Kodėl yra patikrintos apžvalgos ir kaip jas pridėti prie „WooCommerce“

Kodėl yra patikrintos apžvalgos ir kaip jas pridėti prie „WooCommerce“

Ar kada esate girdėję posakį „neregių krašte karalius viena akimis yra karalius“? Panaši idėja yra ir elektroninėje komercijoje.

Netikrų apžvalgų krašte patikrinta apžvalga yra karalius.

Iš esmės tai reiškia, kad yra tiek daug produktų, kuriuose pateikiamos netikros apžvalgos, kurias leidžia nesąžiningos peržiūros platformos, kad klientai plūsta į produktus, kurių apžvalgos, jų manymu, yra tikros.

O kaip jie žino? Nes jie ieško patvirtintų apžvalgų.

Kas yra patvirtinta apžvalga?

Patikrinta peržiūra yra peržiūra, kurią renka ir patikrina trečioji šalis. Paprastai, kai klientas perka pirkinį, trečiosios šalies svetainė atsiųs jiems el. Laišką, kuriame paklaus, kaip sekėsi jų patirtis.

Klientams tai garantuoja, kad apžvalgą, kurią jie skaito, pateikia tikrasis klientas, kuris faktiškai įsigijo jūsų svetainėje. Tai ženklas įrodymo, kurio daugumai klientų reikia prieš apsipirkant svetainėje.

Kodėl svarbios patikrintos apžvalgos?

Kodėl tikrinamos apžvalgos yra svarbios

Kaip žinote, ten yra daugybė elektroninės komercijos svetainių. Heck, ten yra daugybė „WooCommerce“ svetainių!

O geriausias būdas atskirti save nuo konkurencijos yra puikių produktų ir puikių tų gaminių apžvalgos – kad jūsų klientai žinotų, kad yra tikri.

Kodėl? Nes klientai nori autentiškumo. Pagal Ryškus vietinis, „Apžvalgų autentiškumas yra svarbiausias veiksnys, kad vartotojai galėtų pasitikėti perskaitytomis apžvalgomis“.

Visa kita yra antraeilė. Šiomis dienomis žmonės žino, kad peržiūros platformas gali apgauti robotai ir scenarijai. Tai, ko jie neprarado tikėjimu, yra patikimos trečiųjų šalių platformos, sakančios: „Ši apžvalga yra tikra“.

„WooCommerce“ pirkėjų aktyvinimas – atsiliepimai

„WooCommerce“ iš tikrųjų jame yra integruota pagrindinė parinktis „patvirtintas savininkas“. Tai nėra nieko ypatingo, tačiau tai apsiribos tik vartotojais, kurie įsigijo prekę. Norėdami suaktyvinti šią funkciją, prisijunkite prie „WordPress“ prietaisų skydelio ir eikite į „WooCommerce“> Nustatymai> Produktai:

„WooCommerce“ peržiūros nustatymai

Čia tiesiog pažymėkite laukelį „Atsiliepimus gali palikti tik patvirtinti savininkai“ ir išsaugokite. Dabar, kai savo svetainėje žiūrite produktus, pakartotiniuose rodiniuose turėtų būti toks pranešimas:

„WooCommerce“ klientų apžvalgos

„WooCommerce“ tik patikrintų savininkų apžvalgos

Bet kaip mes pažymėjome, tai yra gana paprasta.

Kaip gauti patikrintas apžvalgas

Kaip ir viskas „WordPress“ programoje, lengviausias sprendimas dažnai yra po ranka. Tiesiog įdiekite papildinį!

1. Gaukite „WooCommerce“ svetainėje patikimą trečiųjų šalių platformą

„TrustedSite“ yra naujas nemokamas papildinys, leidžiantis rinkti ir rodyti neribotas patikrintos apžvalgos.

Įdiekite „Trustedsite“

Eikite į „WordPress“ papildinių katalogą ir įdiekite „TrustedSite“ apžvalgas. Jį sukūrė žmonės, atnešę jums „McAfee SECURE“, todėl žinote, kad tai organizacija, kuria pasitiki visuomenė.

Įdiegę papildinį spustelėkite eikite į pagrindinį „TrustedSite“ puslapį.

Pagrindinis „TrustedSite“ puslapis

Čia spustelėkite mėlyną mygtuką „Sukurti sąskaitą“.

Sukurkite „TrustedSite“ paskyrą

Tai pateks į pagrindinę „TrustedSite“ svetainę, kurioje galėsite užbaigti registraciją. Čia galėsite valdyti visas savo „TrustedSite“ paskyros funkcijas.

2. Siųskite peržiūros užklausas savo seniems klientams

Naudodamiesi „TrustedSite“ galite nustatyti atsiliepimų užklausos el. Laišką, kuris klientams automatiškai išeina perkant, tačiau geriausias būdas gauti apžvalgas ASAP yra išsiųsti senus el. Laiškus..

Tiesiog importuokite senų klientų el. Pašto adresus į „TrustedSite“ paskyrą:

„TrustedSite“ importo el. Laiškai

… ir jie visi gaus el. Laišką, kuriame bus prašoma peržiūrėti jūsų parduotuvę.

Jei nerimaujate, kad tai atrodo pernelyg paprasta, nebūk: „Bright Local“ nustatė, kad „50% vartotojų buvo paprašyta palikti atsiliepimą apie įmonę ir iš tikrųjų paliko atsiliepimą“.

3. Nustatykite savo atsiliepimų užklausos el. Paštą

Kai gausite patikrintų atsiliepimų iš senų klientų, laikas įsitikinti, kad turite nuolatinį naujų srautą.

Kaip jau minėjome aukščiau, „TrustedSite“ leidžia nustatyti peržiūros užklausos el. Laišką, kuris automatiškai išeina klientui įsigijus ką nors iš jūsų „WooCommerce“ svetainės. Tai būdas be streso nuolat rinkti naujas apžvalgas apie savo svetainę.

„TrustedSite“ apžvalgų užklausa

Norėdami nustatyti užklausos el. Laišką, turite pasirinkti, kiek laiko po pirkimo jūsų klientai gaus el. Laišką, ir tada pridėti savo logotipą prie el. Laiško. Visa tai intuityvu ir jūsų prietaisų skydelyje.

Atnaujinkite patikimą svetainę

Norite daugiau parinkčių? Galite atnaujinti savo „TrustedSite“ paskyra norint naudotis „TrustSite“ ženkleliu, didžiuliu kiekiu ekrano valdiklių (mygtukų, galerijos, ženklelio, karuselės, suvestinės ir gaminio žvaigždžių) ir dar daugiau.

Baigiamosios mintys

Patvirtintos apžvalgos yra bet kokio naujo internetinio verslo augimo pagrindas. Jie skeptiškai nusiteikusiems ar nerimaujantiems lankytojams suteikia pasitikėjimo savimi tapant jūsų klientais ir veikia kaip žodis iš lūpų į lūpas, kurio negalima nusipirkti reklamuojant. Kadangi „WordPress“ papildiniai juos labai lengva rinkti ir rodyti, nėra jokios priežasties jų neturėti savo svetainėje..

Ką tu manai? Ar įgalinote „WordPress“ parduotuvės tik klientų apžvalgas? Ar manote, kad galite? Mes norėtume išgirsti jūsų mintis apie patvirtintas produktų apžvalgas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me