Kaip užsidirbti pinigų parduodant „WordPress“ produktus ir paslaugas

  1. 1. Kaip užsidirbti pinigų naudojantis „WordPress“ tinklaraščiu
  2. 2. Dabar skaitau: Kaip užsidirbti pinigų parduodant „WordPress“ produktus ir paslaugas
  3. 3. Kaip paversti savo „WordPress“ tinklaraštį verslu

Praėjo šiek tiek laiko, bet aš pagaliau grįžau prie to, kaip uždirbome pinigus naudodamiesi „WordPress“ serija. Anksčiau svarstėme, kaip užsidirbti pinigų iš jūsų „WordPress“ tinklaraščio, tačiau tai nėra vienintelis būdas panaudoti „WordPress“ norint sukurti sėkmingą verslą.

Daugelis žmonių (įskaitant „WPExplorer“) užsidirba pragyvenimui parduodami „WordPress“ produktus ir paslaugas. Šiandien apžvelgsime, ką galite sukurti, kad padėtumėte kitiems „WordPress“ vartotojams, ir konkrečius privalumus ir trūkumus, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš pradedant pardavimą..

Uždirbkite pinigų naudodami „WordPress“ produktus

Jei naudojate „WordPress“, neabejotinai taip pat naudojate (arba jau naudojote) bent kelis trečiųjų šalių produktus, kad galėtumėte atlikti pagrindinį diegimą. Mano patirtimi yra trys pagrindiniai produktai, už kuriuos daugelis „WordPress“ vartotojų nori mokėti priemoką.

1. ir 2. „Premium WordPress“ temos ir papildiniai

Viena didžiausių rinkų, susijusių su „WordPress“, yra temų ir papildinių rinka. Yra daugybė nepriklausomų „premium“ temų parduotuvių („ThemeBeans“, „ThemeIsle“, „Anariel Design“ ir kt.), Be mega teminių prekyviečių, tokių kaip „Themeforest“ ar „Templatemonster“, kuriose yra daugybė įvairių kūrėjų produktų.

Jei esate kūrėjas ir pasitikite savo kodavimo galimybėmis, tada puikus būdas gauti pajamų yra sukurti aukščiausios kokybės temas ar papildinius. Vienintelė reikalinga investicija yra jūsų laikas! Sukūrę originalų produktą, jums tiesiog reikia nuspręsti, ar verčiau pradėti savo parduotuvę, parduoti turgavietėje ar subalansuoti nerimą.

Pradėkite savo „WordPress“ temą arba papildinių parduotuvę

Elegantiškos temos yra puikus pavyzdys nepriklausoma temų ir papildinių parduotuvė darant sau vardą. Tai, kas prasidėjo kaip nedidelė temų narystės svetainė, peraugo į daugelio milijardų dolerių verslą, kuris buvo pastatytas į prielaidą siūlyti aukščiausios kokybės „WordPress“ temas ir papildinius už prieinamą kainą. Tarp kitų pastebimų sėkmės istorijų yra OptinMonster, Themify, DesignModo, Soliloquy ir StudioPress..

Didžiausias malonumas pradedant savo parduotuvę yra tas, kad jūs 100% kontroliuojate visus sprendimus. Jūs nusprendžiate savo kainas. Jūs nusprendžiate, ką parduodate. Jūs nusprendžiate, ar norite vykdyti akcijas.

Tuo pačiu metu valdyti savo parduotuvę gali būti sudėtinga, nes jūs ją vykdote. Tai reiškia, kad turite imtis papildomų atsargumo priemonių klientų duomenų saugumui užtikrinti, būtinai laikykitės visų vietinių el. Prekybos įstatymų, o jei vykdote tarptautinius pardavimus, turite papildomų įstatymų, kurių turite laikytis. Tai labai daug!

Yra tokių parinkčių, kaip „Shopify“, kuriuos galite naudoti norėdami geriau valdyti savo parduotuvę, tačiau jums tereikia atlikti tyrimus, kad sužinotumėte, kuris el. Prekybos metodas jūsų parduotuvėje veikia geriausiai..

Parduokite „WordPress“ prekyvietėje

Mes pasirinkome „WPExplorer“ naudokitės turgavietėmis mūsų geriausioms temoms. Šiuo metu mus galite rasti „Themeforest“ ir „Creative Market“. Mūsų atveju manėme, kad lengviau buvo leisti kam nors kitam tvarkyti už mus operacijas, o mes ir toliau rūpinamės temos kūrimu ir palaikymu.

Du pagrindiniai rinkos vietų naudojimo iššūkiai yra tai, kad jos dažnai turi griežtus ir ilgus peržiūros procesus ir taip pat užima procentą nuo pardavimo. Remdamiesi savo patirtimi, mes pastebėjome, kad peržiūros procesas dažnai padaro daiktus geresnius, o nominalus mokestis yra daugiau nei verta, kad nereikėtų valdyti savo el. Prekybos sistemos..

Parduokite savo „WOrdPress“ produktus visur

Galiausiai turite galimybę pasinaudoti abiem galimybėmis ir savo prekes išimtiniais būdais parduoti turgavietėse ir savo parduotuvėje..

Prekiniai ženklai, tokie kaip „Themefuse“, „ArrayThemes“ ir „Anariel Design“, nuveikė puikų darbą pasinaudodami parodų rinkų galimybėmis, taip pat savo parduotuvėmis, kad galėtų geriau kontroliuoti pardavimus..

Vienintelis šio pasirinkimo įspėjimas yra tas, kad kai kuriose prekyvietėse, tokiose kaip „Themeforest“, išskirtiniai autoriai imasi didesnio pardavimo mokesčio. Tai reiškia, kad gali tekti prarasti šiek tiek daugiau savo pajamų, kad galėtumėte lanksčiau prekiauti įvairiose vietose.

Be to, kuo daugiau vietų parduodate savo daiktus, tuo daugiau vietų turėsite palaikyti. Turėsite sukurti centrinę palaikymo vietą (pvz., Klientų forumą arba bilietų pardavimo svetainę, naudodami tokias paslaugas kaip „HelpScout“ ar „ZenDesk“), arba turite skirti laiko prisijungti prie kelių autorių abonementų, kad klientams būtų teikiama tinkama elementų pagalba..

Visos trys galimybės yra nuostabūs būdai parduoti savo produktus. Tiesiog atminkite, kad nesvarbu, kurį metodą pasirinksite, prireiks laiko, kad įsitvirtintumėte kaip patikimas kūrėjas ar prekės ženklas „WordPress“ bendruomenėje. Nebijokite, jei pradžioje nematote nė vieno pardavimo. Tinklas su internetiniais tinklaraščiais gali padėti reklamuoti jūsų daiktus, kurti aukščiausios kokybės priedus jūsų gaminiams arba apsvarstyti galimybę sukurti „lite“ versijas, skirtas papildomoms ekspozicijoms.

3. „WordPress“ el. Knygos ir kursai

Parduokite „WordPress“ el. Knygas ar kursus

Kitas produktas, kurį verta paminėti, neišplečia „WordPress“, o jį komplimentuoja. Visame pasaulyje yra milijonai „WordPress“ vartotojų, ir daugelis iš jų vis dar mokosi. Taigi kodėl gi nepateikus produkto, kuris padėtų jiems tai padaryti?

Žinantys žmonės kuria aukščiausios kokybės elektronines knygas, vadovus ir net internetinius kursus (kaip ir siūlomus internetiniuose puslapiuose) Udemy, arba patys parduokite juos „LearnDash“ ar kitą „WordPress“ kurso įrankį), kad būtų galima padėti naujiems vartotojams visomis formomis sukurti tinklaraštį pirmą kartą kuriant savo pasirinktinius papildinius.

Geriausia siūloma švietimo produktų pasiūla yra ta, kad jūs neturite būti kūrėjas ar dizaineris, kad sukurtumėte naudingą produktą, kurį vartotojai pirks. Jums tiesiog reikia kompetencijos ir sugebėjimo perduoti tai, ką žinote kitiems.

Uždirbkite pinigų siūlydami „WordPress“ paslaugas

„WordPress“ produktai suteikia daug galimybių alkaniems verslininkams pradėti sėkmingą verslą, tačiau norint užsidirbti nereikia, norint parduoti produktą. Daugybė kūrybingų žmonių rado būdų, kaip „WordPress“ vartotojams pasiūlyti paslaugas už papildomą mokestį.

4. „WordPress“ svetainės dizainas ir plėtra

„WordPress“ svetainės dizainas ir plėtra

Pirmoji paslauga, kuri ateina į galvą, yra tiesiog svetainių kūrimas. Daugybė dizainerių sukuria klientų svetaines visiškai naudodamiesi „WordPress“. Tai yra ilgas procesas, nes dažnai reikės dirbti su klientais kuriant koncepciją, kuriant ir atliekant techninę priežiūrą.

Kova su kliento interneto svetainių kūrimo projektu yra naudinga tuo, kad dažnai galite imti nemenką sumą už jūsų pastangas, nes greičiausiai sugaišite keletą ar daugiau savaičių. Galėsite jaustis saugūs, gaudami nustatytas pajamas, kol sutelksite savo pastangas į vieną projektą (o gal net į keletą projektų, jei sugebate juos žongliruoti).

Sudėtingas interneto dizaino aspektas yra darbas su klientais. Su ne kiekvienu klientu bus malonu dirbti (pasitikėkite mumis, mes žinome ir mes netgi parašėme straipsnį apie tai, kaip atsisveikinti su košmariškais klientais). Kai kurie klientai bus patenkinti jūsų darbu ir daugiau niekada jų nebegirdėsite. Kiti dažnai jums praneš naujomis užklausomis. Kiekvienas klientas yra skirtingas.

Jūs patys turite nuspręsti, kokio lygio paslaugas norite pasiūlyti klientams, todėl prieš pradėdami projektą, nepamirškite apie tai įtraukti savo sutarties..

5. ir 6. „WordPress“ diegimo ir tinkinimo paslaugos

Pasiūlykite „WordPress“ diegimą ir tinkinimus

Turbūt nenorite, kad ilgainiui dirbtumėte su klientais, verčiau pasiūlykite vienkartines paslaugas, tokias kaip temos ar įskiepių diegimo paslaugos. Daugelis ekspertų siūlo tokią tikslią paslaugą tokiose svetainėse kaip Upwork arba Laisvai samdomas darbuotojas.

Kai kurie nauji „WordPress“ vartotojai supranta, kaip kurti tinklaraščio įrašus, tačiau jų žinios tuo baigiasi. Tai gali padaryti joms iššūkį diegiant ir nustatant temas ar papildinius. Siūlydami diegimo paslaugas galite tiesiog prisijungti, pridėti temą, įsitikinkite, kad ji tinkamai sukonfigūruota ir atlikta.

Tinkinimai yra dar viena puiki „WordPress“ niša, kurioje laisvai samdomi darbuotojai gali uždirbti šiek tiek papildomų pinigų. Daugeliui vartotojų tereikia pagalbos keičiant antraštės išdėstymą arba pridedant naują tinkintą įrašo tipą, tačiau jie neturi kodavimo žinių. Čia galite pasiūlyti savo paslaugas, atsižvelgdami į visus pakeitimus.

7. „WordPress“ valdymas, priežiūra ir (arba) palaikymas

Pasiūlykite „WordPress“ priežiūrą

Kitas variantas, kurį verta apsvarstyti, yra „WordPress“ priežiūros paslaugos. Sklypai patinka WP Butleris ir WP kreivė sukūrė verslą, kad prižiūrėtų „WordPress“ diegimą žmonėms, kurie tiesiog neturi įgūdžių ar laiko tai padaryti patys.

Viena iš geriausių techninės priežiūros dalių yra ta, kad galite lengvai pridėti priedą, kad padidintumėte savo paslaugos vertę. Siūlydami svetainių auditus, atsargines kopijas, kenkėjiškų programų nuskaitymą, tinkinimus ir panašias parinktis reiškia, kad už savo paslaugą galite imti daugiau mokesčių.

8. „WordPress“ talpinimas

Siūlykite „WordPress“ prieglobą

Jei esate šiek tiek ambicingesnis, taip pat galite apsvarstyti galimybę parduoti savo valdomą „WordPress“ prieglobos paslaugą. Tokiu būdu jūs neturite būti tradicinis „WordPress“ kūrėjas ar dizaineris, nors jums reikės suprasti pagrindines „WordPress“ funkcijas.

Geriausia yra tai, kad jums nereikia savo serverių, norint pradėti siūlyti prieglobą – daugelis didelių hostingo kompanijų, tokių kaip „HostGator“, siūlo pasirinktį perpardavinėtojams perparduoti. Šie planai taip pat apima naudingus paketų kūrimo ar klientų paskyrų tvarkymo įrankius tiesiai iš jūsų vartotojo skydelio. Taip pat galite sukurti savo valdomą prieglobą naudodami virtualų privatųjį „Media Temple“ serverį arba „Cloudways“ prieglobą debesyje, nes jie abu leidžia neribotą laiką diegti kiekviename serveryje. Jums tereikės išplėsti savo planą, nes įgysite daugiau klientų.

Siūlo prieglobos pranašumas yra tas, kad galite užsitikrinti nuolatines, periodines pajamas iš klientų. „Plus hostingas“ yra natūralus priedas, jei jau siūlote kitas „WordPress“ paslaugas, pvz., Interneto svetainių kūrimą ar svetainių valdymą.

Prieš pradėdami šokinėti, būtinai apsvarstykite kai kuriuos siūlomus hostingo reikalavimus. Sutartys, serverio sauga, atnaujinimai ir tt Tiesiog gerai atlikite savo tyrimus?

9. Individualizuotų „WordPress“ produktų kūrimas

Individualizuotų „WordPress“ produktų kūrimas

Jei esate kūrėjas, bet neturite idėjų apie savo produktą ar galbūt tiesiog nenorite kurti to, ką turėsite palaikyti, visada galite pasiūlyti savo paslaugas kitiems kūrėjams ar įmonėms..

Dažnai kūrėjai kreipiasi pagalbos į kitus kūrėjus, kurie turi daugiau patirties tam tikroje srityje. Pavyzdžiui, temos kūrėjai dažnai kreipsis į papildinių kūrėjus, kad padėtų sukurti pasirinktinius plėtinius. Tokiais atvejais jie gali pasamdyti kūrėją vienkartiniam projektui, kad sukurtų tai, kas sukuria pridėtinę vertę jų pačių produktui.

Vėlgi, tokios svetainės kaip Upwork ir „Envato Studio“ siūlo kūrėjams vietą reklamuoti savo įgūdžius ir kvalifikaciją.

10. „Vienas prieš vieną“ ar „WordPress“ mokymas

Siūlykite mokymus „vienas prieš vieną“ ar „asmeniškai“

Panašiai kaip elektroninių knygų ar kursų siūlymą kaip produktą, galite pasiūlyti panašią mokymo medžiagą paslaugų tipo forma. „WordPress“ ekspertams patinka LisaWork sukūrė karjerą, siūlydami tiesioginius „WordPress“ seminarus, į kuriuos nauji vartotojai gali ateiti išmokti naudotis „WordPress“.

Daugelis naujų vartotojų vertina galimybę užduoti klausimus ir gauti „vienas kitam“ pagalbą pirmą kartą kuriant svetainę. Naudodamiesi šia galimybe galite kurti pajamas kuriantį verslą, gaudami papildomų pajamų iš rekomenduojamų tęstinių kursų, talpinimo ar pagrindinių produktų.

Stebėkite

„WordPress“ yra nuostabi platforma ne tik svetainėms, bet ir norint sukurti sėkmingą verslą. Iki šiol mes pasidalinome svarbiausiais būdais, kaip naudoti „WordPress“, kad galėtumėte užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, taip pat 10 būdų, kaip gauti naudos iš produktų ir paslaugų pardavimo. Tikiuosi, kad jums buvo nauja arba naudinga informacija!

Kitą įmoką padengsime mes kaip paversti savo tinklaraštį verslu ir keletas esminių žingsnių, kuriuos ėmėmės kurdami „WPExplorer“.

Iki tol praneškite mums, jei turite klausimų žemiau esančiame komentarų skyriuje! Mielai atsakysime į juos kuo geriau, kad padėtume jums pradėti savo verslą naudojantis „WordPres“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me