Įrodyti būdai padidinti savo konversijų rodiklį naudojant socialinius įrodymus

Įrodyti būdai padidinti savo konversijų rodiklį naudojant socialinius įrodymus

Rinkodara ir psichologija gali atrodyti dvi labai tolimos studijų kryptys. Bet sujungti jie gali padaryti stebuklus. Rinkodaros specialistai metų metus pasinaudojo psichologijos jėgomis, kad padidintų pardavimus ir išplėstų savo verslą. Dažniausiai ji egzistuoja pateikiant gaminį, jo spalvą, pakuotę ir pan.

Dažniausiai vartotojai nesugeba tinkamai identifikuoti savo poreikių. Kas trukdo atlikti visus iš eilės vykdomus pirkimo veiksmus, pavyzdžiui, įvertinti turimas alternatyvas ir pasirinkti geriausią. Tinkamai pateikti produktą potencialių vartotojų akivaizdoje prieš tai, kai jie jaučia poreikį jį nusipirkti. Ir norint tai padaryti, psichologija yra galingas įrankis. Autorius pastato socialinis įrodymas savo interneto svetainėje, turėsite galimybę pažinti savo kliento psichologiją ir paveikti jį priimant sprendimą plėsti jūsų verslą.

Kas yra socialinis įrodymas?

Produktų rodymas ir kainų nustatymas gali būti pirmasis rinkodaros sluoksnis, tačiau gilesniame lygmenyje rinkodaros specialistai naudoja FUD ir FOMO.

FUD Koncepcija, reiškianti baimę, netikrumą ir abejones, yra tokia galinga, kad ji gali priversti jūsų potencialius vartotojus sustoti, susimąstyti ir pakeisti savo elgesį. FUD ir FOMO yra dvi panašios sąvokos ir gali būti vartojamos pakaitomis. FOMO reiškia „Fear of Missing Out“, atspindinčią pagrindinę FUD modelio koncepciją.

Taigi kaip priversti savo vartotojus nutraukti tai, ką jie daro, akimirką pagalvoti ir pakeisti savo pirkimo elgseną? Viena iš efektyviausių priemonių, naudojamų FOMO ir FUD modeliui panaudoti, yra „Social Proof“.

Socialinis įrodymas yra vartotojo sukurtas turinys, kuris ilgainiui kaupiasi skirtingose ​​socialinės žiniasklaidos platformose. Dažniausios socialinio įrodymo formos yra internetiniai komentarai, apžvalgos, įvertinimai ir paminėjimai. Tačiau socialinis įrodymas taip pat gali egzistuoti atsisiuntimų skaičiaus ir naujų el. Pašto prisijungimų forma.

Kodėl socialinis įrodymas yra efektyvus?

Taip, žinoma, tai veikia. Baimė yra pirmoji ir pati primityviausia emocija žmonėse ir pati stipriausia. Tačiau „Social Proof“ tikslas nėra įbauginti savo vartotojų baimę. Dažniausiai baimė jau bus jūsų vartotojų sąmonėje. Vartotojai bijo pirkti blogą produktą, bijo prarasti gerus produktus, bijo iššvaistyti pinigus, bijo negauti visų funkcijų, bijo negauti pakankamai palaikymo po pirkimo. Sąrašą galima tęsti.

Kaip rinkodaros specialistas turite išspręsti šias baimes ir abejones. Bet kodėl jūs turėtumėte naudoti „Social Proof“? Mes jums pateiksime dvi priežastis, bet pirmiausia apžvelkime du statistinius duomenis. Remiantis ataskaita, 60 proc. Tūkstantmečių žmonių perka reaktyvius veiksmus dėl FOMO. Be to, „FOMO Marketing“ faktinė norma yra 87%. Dabar pakalbėkime apie teoriją.

Pasak Roberto Cialdini, kuris parašė savo knygoje „Įtaka“: Įtikinimo psichologija, „Mes manome, kad elgesys yra teisingesnis tam tikroje situacijoje tiek, kiek matome, kaip kiti jį vykdo“. Taigi pirmoji priežastis sako: jei pamatysite vieną iš savo draugų atlikusį tam tikrą užduotį, būsite labiau skatinami patys tai atlikti. Panašiai, jei matote, kaip jūsų draugai renkasi produktą, palyginti su kitomis alternatyvomis, bus didesnė tikimybė, kad nusipirksite tą patį produktą.

O antra priežastis sako, kad iškildami netikrumui ieškome informacijos iš kitų. Ir ne tik tai, kad darome prielaidą, kad jie turi daugiau išskirtinės informacijos, su kuria mes neturime prieigos, todėl kiekvienas jų priimtas sprendimas bus vertas jų laikytis.

Socialinio įrodymo, skatinančio konversiją, tipai

Pasinaudodami socialiniu įrodymu, galėsite tinkamai įvertinti savo pardavimus ir pakelti savo svetainę į naują lygį. Pažvelkime į efektyviausius būdus, kaip į savo svetainę pridėti socialinį įrodymą ir paskatinti konversijas..

1. Kliento veikla realiuoju laiku

Klientų veikla yra puikus būdas informuoti svetainės lankytojus apie tai, ką jūsų svetainėje veikia senieji vartotojai. Tai taip pat smarkiai pagerina vartotojo patirtį jūsų svetainės naršymo srityje. Parodydami savo svetainės auditorijos veiklą realiuoju laiku, galite iš esmės pasitvirtinti savo svetainėje socialinį įrodymą ir paskatinti kitus tą patį padaryti procese..

Realus kliento aktyvumas

PranešimasX yra vienas iš efektyviausių įrankių, leidžiančių rodyti automatizuotą ir realiu laiku vykdomą klientų veiklą ir sukurti tiesioginį socialinį įrodymą savo svetainėje. Šis NEMOKAMAS „WordPress“ papildinys leidžia greitai sukurti jūsų verslo patikimumą ir iškart padidinti konversijos koeficientą.

Ieškai būdo, kaip pridėti naujausius pranešimus apie pardavimus be trečiųjų šalių paslaugų? „WooCommerce“ pranešimų papildinys yra puikus būdas pridėti tiesioginį pardavimo kanalą į savo „WordPress“ svetainę.

2. Skubiai naudokitės socialiniais įrodymais

Prisiminkite, kokia svarbi „Baimė“ rinkodaros specialistams. Baimė prarasti geros kokybės produktus už mažesnę kainą yra tai, kas priverčia daugumą vartotojų atsibusti naktį. Tačiau kaip rinkodaros specialistas jūsų darbas neturi gąsdinti žmonių. Jūsų darbas yra panaudoti jų baimę ir paskatinti skubiai imtis tam tikrų veiksmų. Šie veiksmai gali būti bet kurie iš šių:

  • Pirkite savo produktą
  • Prisijunkite prie savo informacinių biuletenių
  • Palikite komentarą
  • Įkeitimo aukos

Bet kaip sukurti skubos jausmą? Puikus įrankis būtų „Pop-Up“ pasirodymo animacija. Jūs nustatote savo turinį iššokančiame lauke, o iššokantis langas pasirodo tik atlikus tam tikrą veiksmą. Šis nenuspėjamas ir staigus iššokančiojo lango pasirodymas netrukdys patraukti jūsų vartotojų dėmesio.

„NotificationX“ iškylantieji langeliai

„NotificationX“ leidžia sukurti iššokančius langelius, kuriuose gali būti bet kokios formos „Social Proof“ pranešimai. Kartu pateikiami keli įmontuoti šablonai, kuriuos galite įdiegti iškart, kai tik užpildysite savo turiniu..

„WooCommerce“ planavimo priemonės „WordPress“ papildinys

Arba galite naudoti papildinį, pvz., „WooCommerce“ planuoklę, kad pridėtumėte ribotų laiko ar sezoninių pasiūlymų. Naudokite įmontuotą atgalinės atskaitos laikmatį, norėdami parodyti klientams, kiek laiko liko sandoriui užfiksuoti. Be to, galite automatiškai suplanuoti pradžios ir pabaigos laiką, taip pat el. Paštu gauti pranešimą apie sandėlyje esančias prekes.

3. Socialinės žiniasklaidos poveikis ar populiarumas

Socialinės medijos ekspozicija yra dvipusis procesas. Pirmieji rinkodaros specialistai kuruoja „Social Proof“ iš įvairių socialinės žiniasklaidos platformų, o antrieji – pasinaudoja jais, kad įsitikintų, jog jie aktyviai veikia internete..

Socialinės žiniasklaidos poveikis ar populiarumas

Tai gali nutikti paskatinus daugiau žmonių palikti apžvalgas ir įvertinimus jūsų verslui. Kai įsitikinsite, kad socialinis įrodymas yra aktyvus internete, daugiau žmonių jausis skatinami palaikyti ryšį su savo socialinės žiniasklaidos paskyromis ir ateityje pranešti, pavyzdžiui, apie nuolaidų pasiūlymus ir atnaujinti funkciją. Ir jūs galite lengvai naudoti socialinės žiniasklaidos „WordPress“ papildinį, kad į savo svetainę galėtumėte įtraukti savo nuorodas, socialinius duomenis, naujausius įrašus ir dar daugiau..

4. Klientų atsiliepimai

Taikydamas intelektualųjį rinkodaros metodą, verslo savininkas žino, kad patenkinti klientai gali parduoti daugiau nei įtikinamas pardavimo atstovas ar atstovas. Klientų atsiliepimai daro tai, kad tai suteikia jūsų svetainei labai reikalingą patikimumą.

Atsiliepimai Socialinis įrodymas

Bendros „WordPress“ temos peržiūra

Parodydami teigiamus atsiliepimus, kuriuos paliko jūsų klientai, galėsite sukurti tiesioginį socialinį įrodymą savo svetainėje ir paskatinti kitus išbandyti jūsų paslaugas. Jei savo svetainėje naudojate „Elementor“ puslapių kūrimo priemonę, tuomet galite išbandyti „Elementor“ priedus, kad jūsų svetainėje lengvai būtų rodomi patrauklūs atsiliepimai. Priešingu atveju yra daugybė gerų „WordPress“ atsiliepimų papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami pridėti atsiliepimų skyrių į savo svetainę.

5. Pramonės įtakos davėjų ar ekspertų patvirtinimai

Šių dienų rinkodaros reiškiniuose įtakingoji rinkodara tapo didelę reikšmę jūsų verslo augimui. Šios rinkodaros strategijos dalykas yra pasiekti visiškai naują auditoriją. Kadangi garsenybių influenceriai turi savo didelių pasekėjų rinkinius, tai suteikia jums įdomią galimybę tuo pasinaudoti. Kai jie rekomenduos ar paminės jūsų produktą savo kanalais, tai turės įtakos daugeliui patikimų pasekėjų, kad jie taip pat pamėgintų jus patikrinti. Taip naudodamiesi šia socialinio įrodymo technika galite pakelti savo verslą į naują aukštį.

Tarkime, kad: Bobas WP yra įtakingi WordPress asmenys. Gavę ekspertų pritarimą per „Podcast“ ar „YouTube“ apžvalgas, daugiau žmonių nori patikrinti, ką siūlo jūsų produktas, ir išbandyti juos ir patys. Štai kodėl „influencerių“ rinkodara gali būti nepaprastai svarbi norint atpažinti jūsų prekės ženklą ir pasiekti platesnę auditoriją.

6. Integracija su kitomis platformomis

Verslo partnerystė gali būti labai svarbi jūsų įmonės augimui. Tai labai populiari rinkodaros strategija, kai siekiama užmegzti naują vartotojų bazę ir gauti prieigą prie naujų produktų. Svarbiausia, kad didesnė integracija su populiariomis platformomis paskatintų žmones tikėti jūsų produktais.

WP optin ratų integracija

WP Optin ratas Integracijos

Tiesiog pagalvokite apie tai tokiu būdu, pirkdami elektroninės prekybos parduotuvėje, pirmiausia linkę patikrinti autentiškumą, tiesa? Pamatę kitų platformų integraciją, jaučiamės daug patogiau pasitikėti įmone. Naudodamiesi šia socialinio įrodymo technika galite savo verslą patikėti naujiems lankytojams ir žymiai pagerinti konversiją.

7. Socialinių akcijų skaičiavimas

Šiais laikais socialinės žiniasklaidos platforma daro didelę įtaką lankytojams – nuo bet kurio tinklaraščio skaitymo iki pirkimo pirkimo. Rodydami savo internetinių svetainių akcijų skaičių, jūsų turinys tampa tiesioginiu socialiniu įrodymu. Tai skatina jūsų auditoriją patikėti savo kompanija ir išbandyti tai, ką siūlote.

Bėgant metams socialinis pasidalinimas buvo įrodytas būdas padidinti svetainės konversiją. Turinio rinkodaros atžvilgiu bendro savo internetinių dienoraščių akcijų skaičiaus rodymas daro įtaką kitiems lankytojams, kad jie patys patikrintų. Kuo daugiau žmonių dalinsis ar žiūrės jūsų turinį, tuo labiau sudominsite.

8. Įvertinimai ir apžvalgos

Iš esmės internetiniai įvertinimai ir apžvalgos rodo jūsų verslo platformos reputaciją išoriniame pasaulyje. Tai galimybė palikti gerą pirmą įspūdį savo svetainės lankytojams. Naujesni žmonės norės pirkti jūsų produktus, jei jūsų klientai paliks teigiamų atsiliepimų apie jūsų paslaugos išbandymą.

Įvertinimai ir apžvalgos Socialinis įrodymas

Remiantis Konsultantas 90% žmonių nenusipirks jokio produkto iš „Amazon“, kurio reitingai mažesni nei 3. Ne tik tai, kad 50% pirkimo sprendimų priimama apsilankius bet kurioje svetainėje, kai žiūrima į teigiamus atsiliepimus su gerais įvertinimais. Taigi, todėl labai svarbu panaudoti socialinį įrodymą jūsų verslo platformoje, parodant klientų įvertinimus.

„WooCommerce“ turi integruotus reitingus ir galimybę leisti tik faktinių klientų apžvalgas. Tai užtikrins, kad jūsų apžvalgos yra tikros ir patikimos.

9. Socialinės žiniasklaidos paminėjimai

Socialinės žiniasklaidos paminėjimas reiškia, kai žmonės tave pažymi savo pranešimuose ar komentaruose norėdami atkreipti jūsų dėmesį. Šiais laikais tai yra populiariausias būdas priversti savo prekės ženklo vardą skambėti visame pasaulyje. Taigi, kai žmonės rekomenduoja jūsų įmonę per savo paskyrą, tai gali būti labai naudinga jums. Tai veiks kaip socialinis įrodymas ir kiti žmonės jaustųsi paveikti, kad išbandytų.

Socialinės žiniasklaidos paminėjimai

Štai kaip socialinės žiniasklaidos paminėjimai gali turėti didžiulę įtaką jūsų verslo augimui. Pasitelkę „FOMO“ rinkodaros papildinį „NotificationX“, galite lengvai pademonstruoti savo paminėjimus socialinėje žiniasklaidoje svetainėje. Galite sujungti savo socialinės žiniasklaidos paskyras su „Zapier“ ir pradėti kaupti socialinius įrodymus į savo svetainę rodydami iššokančius langus, kai kas nors jums rekomenduoja..

10. Klientų rekomendacijos

Prisiminkite posakį „Klientai visada teisūs?“ Nereikia nė minties, kad jie yra svarbiausi dalykai ir jūsų versle. Na, o vertingi patenkintų klientų žodžiai gali sukelti puikų srautą jūsų verslui. Deja, daugelis žmonių nesuvokia šio aspekto svarbos. Remiantis tyrimų duomenimis, kuriuos atliko „Ragan’s PR Daily“, 83% pirkėjų iš tikrųjų daro įtaką jų draugų ir šeimos rekomendacijos.

Tas pats triukas gali būti pritaikytas ir jūsų „WordPress“ parduotuvėje. Naudodamiesi „NotificationX“, galite parodyti nuostabius „WordPress“ įskiepių apžvalginius rinkinius ir plėsti savo verslą.

11. Populiarūs įrašai ar produktai

Susijusių įrašų ar produktų rodymas yra vienas iš populiariausių būdų priversti lankytojus patikrinti, ką dar siūlote. Tai gana efektyvi technika, padedanti vartotojams rasti tikslų daiktą. Suradę alternatyvų toje pačioje vietoje, jiems nereikės eiti į kitą svetainę. Todėl gali būti labai naudinga sudominti auditoriją ir padidinti svetainės įsitraukimą į procesą.

Populiarūs įrašai ar produktai

El. Prekybos platformoje savo produktus galite suskirstyti į daugiausiai parduodamus arba populiariausius. Matomos skiltys, tokios kaip šios, privalo patraukti jūsų lankytojus iškart užsikabinusiems ir pažiūrėti ir į kitus jūsų produktus. Naudodamiesi šia socialinio įrodymo technika galite šitaip patobulinti savo svetainės konvertavimą. Pvz., „WooCommerce“ apima jau integruotą valdiklį „Produktai pagal reitingą“. Taigi galite lengvai reklamuoti savo geriausiai įvertintus elementus šoninėje juostoje, poraštėje ar kitoje valdikliui paruoštoje srityje. Arba naudokite integruotą „WooCommerce“ pardavimo funkciją (skirtuke „Susieti produktai“ kurdami produktą), kad galėtumėte rekomenduoti papildomus elementus savo produkto puslapyje, pvz., Skiltį „Kiti taip pat pirko“ aukščiau esančiame paveikslėlyje.

12. Pasinaudokite atitinkamų žmonių socialiniais įrodymais

Rinkodaros psichologijos srityje, jei sugebate parodyti bendrą informaciją apie pirkėją nurodydami vietą svetainėje, tai turės įtakos jūsų naujiems lankytojams, kad jie jūsų paslaugą gautų vietoje. Rodydami realiojo laiko pranešimus apie pardavimus savo svetainėje, labai efektyvu padidinti jūsų verslo patikimumą ir padidinti jūsų svetainės konversiją plačiu mastu.

13. El. Pašto abonentų ar vartotojų skaičius

Naujienlaiškiai el. Paštu yra puikus būdas pranešti apie būsimus funkcijų atnaujinimus ir nuolaidų pasiūlymus. Tačiau dažnai potencialūs vartotojai nesibaimina naujo informacinio biuletenio, bijodami šlamšto. Niekam nepatinka gauti el. Laiškų, kurie jiems nekelia jokios vertės.

Tada kaip įtikinti tuos nenorinčius asmenis prisijungti prie jūsų informacinio biuletenio? Atsakymas paprastas: socialinis įrodymas. Pamatę kitus laimingai prisiregistruodami prie jūsų informacinio biuletenio, jie jausis labiau motyvuoti pasirašyti patys.

El. Pašto abonentų ar vartotojų skaičius

Jei jums įdomu, kaip mūsų svetainėje pateikti įspėjimus apie prisijungimą el. Paštu, galite naudoti „NotificationX“. Šis papildinys leidžia naujausias prenumeratas rodyti patraukliais pranešimais jūsų svetainėje be jokio kodavimo.

Naujienlaiškio išnaša

Arba galite sukurti savo tinkintos figūrinės išnašos skyrių naudodami savo puslapio kūrimą. Pvz., Naudodami „WPBakery“ ar „Elementor“ galite lengvai įterpti figūrinės išnašos skyrių, kuriame yra jūsų socialinis įrodymas, taip pat registracijos formą.

14. Pakartokite vartotojo sukurtą turinį

Naudotojai gali pagirti jūsų verslą arba jie gali žiauriai paslėpti jus socialinės žiniasklaidos platformose. Taigi taip, vartotojų sukurtas turinys gali būti košmaras. Bet kaip rinkodaros specialistas galite kurti teigiamus atsiliepimus ir naudoti juos kaip socialinį įrodymą savo svetainėje. Vartotojo sugeneruoti medijos failai, internetiniai dienoraščiai ir apžvalgos vaizdo įrašai yra geras rinkodaros turinys, kuris gali būti naudojamas kaip socialinis įrodymas jūsų svetainėje ir pakartotinai bendrinamas socialinėje žiniasklaidoje..

15. Komentarų įsitraukimas į tinklaraščio įrašus

Dienoraščiai yra antra populiariausia internetinio turinio forma iškart po vaizdo įrašų. Nepaisant įdiegtų naujų internetinio turinio formų, tinklaraščiai neprarado savo populiarumo. Skatinkite savo skaitytojus išlikti sudomintais ir palikite savo komentarą, rodydami naujus komentarus.

Komentarų įtraukimas į tinklaraščio įrašus

Paprastas būdas tai pasiekti yra pridedant valdiklį „Naujausi komentarai“ prie šoninės juostos ar poraštės. Tai yra technika, kurią naudoja daug populiarių tinklaraščių, įskaitant WP smuklė.

Arba galite rodyti komentarų įspėjimus naudodami papildinį, pvz „NotificaitonX“. Įdiegę papildinį galite pateikti naujausius vartotojų komentarus kaip iššokantį pranešimą. Naudodamiesi šia socialinio įrodymo technika, galėsite paskatinti savo auditoriją įsitraukti į diskusiją ir padidinti įsitraukimą į jūsų svetainę.

16. Norėdami gauti patikimumą, spaudai

Spaudos aprėptis yra seniausia rinkodaros forma. Nuo 1900 m. Pradžios rinkodaros specialistai rinko TV reklamą ir žiniasklaidos priemones. Žmonių, kurie reguliariai žiūri televizorių, skaito žurnalus ir seka populiarius tinklaraščius, skaičius yra įspūdingas. Bet kaip sustiprinti šią aprėptį jūsų potencialioje tikslinėje rinkoje?

Norėdami gauti patikimumą, spauda

Jūs, žinoma, rodote tai savo svetainėje. Paprasčiausias ir lengviausias būdas sustiprinti rinkodaros pranešimą tarp jūsų potencialių klientų – sukurti šaltinius, kuriuose buvo peržiūrėti ar pristatyti jūsų produktai. Įtraukite logotipą, citatą iš straipsnio ir, žinoma, nuorodą, kad jūsų skaitytojai galėtų patys tai patikrinti. Šis sustiprinimo būdas yra vienodai efektyvus „TV Commercial“, „Partnerių tinklaraščių apžvalgos“ ir „Palyginimo tinklaraščiai“.

17. Pagrindiniai kliento logotipai

Pinigai uždirba pinigus. Tai pasakytina apie naujų klientų generavimą. Seni vartotojai turi galią konvertuoti naują vartotojų bazę. Jie taip pat gali padėti įsitraukti į visiškai naują rinkos segmentą. Štai kodėl svarbu pabrėžti savo oficialius partnerius, kad kitos įmonės jaustųsi skatinamos daryti verslą ir su jumis.

Pridėję keletą logotipų ar atvejų analizių, kad savo svetainėje sukurtumėte socialinį įrodymą ir suteiktumėte savo svetainei patikimumo perkelti ją į kitą lygį. Jei naudojate puslapių kūrimo priemonę, greitai galite suprojektuoti įspūdingą logotipų karuselę.

Logotipo karuselė

„Carousel Pro“ logotipas yra graži ir galinga „WordPress“ logotipų valdymo sistema. Tai leidžia lengvai parodyti ir valdyti įvairius įmonės logotipus, naudojant patogų trumpųjų kodų generatoriaus nustatymo skydelį kaip karuselę, tinklelio rodinį, sąrašą, filtrą ir daug daugiau būdų. Jame yra daugiau nei 100 naudingų funkcijų, kurios padės parodyti logotipus paprasčiausiais, greičiausiais ir unikaliais stiliais..

Šis įskiepis tikrai padės gražiai ir protingai parodyti savo logotipus nei bet kuris kitas papildinys. Patogus „Logo Carousel Pro“ nustatymų skydelis taip pat tikrai padės jums parodyti logotipus jums dar nuostabiau! Kiekvienas, turintis minimalius „WordPress“ ar „tech-taupumo“ įgūdžius, gali lengvai valdyti šį papildinį. Čia gausite viską apie „Logo Carousel Pro“, ko negalima praleisti jūsų svetainėje. Peržiūrėję visą aprašą ir funkcijų sąrašą, galėsite lengvai valdyti papildinį ir protingai demonstruoti logotipus. Taigi, pažiūrėkime, ką jūs iš tikrųjų turite su „Logo Carousel Pro“.

18. Parodykite savo geriausius numerius

Kaip verslas gali būti keli etapai, kuriuos laikote savo augimo įrodymu. Pvz., Per kelias dienas 100 000 atsisiuntimų / pirkimų gali būti puikus rinkodaros turinys. Atkreipdamas dėmesį į pagrindinius jūsų verslo duomenis, tai turės įtakos jūsų svetainės lankytojams pasitikėti jūsų įmone.

Parodykite geriausius savo numerius

Ši socialiai įrodyta taktika įrodė, kad pavyko sulaukti daugiau konversijų. Vis dėlto mes rekomenduojame pirmiausia palyginti šį skaičių su pramonės vidurkiu. Tokie skaičių skaičiai padės jums sukurti teigiamą jūsų verslo įvaizdį tikslinės rinkos galvose. Jei ruošiatės „Elementor“ puslapiui, tuomet stulbinančiai paryškinkite pagrindinę informaciją apie savo įmonę.


Norėdami tai paaiškinti, neabejotinai svarbu pasitelkti socialinius įrodymus savo svetainėje. Viso jūsų verslo sėkmė priklauso nuo to, kaip savo svetainėje įgyvendinsite socialinius įrodymus. Nesvarbu, kokie puikūs yra jūsų produktai ar paslaugos, vargu ar kada nors padarysite įtaką kam nors išbandyti juos be jo. Štai kodėl turėtumėte rasti tinkamą įrankį, kad galėtumėte pridėti socialinį įrodymą į savo svetainę ir pakelti savo verslą į naują aukštį.

Yra daugybė „WordPress“ sprendimų, kuriuos galite naudoti norėdami pridėti socialinį įrodymą į savo svetainę. Neskubėkite apsvarstyti, ko reikia jūsų svetainei, ir, jei reikia, naudokite papildinius socialinėms nuorodoms ar iššokantiems langams. Arba pateikite viską apimantį sprendimą kaip socialinį įrodymą PranešimasX bandymas. Yra net LAISVAS versija, kurioje pilna pagrindinių funkcijų, kad pradėtumėte pasitikėti savo „WordPress“ svetaine.

Taigi, ką jūs manote apie mūsų minėtus „Social Proof“ įrankius? Praneškite mums, jei praleidome bet kurį komentaro skilties punktą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me