Paprasti būdai patobulinti savo „WordPress“ tinklaraštį nemokamai

Turinys yra svarbus (niekas ten su jumis nesiginčys), tačiau svarbi yra ir jūsų tinklaraščio išvaizda bei funkcija. Kiekvienai svetainei ar tinklaraščiui vėl ir vėl reikia šiek tiek TLC, tačiau jums pasisekė, kad tai nebūtinai turi būti sunku. Yra daugybė būdų, kaip nemokamai patobulinti savo tinklaraščio dizainą (arba arti jo)..

Daugelis tinklaraštininkų ir svetainių valdytojų gali manyti, kad jūs turite būti profesionalus interneto kūrėjas arba dizaineris, kad atnaujintumėte savo svetainės išvaizdą. Tai negalėjo būti toliau nuo tiesos! Jei norite padaryti savo svetainę mini makeover, galite greitai, lengvai, linksmai ir nemokamai – parodysime, kaip tai padaryti.

1. Tvarkykite savo meniu ir valdiklius

Konkrečiau pateikite išsamų savo naršymo meniu, šoninę juostą ir poraštę. Nesunku pamiršti atnaujinti nuorodas ar valdiklius, kai bėga laikas (turiu galvoje, kad tai jau „Pumpkin Spice Latte“ sezono žmonės!).

Ilgai įdėmiai pažvelkite, ką vaizduojate šiose srityse. Pridėkite svarbių nuorodų ir pašalinkite nesvarbias nuorodas iš savo meniu. Tada išvalykite šoninę juostą ir poraštę, kad būtų rodoma svarbi informacija, pavyzdžiui, naujausi ar populiarūs įrašai, informacinio biuletenio valdiklis, galbūt jūsų „Instagram“ sklaidos kanalas ar net paprastas skyrius apie tai (kas jūsų svetainei prasminga)..

2. Atnaujinkite seną turinį

Kurti ir atnaujinti turinį

Neleiskite, kad jūsų naudingas turinys sustingtų. Kartais, norint išlaikyti svarbius pranešimus, tereikia kelių pakeitimų. Turinio rinkodaros institute yra puikus straipsnis apie kaip pagyvinti sulaikytą skrybėlių turinį. Grįždami prie kitos perspektyvos pridėkite naujų naudingų nuorodų arba užduokite skaitytojams klausimų – tai yra puikus būdas padidinti senų įrašų vertę. Be to, tai puikiai tinka SEO – paieškos varikliai mėgsta matyti, kad atnaujinate savo turinį.

Panašiai labai tikėtina, kad tam tikru metu pasikeitė jūsų tinklaraščio dizainas, o gal norite pakeisti estetiką. Įsitikinkite, kad jūsų vaizdai turi prasmę atsižvelgiant į jūsų dabartinį buvimą internete. Tai gali būti tinklalapiui paruošto logotipo įkėlimas, naujų objektų vaizdų pridėjimas prie senų įrašų arba naujų darbuotojų nuotraukų naudojimas vietoj tų, kuriuos nufotografavote prieš 5 metus.

3. Pataisykite savo SEO

SEO nustato, ar ir kur rodote paieškos sistemos rezultatus. Tai reiškia, kad tai labai svarbu ir jūs tikrai turėtumėte dažnai tai tikrinti. Nepaisant šio fakto, mes asmeniškai susidūrėme su daugybe tinklaraštininkų, kurie nepaiso savo SEO, tačiau neleidžia sau būti vienu iš jų!

Yoast SEO papildinys

Pirmiausia turite turėti gerą SEO papildinį, jei to dar nepadarėte. Mes naudojame ir rekomenduojame Yoast SEO. Jame yra viskas, ko reikia norint valdyti savo svetainių SEO, įskaitant svetainių schemas, pavadinimus, duonos riekę ir dar daugiau.

Sugedusių nuorodų tikrintuvas

Kitas svarbus SEO aspektas yra sutvarkyti nutrūkusias nuorodas. Paieškos sistemoms tai nepatinka, kai bandote susieti puslapius, kurių nėra. Paprasčiausias būdas patikrinti, ar jūsų tinklalapyje nėra nuorodų, yra įrankis.

Sugedusių nuorodų tikrintuvas gerai veikia mažose svetainėse (tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad šio papildinio neleidžia kai kurie bendro naudojimo hostingo planai, nes tam naudojami daug išteklių). Mes asmeniškai naudojame nemokamą „Mac“ vientisumas programą, norėdami periodiškai tikrinti, ar nėra klaidų mūsų pačių svetainėse.

4. Paspartinkite reikalus

Nė vienas iš jūsų lankytojų nenori laukti 60 sekundžių, kol jūsų svetainė bus įkelta. Jie net nenori laukti 10 sekundžių. Mes gyvename pasaulyje „duok man tai dabar“, todėl svarbu greitai išlaikyti savo svetainę.

Yra keli paprasti būdai, kaip pagreitinti savo svetainę, nereikia išleisti papildomų pinigų geresniam prieglobai ar CDN paslaugai (nors jei kiekvieną mėnesį turite keletą atsargų dolerių, tai tikrai būtų geriausias pasirinkimas).

Ištrinkite nereikalingus papildinius

Prieš diegdami naujus papildinius, apžvelkite jau įdiegtus. Nenaudojate to „WooCommerce“ PDF sąskaitų faktūrų kūrėjo papildinio? Išjunkite ir ištrinkite. Naudojate naują SEO papildinį, bet vis dar turite įdiegtą seną? Ištrink tai.

Panašiai žiūrėkite į pasikartojančių funkcijų papildinius. Ar jums tikrai reikia dviejų slankiojančių įskiepių? Tikriausiai to neturite. Pasirinkite savo mėgstamą ir atsikratykite kito.

Įdiekite talpyklos papildinį

W3 bendra talpykla

Jei dar nenaudojate talpyklos, turėtumėte būti. Kai kurios prieglobos įmonės įtraukia integruotą talpyklą (pavyzdžiui, „WP Engine“), todėl galbūt jau esate įgalinę talpyklą ir net to nežinote..

Įrašyti talpyklą į savo svetainę lengva dėl nemokamų papildinių, mūsų mėgstamiausia yra „W3 Total Cache“. Galite perskaityti visą „W3 Total Cache“ sąrankos vadovą, kuriame rasite išsamias instrukcijas, tačiau iš esmės jūs tiesiog įdiekite papildinį, sukonfigūravote kelis parametrus ir tada spustelėkite išsaugoti.

Įdiekite smulkinimo papildinį

„WP Smush“ vaizdo optimizavimo papildinys

Galite ne tik aptarnauti savo puslapius ir įrašus talpykloje, bet ir dar labiau pagreitinti savo svetainę, optimizuodami savo vaizdus. Vienas iš būdų tai padaryti yra naudoti tokią paslaugą kaip „TinyPNG“ arba tokia programa kaip „ImageOptim“ („Mac“), norėdami sukurti optimizuotus vaizdus prieš juos įtraukdami į savo įrašus ar puslapius.

O kas, jei norite grįžti ir optimizuoti vaizdus, ​​esančius jūsų medijos bibliotekoje? Arba optimizuokite vaizdus skrendant, kai juos įkeliate į savo svetainę? Bandyti WP Smush pateikė WPMU DEV. Šis nemokamas papildinys suteikia jums galią sumažinti failo dydį neprarandant visų jūsų vaizdų kokybės.

5. Persvarstykite savo temą

Turime kalbėti apie tai, kaip pagerinti dizainas savo dienoraštį ir pats pažodžiui tai padaryti yra pakeisti savo dizainą. „WordPress“ svetainės dizainą lemia jūsų tema, todėl galbūt laikas ieškoti naujos.

Išbandykite naują nemokamą „WordPress“ temą

Šiandien dienoraštis ir žurnalas nemokama „WordPress“ tema

Nemokamos temos yra puikus būdas atnaujinti savo svetainės išvaizdą, gerai, nemokamai. „WordPress.org“ jų saugykloje yra daugybė nemokamų temų, o „WPExplorer“ taip pat turime daugybę nemokamų „WordPress“ temų. Bet nesvarbu, iš kur gausite savo naują temą, prieš pradėdami bet kokius pakeitimus (tik tuo atveju) pirmiausia pasidarykite atsarginę „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją..

Koreguokite dabartinę temą

total-customizer

Jei jūsų dabartinėje „WordPress“ temoje jau yra stiliaus parinkčių „WordPress“ tinkinimo priemonėje, tada jums gali visai nereikėti temos pakeitimo. Pvz., Į bendrą „WordPress“ temą įtraukta daugybė antraščių elementų, šriftų, archyvų puslapių, įrašų įrašų, poraštės elementų ir išdėstymo bei dar daugiau stilių parinkčių. Tiesiog naudokite laukus, spalvų parinkiklius ir perjungimus, tada spustelėkite išsaugoti. Lengvas kaip pyragas.

„SiteOrigin CSS“

Bet jei jums patinka jūsų tema ir joje nėra daug stiliaus parinkčių, vis tiek turite galimybę įdiegti CSS tiesioginio redagavimo priemonės papildinį. Šie įskiepiai paprastai veikia su taško ir paspaudimo sąsaja, suteikdami galimybę keisti spalvas, šriftus, įklotus ir kitus puslapio elementus..

Svetainės originalas siūlo stebėtinai nuostabų nemokamą variantą. Bet jei neprieštaraujate išleisti keletą dolerių, mūsų mėgstamiausias yra CSS herojus. Tai lengva naudoti, jame yra daug galingų variantų ir tai yra gražu.

6. Pridėkite savo skaitytojų funkcijų

Paskutinis patarimas, kaip patobulinti jūsų „WordPress“ svetainę, yra imtis gerinti jūsų skaitytojų įsitraukimą. Nes pagaliau jūsų skaitytojai yra tie, kuriems sukūrėte savo svetainę.

Patobulinkite savo komentarus

„Jetpack WordPress“ papildinys

Vienas iš paprasčiausių būdų įtraukti skaitytojus į tai, tobulinant savo komentavimo sistemą. „WordPress“ numatytieji komentarai veikia puikiai, tačiau jie palieka norą. Jei jau naudojate „JetPack“, skirtą „WordPress“ (tai panašu į papildinių virtuvės kriauklę), jums pasisekė. Jei įgalinsite „JetPack“ komentarai parinktį, skaitytojai gali palikti komentarus naudodamiesi savo socialinės žiniasklaidos paskyromis ir gauti pranešimus el. paštu.

Disqus

Kitas puikus pasirinkimas yra Disqus. Naudodami šį nemokamą papildinį galite pridėti populiarią „Disqus“ komentavimo sistemą į savo „WordPress“ svetainę. Tokiu būdu skaitytojai gali komentuoti naudodamiesi savo socialiniu profiliu ar „Disqus“ paskyra, taip pat rekomenduoti ir bendrinti jūsų įrašą su kitais „Disqus“ nariais..

Pridėkite naujienlaiškio registraciją

„WordCress“ papildinio „MailChimp“

Jei dar neturite informacinio biuletenio, turėtumėte jį gauti. Tai yra vienas iš geriausių būdų palaikyti ryšį su nuolatiniais skaitytojais. „MailChimp“ yra tai, ką mes naudojame, ir nemokama sąrašams, turintiems iki 2000 prenumeratorių. Be to, yra daugybė paprastų papildinių, kad būtų galima optimizuoti registracijos formą.

Mums patinka „WordCress“ papildinys „MailChimp“ tai leidžia lengvai pridėti informacinio biuletenio pasirinkimą prie šoninės juostos ir užsisakyti prenumeratą prie komentarų pateikimo formos. Jie taip pat siūlo „MailChimp“ viršutinės juostos papildinys plėtinį, kad pridėtumėte įspėjimą savo svetainės viršuje, prašydami skaitytojų užsiprenumeruoti.

Eikite pritaikyti tai, ko išmokote

Dabar eik pasilinksminti! Svetainės dizaino tobulinimas ir svetainės optimizavimas nebūtinai turi būti sunkūs ar brangūs – yra daugybė būdų, kaip optimaliai optimizuoti savo svetainę nemokamai..

Taigi eikite į savo „WordPress“ svetainę (dabar!) Ir pradėkite valyti savo meniu, atnaujinti seną turinį, sutvarkyti SEO, pagreitinti savo puslapius, atnaujinti temą ir patobulinti skaitytojų įtraukimo metodus. Aš žinau, kad tu gali tai padaryti! ��

Ar turite kitų, biudžetui palankių patarimų, kaip patobulinti „WordPress“ tinklaraštį? Arba idėjų, kaip nemokamai atnaujinti savo svetainės dizainą? Nesivaržykite pasidalinti su mumis komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me