančią bendruomenę aplink savo svetainę. Kadangi „Facebook“ vis dar yra didžiausia iš socialinės žiniasklaidos platformų, turinčių daugiau nei 2 milijardus vartotojų per mėnesį, „Facebook“ puslapis yra beveik būtinas dalykas.

Sėkmingas „Facebook“ puslapis turėtų būti nuolat atnaujinamas įdomia ir naudinga informacija. Klauskite ir atsakykite į klausimus, skatindami žmones skelbti jūsų puslapyje ir diskutuoti įvairiomis problemomis. Įsitikinkite, kad jūsų puslapyje yra nuorodų į jūsų svetainę, kad „Facebook“ stebėtojams būtų kuo lengviau apsilankyti jūsų „WordPress“ svetainėje.

Norėdami gauti geriausius rezultatus „Facebook“, turėtumėte apsvarstyti galimybę reklamuoti savo puslapį. „Facebook“ skelbimus lengva nustatyti ir jie padeda užtikrinti, kad jūsų įrašai bus skirti naujiems potencialiems stebėtojams, taip pat pasiekti dabartinius jūsų stebėtojus. Taip pat galite nustatyti pakartotinę rinkodarą, reklamuodami savo puslapį tiems, kurie jau lankėsi jūsų svetainėje, bet dar nesekė jūsų „Facebook“.

Sukūrę stiprų sekimą „Facebook“, turėsite aktyvią platformą, kurioje galėsite dalytis savo svetainės turiniu, reklamuoti savo svetainę ir parduoti savo paslaugas bei produktus. Tačiau atminkite, kad jūsų puslapis turi suteikti papildomos naudos skaitytojams. Nepadarykite savo puslapio per daug reklaminiu ar pardavimo pagrindu, nes jis praras jūsų stebėtojus.

Vykdykite konkursus socialinėje žiniasklaidoje

Bėgimo varžybos socialinėje žiniasklaidoje yra puikus būdas pasidalyti savo prekės ženklu su platesne auditorija ir reklamuoti savo svetainės turinį ar produktus. „Facebook“ ypač gerai skolina varžybas ir esu tikras, kad matėte daugiau nei porą varžybų įrašų, kuriais dalijosi jūsų draugai.

„Facebook“ konkursą lengva organizuoti. Tiesiog sukurkite įrašą su nuotrauka, ką galima laimėti. Tada „Facebook“ žiūrintiesiems turi patikti jūsų puslapis ir pasidalyti jūsų žinute, kad patektų į konkursą. Tai paskatins naujus stebėtojus ir padės parduoti jūsų svetainę.

Norėdami pradėti, pirmiausia turite išsirink prizą atiduoti. Kuo gražesnis prizas, tuo geriau, tuo didesnis susidomėjimas jūsų konkurencija. Tačiau visada įsitikinkite, kad tai tinka jūsų „WordPress“ svetainės nišai ir ar galite sau leisti tokią dovaną. Turėtumėte šiek tiek ištirti, ar jūsų rajone nėra dovanų. Kai kuriose šalyse, valstijose ir (arba) miestuose galioja įstatymai dėl dovanų prizų verčių. Pvz., JAV, norint gauti prizą, kurio vertė yra 600 USD ar daugiau, reikės, kad metų pabaigoje prizo laimėtojui atsiųstumėte 1099-Misc formą, į kurią įtrauktumėte savo mokesčius.

Pasirinkę prizą, turėsite išdėstyti taisyklės. Tai apima aiškų prizo identifikavimą ir jo vertę, dovanų suteikimo trukmę, įvedimo būdus, kas gali patekti, kaip bus išrinktas laimėtojas ir technines problemas (kaip elgsis dublikatų įrašai, elektros energijos tiekimo nutraukimas, stichinė nelaimė ir kt.). Jei naudojate trečiosios šalies paslaugą, pvz Rafflecopter, jie turi taisyklių / sąlygų generatorių, kuris šią teisinę galią palengvina.

Kitas žingsnis yra gražus fotografija prizo. Patraukli ir patraukli nuotrauka padės atkreipti žmonių dėmesį ir paskatins juos įsitraukti į konkursą, pavyzdžiui, jūsų puslapį ir pasidalyti jūsų įrašu..

Galiausiai, po nustatyto laikotarpio turite paskelbti nugalėtoją. Darykite tai daug, kad primintumėte „Facebook“ sekėjams apie jūsų vykdomas varžybas ir tęstumėte savo svetainės reklamą..

Sukurkite savo „YouTube“ kanalą

„YouTube“

Savo „YouTube“ kanalo sukūrimas yra dar vienas veiksmingas būdas reklamuoti savo „WordPress“ svetainę už jos ribų. Kasdien „YouTube“ žiūrima penki milijardai vaizdo įrašų, todėl tai yra puiki platforma, skirta padėti pasiekti naują rinką ir pritraukti srautą į savo svetainę..

Norėdami sukurti savo „YouTube“ kanalą, tiesiog prisiregistruokite ir pridėkite reikiamą informaciją. Tai apima kanalo pavadinimo suteikimą, svetainės logotipo įkėlimą į kanalą, aprašo parašymą ir nuorodų į savo svetainę ir socialinės žiniasklaidos kanalus pridėjimą..

„YouTube“ kanalo vaizdo įrašų kūrimas gali užtrukti. Norėdami sutaupyti laiko iš naujo surasti ratą, pabandykite iš naujo sugeneruoti turinį, kurį jau paskelbėte savo svetainėje teksto forma. Tai užtikrins, kad turinys atitiktų auditorijos, su kuria norite susisiekti, tipą, taip pat užtikrinsite, kad neišdeginsite savęs.

Galite padaryti daug, kad paskatintumėte „YouTube“ kanalo žiūrėtojus apsilankyti jūsų svetainėje. Parašykite kiekvieno vaizdo įrašo aprašymą su raginimu veikti ir savo svetainės adresu. Vaizdo įraše aptarkite savo svetainės turinį ir bendrinkite puslapio URL, kur žiūrovai galėtų daugiau skaityti. Ir pasinaudokite „YouTube“ korteles, kurie įgalina pridėti pastabas prie kiekvieno vaizdo įrašo, kuriame pateikiamos nuorodos į jūsų „WordPress“ svetainę.

Dalyvaukite renginiuose

„Wordcamp“

Ne tik internete, bet ir daugybė neprisijungusių veiklų, kuriose taip pat galite dalyvauti, norėdami padėti parodyti savo „WordPress“ svetainę. „Wordcamps“ yra puiki proga susitikti su panašiai mąstančiais asmenimis ir padeda jūsų vardui ir prekės ženklui garsėti tarp „WordPress“ bendruomenės. Kai žmonės susitiks ir užmezgs su jumis emocinį ryšį, jie daug labiau linkę ateityje prisiminti, aplankyti ir net rekomenduoti jūsų svetainę kitiems. Vietos susitikimai ar pramonės konferencijos yra geros rinkodaros galimybės, kurios gali būti naudingos.

Apsvarstykite vietinę reklamą

Jei turite fizinę parduotuvę ar patalpas, jūsų verslo ir svetainės vietinė reklama gali būti naudinga. Apsvarstykite galimybę reklamuotis vietiniame radijuje, vietiniuose leidiniuose ar žurnaluose. Renginio ar vietos sporto komandos rėmimas taip pat gali būti geras būdas reklamuoti savo verslą ir nukreipti srautą į jūsų „WordPress“ svetainę.

Apvyniokite

Ne visi šiame straipsnyje minimi rinkodaros už įmonės ribų metodai bus tinkami jūsų svetainės nišai. Pasirinkite metodus, kurie, jūsų manymu, labiausiai tinka jūsų „WordPress“ svetainei. Tada sukurkite veiksmų planą, kad kiekviena strategija būtų naudinga jums. Sėkmės!

Kokias strategijas naudosite reklamuodami savo „WordPress“ svetainę ne svetainėje? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau …