Kaip tinkinti paieškos puslapio rezultatus programoje WordPress

Kaip tinkinti paieškos puslapio rezultatus programoje WordPress

Kai ieškote įprastame paieškos variklyje, tokiame kaip „Google“, labai mažai tikėtina, kad nepateiksite jokių rezultatų (nebent ieškote kažko visiškai nesąmoningo, bet net tada …). Tačiau tai gali atsitikti dažniau, nei norėtųsi, kai naudojama „WordPress“ svetainės vidinės paieškos funkcija.

Daugelis jūsų svetainės lankytojų norės rasti daugiau informacijos apie jus, jūsų verslą ar produktus. Jei įvedę užklausą į paieškos juostą jie pateks į tuščią puslapį, gali būti, kad jie išeis iš jūsų svetainės. Tai ypač aktualu, jei jie yra įpratę prie „Google“ ar panašios paieškos sistemos.

Interneto vartotojai tikisi tam tikrų funkcijų iš jų lankomų svetainių. Svarbu, kad ieškodami ieškotumėte darbo su jų lūkesčiais. Turėdami tinkintą paieškos puslapį, kuriame yra elementai, kuriems jie naudojami, padės juos dominti ir domėtis jūsų turiniu.

Šiame įraše aptarsime, kokie yra paieškos rezultatų puslapiai ir kodėl jie yra svarbūs. Tada aprašysime, kaip tinkinti „WordPress“ rezultatų puslapį, kad būtų įtrauktos funkcijos, kurias jūsų skaitytojai tikisi pamatyti. Pradėkime!

Kas yra „WordPress“ paieškos rezultatų puslapiai (ir kodėl jie svarbūs)

„WordPress“ paieškos rezultatų puslapiai

Paieškos rezultatų pavyzdys: „ieškoti“

Kai vienas iš jūsų skaitytojų įveda žodį ar frazę į jūsų „WordPress“ svetainės paieškos laukelį, jie pamatys puslapį, kuriame pateikiamas visas turinys, atitinkantis jų užklausą. Tai vadinama paieškos rezultatų puslapiu. Žinoma, vidinis paieškos rezultatų puslapis skiriasi nuo rezultatų, kuriuos galėtumėte pamatyti tokiame paieškos variklyje kaip „Google“. Viena vertus, vidiniame puslapyje bus pateikiami tik tie elementai, kurie yra jūsų svetainėje, o ne visame internete.

Vidinis paieškos rezultatų puslapis yra svarbus bet kuriai svetainei, kurioje yra teksto turinys ir kurią galima pasiekti naudojant įprastas paieškos programas. Paprastai vienas iš trijų dalykų įvyks, kai kas nors nusileis į jūsų svetainę iš pagrindinės interneto paieškos. Jie iš karto suras tai, ko ieško, jie naudos jūsų įmontuotą paiešką informacijai surasti arba paliks jūsų svetainę. Todėl jūsų galimybė išlaikyti skaitytojus savo svetainėje priklauso nuo jų sugebėjimo greitai rasti tai, ko jie ieško. Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip ilgiau išlaikyti lankytojus, lankytojų įgalinimas ieškoti ir peržiūrėti rezultatus jūsų svetainėje.

Kodėl turėtumėte tinkinti savo „WordPress“ paieškos rezultatų puslapius

Lankytojai į jūsų svetainę ateina su tam tikrais lūkesčiais. Nors jie nesiekia tų pačių rezultatų, kuriuos gautų iš „Google“, jie gali tikėtis pamatyti panašių funkcijų. Tai gali būti siūlomos rašybos, turinio pasiūlymai, remiantis jų pradine paieška, ir dar daugiau.

Turėdami tinkintą paieškos rezultatų puslapį, jūsų skaitytojai gali sudominti jūsų svetainę ir jos turinį net tada, kai jų paieškos būna sausos. Be to, jūs pateiksite savo skaitytojams viską, ko jie tikisi iš standartinės paieškos sistemos. Imituodami populiarias paieškos sistemas, taip pat galite mažesni atmetimo rodikliai jūsų svetainėje.

Jei tai padaryta teisingai, tinkintų rezultatų puslapis siūlo keletą papildomų pranašumų. Tai gali:

  • Padėkite lankytojams rasti tai, ko jie ieško
  • Laikykite savo svetainės lankytojus ilgiau
  • Galbūt su pasiūlymu susijusios informacijos ieškotojai nežinojo, kad jiems to reikia
  • Parodykite kokią nors asmenybę
  • Parodykite, kad jums rūpi smulkmenos, įskaitant naudingumą

Galų gale, pritaikant „WordPress“ paieškos rezultatus labiau pamėgdžioti tradicinius paieškos variklius, sukuriama vertė jums ir jūsų lankytojams. Geriausia, kad tai galite lengvai atlikti naudodamiesi papildiniais!

Kaip tinkinti „WordPress“ paieškos rezultatų puslapius

„WordPress“ universalumas leidžia lengvai pritaikyti paieškos rezultatus. Norėdami pakeisti, galite naudoti kodą search.php pavyzdžiui, failą, arba galite naudoti papildinį. Mes rekomenduojame pastarąjį požiūrį, nes daugumai „WordPress“ vartotojų įskiepius lengviau įdiegti ir prižiūrėti.

Yra keletas parinkčių, kuriomis galite tinkinti vidinius paieškos rezultatų puslapius. Nors visada galėjai pasinerti į search.php kodas (nors tai geriausia palikti patyrusiems vartotojams, kuriems patinka PHP ir CSS kodavimas), yra keli įskiepiai, kuriuos galite naudoti simialr pakeitimams įgyvendinti. Geriausių funkcijų radimas priklausys nuo jūsų ir jūsų svetainės. Mažoms asmeninėms svetainėms gali būti naudingi nemokami papildiniai, tuo tarpu didesnėms svetainėms gali reikėti aukščiausios kokybės sprendimo.

Kaip visada, prieš atlikdami bet kokius atnaujinimus ar pakeitimus mes rekomenduojame sukurti atsarginę „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją. Pasinerkime!

1. Įtraukite arba pažymėkite paieškos terminą kaip originalios paieškos priminimą

Ieškoti visko papildinio

Vienas geriausių patarimų, kuriuos aš kada nors girdėjau apie vidinių svetainių paieškos rezultatų puslapius, tuo arčiau galite padaryti juos panašesnius į įprastus „Google“ paieškos rezultatų puslapius. Vienas iš būdų tai padaryti yra paieškos rezultatų puslapio viršuje įrašyti paieškos terminą, kurio ieškojo jūsų lankytojas. Tai yra paprastas būdas parodyti lankytojams paiešką padarė pasitaiko net tada, kai ji atsirado tuščia (ir galbūt kaltininkas buvo rašybos klaida). Tai taip pat leidžia jūsų skaitytojams dar kartą patikrinti, ar jie įvedė teisingą frazę ir ar teisingai parašė žodžius.

„Search Everything“ yra nemokamas papildinys, veikiantis su „WordPress“ numatytąja paieškos funkcija. Tai vartotojams leis ieškoti bet kuriame jūsų svetainės puslapyje, kuriame nėra slaptažodžio. Be to, jei siūloma funkcija, leidžianti paryškinti paieškos terminus rezultatų puslapiuose, suteikdama vartotojams vertingos informacijos.

Į paieškos terminų puslapius įtraukite paieškos terminą

Norėdami tai padaryti rankiniu būdu, pirmiausia turėsite sukurti vaiko temą (jei nežinote, kaip tai padaryti, skaitykite mūsų vadovą, kaip sukurti „WordPress“ vaiko temą)..

Tada sukurkite search.php įrašykite savo visiškai naują vaiko temą ir nukopijuokite kodą iš senos temos (tai galite rasti atidarę temos failus savo serveryje per FTP arba naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį, esantį apačioje Išvaizda> Redaktorius> Search.php). Dabar galite pakeisti numatytąjį vaiko temos pavadinimą search.php su šiais:

rasta_postai; ?> : ""

Bus rodomas pavadinimas su rastais pranešimais, po kurių buvo ieškomas terminas. Tai atrodytų maždaug taip: „Rasta 15 paieškos rezultatų, susijusių su mano paieškos užklausa“.

Rezultatuose pažymėkite paieškos terminą

Paryškinkite paieškos terminų papildinį

Kitas dalykas, kurį galbūt norėsite padaryti, – paieškos rezultatuose paryškinti paieškos terminą. Tokiu būdu, kai jūsų svetainės lankytojams pateikiami paieškos rezultatai, jų paieškos terminas išryškinamas atskiruose rezultatuose. Šiam vaidmeniui puikiai tinka papildinys „Paryškinti paieškos terminus“. Tai paprasta, tačiau gali padėti nukreipti lankytojus konkrečiau į tai, ko jie ieško.

2. Pridėkite siūlomus rašybos rašybos atvejus

Geresnės paieškos papildinys

Dėl „Google“ ir kitų paieškos sistemų populiarumo dauguma svetainių lankytojų tikisi pamatyti rašybos pasiūlymus, kai sąveikauja su jūsų paieškos funkcija. Pridėjus šią funkciją prie rezultatų puslapių, pagerėja vartotojo patirtis, nes jie padeda rasti tai, ko ieško, net jei nežino, kaip tai rašyti..

Su daugiau nei 100 000 aktyvių diegimų, „Relevanssi“ yra vienas iš populiariausių „WordPress“ papildinių paieškai. Nors Ieškoti visko veikia su „WordPress“ numatytosiomis funkcijomis, „Relevanssi“ visiškai pakeičia paieškos funkciją. Jos nemokamos paslaugos puikiai tinka mažoms ar asmeninėms svetainėms, o premium versija siūlo nuostabų funkcionalumą didelių ir kelių svetainių valdytojams. Be siūlomos rašybos funkcijos, šiame papildinyje yra daugybė parinkčių, įskaitant galimybę ieškoti žymų, komentarų ir kategorijų..

3. Pridėkite siūlomų puslapių, kad išlaikytumėte susidomėjimą savo svetaine

„WPSOLR“ papildinio paieška ir filtravimas

Vienas iš geriausių rezultatų puslapių naudojimo būdų, be ieškomos informacijos pateikimo, yra turinio, panašaus į tai, ko ieško vartotojai, aptarnavimas. Jei kada nors ieškojote „Amazon“ produktui tikriausiai matėte pasiūlymų dėl kitų produktų, pagrįstų ta paieška. Šis vertingo turinio pateikimo lankytojams būdas gali padidinti jūsų svetainėje praleidžiamą laiką. Siūlydami skaitytojams apsilankyti puslapiuose – net jei tai nėra susiję su jų paieškos užklausa – galite daug nuveikti, kad sumažintumėte atmetimo rodiklį..

Jei ieškote paieškos funkcijų, kurios elgiasi taip, kaip elgiasi „Amazon“ ar „eBay“, rekomenduojame WPSOLR papildinį. Tai leis jums pateikti susijusį turinį ieškotojams ir dar daugiau. „WPSOLR“ yra dar vienas „Freemium“ papildinys, kuriame pateikiamos įmonės lygio funkcijos, kurios tobulėja tik įsigijus „premium“ versijas. Nors šis papildinys gali veikti daugelyje svetainių, galbūt norėsite apsvarstyti aukščiausios klasės versiją el. Prekybai ar ypač didelėms svetainėms.

Geresnės paieškos papildinys

Kitas paprastas variantas yra „Geresnės paieškos“ papildinys. Įdiegę valdiklį, galite įterpti populiariausių paieškų šilumos žemėlapį. Tai užtikrins, kad lankytojams bus suteikta daug galimybių, kur eiti toliau.

4. Pridėkite paieškos laukelį

Pridėti paiešką prie meniu papildinio

Kitas būdas išlaikyti žmones jūsų svetainėje ir įsitraukti į jų paieškas yra pridėti paieškos laukelį paieškos rezultatų puslapyje, jei jo dar nėra įtraukta į jūsų temą. Tai ypač naudinga, jei negrąžinami jokie rezultatai ir norite paraginti vartotojus išbandyti kitą paieškos užklausą. Lengvas būdas pridėti paieškos laukelį yra naudojant nemokamą priedą „Pridėti paiešką prie meniu“ – tiesiog įdiekite ir naudokite papildinio nustatymus, kad tinkintumėte paieškos formą ir rezultatus..

Taip pat galite pridėti paieškos laukelį tiesiai į bet kurį puslapį (naudodami savo vaiko temą, kaip minėta aukščiau) naudodami pagrindinę „WordPress“ funkciją „get_search_form ();“.

Tai parodys paieškos formą, kaip apibrėžta paieškos forma.php temos failą arba, jei jo nėra, „WordPress“ išleis standartinės paieškos formos HTML. Galite sužinoti daugiau apsilankę CODEX.

Tai padarys, kad jūsų lankytojai neturėtų jokių pasiteisinimų, kodėl nepasinaudojo jūsų svetaine. Kai visuomet sukate juos teisinga linkme, įsitikinate, kad darote viską, kad pagerintumėte žmonių patirtį jūsų svetainėje. Ir dabar galiu jus patikinti, kad toks dėmesys detalėms nelieka nepastebėtas ar neįvertintas..

5. „Ajax“ paieška

„Ajax Search Lite“ papildinys

Paskutinis variantas, kurį šiandien norime paminėti, kad skaitytojai susižavėtų jūsų svetaine, yra pridėti „Ajax“ paieškos rezultatus, kad jūsų skaitytojai galėtų naudoti „tiesioginę“ paiešką. Nemokamas „Ajax Search Lite“ papildinys leidžia vartotojams ieškoti jūsų svetainės su atnaujintais rezultatais jiems įvedant tekstą. Į papildinį įtrauktos pridėtos kategorijų filtro, „Google“ automatinio užbaigimo ir raktinių žodžių pasiūlymų parinktys.

Jei reikia daugiau parinkčių, apsvarstykite galimybę atnaujinti „Ajax Search Pro“. Aukščiausios klasės papildinio versija palaiko „bbPress“, „BuddyPress“, „WooCommerce“ ir „JigoShop“, kad vartotojai galėtų ieškoti visų jūsų pasirinktų įrašų tipų. Be to, yra talpyklos funkcijų, pasirinktinių laukų, daugiau nei 100 dizaino temų, 4 išdėstymai ir daug daugiau.

Įrankių rinkinio paieška

Arba apsvarstykite galimybę naudoti įrankių rinkinio paiešką. Be palaikymo „Ajax“ paieškos rezultatuose, papildinys prideda daugybę kitų filtrų, žemėlapiais pagrįstų rezultatų, tinklelio ir sąrašo išdėstymo, puslapių ir kitų parinkčių..

Išvada

Nors daugelis „WordPress“ vartotojų galvoja pridėti paieškos valdiklį prie savo svetainių šoninės juostos, daugelis pamiršta, koks bus tokių paieškų rezultatas. Tai yra pagrindinė priežiūra.

Norite įsitikinti, kad kiekvienas jūsų svetainės puslapis dirba su jumis – net paieškos rezultatų puslapiai. Nors dauguma skaitytojų gali būti suinteresuoti jūsų pagrindiniu puslapiu ar pagrindiniais pasiūlymais, jie tikriausiai ateina į jūsų svetainę ieškodami kažko konkretaus. Nors jūsų svetainė greičiausiai nėra paieškos variklis, geriausia, jei lankytojai yra įpratę prie pagalbos ir funkcijų. Niekada negali žinoti, kaip vienas puslapis gali paveikti atskirus vartotojus. Pateikite reikiamam lankytojui reikiamą informaciją tinkamu laiku ir jūs stengiatės ne tik ilgiau išlaikyti tą lankytoją savo svetainėje, bet ir paversti jį lojaliu klientu.

Ar atlikote kokius nors paieškos rezultatų puslapių tinkinimus? Jei taip, kas jums buvo geriausia? Kas, jūsų manymu, yra veiksmingiausias papildymas? Kaip visada, praneškite man komentaruose.