Kaip užsidirbti pinigų iš savo „Cryptocurrency WordPress“ svetainės

Kaip užsidirbti pinigų iš savo „Cryptocurrency WordPress“ svetainės

Daugybė žmonių trokšta nuliūdinti kriptovaliutų svetainių kūrimo bangą. Kadangi tiek daug žmonių nori sužinoti apie įvairias monetas ir investuoti, tai puikus laikas paimti vieną iš mėgstamiausių kriptovaliutų „WordPress“ temų ir sukurti savo tinklaraštį. Tačiau stebėtinas skaičius tų, kurie jau sukūrė svetainę ar tinklaraštį, skirtą kriptovaliutoms, neturi supratimo, kaip ar kodėl reikia užsidirbti iš jūsų kriptovaliutos „WordPress“ svetainės.

Čia pasidalinsiu su jumis keliomis idėjomis, kaip užsidirbti pinigų iš jūsų kriptovaliutos „WordPress“ svetainės ar tinklaraščio. Atkreipkite dėmesį! Jei dar neturite kriptovaliutų tinklalapio, galite lengvai sukurti jį naudodami „Crypton WordPress“ temą. Jame yra viskas, ko jums gali prireikti kuriant savo svetainę.

„Crypton WordPress“ tema

Šis šablonas pateikiamas su rinkiniu odų, skirtų kriptovaliutų tinklaraščiui, žurnalui, treneriui ir parduotuvėje. Kiekviena oda yra tiksliai pagaminta taip, kad atitiktų mikro nišą, todėl jums nereikės atlikti daug papildomų dizaino ar funkcionalumo pakeitimų, kad tema veiktų jūsų labui..

Kokios yra tavo galimybės??

Nors tikrai yra begalė būdų, kaip užsidirbti pinigų naudojant „WordPress“, mes daugiausia dėmesio skirsime pagrindinėms pajamų strategijoms, skirtoms būtent kriptovaliutoms. Nesijaudinkite, kad šiame sąraše yra tik keturi elementai, kai jums pavyksta paspausti reikiamus svertus, jūs galėsite gauti dideles pajamas ir galbūt net mesti tą 9–5 darbą.

Taigi čia yra paprasčiausi pinigai užsidirbti iš savo kriptovaliutos „WordPress“ svetainės:

 • partnerių programos
 • kasybos papildiniai
 • svetainių ir skelbimų mobiliesiems
 • svečių įrašai

Tai yra keturi pinigai pinigais, kuriuos kiekvienas kriptovaliutos svetainės savininkas turi nepamiršti ir pasikliauti.

Partnerių programos

Šiuo metu yra daugybė kriptovaliutų mainų, kuriuose žmonės gali konvertuoti grynuosius pinigus į kriptus, ir kiekvienoje iš šių mainų yra dukterinė programa, kurioje galite registruotis ir pristatyti klientus į jus dominančius mainus..

Čia yra 25 įprastos kriptovaliutos mainai, kuriais naudojasi investuotojai, kuriuos galite apsvarstyti:

 1. etoro.com
 2. cryptogo.com
 3. www.binance.com
 4. 24option.com
 5. localbitcoins.com
 6. coinbase.com
 7. xcoins.io
 8. cex.io
 9. changelly.com
 10. paxful.com
 11. coinmama.com
 12. kraken.com
 13. poloniex.com
 14. gemini.com
 15. „blockchain.info“
 16. coinexchange.io
 17. bitcoin.de
 18. bithumb.com
 19. coinatmradar.com
 20. bit-z.com
 21. bitso.com
 22. bitpanda.com
 23. quadrigacx.com
 24. vartai.io
 25. coincheck.com
 26. ir taip toliau…

Juokinga, tačiau tai tik nedidelis sąrašas mainų, kurie buvo sukurti neseniai, tačiau tai gera vieta pradėti. Visada perskaitykite tikslaus spausdinimo ir sutarties sąlygas, kad rastumėte patikimas programas.

Jei esate naujokas partnerių programose, jos veikia taip: kas nors apsilanko jūsų svetainėje, kur randa naudingos informacijos apie kriptovaliutą arba mainų apžvalgą iš aukščiau pateikto sąrašo, į straipsnį įtraukiate savo specialią persiuntimo nuorodą (joje yra jūsų partnerio ID), Jei skaitantis asmuo spustelės jūsų nuorodą ir išleis šiek tiek pinigų, gausite piniginį atlygį (arba „filialų komisinį atlyginimą“). Tai puikus būdas gauti bendrų pasyvių pajamų iš savo svetainės. Tiesiog būtinai laikykitės savo šalies / miesto įstatymų ir atskleiskite, kad savo turinyje naudojate filialų nuorodas.

Kasybos papildiniai

Kitas būdas užsidirbti iš savo „cryptocurrency“ „WordPress“ svetainės yra kasybos papildiniai, kurie naudoja jūsų svetainės lankytojų kompiuterinius išteklius. Nors tai gali pasirodyti nuostabi galimybė generuoti papildomą monetą, tai yra gana slidus kelias. Ne visi žmonės sutiks su jumis dalytis savo ištekliais, todėl gali padidėti atmetimo rodiklis.

Atkreipkite dėmesį! Jūs PRIVALOTE įspėti savo lankytojus, kad jūsų svetainėje yra kasybos programinė įranga, veikianti fone. Padėkite visos svetainės reklamjuostę (kaip ir tas, kuri įspėja vartotojus apie slapukų naudojimą), kad jie žinotų, kad ketinate iškasti kai kurias monetas naudodami jų aparatinę įrangą, ir suteikite jiems galimybę sutikti arba uždrausti jums naudoti jų išteklius.

Buvo nemažai skandalų, susijusių su naršyklės kasybos scenarijais, suteikiančiais jiems šiek tiek blogo pavadinimo. Tik praėjusiais metais buvo nustatyta, kad kažkas įdėjo scenarijų, kad išgautų Monero monetas „CBS Showtime“ svetainė.

Taigi, jei esate 100% tikri, kad norite ar turite turėti tokį papildinį savo „WordPress“ svetainėje, drąsiai rinkitės iš šių elementų.

Paprastas „Monero Miner“ – monetų avilys

Paprastas „Monero Miner“ - monetų avilys

Paprastas „Monero“ suteikia jums galimybę užsidirbti pinigų kasant „monero“ naudojant lankytojų procesorių. Šio papildinio pranašumas yra tas, kad jūs galite valdyti (arba „droselis“) savo vartotojų centrinį procesorių, taip pat į savo svetainę įtraukti valdiklį, kad vartotojai galėtų paspartinti, sulėtinti ar išjungti kasybą, jei nori. Pagrindinės „Simple Miner“ papildinio savybės:

 • Mano vartotojų procesorius
 • Valdikliai, skirti padidinti, sumažinti ar sustabdyti kasybą
 • Viršutinė / apatinė juosta ir iššokančių pranešimų parinktys
 • Vaizdinės teksto, spalvų ir kt. Valdymo parinktys
 • Bendras maišos, maišos, veikiančios per sekundes, statistikos duomenys, laukiantys vienkartinės išmokos

WP Monero Miner naudojant monetų avilį

WP Monero Miner naudojant monetų avilį

Naudodamiesi nemokamu „WP Monero Miner“ papildiniu, galite užsidirbti pinigų iškasdami monero „Coin Hive“. Į papildinį įtrauktas naudingas valdiklis, kad jūsų svetainės lankytojai galėtų pradėti / nutraukti kasybą. O jei naujovinsite į papildinio versiją, galėsite naudoti specialų apsaugoto turinio trumpąjį kodą, kuris atrakins aukščiausios kokybės turinį, kai bus išminuota konkreti suma. Daugiau „WP Monero Miner“ papildinių funkcijų yra:

 • Prisijungimo forma PoW („Proof of Work“) captchas
 • Miner valdiklis paleisti / sustabdyti ir kontroliuoti kasybos greitį
 • Pro atnaujinimas, skirtas pritaikytiems trumpiesiems kodams, šablonams, apsaugai nuo blokavimo ir dar daugiau

„SpareChange Miner“

„SpareChange Miner“

„SpareChange“ yra paprastas būdas paleisti „JavaScript“ pagrįstą minerį savo svetainėje naudojant lengvai naudojamą „WordPress“ papildinį. Yra įmontuotas iššokantis popierius, kuriuo galite pranešti skaitytojams, kad kasate, kad jie galėtų pasirinkti arba išjungti. Tačiau tikrai puiki „SpareChange“ savybė yra ta, kad įtrauktas skelbimų bloko aptikimas (net su nemokamu papildiniu). Pagrindinės savybės, kurias turėtumėte žinoti:

 • Kasyklų parinkčių GUI valdymas
 • „SpareChange.io“ žemesnė išmokėjimo riba (0,05XMR
 • API valdymas
 • Nustatykite kasybos greitį
 • Automatinis aptikimas, siekiant sumažinti procesoriaus poveikį
 • Iššokantis sutikimo valdiklis
 • Skelbimų bloko aptikimas

„Moonify“ – „Monero“ (XMR) šachtininkas

„Moonify“ - „Monero“ (XMR) šachtininkas

„Moonify monero miner“ padės jums gauti papildomų pajamų iš savo svetainės, naudojant svetainės lankytojo centrinį procesorių (su jų, žinoma, sutikimu). Šis įskiepis nėra specialus šachtininkas – įmontuota apatinė pranešimų juosta lankytojams suteikia galimybę bet kada pasirinkti ar atsisakyti bet kada. Tačiau naudojant greičio kontrolę ir įtraukiant analitiką, naudotis ja yra labai lengva ir naudinga. Kitos savybės:

 • CPU kasyba
 • Įtrauktas kasybos greičio slankiklis
 • Apatinė pranešimų juosta sutikimui
 • Maišų, sesijų, įrenginių ir kt. Analizė

Svetainės ir mobilieji skelbimai

Tinklalapių skelbimus galima suskirstyti į keletą tipų. Galite pridėti kodą į savo svetainę, kad būtų rodomi skelbimai pagal jūsų naudojamą tinklą ir vartotojo internetinę patirtį, arba galite parduoti savo svetainėje reklamą, kurioje svetainių ir produktų savininkai gali patalpinti savo skelbimus (su jūsų sutikimu)..

„Google AdSense“

„Google Adsense“

Populiariausias ir patikimiausias pasirinkimas yra „Google AdSense“ reklamos tinklas. Jį gana lengva naudoti, jei sekate mūsų „Google Adsense for WordPress“ vadovą. Bet iš esmės viskas, ką jums reikia padaryti, tai:

 • Užregistruokite sąskaitą
 • Gaukite jį patvirtintą
 • Pridėkite reklamjuostės kodą į kai kurias savo valdiklio sritis

Sistema rodys vartotojams suasmenintus skelbimus, atsižvelgiant į jų patirtį internete, ir kaskart, kai kas nors paspaus ant juostinio skelbimo, už tai gausite piniginį atlygį. Kai kuriems žmonėms pavyksta gauti daugiau nei tūkstančius per mėnesį tik iš „AdSense“.

„BuySellAds“

„BuySellAds“

„BuySellAds“ yra skaitmeninė skelbimų vietos rinka. Čia galite nusipirkti arba parduoti reklamos plotą didelio srauto tinklaraščiuose ir svetainėse. Jei jūsų šaltinyje yra pakankamai srauto, galite prisiregistruoti kaip šaltinis ir parduoti reklamjuostės vietas savo svetainėje („Coindesk“ Pvz., imamas 30 CPPM mokestis, kuris, įvertinus 13 milijonų parodymų per mėnesį, galėtų sugeneruoti daugiau nei 100 000 USD per mėnesį).

Jei dėl kokių nors priežasčių jums nepatinka „BuySellAds“, yra daugybė kitų reklamavimo galimybių ir partnerių programų, kurias „WordPress“ svetainės gali naudoti.

Svečių žinutės

Ir pagaliau pasiekėme paskutinį šio kūrinio tašką: svečių pranešimus. Tai yra lengviausias pajamų gavimo būdas, tačiau jis 100% priklauso nuo srauto, kurį gauna jūsų svetainė. Kuo didesnė jūsų mėnesinė sesijų suma, tuo didesnę kainą galite sumokėti už vieną įrašą.

Dienoraščiai, turintys 30 000 seansų per mėnesį, gali imti bent 100 USD už dienoraščio įrašą, galbūt daugiau, atsižvelgiant į jų autoritetą jų nišoje. Jei norite sukurti nuolatinį svečių srautą, turite įsitikinti, kad turite pakankamai srauto, kad pritrauktumėte tinklaraštininkus ir svetainių savininkus. Kruopščiai kurkite kokybišką turinį ir įsitikinkite, kad aktyviai naudojatės socialine žiniasklaida kurdami savo svetainę.

Nepamirškite sukurti puslapio ir pridėti jį prie poraštės ar pagrindinio, kad lankytojai galėtų lengvai sužinoti apie jūsų pasirengimą priimti svečių įrašus.

Pradėkite gauti pajamų iš savo „Cryptocurrency WordPress“ svetainės jau šiandien

Dabar, kai žinote, kaip užsidirbti pinigų savo „cryptourrency“ „WordPress“ svetainei, darykite tai! Ko lauki? Įdiegus vieną (arba visas) aukščiau išvardytas strategijas, reikia nemažai monetų. Jei turite klausimų, nedvejodami klauskite žemiau. Arba, jei turite kitų strategijų, kaip užsidirbti iš savo kriptovaliutos, „WordPress“ svetainėje, pasidalykite jomis komentaruose – mes tiesiog galime įtraukti jas į šį pranešimą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me