Pagreitinti mobilieji puslapiai: AMP, skirta „WordPress“ mobiliesiems optimizuoti

Pagreitinti „WordPress“ mobilieji puslapiai

Naršymas ir naršymas internete turėtų būti greitas ir lengvas. Žiniatinklio valdytojai nuolat stengiasi tai padaryti optimizuodami svetainės našumą ir gerindami svetainės greitį, o puikus būdas tai pasiekti yra naudojant „AMP for WordPress“..

Tinklalapiai pirmiausia buvo skirti didesniam ekranui. Tačiau mažesnių ekranų daugėja ir jie netgi aplenkia nešiojamuosius kompiuterius ir asmeninius kompiuterius. Dabar vaizduoja mobiliuosius telefonus 65% skaitmeninės žiniasklaidos laiko. Rankinius įrenginius reikia įkelti taip greitai, kaip ir didesniuose ekranuose, jei ne greičiau, puslapius.

Siekiant patenkinti šį greito turinio įkėlimo poreikį, programoms, sukurtoms konkrečioms mobiliosioms platformoms, yra „Apple“ (naujienos), „Facebook“ (momentiniai straipsniai) ir „Snapchat“ („Discover“). Šių metų pradžioje. „Google“ pristatė pagreitintą mobilųjį puslapį (AMP), kad paspartintų mobiliojo turinio pateikimą ir užtikrintų geresnę vartotojo patirtį.

Kas yra AMP?

AMP for WordPress: AMP Project

AMP projektas buvo paskelbta „Google“ 2015 m. Spalio mėn, ir pristatyta 2016 m. vasario mėn. Tai yra atvirojo kodo iniciatyva, leidėjams suteikianti galimybę sukurti mobiliesiems optimizuotą turinį vieną kartą ir akimirksniu įkelti jį į mobilųjį internetą..

2016 m. Vasario 24 d. „Google“ savo mobiliųjų telefonų paieškos rezultatų puslapyje pradėjo diegti AMP suderinamą turinį karuselėje. Vartotojai gali perbraukti karuselę ir bakstelėti ant norimo skaityti elemento. „Pinterest“ pranešė, kad puslapiai yra 4 kartus greičiau, naudojant 8 kartus mažiau duomenų nei įprastuose mobiliesiems optimizuotuose puslapiuose. Tai įmanoma dėl to, kaip formuojami ir pristatomi puslapiai.

Nuo 2016 m. Rugpjūčio mėn. „Google“ paieškos indekse yra daugiau nei 150 milijonų AMP dokumentų ir jų skaičius auga 4 mln. Per savaitę. Rugpjūčio pradžioje „Google“ taip pat pradėjo a „Google“ paieškos peržiūra, naudojant turinį su amperais. Ji tikisi plačiau tai įgyvendinti vėliau šiais metais.

AMP, skirta „WordPress“: AMP paieškos peržiūra

AMP paieškos peržiūroje

Galite greitai pamatyti puslapius, į kuriuos įkeliama AMP paieška čia. Patikrinkite tai naudodamiesi nuoroda mobiliajame telefone (neveiks staliniuose kompiuteriuose).

Kurios svetainės turėtų naudoti AMP?

Vasario mėn. Leidėjams buvo inicijuotas projektas. Tačiau AMP priėmimas išplito ne tik leidybos pramonėje, bet ir pramogų, kelionių, elektroninės komercijos ir kitose srityse.

Palankūs pranešimai gaunami iš ankstyvųjų įvaikių. Su 88% pagerintas AMP dokumentų įkėlimo laikas, „Washington Post“ praneša iš mobiliųjų telefonų grįžtančių vartotojų skaičius padidėjo 23 proc.. „eBay“ yra viena didžiausių elektroninės komercijos kompanijų, pereinančių į AMP, turinčių beveik 15 milijonų AMP pagrįstų produktų naršymo puslapių. Tikimasi, kad per trumpą laiką šie puslapiai bus suaktyvinti ir bus rasti paieškoje.

Taigi kurios svetainės turėtų naudoti AMP? Tikrai tie, kurie srautui labai priklauso nuo mobiliojo ryšio. Bet atsižvelgiant į tai, kad vis daugiau vartotojų pasirenka savo mobiliuosius įrenginius naršydami internete, „WordPress“ (ar bet kurios svetainės) AMP gali būti geras papildymas.

Kuo skiriasi AMP?

Ši turinio pateikimo sistema pagrįsta AMP HTML sistema ir yra greitesnė nei įprasta HTML, nes,

 • Tai liesa normalios HTML sistemos versija, atėmus visą „JavaScript“ turinį. „JavaScript“ sistemoje sistema remiasi bendra AMP JS biblioteka.
 • Turinys talpykloje kaupiamas ir saugomas bendrame debesyje, todėl nepavyksta sugaišti laiko ir pareikalauti iš serverio.

Yra dar daugiau skirtumų, tačiau minėti du čia turėtų suteikti jums greitą ir platų supratimą.

Kodėl leidėjai ir tinklaraščiai turėtų įgalinti AMP

Kol lėto mobiliųjų telefonų puslapių skaitymas ir toliau gąsdina vartotojus, leidėjai praranda pajamas iš reklamos mobiliuosiuose telefonuose. AMP padės pritraukti ir išlaikyti lankytoją ilgesniam laikui svetainėje ir turi galimybę gauti pajamų iš paspaudimų.

AMP puslapiai rodomi šalia žaibolaidžio piktogramos, kad pažymėtų juos iš įprastų tinklalapių. Žiūrintieji, spustelėję šią parinktį, bus nukreipti tiesiai į AMP puslapius AMP peržiūros priemonėje. Ne tik tai, kad turinys bus nedelsiant pasiekiamas „Google“ paieškoje ir pasiekiamas tokiose socialinėse platformose kaip „Twitter“, „LinkedIn“, „WordPress“, „Parse.ly“, „Adobe Analytics“, „Nuzzel“ ir „Pinterest“..

Be to, leidėjai turės prieigą prie „Google Analytics“ ir stebės, kaip veikia jų puslapiai. Jie gali išskirti savo geriausią turinį ir naudoti jį optimizuodami svetainės našumą ir vartotojo patirtį.

AMP siūlo dar vieną pranašumą tuo, kad rūpinasi aukštu našumu ir vartotojo patirtimi, todėl leidėjų ištekliai gali būti sutelkti į puikų turinį.

Kokios optimizacijos reikalingos AMP

AMP yra iš tikrųjų daugybė tinklalapio optimizacijų atliekamas vienodai, kaip reikalauja „Google“. Įvairios optimizacijos, kurias turite atlikti, kad interneto puslapis atitiktų AMP,

 • Leisti tik asinchroninį „JavaScript“ – neleisti atidėlioti puslapio pateikimo. Tai reiškia, kad jūs negalite naudoti jokio savo sukurto „JavaScript“ ir tvarkydami interaktyvų savo puslapių turinį turite pasikliauti AMP elementais. JS leidžiama naudoti „iframe“ rėmuose, tačiau tik tuo atveju, jei tai netrukdo atvaizduoti.
 • Visų išteklių dydis statiškai – AMP įkelia puslapį nelaukdama išteklių, pvz., Vaizdų ir iframe, atsisiuntimo. Šių išteklių dydis turi būti nurodytas HTTP, taigi prieš pradedant atsisiųsti, šių išteklių dydis ir padėtis yra žinoma.
 • Neleiskite plėtiniams blokuoti perteikimo – jei į puslapį reikia įtraukti kokį nors plėtinį, tinkintas scenarijus turi apie tai pranešti sistemai. Taigi plėtrai sukuriama erdvė, net prieš tai, kai AMP žinos, ką ji apims. „Lightbox“, „Instagram“ įterpimų ir „tweet“ plėtiniai yra puikūs, nes jie neužkerta kelio puslapio pateikimui, net jei tam reikia papildomų HTTP užklausų.
 • Neleiskite trečiosios šalies „JavaScript“ patekti į kritinį kelią – tinkintas „JavaScript“ leidžiamas tik smėlio dėžėse esančiuose „iframe“ rėmuose. Tokiu būdu jis neužkerta kelio pagrindiniam puslapiui įkelti.
 • Visi CSS turi būti įterpti į vidų ir susieti juos su dydžiu – tai padeda sumažinti HTTP užklausų skaičių kritiniame kelyje.
 • Šrifto suaktyvinimas turi būti efektyvus– AMP sistema neleidžia HTTP užklausų, kol šriftas nebus pradėtas atsisiųsti.
 • Sumažinkite dydžio perskaičiavimus – perskaičiavimai vėluoja atvaizduoti, todėl turi būti kuo mažesni.
 • Vykdykite tik GPU įjungtas animacijas – visas animacijas turi būti galima paleisti GPU (grafinio apdorojimo įrenginyje).
 • Pirmenybę teikite išteklių įkėlimui – Pirmiausia įkeliamas tik reikalingas turinys. Skelbimai ir vaizdai įkeliami kuo greičiau, tačiau įkeliami tik tada, kai to reikia. Tokiu būdu procesoriaus poreikis yra kuo mažesnis.
 • Puslapius įkelkite akimirksniu – išankstinis pateikimas sunaudoja daug pralaidumo ir procesoriaus. Išankstinis pateikimas AMP pirmiausia įkelia tik reikiamą turinį, o trečiųjų šalių „iframe“ rėmus ir kitus išteklius atsisiunčia tik tada, kai to reikia.

Bus prieinamas standartinis skelbimų formatų, skelbimų tinklų ir technologijų asortimentas. Tuo pat metu leidėjai taip pat gali pasirinkti savo formatus, jei tai nėra greitis.

Kaip pridėti AMP, skirtą WordPress

„Google“ turi pamoka kuriais galite remtis kurdami pagrindinius AMP HTML puslapius, tvarkydami juos, patvirtindami juos kaip suderinamus su AMP, skelbdami ir platindami. AMP puslapių įteisinimas yra svarbus, nes tokiu būdu trečiosios šalys, tokios kaip „Twitter“ ir „Instagram“, yra įsitikinusios, kad puslapiai bus gerai rodomi jų platformose.

Kalbant apie svetaines, esančias „WordPress.com“, jos automatiškai palaikomos „WordPress“ ir nereikia nieko daugiau daryti. Savarankiškos „WordPress“ svetainės gali įgalinti „AMP for WordPress“, įdiegdamos papildinį.

„AMP WordPress“ papildinys, kurį sukūrė „Automattic“

„AMP WordPress“ papildinys, kurį sukūrė „Automattic“

Atsisiuntę, įdiekite ir suaktyvinkite AMP papildinys „WordPress“ svetainėje jūsų įrašai automatiškai turės dinamiškai sugeneruotą AMP versiją. Šiuos puslapius galite pasiekti pridedami stiprintuvas URL pabaigoje (pavyzdys.com/mano paštas/ampas). Jei neturite įgalintų gražių nuolatinių nuorodų, pridėkite ?amp = 1 į nuorodas (kurios atrodytų pavyzdys.com/?p=100&amp=1). Vienintelis kitas žingsnis yra patikrinti ir patvirtinti jūsų puslapius, kaip minėta aukščiau.

Visai nepastebėsite šio papildinio nustatymų ar funkcijų. „AMP Analytics“ yra viena pridėta informacijos suvestinės parinktis, kur galite įklijuoti savo JSON konfigūracijos kodą, bet tai yra visi žmonės.

Šis papildinys yra oficialus „Automattic“ stabilaus papildinys ir šiuo metu nepalaiko puslapių ir archyvų, taip pat negalite tinkinti puslapių. Bet tai labai paprasta ir lengvai naudojama parinktis, kurią galite rasti naudodamiesi šia nuoroda dokumentacija apie „Github“ pritaikymui.

AMP for WP – pagreitinti mobilieji puslapiai

AMP, skirtas „WP Free WordPress“ įskiepiui

Kitas puikus nemokamas pasirinkimas yra AMP skirtas WP. Šis nemokamas „WordPress“ papildinys siūlo greitą ir lengvą sąranką – tiesiog įdiekite, įgalinkite nustatymus ir pradėkite automatiškai generuoti savo svetainės AMP. Premija – šis papildinys taip pat suderinamas su daugeliu svetainių.

Yra įmontuoti parametrai, leidžiantys įgalinti AMP (žinutes, puslapius, archyvus), pridėti mobiliųjų reklamų sritis, struktūrizuotus duomenis (svarbi SEO dalis), Yoast SEO metažymų integracija, išplėstinės indekso / be indekso parinktys, tiesioginis pranešimas, gimtoji AMP komentavimas, pasirinktiniai AMP vertimai (jei naudojate ne anglų kalbą, norite atnaujinti tai) ir dar daugiau. Nuostabus nemokamo papildinio nustatymai yra labai išsamūs.

Geriausia, kad šis papildinys siūlo dizaino parinktis, kad galėtumėte pritaikyti savo AMP išvesties išvaizdą. Naudokite numatytas AMP temas arba naudokite jas AMP temos sistema sukurti savo dizainą.

AMP for WP taip pat siūlo premium plėtiniai pridėti funkcijas (pvz., raginimą veikti arba kaupti kaupimą kaupimo atmintyje) ir palaikymą populiariems įskiepiams, įskaitant „WooCommerce“, „Advanced Custom Fields“ ir „Contact Form 7“.

Daugiau būdų, kaip pridėti AMP „WordPress“

Žinoma, tai nėra vienintelis būdas pridėti AMP prie savo „WordPress“ palaikomos svetainės. Kiti papildiniai, galintys padėti naudoti „AMP for WordPress“ svetaines, yra šie:

 • WP AMP – sukurti pasirinktinį AMP dizainą be kodavimo ir sustiprinti SEO. Daugiau apie tai galite perskaityti čia.
 • Pagreitinti „WordPress“ mobilieji puslapiai (AMP) – sukurti AMP temą jūsų svetainei.
 • Individualizuota AMP – padėti pritaikyti jūsų AMP turinį.
 • Momentiniai „Facebook“ straipsniai ir „Google AMP“ puslapiai – skelbti ir tvarkyti turinį tiesiogiai iš „WordPress“ į „Google AMP Pages“ palaikant skelbimus ir analizę.
 • Klijai „Yoast SEO“ ir „AMP“ – užtikrinti, kad numatytasis „WordPress AMP“ papildinys naudotų tinkamus „Yoast SEO“ metaduomenis ir leistų pakeisti AMP puslapio dizainą.

Ar turėtumėte pridėti AMP, skirtą „WordPress“?

Nors AMP nėra privaloma, kad tinklalapius galėtų atrasti „Google“, yra gana akivaizdu, kad „Google“ ilgainiui sieks įgyvendinti AMP projektą plačiau. Šiuo metu AMP atitikimas nėra atskiras faktorius paieškos reitingas pagal „Google“. Nors pagrįstai manoma, kad tam tikru momentu tai bus svarbu,

Jei atsiminsite, kad puslapio įkėlimo greitis yra veiksnys nustatant paieškos variklius, jūs tikrai neturite daug pasirinkimo, jei norite būti mobiliojo interneto dalimi. Jei paieškos sistemų reitingai jums yra svarbūs, visos antrosios mintys apie AMP kelią gali išnykti.

Tačiau norint būti projekto dalimi, reikia griežtai laikytis „Google“ reikalaujamo formato ir tai gali būti ne kiekvienas arbatos puodelis. Tai riboja tai, ką galite įdėti į savo svetainę, ir gali padaryti visus tinklaraščius tam tikrus vienodus ir jiems trūksta individualumo. Kai kurios animacijos neleidžiamos, o formos nepalaikomos. Kalbant apie nukreipimo puslapius, AMP visai negali būti gera idėja. Be to, gali būti svetainių, kuriose pabrėžiama estetika ir prekės ženklo plėtra per greitai, ir kurioms AMP gali pasirodyti slopinanti.

Tačiau jei norite sukurti greitą ir patrauklų įspūdį savo vartotojams ir priversti juos ilgiau laikytis, turite rimtai apsvarstyti „WordPress“ (ar bet kokio kito tipo svetainių, kurias galite naudoti) AMP. Jei norite pamatyti kampą „AMP“ karuselėje „Google“ paieškos puslapiuose, eikite į „AMP“..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me