Kaip stebėti socialinės žiniasklaidos analizę naudojant WordPress

Stebėkite savo socialinės žiniasklaidos analizę naudodami „WordPress“

Priežastis stebėti socialinę mediją yra labai paprasta. Norime sužinoti, kas veikia, o kas ne. Labai svarbu suprasti, kurie socialinės žiniasklaidos kanalai, kampanijos ir turinys yra sėkmingi ir daro įtaką jūsų verslui. O kurių nėra. Turėdami šią informaciją galite atitinkamai pritaikyti savo socialinės žiniasklaidos strategiją.

Stebėti socialinės žiniasklaidos metriką, interpretuoti rezultatus ir pritaikyti tai, ką išmokote, savo socialinės žiniasklaidos kanaluose gali būti sudėtinga. Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip galite naudoti „Google Analytics“ stebėdami savo socialinės žiniasklaidos našumą ir padėdami svetainei konvertuoti ją į tikslus.

Pagrindinė socialinės žiniasklaidos analizė

„Twitter“ analitikai

Daugelis socialinės analizės įrankių rodo pagrindinę socialinės žiniasklaidos metriką. Tai gali apimti, kiek naujų stebėjimų jums buvo šį mėnesį, koks turinys labiausiai patiko ir bendrino ir kiek žmonių peržiūrėjo jūsų profilį. Tai visa naudinga informacija, ir jei po to esate tuo metu, aš rekomenduočiau naudoti metrikos ataskaitas, pateiktas kiekvieno individualaus socialinės žiniasklaidos kanalo..

Facebook, „Twitter“, „Instagram“ verslas, „Pinterest“ verslas, ir daugelis kitų didelių socialinės žiniasklaidos kanalų pateikia puikų jūsų paskyros našumo suskirstymą. Tai leis jums gerai suprasti, kaip jūsų sekėjai sąveikauja su jūsų profiliais. Ir į kokį turinį jie gerai reaguoja.

Tačiau jei norite išsamesnių ataskaitų, daugiausia dėmesio skirdami socialinės žiniasklaidos analizei, susijusiai su svetainių konversijomis, tuomet turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti „Google Analytics“.

Kodėl turėtumėte naudoti „Google Analytics“?

Google analizė

Google analizė yra plačiai naudojamas stebėti metriką vietoje. Tačiau į šią išsamią įrankį dažnai neatsižvelgiama teikiant pranešimus socialinėje žiniasklaidoje, o tai yra didelė klaida.

„Google Analytics“ yra ypač vertingas sprendimas, nes jis leidžia įvertinti, kokį poveikį jūsų socialinės žiniasklaidos kanalai daro jūsų „WordPress“ svetainėje. Tai gali nustatyti, kokie socialinės žiniasklaidos kanalai ir socialinis turinys siunčia srautą į jūsų svetainę ir kokiais kiekiais. Tada galite nustatyti tikslus, kad išmatuotumėte, kaip socialinės žiniasklaidos našumas veikia jūsų svetainės konversijas.

Pvz., Galite nustatyti tikslus, kad galėtumėte tiksliai stebėti, kiek iš jūsų sugeneruotos socialinės žiniasklaidos srautų sulaukia potencialūs klientai, kiek žmonių iš socialinės žiniasklaidos įsigijo produktų jūsų svetainėje ir kokia yra jūsų socialinių pasekėjų piniginė vertė. Taigi, pažvelkime išsamiau, kaip nustatyti, naudoti ir analizuoti „Google Analytics“ …

Darbo su „Google Analytics“ pradžia

„Google Analytics“ labai lengva nustatyti ir pradėti naudoti. Tiesiog prisiregistruokite ir užregistruokite savo „WordPress“ svetainę. Kai „Google Analytics“ bus sukurta ir paleista, galėsite pradėti sekti savo svetainės analizę.

Įsigijimo apžvalga

Paprasčiausiame lygyje galite sekti, iš kur atkeliauja srautas į jūsų „WordPress“ svetainę. Skiltyje „Įsigijimas> Apžvalga“ pamatysite, kiek žmonių apsilankė jūsų svetainėje iš socialinės žiniasklaidos kanalų, palyginti su kitais šaltiniais. Taip pat galite suprasti lankytojų elgesį savo svetainėje.

Įsigijimo apžvalga 2

Spustelėję tiesiai ant „Socialiniai tinklai“, pateiksite išsamų paskirstymą, kiek srauto atėjo iš kiekvieno socialinės žiniasklaidos kanalo. Čia galite pamatyti žmonių, kurie atvyko į jūsų svetainę, skaičių, kiek laiko jie liko jūsų svetainėje, ir kiekvieno socialinės žiniasklaidos kanalo konversijos koeficientą..

Tačiau norėdami išnaudoti visas „Google Analytics“ galimybes, turite sekti individualius tikslus, susietus su jūsų „WordPress“ svetaine. Tai leis jums pamatyti, ar jūsų svetainė konvertuoja savo tikslus. Ir kaip konkrečiai socialinė žiniasklaida padeda jai pasiekti šias konversijas.

Kaip nustatyti tikslo stebėjimą „Google Analytics“

Jei norite įgalinti tikslo stebėjimą savo svetainėje, pirmiausia turėsite pridėti „Google“ žymų tvarkyklė į savo „WordPress“ svetainę. Tai reiškia, kad į kiekvieną savo svetainės puslapį pridedate šiek tiek kodo, kad „Google Analytics“ galėtų stebėti naudotojų elgesį ir konversijas jūsų svetainėje.

Yra aiškios instrukcijos, kaip tai padaryti „Google“ palaikymas. Tačiau jei neturite kodo pridėjimo prie savo „WordPress“ svetainės patirties, tai gali būti kažkas, su kuo jums reikės pagalbos.

Kai „Google“ žymų tvarkyklė bus nustatyta, „Google Analytics“ turite sukurti savo suasmenintus svetainės tikslus. Tai leis jums stebėti, kaip socialinės žiniasklaidos kanalai prisideda prie jūsų svetainės sėkmės.

Tikslų kūrimas jūsų „WordPress“ svetainei

Tikslo stebėjimo nustatymas „Google Analytics“ yra labai paprastas procesas „Google“ palaikymas pateikiama išsami informacija, kaip tai padaryti.

Norėdami pradėti, spustelėkite „Administratoriaus“ piktogramą apatiniame kairiajame kampe. Pasirinkite „Tikslai> Pridėti naują“ ir tiesiog atlikite veiksmus, kad sukurtumėte savo tikslus.

Tikslų nustatymas

Galima pasirinkti iš daugelio tikslų tipų, tačiau tuos, kuriuos sukuriate, turėtumėte tiesiogiai susieti su „WordPress“ svetainės tikslais. Pvz., Jei jūs parduodate produktus, tada jums reikės tikslo, stebinčio jūsų svetainės mokėjimus internetu. Prie šio tikslo taip pat galite pridėti piniginę vertę, kuri leis tiksliai stebėti, kiek pajamų jūsų verslui sukuria socialinės žiniasklaidos srautas..

Kiti tikslai, kuriuos galite stebėti, yra įsitraukimas į jūsų svetainę, jūsų paslaugų užklausos, rezervuotų ar užsakytų susitikimų užsakymų skaičius ir dar daugiau. Verslo svetainės visada turėtų siekti daugybės tikslų vienu metu, todėl atitinkamai sukurkite savo tikslus.

Kokią socialinę analizę galite stebėti naudodami „Google Analytics“?

Kai tikslai bus nustatyti, galėsite pasiekti išsamią informaciją apie tai, kaip socialinės žiniasklaidos kanalai padeda jūsų „WordPress“ svetainei konvertuoti į jos tikslus. Pažvelkime į svarbiausias socialinės žiniasklaidos analizės ataskaitas, kurias gali sugeneruoti „Google Analytics“ …

Socialinė apžvalga

Socialinė apžvalga

Norėdami peržiūrėti savo socialinės žiniasklaidos analizės apžvalgą, pasirinkite „Įsigijimas> Socialiniai tinklai> Apžvalga“. Čia galite pamatyti, kiek konversijų jūsų svetainė pasiekė pagal jūsų nustatytus tikslus. Svarbu tai, kad apžvalgoje suskaidoma, kiek konversijų įvyko iš socialinės žiniasklaidos ir konkrečiai – kokie kanalai.

Tinklo persiuntimai

Tinklo persiuntimai

„Socialiniai tinklai“ persiuntimai tinkle rasite suskirstymą, kiek srauto kiekvienas socialinės žiniasklaidos kanalas siunčia jūsų svetainei. Taip pat gausite informacijos apie vartotojų elgesį. Tai apima duomenis apie puslapio peržiūrų skaičių, vidutinę sesijos trukmę ir dar daugiau. Tai padės suprasti, kurie tinklai gerai įsitraukia į jūsų turinį, o kurie atsilieka.

Konversijos

Konversijos

„Socialiniai> konversijų“ ataskaita padės įvertinti tikslią jūsų socialinės žiniasklaidos kanalų sėkmę ir vertę atsižvelgiant į jūsų svetainės tikslus. Galėsite nustatyti, kurie socialiniai tinklai sukelia daugiausiai konversijų, prie kurių konversijų jie prisideda, ir kokią piniginę vertę jie prideda jūsų verslui.

Vartotojų srautas

Vartotojų srautas

Ataskaita „Vartotojų srautas“ yra išties įdomi, nes joje nurodomi keliai, kuriuos jūsų svetainė nukeliavo iš socialinės žiniasklaidos. Galite pamatyti, kur žmonės pateko į jūsų svetainę, su kokiais puslapiais jie užsiėmė ir kur paliko. Tai puikiai tinka norint suprasti jūsų socialinės žiniasklaidos auditorijos kelionę į jūsų „WordPress“ svetainę. Tai taip pat suteikia jums įžvalgos, koks turinys jūsų lankytojus ypač domina.

Kaip pridėti „Goggle Analytics“ informacijos suvestinę prie „WordPress“

„Google Analytics“, skirta „WordPress“

Dabar, kai jūs žinote viską apie „Google Analytics“, yra nesudėtingų būdų integruoti analizės ataskaitas į „WordPress“ diegimą. Čia yra tik keli mėgstamiausi papildiniai, kuriuos naudodami „Google“ analizę galite įtraukti į „WordPress“.

„Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta „WordPress“ (nemokama): Vienas iš mėgstamiausių įskiepių mums „Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta „WordPress“. Šis lengvai naudojamas papildinys prideda „WordPress“ srauto, puslapio peržiūros, atšokimo ir daugiau teisių ataskaitas. Ir jei jums reikia pagalbos kuriant papildinio sąranką, tiesiog peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip integruoti „Google Analytics“ su „WordPress“.

„MonsterInsights“ („Freemium“): Kitas puikus pasirinkimas yra „MonsterInsights“ kuriame naudojamas freemium modelis. Atsisiųskite nemokamą papildinio versiją, kad prie „WordPress“ pridėtumėte „Google Analytics“ informacijos suvestinę ir realaus laiko statistiką. Norite daugiau? Patobulinkite „premium“ už sudėtingesnes ataskaitas.

„Google Analytics“, skirta „JetPack“ („Premium“): Jei ieškote priemokos varianto, „JetPack Premium“ apima „Google Analytics“ integraciją. Yra daug priežasčių mylėti „Jetpack“ viskas viename, o pažengusiems „Google“ svetainės statistiniams duomenims ant pirštų galiukų yra tik torto apledėjimas..

Paskutinės mintys apie socialinės žiniasklaidos analizę

Kaip visada stebint analizę, svarbiausia yra aiškinti duomenis. Tada atitinkamai pakeiskite savo socialinės žiniasklaidos strategiją. Pažiūrėkite, kurie socialinės žiniasklaidos kanalai efektyviausiai konvertuoja į jūsų svetainės tikslus. Ir kokio tipo turinys padeda šiai sėkmei. Lygiai taip pat svarbu žinoti, kurios socialinės platformos neveikia, todėl galite atlikti reikiamus patobulinimus.

Kaip stebite savo socialinės žiniasklaidos analizę? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me