Naudodamiesi „Snapchat“, naudokite „WordPress“

Naudodamiesi „Snapchat“, naudokite „WordPress“

Bet kurią dieną „Snapchat“ baigėsi 150 milijonų žmonių naudojimą, siuntimą ir gavimą. Tarp jų peržiūrėta 2,5 milijardo vaizdų ir žiūrima 10 milijardų vaizdo įrašų. Tai yra kiekviena diena! Taigi atėjo laikas sužinoti daugiau apie greičiausiai pasaulyje augančią socialinės žiniasklaidos platformą ir kaip ji gali būti naudojama padėti jūsų „WordPress“ svetainei pasiekti tikslus.

Šiame straipsnyje išsamiai apžvelgiama, kas yra „Snapchat“, kas jį naudoja ir kaip tai gali padėti tobulinti jūsų „WordPress“. Tada aptarsime patarimus ir gudrybes, kaip sukurti „Snapchat“ bendruomenę, ir apsvarstome geriausią patirtį pridedant snapus, kurie padėtų reklamuoti jūsų verslą.

Kas yra „Snapchat“?

Objektyvai

„Snapchat“ yra populiari programa mobiliesiems, leidžianti siųsti ir rodyti nuotraukas ir vaizdo įrašus draugams ir stebėtojams. Skiriamasis bruožas, leidžiantis išsiskirti iš socialinės žiniasklaidos kanalų minios, yra tas, kad vaizdų arba užfiksuotų vaizdų, kaip jie žinomi, gyvenimo trukmė yra trumpa – nuo 1 sekundės iki 24 valandų, po to jie automatiškai ištrinami..

Viena pagrindinių „Snapchat“ naudojimo atrakcijų yra ta, kad ji yra smagi. Prie vaizdų, prieš siųsdami juos, taip pat prie „Snapchat“ objektyvų, galite pridėti teksto, komentarų ir jaustukų. Objektyvai prideda šuns ausis prie veidų, keičia veidus su ekrane esančiais ausimis ir dar daugiau. Tai gali atrodyti šiek tiek beprotiškai, bet išbandykite, tai yra smagu!

Kas naudoja „Snapchat“?

„Snapchat“ nuo seno buvo žinoma, kad pritraukia jaunesnę auditoriją, daugiausia pradedant paaugliais ir baigiant trisdešimtmečiais. Iš pradžių „Snapchat“ daugiausia naudojo jaunesnieji demografiniai rodikliai, ypač jauni paaugliai. Tačiau per pastaruosius metus sparčiausiai auganti grupė buvo vyresni nei 24 metų. Taigi, jei jūsų tikslinė auditorija yra maždaug 30 ar mažiau, tada laikas rimtai apsvarstyti „Snapchat“ kaip svarbų jūsų įmonės socialinės žiniasklaidos kanalą.

Kodėl turėtumėte naudoti „Snapchat“

„Snapchat“

„Snapchat“ tampa ypač efektyvia rinkodaros platforma. Bet kuris verslas, kuris jau praleidžia daug laiko vaizdams ir vaizdo laikmenoms kurti ir skelbti, „Snapchat“ atrodys natūralus. „Snapchat“ apsėstas vaizdų ir istorijų pasakojimas daro jį puikiu kanalu reklamuoti bet kokį maisto, kelionių, žiniasklaidos, kūno rengybos, muzikos ar mados pramonės verslą. Štai kaip tai gali padėti …

Pritraukite naujus pasekėjus

Jei norite tobulinti savo „WordPress“, svarbu įsitikinti, kad esate šalia ir reklamuojate savo verslą tose pačiose vietose, kur yra jūsų tikslinė auditorija. Jei jūsų potenciali auditorija atostogauja „Snapchat“, bet jūs nesate, tada sunku susisiekti su tais, kurie gali sudominti jūsų nišą. Tapimas pagrindiniu „Snapchat“ žaidėju galėtų padėti užmegzti ryšį su naujais žmonėmis, kurie galbūt yra jaunesni, todėl padidės jūsų sekimas.

Gerinkite prekės ženklo žinomumą

„Snapchat“ galite ne tik susisiekti su nauja auditorija, bet ir padidinti prekės ženklo žinomumą. Nuolat būdami „Snapchat“ atnaujinsite savo stebėtojų mintis, paskatindami grįžti į jūsų „WordPress“ svetainę ir tapti nuolatiniais lankytojais.

Bendraukite su savo auditorija

Dėl „Snapchat“ pobūdžio ir laiku išnykstančių vaizdų šis socialinės žiniasklaidos kanalas greitai keičiasi, vyksta realiu laiku. Būdami „Snapchat“ galite pamatyti tendencijas, į kurias reaguoja jūsų auditorija, ir sąveikauti su jomis naudodamiesi atitinkamais įrašais ir turiniu. Ši sąveika padeda jūsų sekėjus sudominti ir sudominti jūsų verslu.

Platforma, iš kurios galite reklamuoti savo „WordPress“ svetainę

Kaip ir bet kuriame socialinės žiniasklaidos kanale, „Snapchat“ teikia įspūdingą platformą, iš kurios galima reklamuoti jūsų svetainę. Nesvarbu, ar norite padidinti srautą į savo svetainę, generuoti potencialius klientus, reklamuoti produktus ir paslaugas ar dar ką nors, „Snapchat“ suteikia jums galimybę tai padaryti..

Taigi dabar jūs šiek tiek žinote apie „Snapchat“ ir jo naudojimo pranašumus. Bet kaip pradėti?

Stebėkite „Snapchat“

parsisiųsti

„Snapchat“ greitai ir lengvai nustatoma, užtrunka vos kelias minutes. Atsisiųskite jį iš „Apple Store“ arba „Google Play“ ir greitai prisiregistravę būsite pasiruošę eiti. Tačiau prieš pradėdami naudoti „Snapchat“ savo verslui reklamuoti, pirmiausia turite sukurti „Snapchat“.

Panašiai kaip „Facebook“, „Twitter“ ar bet kurios kitos socialinės žiniasklaidos platformos kūrimas, tai gali užtrukti. Taigi, ką jūs galite padaryti, kad kamuolys greitai riedėtų?

Pridėkite savo „Snapchadas“ savo „WordPress“ svetainę

Skatinkite esamus „WordPress“ stebėtojus ir lankytojus įtraukti jus į „Snapchat“. Tai efektyvus būdas palaikyti ryšį su „WordPress“ auditorija, paskatinti juos dar kartą apsilankyti jūsų svetainėje arba nusipirkti jūsų produktus.

Snapcode

„Snapchat“ naršyklės valdiklis leidžia savo svetainėje parodyti savo asmeninį „Snapcode“. Snapcode veikia taip pat, kaip mygtukas „Follow Me“. Jūsų auditorija tiesiog nuskaito jūsų kodą savo telefonu ir tada jie gali iškart jus pridėti kaip draugą „Snapchat“. „Snapcode“ galite atsisiųsti iš savo „Snapchat“ sąskaita. Tada tiesiog įkelkite jį į „Snapchat“ naršyklės valdiklį ir pridėkite jį prie savo „WordPress“ svetainės.

Parodykite snaps’ų galeriją savo „WordPress“ svetainėje

Vien todėl, kad pridėjote savo „Snapcode“ prie savo „WordPress“ svetainės, dar nereiškia, kad auditorija iškart jus pridės kaip draugą. Reklamuokite savo „Snapchat“ paskyrą, savo svetainėje turėdami nuotraukų, kurias anksčiau pasidalinote „Snapchat“, galeriją. Tai puikus būdas parodyti savo „WordPress“ stebėtojams, ko jiems trūksta, ir tai gali tiesiog paskatinti juos prisijungti prie jūsų „Snapchat“.

Kryžminę „Snapchat“ reklamą kitose socialinės žiniasklaidos platformose

Svarbu reklamuoti „Snapchat“ kituose savo socialinės žiniasklaidos kanaluose. Paskelbkite „Snapchat“ paskyros įrašus „Facebook“ ar „Twitter“, kad parodytumėte žmonėms, kokie esate ir esate aktyvūs bei kuriuos verta sekti. Ir parodykite savo „Snapcode“, kad žmonės galėtų lengviau jus rasti „Snapchat“.

„Snapchat“ URL taip pat galite parodyti bet kuriame kitame jūsų naudojamos socialinės žiniasklaidos kanale. Norėdami rasti savo „Snapchat“ URL, tiesiog atidarykite „Snapchat“ ir pasirinkite „Pridėti draugų> Bendrinti vartotojo vardą“. Tai padės jūsų socialinės žiniasklaidos sekėjams lengvai ieškoti ir rasti jus „Snapchat“.

Pasiūlykite paskatinimą

Reklamuodami „Snapchat“ paskyrą „WordPress“ svetainėje ar socialinėje žiniasklaidoje, pasiūlykite paskatinimą, kad lankytojai būtų įtraukti į jus kaip „Snapchat“ draugą. Jei žmonės jus įtraukia, atsiųskite jiems nuolaidų kupono kodą arba URL į slaptą jūsų svetainės puslapį. Padarykite tai tinkamu jūsų nišai, kad pritrauktumėte tinkamo tipo asmenį.

Naudokite „GhostCodes“

Vaizdo kodai

„GhostCodes“ yra puiki vieta susirasti kitus, kurie domisi jūsų pramone, ir jiems rasti jus. Ši programa iš esmės yra „Snapchat“ vartotojų, išreiškusių susidomėjimą skirtingomis nišomis, duomenų bazė. Paskelbkite save „GhostCodes“, kad žmonės galėtų jus rasti, tada ieškokite tų, kurie domisi jūsų kompetencijos sritimi. Tai puikus būdas atskleisti savo verslą tiems, kas yra „Snapchat“, kurie aktyviai ieško prekės ženklų ir verslo jūsų srityje.

„Snapchat“ geriausia praktika

Sukūrę „Snapchat“ gerbėjų bazę, turite atidžiai suplanuoti, kaip ketinate naudoti „Snapchat“, norėdami išplėsti savo „WordPress“ stebėjimą ir reklamuoti savo verslą. Pagalvokite apie savo tikslus „Snapchat“ ir tai, ko norite pasiekti. Tai padės jums nuspręsti, koks „snaps“ tipas bus geriausias jūsų verslui ir auditorijai.

Pridėti „Snaps“ prie „Mano istorija“

Kaip jau minėjome, „Snapchat“ veikia jums fotografuojant ar vaizdo įrašą siunčiant draugui. Po to jis keletą sekundžių rodomas prieš išnykstant.

Tačiau, kas svarbiausia, snaps taip pat gali būti pridėta prie „Mano istorija“. Būtent šią funkciją tikrai galima panaudoti reklamuojant verslą. Čia vaizdų gyvenimo trukmė yra 24 valandos, juos gali peržiūrėti bet kuris jūsų stebėtojas. Tai reiškia, kad jūs turite ilgiau pasiekti platesnę auditoriją ir padaryti įtaką naudodamiesi savo snaps.

Naudokite vaizdo įrašus ir kitą įdomų bei įdomų turinį

Snaps

Atminkite, kad „Snapchat“ yra įdomus ir šaunus. Taigi įsitikinkite, kad jūsų turinys taip pat yra! Pasinaudokite vaizdo įrašo galia norėdami bendrauti su savo stebėtojais, pridėti teksto ir lipdukų bei paversti savo fotografijas pop! Jei dirbate maisto pramonėje, paskelbkite nuostabias maisto nuotraukas. Jei užsiimate kūno rengyba, pridėkite treniruočių įrašus. Arba, jei valdote el. Prekybos parduotuvę, parodykite naudojamus produktus. Tai yra jūsų galimybė iš tikrųjų parduoti savo verslą, paslaugas ar produktus, todėl išnaudokite visas galimybes.

Pridėti realiojo laiko naujienas, pranešimus, akcijas ir nuolaidas

Paskelbę „Mano istorija“ įrašus, kiekvienas vaizdas ar vaizdo įrašas gali būti žiūrimas per 24 valandas. Po to jie ištrinami. Tai daro „Snapchat“ labai „dabar“ erdve. Naudotojai nesidomi nei praeitimi, nei ateitimi, o tiesiogine dabartimi.

Todėl visada stenkitės siųsti naujienas ir pranešimus realiu laiku. Pridėkite naujo produkto, kuris tą dieną pasirodė parduotuvėje, akimirksnį. Išsiųskite nuolaidos kodą, kurį galima naudoti tik 24 valandas. Pasiūlykite „WordPress“ svetainės nemokamus nemokamus skelbimus ar reklamas, kurios verčia žiūrovus nedelsiant reaguoti, didinant srautą ir didinant stebėtojų skaičių. Naudokitės savo naudai trumpais snapeliais, darydami spaudimą auditorijai, kad jis atkreiptų dėmesį ir greitai veiktų.

Sukurkite savo „GeoFilter“

Geofilras

Plytų ir skiedinių verslui kurti savo Geofilras yra puikus būdas reklamuotis „Snapchat“. Geofiltras yra filtras, kurį galima pridėti prie vaizdo viršaus, dažniausiai tai yra tekstas arba logotipas, susijęs su jūsų verslu. Taigi, kai žmonės patenka į jūsų patalpas, jie gali pridėti filtrą, kad paaiškintų, kur jie yra. Tai puikus būdas padidinti prekės ženklo žinomumą ir pritraukti auditoriją reklamuoti jūsų verslą už jus.

Kitos „Snapchat“ reklamos galimybės apima vaizdo skelbimus arba „Snap Ads“ kaip jie yra žinomi, ir kurdami savo lęšį. Tačiau tai yra labai brangūs variantai ir šiuo metu prieinami tik didelėms korporacijoms.

Baigiamosios mintys

„Snapchat“ yra dar neišnaudota rinka, tačiau ja kasdien naudojasi milijonai. Jei jūsų verslas skirtas jaunesniems vartotojams ir jūsų tikslas yra reklamuoti jūsų prekės ženklą naudojant vaizdinius vaizdus ir vaizdo įrašus, tai yra socialinės žiniasklaidos kanalas, į kurį norite patekti. Be jokios abejonės, jūsų „WordPress“ svetainės galimybės yra didžiulės.

Koks yra tavo pirmasis įspūdis apie „Snapchat“? Prašome pasidalinti savo mintimis apie šį socialinės žiniasklaidos kanalą komentaruose žemiau …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me