Kaip užsidirbti pinigų naudojantis „WordPress“ tinklaraščiu

 1. 1. Dabar skaitau: Kaip užsidirbti pinigų naudojantis „WordPress“ tinklaraščiu
 2. 2. Kaip užsidirbti pinigų parduodant „WordPress“ produktus ir paslaugas
 3. 3. Kaip paversti savo „WordPress“ tinklaraštį verslu

Viena didžiausių paieškų internete yra kaip užsidirbti pinigų. Ieškodami konkretesnės frazės, kaip užsidirbti pinigų naudojant „WordPress“, vis tiek rasite įspūdingų 397 mln. Rezultatų. Remdamiesi šiais skaičiais galite padaryti išvadą, kad žmonės iš tikrųjų uždirba pinigus iš savo tinklaraščių (ypač tų, kurie reitinguojami paieškos rezultatų viršuje!).

Dabar dar svarbesnis klausimas – kaip žmonės, rašantys apie pinigų uždirbimą, iš tikrųjų uždirba pinigus? Na, jie tikriausiai pragyvena iš paties jūsų skaitomo tinklaraščio įrašo. Teisingai – tik tinklaraštis. Žinoma, rašytojai tikriausiai naudoja kelis pagrindinius metodus, kad gautų pajamų iš įrašų, ir šiandien mes pasidalysime keliais, kuriuos per daugelį metų naudojo būtent „WPExplorer“, kartu su patarimais iš mūsų asmeninės patirties. Žinoma, yra būdų, kaip atsisakyti internetinių dienoraščių, kad padidintumėte savo pajamų portfelį, ir mes dalinsimės keliais šiais įrašais.

Dabar įsigykite į gerus dalykus! Mes suskaidome savo vadovą į tris dalis: kaip užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, kaip užsidirbti pinigų parduodant paslaugas ar produktus ir vadovas, kaip sukurti savo verslą iš savo tinklaraščio. Tačiau kol kas norime sutelkti dėmesį į paprasčiausią būdą užsidirbti pinigų internete naudodami „WordPress“, iš kurio gaunamos pajamos iš jūsų tinklaraščio. Pasibaigus šiam įrašui paaiškės, kad gali būti stebėtinai lengva gauti pajamų, jei atskaitos taškas yra jūsų tinklaraštis.

1. Partnerių saitai

Turbūt lengviausias būdas užsidirbti šiek tiek pinigų iš savo tinklaraščio yra su dukterinėmis nuorodomis. Partnerių nuorodos (dar vadinamos persiuntimo nuorodomis) yra nuorodos, kurias įdedate į savo tekstą ar paveikslėlius, nukreipiančius skaitytojus į trečiosios šalies svetainę. Tada, jei jūsų skaitytojai ketina pirkti trečiosios šalies svetainėje, sudarysite komisiją už jų nukreipimą.

Prisiregistruoti į partnerių programas nesunku. Daugelio prekių ar paslaugų pardavimo svetainių antraštėse ar poraštėje bus nuoroda į „dukterines įmones“. Tiesiog spustelėkite jį ir sužinokite, kaip prisiregistruoti prie tos programos. Kai kurios svetainės naudoja savo partnerių programą, o kitos dirba per filialų tinklą. Kai kurie iš labiau paplitusių tinklų apima „Amazon Associates“„Shareasale“, Komisijos sankryža, e-narkomanas ir Smūgio spindulys. Tinklai palengvina prisijungimą prie programų, nes paprastai galite ieškoti pardavėjų ir tiesiog spustelėkite mygtuką, norėdami kreiptis dėl jų programos.

„Envato“ partnerių programa

Bėgant metams prisijungėme prie daugelio partnerių programų ir tinklų, ir vienas iš sėkmingiausių mūsų buvo „Themeforest“. Nurodydami vartotojams produktus, kuriuos mes sukūrėme, arba mes mėgstame nedidelį komisinį mokestį. Ir iki šiol mes galėjome padėti daugiau nei 16 000 žmonių rasti geriausią „WordPress“ temą „Themeforest“.

Prisijungę prie programos, galite prisijungti prie savo paskyros ir nukopijuoti savo filialų nuorodas. Pridėdami nuorodas į savo turinį, atsiminkite pagrindinį tekstą. Norite, kad tai būtų prasminga, kad jūsų skaitytojai žinotų, kad spustelėję nuorodą, kurią įdėjote „geriausiose„ WordPress “temose“, jie bus nukreipti į „WordPress“ temų sąrašą arba prekyvietę..

Gražus Nuorodos maskavimas

Jūs taip pat galite pasirinkti įtraukti savo partnerių nuorodas taip, kaip yra, arba galite šiek tiek jas išvalyti naudodami nuorodų tvarkyklę. Mes rekomenduojame Graži nuoroda papildinys, nes juo lengva naudotis, ir pagal numatytuosius nustatymus yra stebėjimo ir paspaudimų stebėjimo parinktys. Tokiu būdu galite sekti, kurios nuorodos konvertuoja ar ne.

Nesvarbu, kur ar kaip pridedate savo filialų nuorodas įraše, turite atskleisti, kad naudojate filialų nuorodas. To reikalauja Federalinė prekybos komisija ir su jomis lengva sekti FTC .com atskleidimo vadovas tai neturėtų būti per sunku laikytis. Svarbiausia, kad kiekviename puslapyje būtų pridėta informacija su filialų nuorodomis, kurias galite sudaryti už komisinius, jei jūsų skaitytojai paspaudžia ir įvykdo pirkinį (puslapio apačioje galite pamatyti mus, kuriuos įtraukiame į kiekvieną puslapį nuo tada, kai mes savybių šoninės juostos skelbimai).

PASTABA: FPK įstatymai tokioms pramonės šakoms, kaip sveikata, skolų lengvatos, nekilnojamasis turtas ir kitos sudėtingos temos, gali būti daug griežtesni nei tie, kurie taikomi tinklalapių dizainui. Prašome apsilankyti FPK svetainė ir perskaitykite savo pramonės taisykles prieš pridėdami filialų nuorodas į savo svetainę, kad būtumėte tikri, kad laikotės visų tinkamų įstatymų.

Affiliate Summit rinkodaros konferencija

Norite sužinoti daugiau apie filialų rinkodarą? Apsvarstykite galimybę lankyti Partnerių viršūnių susitikimas Rytai ar Vakarai. Tai yra vienas didžiausių filialų rinkodaros ir tinklų kūrimo renginių JAV. Jie siūlo įvairius užsiėmimus, kuriuose galite sužinoti apie buvimą partneriu, taisykles, kurių turite laikytis, ir patarimų, kaip tapti sėkmingu. Tai gana brangu, tačiau gera žinia yra ta, kad kuo anksčiau iš anksto įsigysite, gausite didelę ankstyvo paukščio nuolaidą. Tai, ką išleidote renginiui, galima reikalauti kaip verslo išlaidų (tema bus aptariama vėlesniame įraše).

2. Skelbimų dėmės

Išskyrus filialų nuorodas, kurias tiesiogiai pridedate prie turinio, skelbimų vietos yra puikus būdas užsidirbti pinigų savo tinklaraštyje, rekomenduojant kitus produktus žiniatinklyje. Naudodami skelbimus turite tris pasirinkimus: sukurkite savo skelbimus naudodami filialų nuorodas į kitas svetaines, patys parodykite skelbimų vietas už mėnesinį mokestį arba prisijungkite prie skelbimų tinklo, kuris parduos jūsų skelbimų vietą jums.

Skelbimų kūrimas ir tvarkymas svetainėje gali būti prasmingesnis, jei norite visišką skelbimų estetikos ir skelbimų, kur yra nuorodos, valdymą. Kadangi naudosite savo filialų nuorodas, uždirbsite šiek tiek pinigų, kai skaitytojai spustelės ir įvykdys pirkinį. Tai buvo kelias, kurį mes prieš kurį laiką čia ėjome „WPExplorer“. Tai puikiai veikė, tačiau išaugus mūsų tinklaraščiui, apimančiam mūsų pačių „WordPress“ produktus, pašalinome papildomus skelbimus.

Kada tu parduokite savo skelbimų vietas už mėnesinį mokestį kitoms įmonėms, tada jūs nustatysite fiksuotą mėnesinį tarifą, nesvarbu, kiek kartų žmonės spustelėjo jūsų skelbimus. Tai puiku, nes žinote, kad iš savo skelbimų gausite pastovias pajamas, tačiau keblus dalykas tas, kad pirkėjai kiekvieną mėnesį nepratęsite atnaujinimo, jei jų skelbimai nesulaukia paspaudimų.

„BySellAds“ reklamos tinklas

Paskutinis jūsų pasirinkimas yra prisijungti prie skelbimų tinklo ir leisk jiems padaryti sunkų darbą už tave. Skelbimų tinklai patinka „Adsense“, „Amazon“ MUT skelbimai ir „BuySellAds“ perimkite savo skelbimų vietą ir parduokite pirkėjams. „BuySellAds“ suteikia šiek tiek daugiau kontrolės, nes per savo svetainę galite parduoti mėnesinius arba CMP (mokesčio už parodymą) skelbimus ir gausite galutinį patvirtinimą dėl faktinio vaizdo, kuris bus patalpintas jūsų svetainėje..

Naudodamiesi „Adsense“ ir „Amazon CPM“, jūs labai mažai kontroliuojate, kas rodoma jūsų svetainėje, tačiau abu tinklai naudojo pažangias sistemas, kad pateiktų jūsų turiniui ir (arba) skaitytojams tinkamus skelbimus (todėl nesijaudinkite – jei rašote apie internetinį dizainą, skaitytojai neturėtų matyti arklio kamanų skelbimų, išskyrus atvejus, kai jie laisvalaikiu ieškojo informacijos).

Taip pat atminkite, kad „Adsense“ skelbimai dažniausiai yra mokami už paspaudimą svetainėse, todėl mokėjimą gaunate tik tada, kai skaitytojai spustelėja skelbimą, kurio paspaudimų rodiklis yra didesnis. Kita vertus, „Amazon“ moka mažesnį tarifą, tačiau jie veikia pagal mokesčio už parodymą sistemą, todėl jūs gaunate pinigus, kai tik jūsų skaitytojai mato skelbimą. Nepriklausomai nuo to, kurį tinklą pasirinksite naudoti, atminkite, kad visi skelbimų tinklai sumažins pajamas iš skelbimų, kurias sugendate naudodamiesi jų paslaugomis.

3. Naujienlaiškiai

Naujienlaiškiai yra dar viena puiki galimybė gauti pajamų. Informaciniai biuleteniai yra tarsi tinklaraščio momentinė nuotrauka, nes jūs tikriausiai dalijatės naujausiais įrašais ar naujienomis su savo prenumeratoriais ir, kaip ir jūsų tinklaraštį, turite galimybę įtraukti skelbimų vietas. Kaip ir skelbimus, galite arba parduoti informacinius biuletenius atskirai, arba per tokį tinklą, kaip „BuySellAds“.

Informacinis biuletenis, sukurtas naudojant „MailChimp“

Nors reklamos paprastai yra tinkamos už pinigų iš informacinio biuletenio gavimą, kai kurios el. Pašto rinkodaros paslaugos, tokios kaip MailChimp ir MadMimi neleisti naudoti filialų nuorodų naujienlaiškyje, išsiųstame naudojant jų paslaugą. Be to, daugelis partnerių programų (tokių kaip „Amazon“ filialai) neleidžia įtraukti savo filialų nuorodų į naujienlaiškius, nesvarbu, kas yra jūsų el. Pašto paslaugų teikėjas..

Bet kokiu atveju, prieš pradėdami kurti naujienlaiškio skelbimų vietas ar dukterines nuorodas, patikrinkite savo el. Pašto rinkodaros paslaugos sąlygas ir partnerių programas, kurias norite įtraukti (jei tai leidžia jūsų informacinio biuletenio tarnyba)..

4. Skelbimai ir apžvalgos

Jūs taip pat galite užsidirbti pinigų, tiesiog parašę straipsnį, jei galite rasti ką nors jį remti. Remdama remiamus pranešimus, įmonė gali kreiptis į jus (arba galite jiems pateikti pasiūlymą) peržiūrėti produktą, jei jie jums jį atiduos nemokamai arba sumokės jums mokestį už straipsnio parašymą. Kuris yra nuostabus! Svarbi čia yra 1) būti sąžiningam peržiūrint produktą ar paslaugą ir 2) nepamiršti atskleisti, kad tai yra rėmėjo pranešimas (kaip ir jūs atskleidžiate filialų nuorodas)..

Atsiliepimai turėtų būti sąžiningos nuomonės. Net jei įmonė jums moka šimtus dolerių, įsitikinkite, kad atidžiai žiūrite į jų produktą, iš tikrųjų naudokite jį ir pasidalykite savo patirtimi su savo skaitytojais. Taip pat sudarydami susitarimą dėl savo remiamo įrašo ar peržiūrėkite sąlygas, kad įsitikintumėte, ar įraše galite naudoti savo partnerių nuorodas. Tokiu būdu, net gavę prekę ar pradinį mokėjimą už straipsnio rašymą, ateityje vis tiek galite gauti pajamų, nukreipdami skaitytojus pačius pirkti produktą (žinoma, paskutinė dalis yra prasminga tik tuo atveju, jei parašėte teigiamą atsiliepimą). ).

5. Konkursai (dažniausiai vadinami dovanomis)

Panašiai kaip remiamus įrašus, savo tinklaraštyje taip pat galite surengti dovanų (nors tinkamas teisinis terminas yra „totalizatoriai“). Iš pradžių galite pagalvoti – nėra galimybės atiduoti ką nors nemokamai man uždirbti pinigų. Štai kur klysti. Dovanos paprastai sukuria tinkamus eismo intensyvumus, nes galite įtraukti kasdienius įvedimo būdus, nurodyti draugo pasirinkimo galimybes ir, žinoma, socialinio bendrinimo įrašus.

„Rafflecopter Giveaway“ vadybininkas

Vykdant dovanų dovaną labai svarbu sekti visus įrašus ir išrinkti visiškai atsitiktinį laimėtoją. Tam mes asmeniškai naudojame Rafflecopter. Jie leidžia lengvai nustatyti dovanų rinkinį, sukurti valdiklį, kurį galite įterpti į įrašą ar puslapį, tvarkyti įrašus ir išrinkti nugalėtoją. Jie siūlo daugybę atidavimo įrašų variantų, kad galėtumėte pasinaudoti padidėjusiu naujų lankytojų skaičiumi, pridėdami įrašų, pamėgdami „Facebook“ puslapį, užsiprenumeruodami naujienlaiškį, stebėdami „Twitter“, tweet pranešimą, stebėdami „Pinterest“, prisegdami vaizdą, atsakyti į apklausą, komentuoti jūsų įrašą arba galite pridėti savo pasirinktinę parinktį (nors tam reikia, kad dalyvis įvestų patvirtinimą, taigi jis nėra toks patikimas kaip kitos įėjimo formos).

Prieš eidami ir pradėdami dovanų paslaugą, turite atsiminti keletą taisyklių, jei esate JAV (nors esu įsitikinęs, kad daugybė taisyklių yra ir už JAV ribų, mes tiesiog nesu jų susipažinęs. ). Štai keletas patarimų, kurių laikomės, kad padėtume išlaikyti dovanas pagal galiojančias taisykles ir reglamentus:

 1. Tu negaliu reikalauti, kad lankytojai įsigytų bet ką, kad patektų į šalį – tai jūsų dovaną pavers neteisėta loterija.
 2. Laikykite savo prizą mažesnį nei 600 USD, kad laimėtojui nereikėtų reikalauti jo iš savo mokesčių. Kiekvieną kartą, kai bus sumokėta 600 USD ar daugiau prizų arba prizas, 1099-Misc forma, reikia pateikti IRS.
 3. Nepamirškite parašyti tinkamų dovanų suteikimo sąlygų. Jei naudojate „Rafflecopter“, jums pasisekė – jie turi lengvai naudojamą išankstinio užpildymo šabloną, kuris yra gera pradžia. Tai netgi prasideda visa apimančiu „Void, kur draudžia įstatymai“, kuris yra skirtas iš esmės jus teisiškai ginti, nurodydamas, kad stojantieji turi savarankiškai įsitikinti, ar jiems leidžiama patekti į jūsų dovaną prieš atvykstant..
 4. JAV yra specialios taisyklės, susijusios su vaikų naudojimusi internetu, įskaitant internetinių dovanų įvedimą. Absoliučiai įsitikinkite, kad į savo sąlygas įtraukiate nuostatą, kad stojantieji turi būti 13 metų ar vyresni ir turėti tėvų sutikimą, jei jaunesni nei 18 metų.
 5. Negalite pakeisti dovanų suteikimo pabaigos datos. Net jei negaunate atsakymo, kurį tikėjotės, turėsite nutraukti dovanojimą, kai sakėte, kad reikalai bus teisingi ir teisingi.
 6. Galiausiai turite pristatyti prizą. Net jei dingo dovanų rėmėjas, turite įsitikinti, kad nugalėtojas gaus savo prizą (arba lygiavertį prizą, jei originalas buvo nutrauktas).

Kiti dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra valstijos įstatymai (turėsite tai išsiaiškinti arba pasiteirauti Generalinės prokuratūros kiekvienoje valstijoje, kurioje jūs reklamuosite ir talpins dovanas), socialinės žiniasklaidos tinklo taisykles (Kerry O’Shea Gorgone turi puikų straipsnį apie tai) ir dar daugiau (Sara F. Hawkins turi įrašą apie tinklaraščio dovaną, kurį tikrai turėtumėte perskaityti).

6. Išskirtinis turinys (per narystę ar prenumeratą)

Be visų aukščiau išvardytų metodų, galite užsidirbti pinigų ir su išskirtiniu turiniu. Čia, „WPExplorer“, skaitytojams, kurie prisijungia prie paskyros, siūlome išskirtines nemokamas temas ir papildinius. Mūsų narystė yra nemokama, tačiau yra daugybė svetainių, kurios sugebėjo užsidirbti pinigų, siūlydamos nariams išskirtinį premium klasės tinklalapio turinį.

„Wall Street Journal“ narystė

Puikus didelio masto pavyzdys yra „Wall Street Journal“, kuriame rodomi keli laisvai skaitomi įrašai, bet dažniausiai straipsnių fragmentai, kurių atrakinimui turite būti narys. Kitas mažiau į naujienas nukreiptas pavyzdys „Envato tuts“+ Interneto svetainė. Čia yra daugybė puikių straipsnių ir vadovėlių, pridedami vaizdo įrašai ir turinys be skelbimų, kuriuos galima pasiekti tik turint narystę.

Jei norite sukurti savo narystės ar prenumeratos svetainę, rekomenduojame naudoti papildinį. Mums patinka „Apriboti turinio programą“, „MemberPress“ ir „WPMUdev“ narystė. Taip pat galite užsisakyti mūsų geriausių „WordPress“ narystės papildinių kolekciją, jei norite pamatyti dar daugiau parinkčių. Tai visi puikūs papildiniai, kurie padeda kurti ir valdyti išskirtinį nario turinį. Tiesiog įsitikinkite, kad ir toliau teikiate įprastą, aukštos kokybės turinį, kad galėtumėte patikti savo nariams.

Vienintelis įspėjimas yra tas, kad pradėję pardavinėti „premium“ prenumeratas ar narystę, turite būti atsargūs, laikydamiesi visų vietos duomenų rinkimo ir el. Prekybos įstatymų. Vykdydami pardavimą internetu, turite surinkti tam tikros formos klientų duomenis, tai reiškia, kad turite laikytis tinkamų privatumo ir saugumo įstatymų. Jei esate JAV, patikrinkite JAV smulkaus verslo administracija – jie turi daugybę puikių išteklių ir vadovų, kurie padės internetiniam verslui. Taip pat žinokite apie savo lokalės pardavimo mokesčių įstatymus. Kadangi narystė tinklaraštyje yra nematerialus skaitmeninis gėris daugelis JAV valstijų nereikalauja, kad jūs sumokėtumėte pardavimo mokestį, tačiau kai kurios valstijos, tokios kaip Havajai, pardavimo mokestį taiko tiesiogine prasme (net jei esate kažkas kitoje valstijoje, parduodantis asmeniui Havajuose). Daugiau apie pardavimo mokestį galite sužinoti apsilankę „TaxJar“ ir Alvalara. Tiesiog būkite pasiruošę ir gerai atlikite savo tyrimus?

7. Išpardavimas

Galiausiai galite užsidirbti pinigų sukurdami tinklaraštį, kurio vienintelis tikslas yra jį parduoti. Yra daugybė kūrėjų ir tinklaraštininkų, kurie padarė karjerą kurdami pradėtas svetaines ir jas parduodami neišgydydami ir visiškai nenaudodami pinigų. Nors galite parduoti pelningą tinklaraštį, kurį vedate ir metų metus.

Nykščio taisyklė, su kuria susidūrėme, yra ta, kad tinklaraštis yra vertas dvejų metų mėnesio pajamų, kurias jis generuoja šiuo metu. Taigi, jei jūsų tinklaraštis uždirba 1000 USD per mėnesį iš skelbimų ir filialų pardavimo, tada jo išpirkimo kaina tikriausiai yra maždaug 24 000 USD. Žinoma, tai tik gairės, kažkas gali būti vertas tik to, ką kas nors nori už tai sumokėti (nors dirbant tai paprastai kelia kainas ne žemyn). Jei kreipsitės į savo tinklaraščio pardavimą, šiek tiek užtruksite, kol apsvarstysite pasiūlymą, savo svetainės tikslus (jei išlaikysite) ir galbūt apsvarstykite galimybę susisiekti su kitais suinteresuotais pirkėjais, jei tokių yra.

„Flippa“ svetainės aukcionai

Jei norite parduoti savo tinklaraštį, yra daugybė svetainių, kurios gali padėti jums palengvinti pardavimą. Flippa yra gerai žinoma jūsų svetainės, domeno ar programos aukcionų aukcione galimybė. Be to, jie siūlo galimybę suskirstyti jūsų svetainę į įsteigtą ar jau pradėtą, kad pirkėjai žinotų, ko tikėtis ir ką siūlyti. Prieš pateikdami savo svetainę pardavimui, įsitikinkite, kad turite „Google Analytics“ duomenis, pajamų ataskaitas ir kitus dokumentus, kurie padėtų įrodyti jūsų svetainės stabilumą ir galimą pelningumą. Kuo geriau galėsite tai įrodyti pirkėjams, tuo didesnė tikimybė užsitikrinti aukščiausios kainos kainą jūsų svetainei.

Patarimas: svetainės lankomumo svarba

Prieš pradėdami eiti į saulėlydį, kad būtumėte savo „WordPress“ pinigų uždirbimo nuotykis, labai, labai svarbu atsiminti, kad jums reikia svetainės lankomumo, kad dienoraščiai būtų įmanomi visą darbo dieną. Nors visi aukščiau paminėti būdai užsidirbti pinigų iš jūsų tinklaraščio yra perspektyvūs, jums reikia tinkamo srauto, kad iš tikrųjų gautumėte nemažas pajamas. Internetinis dienoraščių rašymas nėra greito praturtėjimo schema, jei tai būtų visi dienoraščiai. Tinklaraštis yra pelningas dėl subtilaus kokybiško turinio, gero srauto ir patrauklių skaitytojų pusiausvyros.

Kokybiškas turinys

Lengviausias būdas padėti sau ilgalaikėje perspektyvoje yra įsitikinti, kad esate aukštos kokybės ir originalus savo tinklaraščio turinys. Dėl meilės „WordPress“ prašome „nenurašyti“ turinio iš kitų svetainių. Neskirkite laiko, rašykite straipsnius savais žodžiais ir darykite tai teisingai. Jūs tikrai galite pacituoti šaltinius, jei jie susiję su jūsų pranešimo tema, bendrinti apibrėžimą iš dictionary.com arba įtraukti kodo fragmentą iš „WordPress“ kodekso jei kredituojate savo šaltinį. Svarbu įtraukti pavadinimą ir nuorodą į pirminį informacijos šaltinį.

Geras SEO

Be to, kad turite gerą turinį, turite vadovautis gerąja SEO praktika, kad įsitikintumėte, jog paieškos sistemos mielai įtraukia jūsų svetainę į rezultatus. Paieškos sistemos yra vienas didžiausių naujų srautų šaltinių. Peržiūrėkite keletą populiarių „WordPress“ SEO straipsnių, jei norite pasakyti.

 • „WordPress SEO“ vadovas pradedantiesiems („Post Series“)
 • „WordPress SEO“ geriausia praktika 2015 m. Ir vėliau
 • Yoast SEO diegimo ir sąrankos trumpasis vadovas, skirtas „WordPress“

Skaitytojo įsitraukimas

Partnerių nuorodos ir reklama negaus jokių pajamų, jei skaitytojai neužsiims, grįžę į jūsų svetainę ir spustelėję jūsų nuorodas. Yra daugybė būdų, kaip padidinti lankytojų aktyvumą, tačiau čia yra keletas pranešimų, kurie padės pasiekti teisingą kelią:

 • Pagerinkite įsitraukimą ir užkirskite kelią prarastiems klientams naudodami „WordPress“ išeiti iškylančiuosius papildinius
 • „WordPress“ papildiniai, siekiant padidinti auditorijos sąveiką ir įtraukimą
 • Paprastas planas, kaip padidinti jūsų „WordPress“ tinklaraščio įsitraukimą
 • Kaip sukurti nuorodas į savo WordPress tinklaraštį, kad padidintumėte įsitraukimą
 • 5 „WordPress“ papildiniai, galintys paskatinti skaitytojų įsitraukimą į jūsų „WordPress“ tinklaraštį

Stebėkite

Kitą kartą apimsime kaip užsidirbti pinigų naudojant „WordPress“ paslaugą ir produktus. Taip pat dalinsimės, kaip mes pradėjome, ir keliu, kurį pasirinkome augindami savo produktų asortimentą, kad nenorėtumėte jo praleisti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me