Tinkinkite „WordPress“ temą naudodamiesi šiais naudingais įrankiais

„WordPress“ temos tinkinimo įrankiai

Norėdami atsakyti į šį kitą klausimą, turite keturias sekundes – tikslų laiką, kurį reikia sukurti ilgalaikį pirmąjį įspūdį apie savo interneto lankytojus. Ką galėtumėte padaryti, kad atskirtumėte savo internetinį verslą nuo daugybės kitų verslų? Pažymėkite tocką… trys, du, vienas. Laikas baigėsi.

Tarp kitų atsakymų tikriausiai sugalvojai:

  • Turi nuostabiausių produktų
  • Papasakok puikią asmeninę istoriją, kodėl darai tai, ką darai
  • Sukurkite puikų buvimą internete
  • Pasikalbėkite su kuo nors „Whole Famous, Inc“, kuri yra visiškai fiktyvi įmonė

Jei ne grožinė literatūra, sukurkime atsargines kopijas, esančias mūsų sąrašo trečioje vietoje; sukurti puikų buvimą internete. Lengviau tariant, nei padaryta: kuriant internetinę buvimo vietą, leidžiančią išsiskirti iš minios, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių, susisiejančių su puikios svetainės kūrimu..

Puiki svetainė, kurią sakote? Teisingai; jūsų svetainė, be kita ko, yra jūsų internetinio verslo veidas – jūsų vienintelė galimybė sudaryti puikų pirmąjį įspūdį apie jūsų perspektyvas. Šiandienos įraše atskleisime 20 įrankių, kuriuos galite naudoti norėdami pritaikyti „WordPress“ temą taip, kad ji atitiktų jūsų verslo poreikius, ir suvilioti klientus traluose. Prieš pateikiant įrankių sąrašą, čia yra keletas tiesų apie „WordPress“ temos tinkinimą, kurių reikia atsiminti keičiant temas..

Kaip tinkinti „WordPress“ temas

Jei niekada anksčiau nebuvote pritaikę „WordPress“ temos, galite patikėti, kad tai toks sudėtingas procesas, kuriam reikia raketų mokslininko smegenų ir neurochirurgo atsparumo. Niekas negalėjo būti toliau nuo tiesos. „WordPress“ išvaizdos ir funkcijų keitimas yra lengvesnis nei bet kada anksčiau dėl daugybės „WordPress“ geriausių temų, pateiktų naudojant išplėstines temų parinktis. Daugelyje temų, pavyzdžiui, „Total“, yra puslapių kūrimo priemonės ir įmontuoti tinkinimo parinktys, kad galėtumėte sukurti savotišką svetainę nenaudodami kodo.

Nepaisant to, net ir turėdami daugybę pasirinkimo galimybių, kai kurios funkcijos ir stiliai tiesiog nėra įmontuoti, tai reiškia, kad turite juos pridėti rankiniu būdu. Bet bandymas priversti bet kurį, turinčio mažai laiko ar patirties, rankiniu būdu rašyti kodą, nesukelia geriausių jausmų, taigi, kokios yra jūsų pasirinktys, kiek reikia pritaikyti „WordPress“ temas?

Ieškodami tobulos „WordPress“ temos, galite pasirinkti „premium“ temą (tokią kaip „Total“), nemokamą temą ar temos rėmus, atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius ir asmenines nuostatas. Turėdami nemokamą temą, nenuleisite savo kreditinės kortelės, tačiau funkcijų ir parinkčių nepakankamumas privers jus norėti. Žinoma, jūs visada galite gauti priedus, kad galėtumėte naudoti bet kokias funkcijas po saule, tačiau visi žinome, kaip tai vyksta.

Naudodamiesi „WordPress“ temomis, gausite funkcijas, išvaizdą, atnaujinimus ir nuostabų palaikymą už kainą. Pakanka pasakyti, kad jūsų pasirinkta aukščiausios kokybės tema gali neturėti visų jums reikalingų funkcijų ir parinkčių, kad grįžtumėte į kvadratinę. Komercinis temų rinkinys siūlo lankstumą, geriausius žiniatinklio standartus, švarų kodą, palaikymą ir pan., Tačiau jei nežinote, ką darote ar bent jau kokia yra vaiko tema, esate užstrigęs ir daug nepasieksite. temos pritaikymo ar net tobulinimo srityje.

Pakankamai stebina, kad vaiko temos naudojimas yra geriausias būdas pritaikyti „WordPress“ temą. Anksčiau čia apžvelgėme „WordPress“ vaikų temas, todėl išsamiau nesigilinsiu, tačiau niekada neturėtumėte tinkinti temos failų tiesiogiai, kad kiekvieną kartą atnaujindami temą neprarastumėte visų pakeitimų. Vietoj to turėtumėte naudoti vaiko temą. Vaikų temos leidžia kurti svajonių svetainę pagal pagrindinę temą, nerizikuodami prarasti savo pritaikymo, kai atnaujinsite.

Naudodami vaiko temos stiliaus lentelės failą (style.css), galite keliomis kodo eilutėmis pakeisti, kaip atrodo visa jūsų svetainė. Naudodami specialų PHP failą, žinomą kaip function.php, galite pridėti funkcijų arba pakeisti savo svetainę struktūriškai. Galite pereiti dar vieną žingsnį ir sukurti savo vaiko temos šabloninius failus, kurie suteikia jums absoliučią valdymą temos dizaino ir struktūros atžvilgiu.

Kai jūsų vaiko tema bus nustatyta, galite pasukti savo norima linkme ir atspėti, ką galite, CSS redaguoti tam tikru mastu iš savo „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio. Tačiau pakeitimai, kuriuos galite atlikti tokiu būdu, yra riboti, todėl reikia papildomų įrankių.

„WordPress“ temos tinkinimo įrankiai

Įrankiai, kuriuos apžvelgiame šiame skyriuje, yra nuo kodų redaktorių, FTP klientų, kodų inspektorių, vaizdų manipuliatorių ir tikriausiai visko, kas priklauso žiniatinklio kūrėjų, žiniatinklio dizainerių ir modernių svetainių savininkams. Jei esate tobulas pradedantysis, rasite ir keletą brangakmenių, tačiau jums svarbiausia, kad jūs išmanytumėte HTML, CSS ir PHP – tai yra medžiaga „WordPress“. Tai sakydamas, pateikiame įrankių, kurių reikia, kad vaisingai pritaikytumėte „WordPress“ temą, sąrašą.

„TemplateToaster“

„TemplateToaster“

Vienas iš paprasčiausių variantų yra naudoti pasirinktinį temos kūrimo įrankį, pvz., TemplateToaster temos kūrėjas. programinė įranga. Įdiegę ją savo kompiuteryje, turėsite viską, ko jums gali prireikti kuriant savo temą.

Norėdami sukurti savo šabloną, naudokite įmontuotą „drag and drop“ vaizdo kūrimo priemonę. Yra daugybė stulpelių, antraščių, pasirinktinių meniu, galerijų, valdiklių sričių ir dar daugiau galimybių. Visi nereikia koduoti. Net galite pridėti turinį kurdami maketus, kad vėliau sutaupytumėte laiko, kai įkeliate temą į savo tiesioginę svetainę. Be to, viskas visiškai reaguoja (todėl nereikia jaudintis dėl to, kad formuojate savo svetainės dizainą skirtingiems įrenginiams), o RTL ir daugiakalbė yra paruošta. Kai viskas bus sukurta naudojant „TemplateToaster“, viskas, ką turite padaryti, yra ją eksportuoti!

„Chrome“ kūrėjo įrankiai

Turite įdiegtą „WordPress“ temą ir esate pasiruošę naudoti, tačiau kaip tiksliai žinoti, kurį elementą pritaikyti? Jei pažvelgsite į savo temą iš priekio, negalėsite pasakyti, kuris elementas yra kuris. Taikymo sritis nėra geresnė, bet dėka „Chrome“ kūrėjo įrankiai, galite peržiūrėti temos struktūros ir CSS pakeitimus, kad galėtumėte pamatyti, kaip jie atrodo prieš juos koduodami. Galite vizualiai apžiūrėti bet kurį elementą naudodami taško ir paspaudimo metodą, kuris palengvina jūsų darbą. „Google Chrome“ galite atidaryti kūrėjo įrankius, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami savo svetainę ir pasirinkę „Apžiūrėti elementą“.

Užrašų knygelė++

„WordPress“ temos pritaikymas apima (arba apims) daug kodo rašymą. Tam jums reikia galingo teksto rengyklės, leidžiančios jums išlikti svarbiausiems. Užrašų knygelė++ yra geriausias pasirinkimas, nes ja lengva naudotis, ji atrodo puikiai ir joje yra daugybė nuostabių funkcijų, kurios pavers kodą labai smagiu.

Sublimas tekstas

„Notepad ++“ veikia su „Windows“, bet jei jums reikia „one-of-a-kind“ teksto rengyklės „Mac“ kompiuteriui, Sublimas tekstas yra puikus pasirinkimas (būtent tai mes naudojame čia, „WPExplorer“, koduodami visas savo temas). Jis aprūpinamas besiblaškymo režimu, padalijamu redagavimo palaikymu ir suteikia galimybę pritaikyti bet ką, tuoj pat pereinant iš vieno projekto į kitą.

Vietinis serveris (WAMP, XAMPP, MAMP, LAMP)

Geriausia ir lengviausia „WordPress“ temų tinkinimo (ar tobulinimo) aplinka yra vietinis serveris. Tai pašalina prisijungimo ir įkėlimo į tiesioginį serverį procesą, taupant laiką ir pastangas. Tai taip pat reiškia, kad jūs galite visiškai valdyti savo serverį, kad galėtumėte pritaikyti jį atsižvelgdami į įvairius jūsų poreikius. Jums nereikia pirkti prieglobos vietos ar registruoti domenų / kurti subdomenų, kad galėtumėte tinkinti ar kurti temas, o tai puikiai tinka jūsų piniginei. Nėra prastovų ar naudojimo ribų, taip pat visų kitų dalykų, kurių nekenčiate naudodamiesi dabartiniu „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu.

Norėdami sukurti savo vietinį serverį, jums reikia programų, tokių kaip WAMP ir XAMPP, skirtoms „Windows“, MAMP, skirtoms „Mac OS X“, arba LAMP, skirtoms „Linux“. Aš naudoju WAMP ir iki šiol buvo nuostabu. Ar norėtumėte sužinoti, kaip įdiegti „WordPress“? Peržiūrėkite mūsų vadovą!

Adobe Photoshop

Palaukite, nesu grafikos dizaineris. Aš tik noriu pritaikyti savo „WordPress“ temą (-as). Ar galite pasakyti, kodėl man to reikia Adobe Photoshop? Čia yra graži maža citata jūsų malonumui:

[„Photoshop]“ yra defacto standartinė programinė įranga, skirta manipuliuoti vaizdais. Aš jį naudoju logotipų redagavimui, fono nuolydžių spalvų pakeitimui ir [beveik] bet kokio tinklalapio vaizdo elemento pritaikymui. – Chrisas Cree, „Web Savvy“ rinkodara.

Dabar matote, kodėl jums reikia „Adobe Photoshop“, kad būtų galima pritaikyti „WordPress“ temas? Yra tiek daug kitų dalykų, kuriuos galite padaryti naudodamiesi „Photoshop“, įskaitant kurti maketus, pasirinkti interneto spalvas, išsaugoti vaizdus žiniatinklyje ir tt. „Photoshop“ kas mėnesį kainuoja apie 20 USD, kas yra šiek tiek brangiau mano pasaulyje, bet yra verta..

GIMP

Jei tik pradedate veiklą ir turite nedidelį biudžetą, „Photoshop“ galite sumokėti 20 USD per mėnesį, ko greičiausiai nenorite daryti. Įeina GIMP ir sutaupoma jūsų diena bei 240 USD per metus. GIMP, nors ir sudėtinga nustatyti, yra verta „Adobe Photoshop“ alternatyva.

„GenerateWP“

Kai pradėsite tinkinti temas, jums reikės įvairių komponentų, tokių kaip taksonomijos, šoninės juostos, pasirinktinių įrašų tipai, meniu fragmentų, meniu, trumpųjų kodų ir įrankių juostų, tik kelioms paminėti. Nors jūs galite pasirinkti praleisti valandas dėl pabaigos „Google“ kodai, „GenerateWP“ siūlo jums paprasčiausią ir greičiausią būdą, kaip sukurti pasirinktinį projekto kodą, naudojant naujausius „WordPress“ API ir kodavimo standartus. Vienu mygtuko paspaudimu sugeneruokite bet kurį kodą.

KasFont

Pakeitus jūsų temos minutinę informaciją (pvz., Šriftus), tai gali turėti didelę įtaką dizainui ir vartotojo patirčiai. Tačiau išsirinkus geriausią „WordPress“ svetainės šriftą, gali kilti iššūkis dėl tūkstančių šriftų tūkstančių. Vis dėlto nesijaudinkite, naudodamiesi „WhatFont“ įrankiu, galite lengvai rasti šriftus, naudojamus bet kuriame tinklalapyje. Tiesiog įdiekite naršyklės „WhatFont“ plėtinį, paleiskite jį ir užveskite pelės žymeklį ant bet kokio teksto bloko. Paprasta kaip 1, 2, 3.

CSSViewer

„Apžiūrėkite elementą“ įrankis veikia puikiai, tačiau ar jis yra toks pat įspūdingas kaip ir CSSViewer? Tai akivaizdus ne. Nors negalite vizualiai redaguoti CSS (kaip ir „Apžiūrėkite elementą“), „CSSViewer“ yra paprasta ir intuityvi CSS peržiūros priemonė, kuri „WordPress“ temų pritaikymą pavers lengvai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti plėtinį ir užveskite pelės žymeklį ant elementų, kad pamatytumėte įvairias CSS savybes.

Manekeno turinys

Daugeliu atvejų įsigiję „WordPress“ temą gausite būtent tai – tuščią temos drobę be jokio turinio. Jūs vis tiek galite tinkinti spalvą ir nesvarbią medžiagą, tačiau be netikro turinio sunku sužinoti, ar kažkas negerai. Bet iš kur aš gausiu man kokį šaunų manekeno turinį? Mes uždengėme jūsų nugarą; galite atsisiųsti turinio pavyzdį iš Teminio skyriaus testas kodekse arba „WordPress“ pavyzdinis turinys „WPCandy“.

„WPBakery“ (buvęs „Visual Composer“)

Rašydamas „CodeCanyon“, tai yra populiarus elementas, „WPBakery“ statybininkas yra labai patogus vartotojui ir reaguoja į „drag and drop“ puslapių kūrimo įrankį, kurį kartu su kitomis puikiomis funkcijomis teikia vaizdiniai redaktoriai. Paprasčiau tariant, galite naudoti „Visual Composer“ norėdami sukurti bet kokį įsivaizduojamą „WordPress“ puslapį. Panašu, kad jūsų norimas įrankis pritaikant „WordPress“ temą, dešinėje?

„Visual Composer“ dizainas, daugiau nei 45 turinio elementai, šablonai, palaikymas keliomis kalbomis ir paprastas naudojimas tarp kitų funkcijų yra būtent tai, ko jums reikia norint sukurti savo svajonių „WordPress“ temą. Jo pardavimai viršija 388 000, įspūdingas pirkėjo įvertinimas yra 4,65 / 5,00 ir kainuoja tik 64 USD.

Teminis bandymas

„Test Test Drive“ yra gerai įvertintas gerb. Kūrėjo Vladimiro Prelovaco įskiepis, turintis daugiau nei 25 papildinius po diržu. Papildinys nieko nedomina – tiesiog eikite į „… saugiai išbandykite bet kurią temą kaip administratorius, o lankytojai naudoja numatytąją [tema]“.

Teisingai, naudodami „Theme Test Drive“ galite paleisti dvi temas „WordPress“ svetainėje tuo pačiu metu. Žinoma, jūsų skaitytojai matys tik vieną, o kitą – tinkinsite. Prisijungę galėsite pamatyti tik tinkinamą temą, leisdami skaidriai atlikti pakeitimus, vartotojams niekada nepastebint, kad patys naudojate kitą temą..

Ar aš reaguoju

Tinkindami „WordPress“ temą su naujomis funkcijomis ir stiliais, norėsite pamatyti, kaip tinkinta tema atrodo ir veikia skirtinguose įrenginiuose. Jei nežinote, nuo ko pradėti, jūsų atsakymas yra „Aš atsakau“. Kai esate „Am I Responsive“ svetainėje, tiesiog pridėkite savo URL ir spustelėkite Eiti! mygtuką ir viskas.

Kitos tinkamos alternatyvos yra: Reaktyvus dizaino tikrintuvas, arba „StudioPress“ atliekamas mobiliojo reagavimo dizaino bandymas. Nenorite, kad keičiant ekrano plotį pasirinktiniai elementai sutaptų arba iškristų iš eilės, dabar tai darote ir jūs?

„WordPress“ temos tinkinimo priemonė

Šis įrankis turėjo būti pirmas šiame sąraše, bet ei, kas vis tiek mano. Pūkai panaikinti, „WordPress“ temos tinkinimo priemonė yra lengvai naudojamas „WordPress“ įrankis, leidžiantis tinkinti bet kurią temą tiesioginėje peržiūroje. Priklausomai nuo pasirinktų temos parinkčių, galite tinkinti viską, nuo antraštės iki meniu iki spalvų ir valdiklių. Norėdami naudoti „WordPress Theme Customizer“, tiesiog eikite į Išvaizda Pritaikyti savo „WordPress“ informacijos suvestinėje.

CSS herojus

Tai yra „viskas viename“ interneto dizaino įrankis, padedantis lengvai pritaikyti „WordPress“ temą. Tiesiog nukreipkite pelės žymiklį ir spustelėkite, jei norite redaguoti paraštes, užpildus, spalvas, foną, šriftus ir pridėti vaizdinius efektus, tokius kaip šešėliai ir užveskite pelės žymeklį. Iš CSSHero.org šis įrankis „… yra galutinis„ WordPress “papildinys, leidžiantis lengvai pritaikyti kiekvieną jūsų temos ypatybę, naudojant lengvą ir intuityvią„ point and click “sąsają“.

Evernote

Nesvarbu, ar tinkinate savo, ar kliento temą, jums reikia įrankio, kuris nurašytų pastabas ir stebėtų jūsų eigą. Galite pasirinkti lankyti senąją mokyklą ir užsirašyti užrašus ant popieriaus, kurį vėliau pamesite, arba peršokti Evernote ir palaikykite savo užrašus tvarkingus ir sinchronizuotus visuose jūsų įrenginiuose. Pasirinkimą galite padaryti patys. Geriausia dalis? „Evernote“ yra nemokama!

„FileZilla“

Tinkindami ir pritaikydami „WordPress“ temą turite įkelti failus į savo interneto serverį. Galite naudoti failų tvarkyklės funkciją, gautą kartu su jūsų prieglobos paskyra, arba naudoti „FileZilla“, daugelio vartotojų prisijungimo prie FTP kliento. Tai nemokama ir suderinama su „Windows“ ir „Mac OS X“.

„FireFTP“

Tai puikus „WordPress“ mėgėjams skirtas naršyklės plėtinys, turintis „Firefox“ dalyką. „FireFTP“ gerai veikia su „Firefox“, todėl galite įkelti / atsisiųsti failus tiesiai iš mėgstamos naršyklės, niekada neatsisiųsdami autonominio FTP kliento. Be to, „FireFTP“ yra nemokamas, veikia taip, kaip skelbiama, ir iš skaičių yra gana populiarus įrankis. Tiesą sakant, tai yra geriausias internetinis FTP įrankis!

Bazinė stovyklavietė

Jei tinkinate temas pragyvenimui, akivaizdu, kad turite projektus, vykstančius viena galva. Jei nepavyks atsekti savo darbo, viskas ilgainiui keisis, ko tikrai nenorite. Bazinė stovyklavietė kainuoja nuo 25 iki 150 USD per mėnesį ir yra geriausias įrankis „… paskirstyti užduotis, patikrinti numatytas datas, bendradarbiauti projektuose, dalytis failais ir diskutuoti“. „Basecamp“ siūlo 60 dienų nemokamą bandomąją versiją, todėl nebijokite jos išbandyti – jie neprašys jūsų kredito kortelės.

„ActiveCollab“

Jei „Basecamp“ nėra jūsų skonio, „ActiveCollab“ yra įspūdinga alternatyva. Turėdamas daugybę nuostabių funkcijų ir pradedant tik nuo 25 USD per mėnesį, „ActiveCollab“ siūlo visas priemones, kurių reikia norint palaikyti bet kurį projektą, ne tik temos tinkinimą..

Tau…

Jei dar nepradėjote tinkinti „WordPress“ temų, nesunku, ypač dabar, kai turite daugiau nei 20 nuostabių įrankių, kurie palengvins jūsų darbą ir bus įdomūs. Jei jums nepatinka kodavimas, rekomenduojame pritaikyti turtingą funkcijų temą, tokią kaip „Total“. Kokius kitus įrankius naudojate, jei tinkinate „WordPress“ temas? Jei jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinti savo mintimis ir su mumis, visada laukiame jūsų atsiliepimų. Skelbimo astra.