Kaip socialinė komercija gali būti naudinga jūsų „WordPress“ svetainei

Kaip socialinė komercija gali būti naudinga jūsų „WordPress“ svetainei

Socialinės žiniasklaidos priemonės versle kartais gali pakenkti vartotojams neteisingai. Daugelis žmonių nenori matyti skelbimų, kurie yra „Facebook“ sklaidos kanalų šone. Jie taip pat nenori, kad nuolat būtų reklamuojamos jūsų tinklaraščio, verslo ar el. Prekybos svetainės.

Socialiniai tinklai smarkiai skiriasi savo demografija, turiniu ir žmonių naudojimosi platformomis būdu. Bet paprastai žmonės juos naudoja norėdami užmegzti ryšius, juoktis, įkvėpti, kalbėti apie problemas ir galbūt nusipirkti daiktą ar du.

Būtent to nesupranta kai kurie verslai. Pirkimas dažnai yra paskutinis dalykas, kurį reikia padaryti socialinės žiniasklaidos vartotojui. Tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte visiškai vengti socialinės komercijos, jei naudojatės verslo „WordPress“ svetaine.

Taigi kyla klausimas, kaip socialinė komercija gali būti naudinga jūsų „WordPress“ svetainei?

Automatizuoti įrankiai palengvina sinchronizavimą ir atsargų valdymą

Vienas iš internetinių svetainių valdytojų klausimų apie socialinę komerciją yra tai, kaip jūs sinchronizuojate savo atsargas su socialinėmis svetainėmis? Ar yra kokia nors „Facebook“ programa, kurią turite naudoti, norėdami pristatyti gražią „Facebook“ parduotuvę?

Atsakymas yra, kad yra daugybė programų, tačiau nėra jokio oficialaus „Facebook“ sprendimo.

Pvz., Mėgstamiausias yra „Shopify Lite“ planas, kuriame pateikiami el. Prekybos mygtukai jūsų „WordPress“ svetainei, taip pat parduotuvės skiltis, kuria norima bendrinti ir parduoti savo produktus „Facebook“ puslapyje..

Kviečiamas dar vienas variantas Ecwid, kuriame yra nemokamas planas ir viena lengviausių „WordPress“ parduotuvių integracijų. Iš esmės per kelias minutes turite pridėti el. Prekybos parduotuvę. Jūsų „WordPress“ svetainėje pateikiamas pirkinių krepšelis, leidžiantis klientams atsijoti produktus ir pirkti.

„Ecwid“ taip pat teikia pilną „Facebook“ parduotuvę, tai reiškia, kad visi jūsų „WordPress“ svetainės produktai yra sinchronizuojami su „Facebook“ puslapiu, ir tai palieka jūsų pirštus, kai reikia atsargų. Ne tik tai, bet ir „Ecwid“ siūlo paramą daugeliui kitų socialinių ir rinkos galimybių, tokių kaip „eBay“, „Amazon“, „Blogger“ ir „Tumblr“, kurios visos sklandžiai integruojasi su „WordPress“..

Neatmetama galimybė naudoti tokius papildinius kaip „WooCommerce“. Vienintelė problema yra ta, kad „WooCommerce“ neturi tiesioginio įrankio, atidarančio „Facebook“ parduotuvę ar pan Perkamos segtukai „Pinterest“. Todėl turite surasti alternatyvų papildinį ar plėtinį, kaip antai „WooCommerce“ į „Facebook“ plėtinį iš „StoreYa“.

Šis perlas leidžia sukurti nuostabią „Facebook“ parduotuvę, tačiau įmonė taip pat turi „Twitter“ pardavimo, „Instagram“ parduotuvių galerijų, „YouTube“ skirtukų, kuponų ir „Pinterest“ pardavimo galimybių..

Socialiniai pardavimai reiškia socialines akcijas

Socialinė komercija „WordPress“ svetainei teikia daug naudos, tačiau pagrindinis būdas tai padaryti yra būti ten, kur yra klientai, ir naudotis bendrinimo galimybėmis.

Pagalvokite apie pardavimą „WordPress“ svetainėje naudodamiesi „WooCommerce“. Produkto puslapyje gali būti keletas bendro naudojimo mygtukų, bet ne tai, kad daugelis žmonių tuo dalinsis su draugais. Ne tik tai, bet ir jūsų svetainė nėra tiksli vieta, kur jūsų klientai gali lankytis kiekvieną dieną.

Tačiau „Facebook“ vartotojai valandas praleidžia socialiniame tinkle, tą patį galima pasakyti ir apie „Twitter“, „Pinterest“ bei „Instagram“. Taigi prasminga, kad dažnai galite sulaukti daugiau traukos, sukūrę parduotuvę „Facebook“.

Be to, asmuo, perkantis daiktą iš jūsų socialinės parduotuvės, jau yra toje socialinėje aplinkoje. Jie gali labiau norėti pasidalyti tuo, ką nusipirkote, arba pradėti stebėti jūsų puslapį šioje situacijoje. Nepaisant to, žmonėms patinka kalbėtis socialinėje medijoje, taigi, jei tikslas yra priversti juos kalbėti apie jūsų „WordPress“ svetainę, einate teisingu keliu.

Galite derinti puikų turinį ir produktus

Vienas iš būdų išsiskirti iš „Facebook“ ir „Instagram“ (ir tuo labiau vizualių socialinių tinklų) yra sukurti ir dalintis stulbinančiomis nuotraukomis. Pvz., Individualizuota batų parduotuvė labiau suintriguoja klientus gražiais batų ir batų kadrais ant dykumos žmonių, o ne batus priešais baltą foną..

Trumpai tariant, socialinė žiniasklaida suteikia jums pagrindimą kūrybiškai kurti savo turinį. Galbūt praleidote kūrybiškumą naudodamiesi savo svetainės produktų puslapiais, tačiau mažai tikėtina, kad tokie pardavimai vyks socialinėje žiniasklaidoje.

Kai kurios įmonės naudoja savo „WordPress“ tinklaraščius kurdamos mokymo programas, sąrašus ir kitą turinį – visa tai siekiama parduoti daugiau produktų. Pvz., Tarkime, kad jums priklauso aparatūros parduotuvė, todėl bandote parduoti daugiau stūmoklių. Paskelbdami „Facebook“ įrašą, raginantį žmones nusipirkti daugiau stūmoklių, „Facebook“ neturi jokio verslo. Galų gale, tai nėra viskas, apie ką kalbama „Facebook“.

Tačiau padarius tinklaraščio įrašą ar infografiką, kurioje nurodoma, kaip nugrimzti į tualetą, pradedate siūlyti naudingą turinį savo klientams. Jūs ne tik padarote žmones laimingus, bet ir galite reklamuoti savo plunžerius tinklaraščio įraše ar infografikoje. Jūs dažnai netgi galite susieti tiesiogiai su savo socialinės prekybos puslapiu.

Teisingas socialinis pasidalinimas daro jūsų prekės ženklą suprantamesnį

Neatmetama galimybė, kad pasirodymas socialinėje žiniasklaidoje daro jūsų prekės ženklą prieinamesnį; tai yra, jei teisingai kreipiatės. Kaip minėjome aukščiau, klientai yra linkę daugiau laiko praleisti „Facebook“, o ne jūsų „WordPress“ svetainėje. Tačiau galite nukreipti juos į savo svetainę tokiose vietose kaip „Facebook“ ir „Instagram“.

Tačiau mes nuolat kalbame apie socialines parduotuves ir dalijimosi galimybes. O kaip su klientų aptarnavimu? Naudodami tokius įrankius kaip „Facebook Messenger“ ir įprastus senus „Facebook“, „Pinterest“, „Instagram“ ir „Twitter“ komentarus, klientai gauna prieigą prie asmeniškesnės jūsų įmonės versijos..

Galbūt manote, kad jūsų svetainės žinių bazė ar palaikymo centras yra pakankamai geri, tačiau atkreipkite dėmesį į klientą.

Aš asmeniškai nemėgstu skambinti įmonei ir manau, kad siųsdami el. Laišką, atsakymas bus lėtesnis. Tačiau dažnai įmonės greitai ir šiek tiek atsainiai į mane reaguoja, kai komentuoju socialinę žiniasklaidą ar siunčiu žinutes.

Tą patį galite padaryti bet kurioje „WordPress“ svetainėje, o jūs nepriversite savo klientų atsiriboti nuo jiems patogių socialinių nustatymų..

Ar esate pasirengęs panaudoti socialinę komerciją savo „WordPress“ svetainėje?

Socialinė komercija gali būti naudinga įvairiais būdais. Kartais viskas, ko stengiatės, yra rasti daugiau verslo dabartinėje el. Prekybos svetainėje. Kitu metu jums labiau patinka išplėsti „WordPress“ tinklaraštį, parduodant tam tikras prekes „Facebook“. Nepriklausomai nuo jūsų pastangų apimties, jūs privalote rasti sėkmės per socialinę komerciją. Geriausia parduoti per socialinės žiniasklaidos svetaines yra tai, kad paprastai už pardavimą nereikia mokėti jokių pinigų.

Jei turite klausimų apie naudojimąsi socialine komercija savo „WordPress“ svetainėje, praneškite mums komentarų skiltyje žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me