Kaip įsilaužti į sočiųjų dienoraščių nišą

Kaip įsilaužti į sočiųjų dienoraščių nišą

Jei dar nesate pradėjęs rašyti internetinių dienoraščių, jus gali priblokšti sėkmingai veikiančių tinklaraščių skaičius. Jums net gali kilti klausimas, ar verta pasinerti į tokią konkurencingą rinką. Trumpai tariant, jūs galite pajusti, kad niša, kurioje norite rašyti tinklaraštį, jau yra užpildyta.

Tačiau vien todėl, kad niša yra populiari, dar nereiškia, kad reikia jos vengti. Tiesą sakant, jūs galite tai įvertinti kaip galimybę. Niša yra prisotinta, nes žmonės domisi tuo, ką turite pasakyti ar parduoti. Jums tiesiog reikia tinkamo požiūrio, kad atkreiptumėte jų dėmesį.

Šiame įraše aptarsime, kaip žengti į prisotintą nišą ir rasti naują požiūrį esamoje rinkoje. Mes taip pat pateiksime keletą patarimų, kaip patobulinti jūsų paieškos reitingą srityje, kurioje konkurencija yra ypač tvirta. Pradėkime!

Kas yra sočioji niša?

„Copyblogger“

„Copyblogger“ išsiskiria labai prisotinta turinio rinkodaros niša.

A sočiųjų tinklaraščių niša yra ta, kurioje ne viena auditorija yra nepaprastai konkurencinga. Žinoma, yra kai kurie nesutarimai ar niša gali būti tikrai prisotinta. Nesvarbu, kiek žmonių tinklaraščių rašo apie tą patį dalyką, jūs visada turite galimybę įsiveržti į lauką.

Prisotinta niša nebūtinai yra blogas dalykas. Tai įrodo, kad jūsų turiniui yra pasirengusi auditorija, ir tai reiškia, kad turite didesnę bendruomenę, su kuria reikia bendrauti, kai įgyjate trauką ir autoritetą. Tačiau iš neigiamos pusės sunkiau išsiskirti iš konkurencijos tokio pobūdžio nišoje. Jei nerandate būdo diferencijuoti savo tinklaraščio, negausite savo auditorijos dalies ten, kur esate.

Jei laukiate iššūkio patekti į prisotintą nišą, yra keletas būdų, kaip pagerinti jūsų sėkmės šansus. Pažvelkime į kai kuriuos iš šių metodų dabar.

Patarimai, kaip efektyviai įsilaužti į sočiųjų internetinių tinklaraščių nišą

Tai, kaip gerai darysite prisotintą nišą, priklausys nuo jūsų požiūrio ir sugebėjimo sekti. Idealiu atveju norite strategijos, kuri padėtų jums išsiskirti ir suteiktų vertę jūsų tikslinei auditorijai. Šie patarimai turėtų padėti abiem aspektais.

1. Patobulinkite savo temą ir tikslinę auditoriją

Penny Hoarderis

Internete yra tūkstančiai finansinių patarimų teikiančių tinklaraščių, tačiau „The Penny Hoarder“ vis dar gauna milijonų peržiūrų.

Jei jūsų pasirinkta niša atrodo prisotinta, vis tiek galite išsiskirti pasirinkdami unikalų požiūrį į savo turinį. Užuot bandę aprėpti viską, kas yra jūsų nišoje, suraskite tam tikrą aspektą, kurį galite įsivaizduoti idėjoms. Tai galite padaryti ištyrę savo konkurenciją ir pasitelkę unikalų įgūdžių rinkinį bei patirtį, kad surastumėte naują požiūrio į savo turinį kampą..

Penny Hoarderis tinklaraštis yra puikus pavyzdys, kaip rasti kūrybinį kampą prisotintoje nišoje. Užuot teikęs tradicines konsultacijas dėl investavimo, jis pateikia patarimus, kaip gauti finansinę gerovę keliais centais vienu metu. Šis dėmesys skirtas savo tikslinei auditorijai, kurią daugiausia sudaro jauni suaugusieji, kuriems biudžetas, taupymas ir investavimas yra naujokas.

Jei nežinote šio termino, tikslinė auditorija yra jūsų ketinama skaitytojų grupė, arba žmonės, kurių tikitės, įgis naudos iš jūsų tinklaraščio. Kai nustatysite savo konkrečią temą ar sub-nišą, galėsite paslėpti tinkamą savo turinio auditoriją. Kai nustatysite savo ir tikslinę auditoriją, galite pradėti pritraukti dėmesį naudodamiesi rinkodaros priemonėmis, tokiomis kaip el. Pašto adresų sąrašai ir socialinė žiniasklaida..

2. Raskite problemą savo nišoje ir pasiūlykite sprendimą

Nesvarbu, kokią nišą pasirinksite, bus keletas bendrų klausimų, užduodamų šia tema. Pvz., Tarkime, kad turite elektroninės komercijos tinklaraštį, o viena iš jūsų parduodamų prekių yra traukiama. Tačiau pradedate pastebėti, kad didesnėje mažmeninės prekybos svetainėje, pavyzdžiui, „Amazon“, yra nusiskundimų dėl to paties produkto.

Tinklaraščių apie skundus ar problemas pateikimas ir sprendimo pasiūlymas padės jums žengti prieš kreivę. Žmonės, ieškantys šios problemos taisymo, sužinos, kad jūs prieš tai kreipėtės į ją. Pirkdami jie jausis labiau pasitikintys savimi, o padidėjęs klientų lojalumas jums bus naudingas.

Neatsilikdami nuo naujausių tendencijų savo nišoje, galite padėti išsiaiškinti problemas ar skundus ir kuo anksčiau juos išspręsti. Jūs netgi galite nuspręsti sutelkti savo tinklaraštį į tam tikros rūšies problemos sprendimą, o tai yra puikus būdas surasti unikalų kampą.

3. Suteikite vertę savo nišai ir auditorijai

Backlinko

Brianas Deanas Backlinko.com dominuoja SEO nišoje.

Pasiūlyti sprendimus ir stebėti tendencijas problemoms spręsti yra vienas iš būdų suteikti vertę tiek savo nišai, tiek auditorijai. Tačiau jūsų turinys taip pat turi būti vertas. Kurdami geresnio nei jūsų konkurentai turinį, natūraliai pritrauksite didesnę auditoriją.

Kitas būdas atsidurti prisotintoje nišoje, kartu sukuriantis pridėtinę vertę, yra sąsajų kūrimo strategijos įgyvendinimas. Mes rekomenduojame dangoraižio technika nuorodų kūrimui, kuris apima tris pagrindinius veiksmus. Pirmiausia turėsite rasti vertą nuorodų. Ieškokite straipsnių ir tinklalapių, kurie paieškos sistemose užima aukštą reitingą pagal konkrečius raktinius žodžius, į kuriuos norite nukreipti, ir kurie yra dažnai susieti

Tada padarykite ką nors dar geresnio. Raskite būdų, kaip patobulinti originalų turinį, būdami nuodugnesni, atnaujindami pasenusią informaciją arba patobulindami vaizdinį dizainą. Galiausiai susisiekite su svetainėmis, kurios nukreipė į originalų kūrinį, ir praneškite jiems, kad turite išsamesnį ir atnaujintą įrašą ta pačia tema.

4. Patobulinkite savo SEO, kad jūsų tinklaraštis taptų konkurencingas

SEO yra raktas į priekį savo nišoje. Įsitikinę, kad optimizuojate savo svetainę paieškos sistemoms, galite užimti aukštesnius puslapių rezultatus, o auditorija gali jus rasti tarp panašių tinklaraščių..

Kai reikia sustiprinti SEO, turėsite sutelkti dėmesį į žudiko turinį ir tvirtą nuorodų kūrimo planą. Tada savo puslapiuose taikykite įprastas SEO strategijas, pavyzdžiui, įtraukdami raktinius žodžius ir optimizuodami nuorodas.

Taip pat yra daugybė „WordPress“ SEO įrankių, kurie gali padėti pagerinti jūsų SEO. Jei dar neturite mėgstamo varianto, labai rekomenduojame „Yoast SEO“. Be to, kad yra labai vertinamas ir lengvai naudojamas, jis leidžia tobulėti visi savo tinklaraščio SEO aspektus. „Yoast“ taip pat pateikia patogų „WordPress SEO“ vadovą, kad iš tikrųjų perkrautų jūsų pastangas reitinguoti.


Pradėjimas tinklaraščių nišoje, ypač prisotintoje, gali būti ir bauginantis, ir jaudinantis. Geros žinios yra tai, kad žinote, kad yra jūsų paruošta ir laukianti auditorija, jei galite tiesiog rasti teisingą būdą, kaip ja pasinaudoti. Tirtos nišos tyrimas ir tikras supratimas gali padėti pritraukti dėmesį ir išsiskirti iš minios.

Turite klausimą, kaip įsilaužti į konkurencinę ar prisotintą nišą? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me