Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: savo verslo įkūrimas

 1. 1. Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: Hostingas
 2. 2. Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: temos, papildiniai, produktai ir paslaugos
 3. 3. Dabar skaitau: Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: savo verslo įkūrimas
 4. 4. Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: prekės ženklo kūrimas ir rinkodara

Bet kokio pobūdžio internetinio verslo įkūrimas reikalauja kruopštaus pasirengimo ir galimybių plano. Jei ketinate pradėti verslą, turite išsikelti keletą tikslų:

 • Trumpalaikis (kurkite produktus ir paslaugas, gaukite daugiau srauto, daugiau potencialių klientų ir prisiregistruokite rinkodaros ir prekės ženklo srityse)
 • Ilgalaikis (įgykite darnaus verslo modelio, demonstruodamas patirtį ir užmegzdamas ryšius)

Aktyvus prisitaikymas prie naujų tendencijų šiais laikais yra vienas iš svarbiausių verslo įgūdžių. Visada buvo svarbu išlikti priešais konkurenciją, tačiau šiandien tai akivaizdu nei bet kada anksčiau, daugiausia dėl spartių pokyčių IT pasaulyje. Virtualusis pasaulis aplenkia verslo sostą nuo realiame pasaulyje apčiuopiamo verslo. Ir vargu ar yra geresnis būdas pradėti lankyti internetinį verslą nei pradėti savo „WordPress“ verslą.

Rašyti dienoraštį

„WordPress“ verslas gali būti susijęs su naujų papildinių, temų, pasirinktinio dizaino sprendimų kūrimu ar palaikymo teikimu, tačiau tai taip pat gali reikšti savo tinklaraščio, kuriame „WordPress“ naudojama kaip pagrindinė tema, kūrimą ir padėti kitiems kuo geriau išnaudoti savo tinklaraštį..

Jei norite rašyti patikimą ir daug informacijos teikiantį tinklaraštį, visada laikykitės to, ką žinote geriausiai. Geriausia, jei tinklaraštis ir jūsų verslas yra susiję ir susiję su jūsų svetaine. Kartais matau tinklaraštį, esantį padomenyje, kuris yra puikus, tačiau jame nenaudojamas tas pats prekės ženklas, kaip ir svetainėje.

Mąstydami apie verslą, visada išlikite patikimas šaltinis. Lankytojai ir skaitytojai daugiau dėmesio skirs mokytojo dienoraščiui, kurį parašė mokytojas, nei kažkam kitam. Taigi, jūs turėtumėte parašyti kiek įmanoma daugiau apie savo patirtį. Kitų žmonių istorijas galima įterpti kaip nuorodas, ir tie žmonės gali su jumis susisiekti vėliau. Nesvarbu, kaip pasikeis pasaulis, autentiškos, realios ir praktinės istorijos visada bus dalijamos labiausiai.

Štai kodėl originalus ir gerai žinantis tinklaraščio turinys yra svarbesnis už viską. Daug lengviau ir geriau rašyti apie savo patirtį, nei rašyti „karštomis“ temomis, apie kurias mažai žinote. Susipažinsite su žmonėmis, kurie nuoširdžiai domisi tuo, kas jums aistringa, ir tai prilygsta tikslesnei auditorijai..

Tapti „WordPress“ profesionalu reiškia, kad privalai specializuotis į tai, kas tau aistringa, ir nuolat lavinti save bei kitus..

Asmeninis prisilietimas

pritaikyti „WordPress“ tema

Kiekvienas sėkmingas tinklaraštininkas ir verslo savininkas žino, kad jų klientai ar auditorija vertina, kai jie atsiskleidžia. Tai darydami parodysite savo auditorijai, kad esate nuoširdūs ir nuoširdūs su jais. Žmonės daugiau dėmesio skirs jūsų nuomonei ir prisiminimams, jei ją pažymėsite asmeniniu antspaudu.

Kiekviename versle yra žmonių, kurie tai daro tik todėl, kad nėra nieko geriau, o tada yra tie, kurie tikrai mėgaujasi savo darbu ir visada stengiasi tobulinti savo įgūdžius.

Jei „WordPress“ naudosite rašydami apie savo verslą, turėsite daug geresnių efektų, ir tuo labiau džiaugsitės, jei priklausysite pastarajam. Kaip ir tada, kai eini į koncertą ir pajunti, ar grupė turi sugebėjimų, ir jauti, ką jie koncertuoja, ar jie tiesiog tai daro rutiniškai, tavo auditorija pajus tavo vibraciją. Būdami nuoširdūs ir skaidrūs darbe, suteiksite daugiau palaikymo ir atsiliepimų iš žmonių, kurie lankosi jūsų tinklaraštyje arba naudojasi jūsų „WordPress“ įrankiais.

Be savo asmenybės įtraukimo į savo dienoraštį, turėtumėte tai parodyti ir savo tinklaraščio dizaine. Yra daugybė puikių įrankių, kuriuos galite naudoti norėdami pritaikyti „WordPress“ temą ir padaryti „WordPress“ svetainę išskirtinę. Tai paprastas būdas sukurti savo prekės ženklą ir verslą be didelių pastangų.

Dalijimosi grožis

Nors korporaciniame pasaulyje žmonės vis dar vykdo lenktynių su žiurkėmis procesą, interneto pasaulis dažnai rašo kitokią istoriją. Šiandien ne tik dėl socialinės žiniasklaidos populiarumo svarbiausias interneto žodis yra dalijimasis. Tūkstančiai svetainių ir tinklaraščių atiduoda informaciją ir žinias. Internetas iš tikrųjų uždegė pasaulinę revoliuciją, kai kalbama apie dalijimosi informacija kultūrą.

Žmonės įkelia savo pačių sukurtas nemokamas pamokas, skirtas mokytis įvairių kalbų, patobulinti kompiuterinius įgūdžius ir atlikti daugybę kitų dalykų. Taigi, rašydami apie savo verslą ar apie jį „WordPress“, pasidalykite keliomis sėkmingomis strategijomis, kurios puikiai veikė jums ir jūsų verslui.

Kita vertus, nedvejodami papasakokite savo auditorijai ir apie kai kurias nesėkmes ar klaidas. Tai padės jiems ateityje, o jūs taip pat įgysite jų pasitikėjimą. Bendraudami su skirtingais žmonėmis ir jų tinklaraščiais, jūs taip pat sužinosite ką nors iš jų laimėjimų ir pralaimėjimų. Be to, jei neseniai turėjote kokių nors įvertinimų, įdėkite nuorodas į tuos renginius ar svetaines, kuriose jūsų darbas buvo paskelbtas ar įvertintas.

Tokių paslaugų, kaip „WordPress“, egzistavimo idėja yra priversti žmones susikurti didžiulę bendruomenę, kuri dalinsis savo mintimis ir įgūdžiais, tuo pačiu mokydamasi vieni iš kitų..

Bendravimo esmė

Verslo prasme mes jau minėjome, kad tai yra nepaprastas dalykas. Daugelis iš mūsų išbandėme įvairius dalykus ir supratome, kad turėtume eiti visiškai už ką. Kai mes kalbame apie interneto komunikacijos aplinkybes, ją galima patobulinti įvairiais būdais, tačiau gero bendravimo esmė slypi individo viduje..

Jums gali būti sunku susikurti turinį ir dalyvauti konstruktyviose diskusijose, tačiau išmoksite tiek apie save, tiek apie savo „WordPress“ verslą. Tai panašu į kalbėjimą su draugu, kai lengviau pasidalysi savo rūpesčiais su kitais, lengviau pamatyti teisingą kelią.

Išbandykite kuo daugiau turinio kūrimo formų:

 • Parašytas (tekstas, patarimai, reklaminiai ir kritiniai, WordPress.org forumai)
 • Vaizdinė (infografika, vaizdo įrašų vadovėliai, lentos)

Puikus bendravimas reiškia pasirengimą atsakyti skaitytojams ar jūsų produktų ir paslaugų vartotojams. Jei sukūrėte „WordPress“ temą ir gaunate atsiliepimų iš vartotojų, turėtumėte padėti jiems išspręsti galimas problemas arba visada padėkoti jiems už pagyrimus ar kritiką. Pasinaudokite socialine žiniasklaida, kad reklamuotumėte savo darbą ir progresą savo nišoje, tačiau nesitikėkite stebuklo iš „Facebook“ ar „Twitter“. Jie yra kaip ugnis – geri tarnai, bet blogi šeimininkai. Leisk jiems dirbti tau, o ne atvirkščiai. Čia galite rasti priemonių, kad padidintumėte įsitraukimą į savo „WordPress“ svetainę.

Eikite sukurti savo internetinį verslą

verslininkė su nešiojamu kompiuteriu biure

„WordPress“ puikiai tinka supaprastinti jūsų internetinį verslą. Jei norite parašyti apie tai, kaip jūsų produktai ir paslaugos yra naudingi žmonėms, tuomet tikrai turite turėti puikų tinklaraštį su realių istorijų ir pavyzdžių analizėmis. Pagrindiniai jūsų „WordPress“ verslo bruožai:

 • Patikimumas ir autoritetas pademonstruoti savo patirtį per puikius produktus, paslaugas ir tinklaraštį
 • Būti draugiški ir nuoširdūs bendraujant su klientais ir lankytojais
 • Laiku teikiama parama

Sukurti DUK ir dokumentus, pagrįstus jūsų vartotojų atsiliepimais, yra dar vienas puikus būdas gauti daugiau turinio ir palengvinti jų (ir jūsų) gyvenimą. Norėdami sužinoti apie įrankius, kurie gali padėti sukurti „WordPress“ verslą, galite kreiptis į „WPExplorer“ tinklaraštį ir rasti viską, ko jums gali prireikti.

Būkite atviri naujoms idėjoms ir pamatysite, kad klausydamiesi klientų padarysite savo verslą geresne vieta visiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me