Kaip sukurti ir pridėti “WordPress Favicon” arba svetainės piktogramą

Kas yra faviconas? Ir kaip įtraukti „Favicons“ į „WordPress“

Faviconas, kuriame trūksta „mėgstamos piktogramos“, taip pat gali būti vadinamas svetainės piktograma. Jei dabar pažiūrėsite į savo naršyklės puslapį, bus tikėtina, kad bus parodyta daugybė žinučių. Tačiau galbūt niekada sąmoningai nepastebėjote apgavikų, žinokite, kokie jie yra ar ką jie daro. Taigi, kas yra faikonas ir kodėl jo reikia jūsų „WordPress“ svetainei?

Šiame straipsnyje mes paaiškinsime, kas yra faviconas ir kaip tai gali būti naudinga jūsų verslui ar tinklaraščiui. Tada panagrinėsime, kaip galite greitai ir lengvai įtraukti jį į savo „WordPress“ tinklaraštį.

Kas yra „Favicon“ / svetainės piktograma?

„Favicon“ ekrano kopijos pavyzdys

Favicon yra piktograma, rodoma naršyklės skirtuke šalia svetainės puslapio pavadinimo. „Favicons“ taip pat galima pamatyti šalia svetainės pavadinimo pažymėtų svetainių sąraše, jos taip pat gali būti naudojamos kaip programų piktogramos, o „WordPress“ jos taip pat gali būti vadinamos jūsų „svetainės piktograma“.

„Favicons“ dažniausiai imasi jiems pavaizduoto svetainės logotipo vaizdo. Tačiau jie taip pat gali būti vaizdas, susietas su svetainės prekės ženklu ar stiliumi, jei tai yra tinkamesni. Pasirinkus telefoną, jis neturėtų būti keičiamas, nebent jūsų verslui bus suteiktas naujas prekės ženklas. Tokiu būdu jūsų svetainės žiūrovai susipažins su jūsų žinomumu ir atpažins jį naršyklės skirtukų sąraše.

Favicono naudojimo svarba

Favicon naudojimo svarba

„Favicons“ tikslas yra vizualiai reklamuoti ir palaikyti ryšį su jūsų svetainės lankytojais. Pridėję favono, auditorija galės nesąmoningai ir akimirksniu atpažinti jūsų „WordPress“ svetainę programų ar tinklalapių juostoje..

Šis susipažinimas su jūsų pažįstamais padės jūsų auditorijai greitai ir lengvai jus surasti. Tai taip pat primins vartotojams apie jūsų svetainės egzistavimą, todėl padidės srautas ir sugrįš lankytojų skaičius. Galiausiai „favicon“ padės jūsų svetainei išsiskirti iš jūsų konkurencijos ir įtvirtins jūsų svetainę kaip patikimą šaltinį.

Kaip matote, „favicon“ naudojimo nauda yra didžiulė. Taigi, dabar išsiaiškinkime, kaip galite sukurti telefoną ir įtraukti jį į savo „WordPress“ svetainę …

Favicono sukūrimas

Pirmasis favicon proceso žingsnis yra tinkamo įvaizdžio sukūrimas. Kaip minėta, faikonas turėtų būti idealus, kaip ir jūsų svetainės logotipas, kad lankytojai galėtų jį iškart atpažinti.

Tačiau kartais dėl sudėtingų logotipų tai gali sukelti neaiškų ar painų vaizdą. Tokiu atveju turėsite supaprastinti savo logotipą arba naudoti kitą vaizdą. Įsitikinkite, kad pasirinksite tai, kas atspindi jūsų verslą ir akivaizdžiai atspindi jūsų prekės ženklą.

„Favicon“ atvaizdo projektavimas ar redagavimas

Per „WordPress Codex“, „Favicon“ atvaizdai turi būti kvadrato formos ir bent 512 x 512 pikselių. Nors vaizdus galima apkarpyti „WordPress“, patarčiau prieš tai redaguoti savo vaizdą, naudojant redagavimo programinę įrangą.

Jei norite sukurti naują atvaizdą nuo nulio arba jūsų logotipą reikia šiek tiek pakoreguoti, tuomet geriausia naudoti profesionalią redagavimo programą. „Photoshop“ arba GIMP yra puikios galimybės.

„Canva“ naudojimas

„Canva“ piktogramų kūrėjas

Tiems, kurie turi mažiau projektavimo patirties, vis dėlto yra lengvesnis sprendimas Drobė. Ši nemokama grafinio dizaino įrankio svetainė leis jums lengvai redaguoti paveikslėlį ir padaryti jį paruoštu. Pakeiskite logotipo dydį arba pakeiskite spalvą ar skaidrumą, kad sukurtumėte mėgstamiausio paveikslėlį, kuris veiks jūsų svetainėje.

Kai būsite patenkinti atvaizdu, kurį naudosite kaip savo telefoną, jį reikės išsaugoti gif, png arba JPEG formatu. Dabar esate pasirengę įkelti savo telefoną į savo „WordPress“ svetainę …

Kaip pridėti „Favicon“ į savo „WordPress“ svetainę / tinklaraštį?

Pridėjus svetainės piktogramą, geriausia palikti svetainių kūrėjams ir tiems, kurie turi gilių kodavimo žinių. Laimei, po „WordPress 4.3“ išleidimo, įtraukti „favicon“ tapo ypač lengva ir nesudėtinga.

„WordPress Live Customizer“ nuoroda

Atidarykite „WordPress“ prietaisų skydelį ir meniu pasirinkite Išvaizda> Tinkinti. Tai atvers tiesioginį „WordPress“ tinkinimo įrankį su jūsų svetainės pagrindinio puslapio peržiūra.

Pasirinkite Svetainės tapatumas. Čia pamatysite rodomą svetainės pavadinimą ir svetainės piktogramą.

„WordPress“ svetainės tapatybė

Pagal Svetainės piktograma galite pridėti, pakeisti arba pašalinti savo telefoną. Spustelėkite Pasirinkite vaizdą.

Pasirinkite „WordPress“ svetainės piktogramos vaizdą

Dabar jūsų ekrane pasirodys „WordPress Media Library“. Pasirinkite Įkelti failus skirtuką ir tada nuleiskite savo mėgstamiausio atvaizdą į lauką arba pasirinkite jį iš savo kompiuterio.

Atgal į savo medijos biblioteką patikrinkite, ar pažymėtas jūsų vaizdas, tada spustelėkite Pasirinkite apatiniame dešiniajame kampe. „WordPress“ dabar jūsų paklaus, ar norėtumėte apkarpyti savo atvaizdą. Jei jau redagavote savo vaizdą redagavimo programoje, pasirinkite Praleisti apkarpymą. Priešingu atveju, pasėkite.

Tinkinimo priemonės piktogramos peržiūra

Tinkinimo priemonės skyriuje Svetainės piktograma, pamatysite įkeltą vaizdą. Pasirinkite Išsaugokite ir paskelbkite tinkinimo priemonės viršuje ir tada atnaujinkite puslapį. Dabar jūs turėtumėte galėti peržiūrėti savo žinutes tinklalapio naršyklės skirtuke.

URL „Favicon“ rodymas

Jei tam tikru metu norėtumėte pakeisti savo meilės ženklą, pagal Svetainės piktograma tiesiog pasirinkite Pakeisti vaizdą. Tačiau, kaip minėta anksčiau, to daryti nerekomenduojama, nebent jūs prekiaujate prekės ženklu. Jei nuolat keisite savo pomėgį, auditorija negalės nustatyti, kuris vaizdas vaizduoja jūsų svetainę, kai jie žiūri savo naršyklės skirtukus ar programas.

Kiti būdai, kaip įtraukti „Favicon“ į savo „WordPress“ svetainę

Be abejo, yra daugybė kitų būdų, kaip įtraukti favoną į savo „WordPress“ svetainę. Pažvelkime į keletą skirtingų variantų …

„Favicon“ sukūrė „RealFaviconGenerator“

„RealFaviconGenerator“ reklamjuostė

Daugelis žmonių nori naudoti papildinius, kad pridėtų savo svetainės funkcionalumą, o ne pasikliauja tema. „Favicon by RealFaviconGenerator“ yra „WordPress“ įskiepis, kuris yra puiki galimybė, jei norite pridėti „favicon“ į savo svetainę.

Įdiekite papildinį savo „WordPress“ svetainėje ir tada tiesiog pažymėkite ir spustelėkite norėdami įkelti vaizdą ir pridėkite jį kaip „favicon“. Tada „RealFaviconGenerator“ sugeneruos visas reikalingas piktogramas įvairioms naršyklėms ir įrenginiams. Tai nesudėtingas papildinys, kurį galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti.

Įkėlimas per jūsų temos parinkčių puslapį

Bendros temos „Favicon“ parinktys

Daugelis naujų temų turi daugybę funkcijų ir funkcijų, todėl žmonėms yra greita ir lengva nustatyti naujas „WordPress“ svetaines. Kai kuriose iš šių temų dabar yra galimybė pridėti jums žinutes. Peržiūrėkite temos puslapį Parinktys, kad sužinotumėte, ar tai yra jo siūloma funkcija. Pvz., Į bendrą „WordPress“ temą įtrauktos „Favicon“ (ir įvairaus dydžio įrenginių) parinktys integruotame temų skydelyje..

Naudojant kodą

Jei esate kažkas, kuris nori koduoti savo svetainę, tada galite įkelti savo „favicon“ vaizdą į savo svetainės šakninį katalogą. Tada kodą reikia pridėti prie failo header.php. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šį procesą, taip pat informacijos apie vaizdo dydį ir failo tipą, kurį reikia išsaugoti, žr. „WordPress“ palaikymo dokumentacija.

Baigiamosios mintys

Kaip matote, „favicon“ įkėlimas į „WordPress“ svetainę yra labai lengvas procesas. „Favicon“ pranašumai yra įspūdingi – rinkodaros taktika, leidžianti vartotojams identifikuoti jūsų svetainę tiesiog apžiūrint jūsų įvaizdį. Taigi pasirūpinkite, kad dienos metu surastumėte atsarginį pusvalandį ir nustatykite savo svetainę naudodami faviconą.

Ar jūs jau susikūrėte ir paleidote savo fantaziją? Prašau pasidalinti, kaip sekėsi komentaruose žemiau …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me