Kliūčių pašalinimas: kodėl „WordPress“ interneto prieiga yra svarbiausia

Kliūčių pašalinimas: kodėl „WordPress“ interneto prieiga yra svarbiausia

Šiame įraše aš jums parodysiu, kodėl taip svarbu padaryti jūsų „WordPress“ svetainę prieinamesnę, ir pristatyti paprastus įrankius, kuriuos kiekvienas gali naudoti norėdamas padidinti prieinamumą Visi. Kodėl? Nes jūsų pagrindinis tikslas yra pritraukti kuo daugiau žmonių į jūsų svetainę. Kaip galite tikėtis tai padaryti, jei nedarote savo svetainės prieinamos visiems?

Be to, dauguma iš mūsų stengiasi rasti stebuklingus būdus, kaip nukreipti didelį srautą į mūsų svetainę, naudojant naujausias socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategijas ir paieškos sistemos optimizavimas metodus, tačiau tai, apie ką daugelis pamiršta, yra tai: Tave jau atradę žmonės turi turėti galimybę lengvai naršyti po savo svetainę.

Tai yra nepaprastai svarbu, nes kaip ir plytų ir skiedinių verslo situacijose, žmonės būna visų rūšių, formų ir dydžių. Galų gale norite, kad tie, kurie leido laiką apsilankyti jūsų įstaigoje, praleistų laiką apsižvalgydami, išleisdami pinigų, sugrįždami dažnai ir, kas geriausia, sugrąžink su savimi kitus.

Jei anksčiau nesidomėjote svetainių prieinamumu, turėtumėte būti dabar. Tai pasakę, nulaužkime!

Kas yra svetainės prieinamumas?

Pabandykime šiek tiek suprasti, apie ką mes kalbame.

Svetainių prieinamumas nurodo kliūčių, trukdančių žmonėms su negalia bendrauti ar patekti į svetaines, pašalinimo praktiką. Kai svetainės yra tinkamai suprojektuotos, sukurtos ir redaguotos, visi vartotojai turi vienodą prieigą prie informacijos ir funkcijų.

Taigi mes tikrai kalbame apie kliūčių pašalinimo praktiką. Tai gali pasirodyti sudėtinga, bet taip nėra. Pavyzdžiui, a barjeras jūsų svetainėje gali būti kažkas tokio paprasto, kaip nuorodos nesukūrimas matomo ir prasmingo pavadinimo (t. y. teksto, kuris pasirodys kaip patarimas).

Jei esate vidutinis keliautojas internete ir staiga jus nuleidžia dėl to, kad svetainės dizaineriui ir (arba) tinklalapio valdytojui trūksta šiek tiek pastangų, kad jo / jos svetainėje būtų lengviau naršyti, tiesiog įsivaizduokite, koks žmogus turi viziją negalią jaučia jau dabar.

Internetas kitų akimis

Ar kada pagalvojote, kaip sutrikusio intelekto ar kitaip psichiškai ar fiziškai neįgaliam asmeniui patinka naršyti internete? Galbūt ne. Aš raginu jus šiek tiek laiko tai padaryti dabar, nes nuo šiol tai gali pakeisti svetainių kūrimo ir tvarkymo būdą. Panagrinėkime keletą iššūkių, su kuriais susiduria daugelis interneto vartotojų:

 • Vaizdinis: sutrikimai, įskaitant aklumą, įvairius įprastus silpnaregio ir silpno regėjimo tipus, įvairių tipų spalvų aklumą.
 • Variklis / mobilumas: pvz. sunkumai ar nesugebėjimas naudotis rankomis, įskaitant drebulį, raumenų sulėtėjimą, smulkaus raumenų valdymo praradimą ir pan., atsirandantys dėl tokių sąlygų kaip Parkinsono liga, raumenų distrofija, cerebrinis paralyžius, insultas.
 • Klausos: Kurtumas ar klausos sutrikimai, įskaitant ir neprigirdinčiuosius.
 • Traukuliai: Fotoepilepsijos priepuoliai, atsirandantys dėl regėjimo ar mirksėjimo efektų.
 • Pažintinis / intelektinis: Raidos sutrikimai, mokymosi sutrikimai (disleksija, diskalkulija ir kt.) Ir įvairios kilmės pažinimo sutrikimai, turintys įtakos atminčiai, dėmesiui, vystymosi „brandai“, problemų sprendimo ir logikos įgūdžiams ir kt..

Gerai naujienų yra labai daug pagalbinės technologijos prieinamas žmonėms su negalia, suteikiant jiems galimybę mėgautis naršymu tinkle. Jūsų, kaip svetainės dizainerio, darbas yra įsitikinti, kad jūsų svetainė laikosi tam tikrų gairių, kurios įgalins šias technologijas.

Populiarūs interneto pritaikymo neįgaliesiems įrankiai

Kalbant apie pagalbines technologijas, pateikiame populiariausių interneto prieigos papildinių, dažnai naudojamų, sąrašą:

 • Ekrano skaitytuvo programinė įranga kuris naudoja sintezuotą kalbą norėdamas nuskaityti, kas vyksta kompiuteryje.
 • Atnaujinamas Brailio ekranas kad tekstas būtų Brailio rašto simbolis.
 • Ekrano padidinimo programinė įranga tai padidina tai, kas rodoma monitoriuje.
 • Kalbos atpažinimo programinė įrangae, kuris balsą paverčia tekstu.
 • Klaviatūros perdangos kad būtų lengviau rašyti ir tiksliau rašyti

Taip, yra net tam skirta programa:

 • Nemokama pagalbinė technologija nuo eSSENTIAL Prieinamumas padeda žmonėms, kuriems sunku rašyti, perkelti pelę ar skaityti ekraną.

Dabar, kai jūs suprantate, su kuo susiduria neįgalūs asmenys, skaitydami dienoraštį ar sužinodami apie tai, kas yra echidna (* užuomina * tai atrodo kaip ypač aštrus ežiukas) ir ką ji mėgsta valgyti, o gal tiesiog perka tą puikią dovaną internete galime pažvelgti į kai kuriuos įrankius, kurie gali padėti sukurti visiškai prieinamą svetainės dizainą. Galų gale, jei jūsų svetainė yra tinkamai prieinama neįgaliesiems, tiesiog pagalvokite, kokia lengva ji bus Visi naršyti.

Kaip pasirinkti prieinamą „WordPress“ temą

Pirmasis žingsnis į visiškai prieinamą svetainę yra tema, kuri yra pritaikyta prieinamumui. Daugelis temų kūrėjų skiria laiko gairėms įgyvendinti iš „WordPress“ temos pritaikymo neįgaliesiems vadovas, todėl geriausia yra tiesiog paklausti autoriaus, ar tam tikra tema yra pritaikyta pritaikymui.

WAVE prieinamumo testas

Pavyzdžiui, čia, „WPExplorer“, mes glaudžiai bendradarbiavome su Havajų universitetas kad „Total WordPress“ tema būtų prieinamesnė. Nori pasižvalgyti? Jei naudojate UH svetainę per WAVE žiniatinklio pritaikymo neįgaliesiems vertinimo įrankis galite pamatyti, kaip jie įgyvendino temos funkcijas, kad jų svetainė būtų tinkama naudoti visiems savo studentams.

„WordPress.org“ pagrindinės temos katalogas

Taip pat galite rasti nemokamai prieinamų temų „WordPress.org“, tiesiog spustelėkite Temos meniu nuoroda puslapio viršuje, kad atidarytumėte temų katalogą. Ieškokite antrinio meniu pavadinimu Funkcijų filtras. Greta jo bus maža pavara. Spustelėkite tai.

Tai atveria daugybę variantų, iš kurių galite rinktis filtruodami paiešką. Pagal funkcijos, spustelėkite viršutinę funkciją, kuri yra – jūs atspėjote – Prieiga pritaikyta.

„WordPress.org“ pagrindinės temos katalogo pritaikymo neįgaliesiems filtras

Tada galite pasirinkti tiek filtrų, kiek norėtumėte. Virš kairės pusės pamatysite Taikyti filtrus mygtuką, kuris parodys, kiek filtrų pritaikėte. Spustelėkite Taikyti filtrus. Visada laikykite rankas ir kojas transporto priemonės viduje.

„WordPress.org“ pritaikymo neįgaliesiems temos

Dabar jau atvykote į savo kelionės tikslą. Prašome sėdėti tol, kol transporto priemonė visiškai sustos ir durys visiškai atsidarys. Tada išsirinkite temą.

Svarbu atminti, kad tik ta tema pažymėta kaip Prieiga pritaikyta nereiškia, kad ji yra „visiškai“ prieinama. Tačiau jei temos kūrėjui kilo problemų pažymėti savo temą kaip prieinamą, gali būti, kad jie padarė tam tikrą darbą šioje srityje. Ir jei kyla problemų, praneškite jiems, kad jie galėtų atnaujinti temą kitiems vartotojams.

(Nemokami) „WordPress“ papildinių sprendimai pritaikymui neįgaliesiems

WP prieinamumas

Galbūt kuriate savo „WordPress“ temą, o gal norite naudoti bet kurią norimą temą. Nebijoti. Vienas iš nuostabių dalykų „WordPress“ pasaulyje yra galimybė įsigyti dešimtis tūkstančių papildinių. Kai tik reikia kažko, paprastai yra įskiepis, kuris tinka sąskaitai.

Mano asmeninis pasirinkimas yra WP prieinamumas, kuris pateikiamas kartu su įvairiais įrankiais, padedančiais ieškoti ir sunaikinti daugelį įprastų prieinamumo problemų, su kuriomis gali susidurti naudodamiesi „WordPress“ temomis. Tam reikia labai mažai specialistų žinių ir minimalios sąrankos.

WP pritaikymas neįgaliesiems (WAH) yra dar vienas viskas viename variantas, apimantis daugybę naudingų funkcijų, skirtų praleisti nuorodas, šrifto dydį, DOM nuskaitymą, kontrasto režimą ir tt. Tai greitas būdas pridėti prie savo svetainės daugybę prieinamų funkcijų vienu greičiu..

Kiti, kuriuos galbūt norėsite užsisakyti, patenkina konkretesnius pritaikymo neįgaliesiems poreikius.

Prieinami šriftai

Prieinamumo valdiklis sukuria šoninių juostų šrifto perjungiklio valdiklį. Tokiu būdu jūsų svetainės skaitytojai gali lengvai pakeisti teksto dydį pagal savo poreikius.

Antra galimybė lengviau skaityti yra „Zeno“ šrifto keitiklis. Įskiepis leidžia svetainės administratoriams nustatyti šrifto dydžio keitimo parinktis (mažiausią ir maksimalų dydį, didinti dydį žingsniais didinant ir simbolį) bei slapuko trukmę. Tokiu būdu vartotojai pamatys tinkamo dydžio šriftą, kai grįš į jūsų svetainę.

Iš rašto į kalbą

Regos negalią turintiems skaitytojams, turintiems garso parinkčių, būtina. Vienas įskiepis man patinka Pranešėjas – puslapis į kalbą. Šis papildinys gali sukurti jūsų įrašų ir puslapių garso versiją. Geriausia, kad papildinys siūlo 190 žmogaus kokybės balsų, palaiko daugiau nei 30 kalbų ir puikiai tinka daugeliui temų.

GSpeech teksto į kalbą sprendimas yra nemokama garso prieinamumo parinktis. Jis veikia su bet kokiu tekstu jūsų puslapiuose ir prideda garso bloką prie jūsų svetainės. Tada galite naudoti parinktis, kad pakeistumėte spalvas, garsiakalbio balsą ir dar daugiau.

Formos

Galite lengvai padaryti, kad jūsų kontaktinės formos būtų pritaikytos prieigai, naudojant papildinius, pvz Kontaktinė forma 7: Prieinamosios numatytosios nuostatos ir WCAG formos laukai sunkio formoms, arba tiesiog naudodami prieinamą paruoštos formos papildinį, pvz., „Formidable Forms“.

Be to, yra daugybė kitų naudingų įrankių ir papildinių, galinčių padėti spręsti įvairias su interneto prieiga susijusias problemas. Tai puikus puslapis sužinoti išsamų rekomenduojamų kūrimo įrankių sąrašą.

Tinklalapio prieinamumo patikrinimas

Sukūrę savo svetainę gali būti gera mintis išbandyti pakeitimus. Yra daugybė metodų ir programinės įrangos, kurią galite naudoti norėdami patikrinti prieinamumą, tačiau yra keletas, kurie palengvina testavimą.

WAVE žiniatinklio pritaikymo neįgaliesiems vertinimo įrankis

Mes jau minime šį straipsnį WAVE žiniatinklio pritaikymo neįgaliesiems vertinimo įrankis pateikė „WebAIM“. Šis naudingas įrankis rodo bet kokias klaidas, įspėjimus, ypatybes, struktūrinius elementus, ARIA etiketes ir kontrasto klaidas, kad galėtumėte atitinkamai pakoreguoti.

„tota11y“ pritaikymo neįgaliesiems įrankis

Kitas įrankis kūrėjams yra Tota11y, „Khan Academy“ sukurtas pritaikymo neįgaliesiems vizualizacijos įrankių rinkinys. Šį JS failą tiesiog reikia pridėti prie jūsų svetainės, kad būtų įjungtas pritaikymo neįgaliesiems įrankis, kuris rodomas mažoje akinių piktogramos kortelėje ekrano apačioje. Tiesiog spustelėkite norėdami pamatyti prieinamus elementus savo puslapyje, taip pat klaidas ar pažeidimus, kuriuos galbūt norėsite ištaisyti.

Išvada

Tinklalapių prieinamumas yra toks pat svarbus, jei ne daugiau taigi, ne tik nukreipti srautą į savo svetainę. Dabar jūs galite suprasti, kodėl būtina įsitikinti, kad kiekvienas atvykęs į savo tikslą gali visiškai suprasti ir naršyti po visą neįtikėtinai linksmą ir informatyvią informaciją, kuri yra Jūsų tinklalapis.

Taigi, ko jūs laukiate? Pasinaudokite šia proga ir padarykite savo svetainę prieinamesnę dabar!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me