Kaip vykdyti pasaulinį viršūnių susitikimą mokant „WordPress“

Visuotinis „WordPress“ viršūnių susitikimas

Šiuo metu vyksta pasaulinis virtualus renginys, vadinamas WP Summit. Jis veiks iki kovo 25 d. Ir vienija 28 „WordPress“ ir internetinio verslo ekspertus.

Sukūriau šį renginį, nes pajutau jo poreikį, kai pradėjau savo internetinio verslo karjerą 2013 m. Pradžioje. Buvo tinklaraščių apie „WordPress“, tačiau nebuvo išsamių šaltinių, kuriuose man reikalingos informacijos būtų pateikiami kaip žingsnis po žingsnio..

Aš norėjau, kad vieni geriausių „WordPress“ ekspertų man duotų patarimų, kaip sukurti puikią „WordPress“ svetainę (kad ir ką tai reikštų), kaip sudaryti sąrašą ir gaudančią auditoriją bei kaip užsidirbti pinigų iš „WordPress“ svetainės. Žinoma, buvo mokamos narystės. Bet tuo metu mano internetinis verslas buvo šalutinis stumdymasis, aš vis tiek dirbau verslo konsultantu. Taigi nenorėjau į ją investuoti pinigų, tik laiką.

Verdant ją žemyn, aš ieškojau nemokamų, išsamių šaltinių, leidžiančių man nuo pat pradžių kurti „WordPress“ svetainę ir pritaikyti ją pelningam internetiniam verslui. Būtent tai aš ir nusprendžiau sukurti.

Slaptas WP viršūnių susitikimo planavimo etapas

Kodėl slapta? Nes be mano draugo ir mentoriaus tik labai nedaug žmonių Navid Moazzez žinojo apie mano planus. Aš net nesakiau savo merginai.

Pranešėjų grupės susitikimas WP viršūnių susitikime turėjo būti neįtikėtinas, atitikti mano paties standartus. Man patinka mokytis iš geriausių dalykų, būtent taip aš ir esu laidus.

Temos, kurias norėjau įtraukti į WP viršūnių susitikimą, turėtų būti nuo WordPress pagrindų iki pažangių metodų, tokių kaip nukreipimo puslapių padalijimas ar apsauga nuo jūsų įsilaužimo..

Norėjau apvalių išteklių, kurių man trūko. Taigi aš surašiau temų, kuriomis norėjau apklausti žmones, sąrašą:

 • „WordPress“ pagrindai
 • Svetainių talpinimas
 • Verslo internete strategijos
 • Sąrašo pastatas
 • Svetainių dizainas ir WP temos
 • „WordPress“ saugumas
 • SEO
 • Socialinės medijos rinkodara
 • Konversijos optimizavimas
 • Pardavimų kanalai

Aš jokiu būdu nesu tų sričių ekspertas, tačiau beveik dvejus metus po internetinio verslo ir „WordPress“ bendravimo žinau pakankamai, kad galėčiau apklausti jų ekspertus ir užduoti tinkamus klausimus..

Taigi, žinodamas apie ką norėjau kalbėti, pradėjau susisiekti su influenceriais ir tikrai populiariais verslininkais. Tikrai tikrai populiarūs. Tai yra ištrauka iš sudėties, kurią subūriau:

 • Jasonas Cohenas („WP Engine“ įkūrėjas)
 • Rand Fishkin ( Moz)
 • Tony Perezas („Sucuri“ įkūrėjas)
 • Danas Norrisas („WP Curve“ įkūrėjas)
 • Oli Gardner (vienas iš Nesąmonė)
 • Navid Moazzez („Branding Summit“ susitikimo šeimininkas)
 • ir daug daugiau

Vadink tai perfekcionizmu, vadink atkaklumu. Norėjau, kad WP viršūnių susitikime būtų A lygio pranešėjai, ir aš juos gavau. Žinoma, ne visi kalbėtojai yra tokio lygio, tačiau kiekvienas įrodė savo įgūdžius dirbant labai sėkmingą internetinę verslą.

Priemonės, numatytos WP viršūnių susitikime

WP viršūnių susitikimas sudarytas iš kelių ramsčių įrankių, kurie išplečia „WordPress“ funkcionalumą iki reikiamo lygio. Pirmiausia tema. Tai „Art by Artes“ sukurtas Kenas (jis yra „Themeforest“), kuris yra labai lankstus dėka „Visual Composer“ ir lengvų spalvų, šriftų ir pasirinktinio CSS / JS tinkinimo parinkčių. Čia pateiktas visų „WP Summit“ svetainėje įdiegtų papildinių sąrašas:

 • „BackWPUp“
 • „CrazyEgg Heatmap“ stebėjimas
 • „Easy Social Share“ mygtukai
 • „YoaST“ SEO ir „Analytics“
 • W3 bendra talpykla
 • „OptinMonster“
 • „Kraken Image Optimizer“
 • Peradresavimas
 • Pageidavimų sąrašas
 • „WPBakery“ vizualinis kompozitorius

Šių įskiepių derinys yra nepaprastai galingas. Leiskite man tiesiog pasidalyti statistika apie „OptinMonster“ konversijos koeficientą. Aš sukonfigūravau jį veikti kaip švino dėžutė, atidaroma spustelėjus mygtuką. Tai yra toks konversijos koeficientas:

Maždaug 70% visų lankytojų, paspaudusių mygtuką, kuris atidaro pasirenkamą formą, užsiprenumeruoja nemokamus interviu. Norėdami šiuos 70% įtraukti į kontekstą, pateikiame srauto diagramą iš jūsų Cyfe prietaisų skydelis:

Galite pastebėti, kad eismas tikrai prasidėjo, kai kovo 16 d. Prasidėjo viršūnių susitikimas. Iki šiol svetainėje yra apie 4000 lankytojų, iš jų 1 300 konvertuojami į abonentus. Tai yra 32,5% konversijos koeficientas. Gana gerai, jei manęs paklausi. Žinoma, perskaičiavimo koeficientas labai priklauso nuo kopijavimo, raginimo veikti, mygtuko konteksto ir pan., Tačiau atliekant bandymus, manau, kad 32,5% yra geras rezultatas.

Papildiniuose taip pat galite pamatyti „CrazyEgg“, kurį naudoju šilumos žemėlapiams ir slinkties žemėlapiams. Jie parodo, kur tiksliai žmonės spusteli mano svetainę, kiek jie slinko ir kurios temos juos labiausiai domina.

Kaip matote, daugelis žmonių spustelėjo „Dizainas ir temos“, ir iš tikrųjų tie interviu sulaukė daug meilės iš dalyvių. Žinojimas, kaip jūsų auditorija elgiasi jūsų svetainėje, yra puikus būdas suderinti jūsų pasiūlymą!

Nemokami interviu ir bendra vizija

WP viršūnių susitikimas yra mano tikslas sukurti tai, kas daro įtaką pasauliniu mastu. Prieš pradėdamas dirbti WP viršūnių susitikime, dirbau internetinių dizainerių įmonėse, daugiausia Singapūre ir JAV.

Mano verslas jau buvo labiau globalus, nei galėjo įsivaizduoti 99% mažo miestelio, kuriame gyvenu, gyventojų. Miestas yra Emdenas, Vokietija – dauguma čia gyvenančių žmonių dvejus metus atsilieka nuo Vokietijos technologinės evoliucijos, kuri vėlgi yra 5 metais atsilikusi nuo to, kas vyksta JAV ar Azijoje.

Buvau šiek tiek savanaudiška kurdama WP viršūnių susitikimą. Norėjau išpūsti žmones savo gimtajame mieste, kai jiems pasakojau apie tai, ką darau pragyvenimui. Norėjau jiems pasakyti, kad sukūriau globalų virtualų įvykį, kuris padėjo „WordPress“ vartotojams visame pasaulyje. Čia gyvenantys žmonės net neįsivaizduoja, kas yra „WordPress“, tačiau man ši idėja patinka ��

Taigi, aš nusprendžiau visus interviu atiduoti NEMOKAMAI 48 valandoms po jų išleidimo. Tai reiškia, kad galite nemokamai prisiregistruoti ir gausite kasdienį el. Laišką su nuoroda į naujausius interviu.

Siūlydamas interviu nemokamai, tikėjausi sudominti žmones iš viso pasaulio. Ir berniukas aš pasiekiau šį tikslą. Iki šiol tai rašant, svetainė sulaukia srauto iš 102 šalių ir daugiau nei 1000 abonentų jau galėjo nemokamai naudotis interviu.

Tai yra „WordPress“ galia. Aš tiesiog paprastas vaikinas, aistringai kuriu internetinį verslą ir moku kitus naudotis „WordPress“. Nesu ypatinga, tačiau žinau, kaip naudoti „WordPress“, ir dabar taip pat išmokau atsisakyti tokio pasaulinio įvykio kaip WP viršūnių susitikimas..

Ar žinote, kas čia tokio nuostabaus? Jei galiu, gali padaryti ir tu. Aš žinau, kad frazė naudojama per dažnai. Vis dėlto tai tiesa. Jei naudosite visas „WordPress“ svetainės galimybes, galėsite sugeneruoti daugiau srauto į savo svetainę, sulaukti daugiau potencialių klientų (dėl to padidės pardavimai) ir padaryti didesnį poveikį pasauliui..

Štai kodėl aš mėgstu tokius tinklaraščius kaip „WP Explorer“, nes jie jau labai prisideda prie šio judėjimo. WP viršūnių susitikimas yra dar vienas indėlis ir, tikiuosi, po kelerių metų, kaip dabar įsteigta „WP Explorer“. Dabar išeikite ir sukurkite „WordPress“ svetainę, kuri nukelia jus žingsniu arčiau savo tikslų!

Štai nemokamas jūsų bilietas į WP viršūnių susitikimą!

Jūsų sėkmei, Jan

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me