Kas yra „WordPress“ temos ir papildiniai?

Kas yra „WordPress“ temos ir papildiniai?

Pagrindinėje „WordPress“ platformoje pateikiamos tinkamos galimybės individualizuoti jūsų svetainę. Tai taip pat leidžia jums pridėti ir redaguoti savo svetainės kodą bet kokiu jums tinkamu būdu. Tačiau jei norite tikro lankstumo, bet neturite laiko ar patirties, reikalingo atlikti pakeitimus rankomis, jums reikės papildomų įrankių.

Kitaip tariant, turėtumėte patikrinti platų „WordPress“ temų ir papildinių pasaulį. Tai yra priedai, leidžiantys tinkinti, kaip jūsų svetainė atrodo ir veikia, ir jų yra tūkstančiai. Nesvarbu, ką norite padaryti – tvarkyti forumą, kurti internetinę parduotuvę ar visiškai pakeisti savo svetainės dizainą – ten yra „WordPress“ skirtas įrankis, kuris padės atlikti užduotį kuo mažiau rūpesčių..

Jei dar nieko nežinote apie temas ir papildinius, nesijaudinkite. Norėdami jums padėti, paaiškinsime, kas jie yra, kur juos rasti ir kaip pradėti juos naudoti savo naudai. Pradėkime nuo pagrindų!

Kas yra „WordPress“ temos ir papildiniai?

Bendra „WordPress“ tema.

Iš viso yra „WordPress“ temos, kuri gali padėti tinkinti jūsų svetainės išvaizdą, pavyzdys.

Prieš aptardami, kaip rasti ir įdiegti temas ir papildinius, pakalbėkime apie tai, kas jie yra. Galų gale, jei dar nesate pradėję naudotis „WordPress“, galbūt niekada anksčiau negirdėjote šių sąlygų.

Trumpai tariant, temos ir papildiniai yra atskiri programinės įrangos elementai, veikiantys kaip pagrindinės „WordPress“ platformos priedai. Galite įdiegti temą ar papildinį, kad gautumėte prieigą prie papildomų funkcijų. „WordPress“ svetainė poreikiai tema egzistuoja, tačiau jai nereikia jokių papildinių. Vis dėlto tikimybė, kad išvengsite papildinių, yra labai maža.

„WordPress“ temos

A „WordPress“ tema yra priedas, kad kontroliuoja jūsų svetainės išvaizdą – kaip tai atrodo ir kaip išdėstyta. Kai kurios temos yra labai paprastos ir gali pakeisti tik pagrindinius jūsų svetainės dizaino dalykus, pvz., Spalvas ir šriftus. Tačiau daugelis temų siūlo daugybę naujų maketų ir stilių. Bet kuriuo atveju paprastai turite galimybę pritaikyti savo temą pagal savo poreikius. Galite rasti lanksčių temų, kurios yra pritaikomos daugelyje situacijų (pvz., Mūsų pačių „Total“), arba galite ieškoti temos, turinčios parinkčių ir maketų, būdingų jūsų kuriamos svetainės tipui (pvz., Verslo „WordPress“ temos ar švietimo „WordPress“ temos).

„WordPress“ papildiniai

Jei norite ką nors pakeisti savo svetainės būdu funkcijos, tačiau jums reikės „WordPress“ papildinys. Papildinio paskirtis yra pridėti naujų funkcijų ar funkcijų į savo svetainę (arba išplėsti tai, kas jau egzistuoja). Nesvarbu, ką norite padaryti su savo svetaine, beveik neabejotinai yra įskiepis, kuris tai gali padaryti. Kai kurie įgalina paprastus pakeitimus, pvz., Prideda naujų valdiklių, skirtų naudoti šoninėse juostose, o kiti suteikia prieigą prie visiškai naujų funkcijų, tokių kaip „WordPress“ įvykių kalendorius ar internetinė parduotuvė. Taip pat yra įskiepių, kurie gali padėti atlikti praktines užduotis, pvz., Užtikrinti svetainės saugumą.

Neįmanoma aprašyti visų skirtingų temų ir papildinių parinkčių. Dabar, kai jūs suprantate, kaip veikia šie svarbūs įrankiai, pakalbėkime apie tai, kaip rasti tuos, kuriuos norite.

Kur rasti geriausias „WordPress“ temas ir papildinius

Internete galima rasti tūkstančius temų ir papildinių. Jų yra daugybė – nemokamų ir aukščiausios kokybės, paprastų ir sudėtingų. Jūs dažnai galite rasti jums reikalingus atlikdami paprastą paiešką. Tačiau kadangi visi norintys gali sukurti temą ar papildinį, gali būti sunku žinoti, kurie iš jų yra patikimi ir nepadarys neigiamos įtakos jūsų svetainei..

Štai kodėl gali būti naudinga apsilankyti kataloge, kuriame išvardytos, įvertintos ir komentuojamos temos ir papildiniai. Taip pat galite eiti tiesiai į gerbiamos įmonės, žinomos kuriančios patikimus priedus, svetainę. Čia yra tik keletas puikių vietų, kur ieškoti temų ir papildinių, pavyzdžių:

  • „WordPress.org“: Oficialioje „WordPress“ svetainėje yra tiek temų katalogas ir papildinių katalogas.
  • „WPExplorer“: Savo svetainėje siūlome daug aukštos kokybės temų ir papildinių.
  • „ThemeForest“ ir „CodeCanyon“: Tai yra seserinės svetainės, kuriose atitinkamai siūlomos temos ir papildiniai.
  • „ThemeIsle“: Kaip rodo pavadinimas, tai visų pirma yra temų šaltinis.
  • Kūrybinė rinka: Čia rasite daug temų ir nedidelį papildinių pasirinkimą.
  • Elegantiškos temos: Kita narystės svetainė, siūlanti tokias populiarias temas kaip Divi.
  • „StudioPress“: Šie vaikinai siūlo nedidelį solidžių temų pasirinkimą, pavadintą „Genesis“.

Jei nežinote, nuo ko pradėti, pirmiausia rekomenduojame patikrinti oficialius „WordPress“ katalogus – viskas ten yra visiškai nemokama ir galite peržiūrėti kitų vartotojų įvertinimus. Taip pat pažiūrėkite į ankstesnius mūsų pranešimus, kaip nusipirkti temą ir kaip išsirinkti geriausią papildinį, kad gautumėte patarimų, kurie padės atlikti paiešką.

Kaip įdiegti „WordPress“ temas ir papildinius

Jei ieškote priedų iš „WordPress.org“, galite įdiegti temas ir papildinius tiesiai iš „WordPress“ galinio krašto. Priešingu atveju pirmiausia turėsite atsisiųsti norimą failą ir išsaugoti jį savo kompiuteryje, tada vykdykite toliau pateiktas atitinkamas instrukcijas. Failas turėtų būti suglaudintas – jo neištraukite!

„WordPress“ temos įdiegimas

Norėdami įdiegti temą, pirmiausia eikite į Išvaizda> Temos jūsų „WordPress“ galiniame gale. Tada spustelėkite Pridėti naują mygtukas ekrano viršuje:

„WordPress“ programos „Temos“ skyrius.

Čia galite naršyti nemokamas „WordPress“ siūlomas temas. Jei yra vienas, kurį susiejate, tiesiog spustelėkite mėlyną Diegti mygtuką tada Suaktyvinti mygtuką, kad galėtumėte naudoti temą.

Arba galite įkelti savo „WordPress“ temą, kurią atsisiuntėte iš trečiųjų šalių svetainės ar prekyvietės (pvz., „Themeforest“). Norėdami tai padaryti, spustelėkite Įkelti temą mygtuką ir pasirinkite Pasirinkti failą. Eikite į vietą, kurioje išsaugojote užfiksuotą temos failą, ir atidarykite jį. Būsite grąžinti į Pridėti temas ekranas, kuriame galite pasirinkti Įdiegti dabar:

Galimybė įdiegti naują temą.

Diegimo programa užtruks šiek tiek laiko, po kurio gausite pranešimą, kuriame sakoma, kad tema sėkmingai įdiegta. Šiuo metu galite peržiūrėti temą arba pasirinkti Suaktyvinti pradėti naudoti tuoj pat:

Pranešimas, kad jūsų tema buvo sėkmingai įdiegta.

Viskas! Jūsų naujoji tema paruošta. Taip pat galite sekti kartu su WP Mainų vadovas kuri apima nemokamų temų diegimą ir temų įkėlimą per FTP.

„WordPress“ papildinio diegimas

Įskiepiai įdiegiami iš esmės taip pat, kaip ir temos. Pradėkite naršydami Papildiniai ir renkantis Pridėti naują ekrano viršuje:

„WordPress“ programos „Temos“ skyrius.

Kaip ir temose, čia galite rasti visus nemokamus „WordPress.org“ papildinius, išvardytus čia, kad įtikintumėte. Jei norite įdiegti nemokamą papildinį, jums jo reikia Diegti tada Suaktyvinti mygtukai.

Arba įkelkite papildinius naudodami Įkelkite papildinį mygtuką ir pasirinkdami Pasirinkti failą. Suraskite ir atidarykite kompiuteryje užklijuoto papildinio failą, tada spustelėkite Įdiegti dabar mygtukas:

Galimybė įdiegti naują papildinį.

Po akimirkos pasirodys pranešimas, nurodantis, ar papildinys buvo sėkmingai įdiegtas. Šiuo metu tiesiog spustelėkite Suaktyvinti papildinį:

Pranešimas, kad jūsų tema buvo sėkmingai įdiegta.

Jūsų naujasis papildinys dabar paruoštas naudoti! Kai kuriems papildiniams gali reikėti papildomo sąrankos, kai jie bus suaktyvinti – jei reikia, patikrinkite puslapį, kurį atsisiuntėte iš papildinio, arba kūrėjo svetainę, jei reikia daugiau informacijos.


Pakankamas temų ir papildinių prieinamumas yra viena iš įtikinamiausių priežasčių naudoti „WordPress“. Pati pagrindinė platforma yra gana fantastiška, tačiau pradėję įtraukti temas ir papildinius staiga turite prieigą prie beveik beribių galimybių. Nesvarbu, kokio tipo svetainę norite sukurti, platesniame „WordPress“ pasaulyje yra įrankis, skirtas darbui atlikti – greičiausiai paprastu ir prieinamu būdu.

Norėdami pradėti naudotis „WordPress“ temomis ir papildiniais, pirmiausia norėsite patikrinti patikimą katalogą. Puikios galimybės yra pati „WordPress.org“, „ThemeForest“ ir „CodeCanyon“ bei mūsų pačių svetainė. Įsitikinkite, kad žinote, kaip išsirinkti geriausią temą, ir išsirinkite sau tinkamiausią papildinį. Tada galite tiesiog sekti aukščiau pateiktus nurodymus ir įdiegti naują temą ar papildinį, ir jūs būsite pasiruošę!

Ar turite klausimų, kaip pradėti naudoti „WordPress“ temas ir papildinius? Paskelbkite savo klausimus komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me