Kaip suplanuoti „WordPress“ žinutes dideliu mastu

Kaip suplanuoti „WordPress“ žinutes dideliu mastu

Manau, sutiksite, kai pasakysiu: „WordPress“ tvarkaraščio funkcija yra tikras gelbėjimo būdas. Galite lengvai suplanuoti įrašus, puslapius ir net „WooCommerce“ produktus ateities datai, o tai sutaupys daug laiko, kurį galėsite nukreipti srauto didinimui ir tinklaraščio plėtrai.

Kai turite vieną įrašą, puslapį ar produktą, planavimas yra toks pat paprastas kaip būsimos paskelbimo datos nustatymas „WordPress“ įrašų rengyklėje. Žemiau pateiktame paveikslėlyje rodomas numatytasis „WordPress“ planuoklis.

numatytoji

Tarkime, kad turite kelių autorių tinklaraštį, jei turite kelis įrašus, jei suplanuosite kiekvieną įrašą atskirai, galite sugaišti didžiulę laiko dalį. Jei norite išsaugoti savo tinklaraštį, norite perdirbti senus įrašus ieško šviežias, redaguoti kiekvieno įrašo paskelbimo datą gali būti bauginanti užduotis, tuo labiau, jei turite šimtus pranešimų.

Ką daryti?

Norėdami sutaupyti dienos, galite kreiptis į automatizuotą masinio planavimo procesą. O ko jums reikia planuoti savo „WordPress“ įrašus masiškai? Nemokamas Automatinio skelbimų planavimo priemonės papildinys.

Šiandienos įraše giliau pažvelgsime į funkcijas, kurių dėka automatinis skelbimų planavimo įrenginys yra puikus „WordPress“ masinio planavimo papildinys..

Papildinys padeda suplanuoti įrašus vienu greičiu, kad galėtumėte tęsti savo internetinį dienoraštį net atostogaudami. Be to, tai leidžia jums redaguoti paskelbtų įrašų datas, kad galėtumėte atnaujinti savo tinklaraštį.

Masinis planavimas taip pat puikiai tinka reklaminių kampanijų rengimui šventiniais sezonais ir švenčių dienomis. Atsižvelgiant į tai, paimkite sau puodelį kavos ir išbandykime „Auto Post Scheduler“.

Nepalikite nepasidaliję savo mintimis komentarų skiltyje pabaigoje.

Kaip įdiegti automatinį skelbimų planavimą

auto post planavimo WordPress įskiepis

„Auto Post Scheduler“ yra nemokamas papildinys, pasiekiamas „WordPress“ papildinių saugykloje. Šią minutę galite atsisiųsti, įdiegti ir naudoti papildinį nemokėdami nė cento.

Jei jums reikia dar daugiau parinkčių, kūrėjas siūlo aukščiausios kokybės versiją, vadinamą WP automatinis plakatas ant Codecanyon. Rašymo metu aukščiausios klasės versija kainuoja 25 USD.

wp auto afiša

Šiam įrašui naudosime nemokamą versiją. Atsižvelgiant į tai, pradėkime nuo to, kad nustatytume papildinį savo „WordPress“ svetainėje.

Diegimas „Auto Post Scheduler“

Prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

pridedant naują WordPress įskiepį

Tada įveskite raktinį žodį paieškos laukelyje „Auto Post Scheduler“ ir paspauskite Įdiegti dabar mygtuką, kaip mes pabrėžiame šioje ekrano kopijoje.

įdiegti automatinio paskelbimo planavimo papildinį „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelyje

Po to spustelėkite Suaktyvinti mygtuką, kad rutulys riedėtų, kaip mes išsamiau aprašėme žemiau.

aktyvinant automatinio paskelbimo planavimo papildinį

Po suaktyvinimo „Auto Post Scheduler“ papildinys yra paruoštas naudoti, mums tereikia sukonfigūruoti keletą variantų.

Kaip tu tai padarai?

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip sukonfigūruoti „Auto Post Scheduler“ papildinį nepažeidžiant prakaito.

Kaip sukonfigūruoti „Auto Post Scheduler“ „WordPress“ papildinį

Dabar, kai jūsų svetainėje aktyvus „Auto Post Scheduler“ papildinys, pažiūrėkime po dangčiu ir sužinokime, kodėl papildinys turi tik 5 žvaigždučių atsiliepimai svetainėje WordPress.org.

automatinis paskelbimas planavimo peržiūros

Nepaisant puikių apžvalgų, pradėkime nuo verslo.

Eikite į Nustatymai> Automatinis skelbimų planavimas kaip mes pabrėžiame paveikslėlyje žemiau.

prieiga prie automatinio pašto planavimo

Tai atlikus, jūs pateksite į „Auto Post Scheduler“ administratoriaus prietaisų skydelį, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje.

auto post planavimo parinktys

Ar nemanote, kad paprastas administratoriaus prietaisų skydelis? Man patinka paprastas administratoriaus prietaisų skydelis, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas svarbiausiems dalykams. „Auto Post Scheduler“ parinkčių ekraną yra drąsus naudoti, nes viskas, ko jums reikia, yra tik paspaudimu. Tiesiog pažymėkite ir spustelėkite, ir jūsų darbas bus baigtas!

Tačiau prieš pradėdami ką nors kita, skirkite laiko susipažinti su turimomis galimybėmis. Žemiau yra galimų variantų, pradedančių nuo viršaus, suvestinė.

Siunčiami mygtukai

automatinio paskelbimo planuotojo admin parinktys

Kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje, gausite keturis iškilius mygtukus pačiame administratoriaus ekrano viršuje. Pirma, jūs turite Paramos forumas mygtuką, kuris veda jus į „Auto Post Scheduler“ palaikymo forumas svetainėje WordPress.org – kur galite gauti nemokamą palaikymą. Antra, jūs turite Palikite apžvalgą mygtuką, kuris, be abejo, nukreipia jus į apžvalgų skyrių, esantį WordPress.org.

Trečia, jūs turite Tiesioginė Karma tik 1 USD mygtuką, kuris nukreipia jus į „PayPal“ dovanojimo puslapį, leidžiantį palaikyti automatinį skelbimų planavimo įrankį. Galite paaukoti vienkartinę ar mėnesinę dovaną, pažymėdami langelį, kaip parodyta žemiau.

Ketvirta, jūs turite WP automatinis plakatas mygtuką, kuris nukreipia į premium versija. „WP Auto Poster“ yra visiškai perrašytas su daugiau funkcijų, neribotais taisyklių rinkiniais ir visapusišku „premium“ palaikymu.

Įgalinti automatinį skelbimų planavimą

Net suaktyvinę papildinį, atminkite, kad turite įjungti planuoklę naudodami Įgalinti automatinį skelbimų planavimą mygtuką, kaip parodyta žemiau.

įjungti automatinio paskelbimo planavimo mygtuką

Mes rekomenduojame įgalinti planuoklę tik sukonfigūravus jūsų parinktis. Jei iš karto įgalinsite planuoklę, turėsite dirbti su numatytaisiais nustatymais. Jei numatytosios parinktys tinka jums, eikite į priekį ir spustelėkite Įgalinti automatinį skelbimų planavimą. Tačiau, jei norite sukonfigūruoti automatinį skelbimų planavimą, skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie kiekvieną variantą.

Automatinio skelbimų planavimo parinktys

Šiame skyriuje apžvelgsime kiekvieną parinktį, taigi galėsite pilnai panaudoti „Auto Post Scheduler“ papildinio galią.

Automatinis skelbimo tvarkaraštis

automatinis paskelbimo grafikas

Pirma eilėje yra Automatinis skelbimo tvarkaraštis aukščiau parodyta parinktis, leidžianti nustatyti automatinį paskelbimo tvarkaraštį. Numatytoji reikšmė yra 24 valandos, tai reiškia, kad jūs automatiškai paskelbsite vieną įrašą per dieną. Pavyzdžiui, jei norite paskelbti du įrašus per dieną, turite pakeisti reikšmę į 12 valandų. Reikia išleisti keturis kūrinius per dieną, pakeisti vertę į šešias valandas ir pan.

Paleiskite iš naujo paskelbdami?

iš naujo paleiskite paskelbimo parinktį

Antra, jūs turite Paleiskite iš naujo paskelbdami? žymimąjį langelį, kuris yra naudingas, jei norite iš naujo paskelbti senus įrašus. Pažymėjus langelį, pakartotinai paskelbiami jau paskelbti įrašai. Iš esmės ši parinktis padeda jums padaryti jūsų tinklaraštį šviežią, automatiškai pakartotinai paskelbdama įrašus.

Pradėti planavimo atidėjimą

pradėti planuoti vėlavimo parinktį

Trečia, jūs turite Pradėti planavimo atidėjimą, o tai padeda nustatyti laiko atidėjimą, kol jūsų pirmasis suplanuotas pranešimas bus pradėtas naudoti. Numatytoji vertė yra lygi nuliui (0), o tai reiškia – jei įgalinsite automatinį skelbimų planavimo įrankį – jūsų pirmasis suplanuotas pranešimas bus paskelbtas nedelsiant. Galite nustatyti pradžios atidėjimą sekundėmis, valandomis ar dienomis, tai reiškia, kad jūs visiškai kontroliuojate, kada jūsų įrašai pradeda veikti.

Apriboti tikrinimą iki šių tipų

Tada mes turime Apriboti tikrinimą iki šių tipų (-ų) variantas. Ši parinktis leidžia pasirinkti, kuriuos įrašų tipus norėtumėte suplanuoti. Paštu yra numatytoji vertė, tačiau prie pasirinkimo galite pridėti kitų tipų įrašus. Kaip? Tiesiog laikykite SHIFT klaviatūroje ir pasirinkite visus pranešimų tipus, kuriuos norite suplanuoti automatiškai.

Apribokite tik šių kategorijų įrašus

Kitas, mes turime Apribokite tik šių kategorijų įrašus, kuri leidžia pasirinkti, kurias kategorijas planuoti. Pagal numatytuosius nustatymus visos kategorijos yra pasirinktos, tačiau visada galite išskirti bet kurią kategoriją. Norėdami pridėti kategorijas prie savo pasirinkimo, tiesiog laikykite nuspaudę SHIFT paspauskite klaviatūrą ir pasirinkite norimas kategorijas.

Apsiribokite tik šių autorių įrašais

Panašiai galite pasirinkti automatiškai suplanuoti tam tikrų autorių įrašus. Į „Auto Post Scheduler“ pagal numatytuosius nustatymus įtraukiami visi autoriai. Bet kurį autorių galite įtraukti / pašalinti iš naujo, paspausdami mygtuką SHIFT klavišas, jei norite pasirinkti.

Apribokite tik įrašus naudodami raktinių žodžių paiešką

Be to, galite planuoti įrašus pagal raktinius žodžius. Kūrėjo teigimu, iš anksto parengus terminą brūkšneliu, bus pašalinti įrašai, atitinkantys tą terminą. Pvz., „Jonas-Malkovičius“ grįš įrašus, kuriuose yra „Jonas“, bet ne „Malkovičius“. Gauti? Nuostabu, judėkime toliau.

Ribokite tam tikros (-ų) dienos (-ų) patikras

Po to jūs turite Ribokite tam tikros (-ų) dienos (-ų) patikras parinktį, suteikiančią jums daug galimybių valdyti savo leidybos laiką. Ši parinktis padeda nustatyti laiko intervalą, per kurį jūsų įrašai bus paskelbti bet kurią dieną. Laiko intervalą turite įvesti 24 valandų formatu.

Ar suprantate, kaip veikia aukščiau pateiktas variantas? Štai pavyzdys. Tarkime, kad norėtumėte paskelbti suplanuotus pranešimus pirmadieniais nuo 8.00 iki 17.00, pirmadienio lizde įvesite 0800–1700. Jei norite paskelbti suplanuotus pranešimus antradieniais nuo 18:00 iki 13:00, antradienio įvestą vietą įvesite 0600–1300 ir pan..

Negalima planuoti pagal datas

Jei norite praleisti tam tikras datas, „Auto Post Scheduler“ siūlo tik jums reikalingą parinktį. Negalima planuoti pagal datas aukščiau parodyta parinktis leidžia pasirinkti, kuriomis datomis nenorite planuoti įrašų. Papildinys palaiko šiuos formatus: „d-m-Y“ (pvz., 2019-06-17), „d-m“ (pvz., 17-06), M (pvz., 06) ir d (pvz., Kiekvieno mėnesio 17-oji diena)..

Tinkamos pašto sąlygos

Toliau galite lengvai pasirinkti įrašo būseną, kurią norite patikrinti. Tu turi Juodraščiai, laukiama ir Paskelbta paskelbti būsenas, kurias pasirinkti. Jei pasirinksite Juodraščiai, bus patikrinta, ar paskelbti įrašai su juodraščio būsena. Jei pasirinksite Kol, laukiantys įrašai bus tikrinami, ar jie nėra paskelbti. O jei pasirinks Paskelbti, paskelbtos žinutės bus tikrinamos perdirbti.

Papildomos „Recycle Post“ parinktys

Apatinėje dalyje rasite daugiau parinkčių, kurios padės jums valdyti, kaip perdirbate įrašus, kaip parodyta aukščiau.

Derinimo ir registravimo parinktys

Hapo chini kabisa (tai reiškia, pačiame apačioje), turite registravimo ir derinimo parinktis, kurios naudingos šalinant triktis. Žiūrėkite paveikslėlį žemiau.

Taupymo galimybių išsaugojimas

Pasirinkę norimas parinktis, tiesiog spustelėkite Atnaujinimo parinktys mygtuką, kaip mes pabrėžiame žemiau.

išsaugoti automatinio pašto planavimo parinktis

Įgalinama automatinė skelbimų planavimo priemonė

Galiausiai ir darant prielaidą, kad neįjungėte automatinio pranešimų planavimo priemonės, spustelėkite Įgalinti automatinį skelbimų planavimą mygtuką, kaip parodyta žemiau.

Įjungę „Auto Post Scheduler“ papildinį, turėtumėte pamatyti išsamią informaciją, kurią pabrėžiame toliau esančiame ekrano paveikslėlyje.


Kaip šiandien sužinojome, masinis „WordPress“ įrašų planavimas yra pyragas. Kiekvienas, kuris gali įdiegti „WordPress“ papildinį, gali nustatyti automatinį skelbimų planavimo įrankį ir pradėti masinį „WordPress“ įrašų planavimą kaip profesionalas. Dabar tereikia nepamiršti sukurti turinio!

Ar masiškai planuojate „WordPress“ įrašus naudodami kitą metodą? O gal turite klausimų ar pasiūlymų? Prašome pasidalinti su mumis žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Pastaba: Šis įrašas buvo atnaujintas, kad būtų paryškintas „Auto Post Scheduler“ papildinys. Pirminiame 2015 m. Įraše buvo naudojamas „Juodraščių planavimo priemonės“ papildinys, kuris nebepalaikomas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me