Turinio rinkodaros patarimai mažoms įmonėms, naudojančioms „WordPress“

Turinio rinkodaros patarimai mažoms įmonėms, naudojančioms „WordPress“

Nepaisant jūsų verslo ar operacijos dydžio, būtina užsiimti turinio rinkodara. Vis dėlto, jei jūs vadovaujate mažam verslui ar savarankiškai dirbate ten, tikriausiai teisinga sakyti, kad turite mažiau išteklių investuoti į savo paslaugų ir produktų reklamą, nei didelės apimties įmonė. Net ir tai nereiškia, kad neturėdami tinkamos strategijos negalite pasiekti puikių rezultatų, todėl sukūrėme savo turinio rinkodaros patarimų sąrašą.

Paprastai tariant, turinio rinkodara apima aukštos kokybės turinio gaminimą, kuris vėliau reklamuojamas siekiant pritraukti tikslingesnį srautą į jūsų svetainę. Patobulinę turinio rinkodaros pastangas, jūsų svetainė sulauks daugiau lankytojų, padidinsite potencialių klientų skaičių. Tai gali padėti jūsų verslui uždirbti daugiau pardavimų.

Turinio rinkodaros strategijai įgyvendinti ar tobulinti yra daugybė skirtingų būdų. Laimei, jei turite „WordPress“ svetainę, tada yra keletas galingų „WordPress“ papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami padėti. Nepriklausomai nuo jūsų turinio rinkodaros patirties ir to, kiek daug laiko turite skirti, žemiau pateikti turinio rinkodaros patarimai padės jums teisinga linkme arba sustiprins jūsų dabartines pastangas.

1. Sukurkite puikų turinį

Galbūt nenorėtumėte to girdėti, tačiau pats svarbiausias turinio rinkodaros aspektas yra pats turinys. Daugelis žmonių susiriša mazgus, kaip sukurti nuostabų turinį ar net tiesiog nusprendžia, kokius dalykus rašyti.

Geriausias patarimas mažoms įmonėms yra paprastumas. Pagalvokite apie tai, kokią informaciją nori žinoti jūsų klientai. Kokių klausimų jie pastaruoju metu užduoda? Ką atradote sau aiškindamas vėl ir vėl? Jei kas nors turi problemą, kurią jie aptarė su jumis, tada daugiau nei tikėtina, kad daugelis kitų žmonių turi tą pačią problemą ir jie namuose naudojasi ja..

Užsirašykite savo tikslinės auditorijos ir esamų klientų klausimus ir rūpesčius ir paverskite tai turiniu. Geriausias būdas į savo svetainę įtraukti įdomų ir patrauklų turinį yra tinklaraštis, todėl atsižvelkite į kliento klausimus ir kiekvieną iš jų paverskite tinklaraščio įrašu. Pabandykite padaryti šias žinutes informatyvias ir linksmas, tačiau svarbiausia, kad jos atitiktų jūsų tikslinę auditoriją, todėl jos yra patrauklios skaityti.

Dabar, kai potencialus klientas ar klientas kreipiasi į „Google“ ieškoti atsakymo į jų užklausą, yra tikimybė, kad jie suras jūsų tinklaraštį. Gavę atsakymą į savo klausimą, vos keliais paspaudimais jie gali būti jūsų patikros ar kontaktų puslapyje – pasiruošę žengti kitą žingsnį pardavimo kanale..

2. Naudokite „WordPress“ kokybės temą

Bendra turinio rinkodaros „WordPress“ tema

Yra daugybė „WordPress“ temų, iš kurių galite pasirinkti, ir kai jūsų verslas ar tinklaraštis pradedamas kurti internete, tai gali būti labai sudėtinga. Turinio rinkodarai norite tokios temos greitai pakrauna, atrodo profesionalus, yra paprasta naudoti ir nekainuoja jums rankos ir kojos. Mes negalime pakankamai rekomenduoti „WordPress“ temos. Ši tema buvo optimizuota greičiui, joje yra šimtai „Theme Customizer“ parinkčių ir lengva „drag and drop“ puslapio kūrimo priemonė ir kainuoja pigiau nei naujas spausdintuvas. Bet kokiam verslui ar tinklaraščiui „Total“ yra puiki tema kurti turinio rinkodaros svetainę.

3. Organizuokite savo turinio kūrimą

Jei norite nedidelio masto verslo, norite per savaitę paskelbti bent vieną, idealiu atveju, du tinklaraščio įrašus. Žmonės dažnai pradeda gerai kurti ir pridėti turinį į savo svetainę. Kai jis naujas, jūs esate motyvuotas! Bet vėliau, savaitėms bėgant, jie linkę atsilikti. Iš tiesų svarbu reguliariai pridėti turinį, o geriausias būdas tai padaryti yra naudoti stebėjimo priemonę arba kalendorių. Kalendorių naudotumėte susitikimams ar kitiems svarbiems savo verslo aspektams, tad kodėl gi ne savo įrašams ir reklamoms?

Redakcinis kalendorius „WordPress“ papildinys

Redakcinis kalendorius yra nemokamas „WordPress“ papildinys, leidžiantis pamatyti visus suplanuotus dienos, savaitės ar mėnesio pranešimus. Tai leidžia jums organizuoti, kada straipsniai planuojami publikuoti, kokias idėjas turite būsimam turiniui ir dar daugiau. Visa ši informacija pateikiama aiškia kalendoriaus forma. Šis nemokamas papildinys siūlo greitą ir lengvą būdą, kaip išlaikyti savo turinio kūrimo pareigas.

4. Nepamirškite apie el. Paštą

Turinio rinkodaros patarimų sąrašas būtų neišsamus palietus el. Paštą. Labai svarbu, kad bandytumėte surinkti savo svetainės lankytojų el. Pašto adresus ir tvarkyti klientų el. Pašto adresus. Nustatydami el. Laiškų ar abonentų sąrašą dabar galite susisiekti su šiais kontaktais kiekvieną kartą, kai paskelbiate naują straipsnį savo tinklaraštyje. Šie el. Pašto pranešimai padeda jūsų auditorijai sužinoti apie naujus straipsnius ir skatina apsilankyti jūsų svetainėje, kad sužinotų daugiau.

„WordCress“ skirtas „MailChimp“

„MailChimp“ yra galingas el. Pašto rinkodaros sprendimas. Įdiegdami nemokamą „WordCress“ skirtas „MailChimp“ papildinį ir prisiregistruodami naudodami „MailChimp“, galite pradėti kurti adresų sąrašą. Tada naudodamiesi „MailChimp“, galite automatiškai išsiųsti savo naują turinį visiems arba jų adresatų grupei. Tai yra svarbus būdas bendrauti su klientais ir sukviesti jūsų tinklaraščio bei likusios svetainės auditoriją..

5. Tvarkykite savo socialinę mediją

Socialinė žiniasklaida yra dar vienas svarbus būdas dalytis savo turiniu ir reklamuoti savo svetainę. Nepriklausomai nuo to, kokį verslą turite, turite būti socialinėje žiniasklaidoje. Kuo daugiau straipsnių parašysite, tuo daugiau turėsite bendrinti įvairiuose socialinės žiniasklaidos kanaluose, tuo daugiau žmonių bus rodomi jūsų turinyje.

„Social Warfare Free Social Sharing plugin“

Paprasčiausias būdas padaryti jūsų turinį bendrinamą ir paskatinti žmones sekti jus socialinėje žiniasklaidoje yra pridėti bendro naudojimo mygtukus į savo svetainę. Socialinis karas yra „Freemium“ „WordPress“ įskiepis, kurio specializacija yra socialiniai dalykai ir srauto nukreipimas į jūsų svetainę.

Tai ne tik teikia socialinius bendrinimo mygtukus, bet ir padeda vykdyti kitus socialinės žiniasklaidos rinkodaros aspektus, įskaitant „Pinterest“ konkrečių vaizdų parinkčių teikimą ir „Twitter“ draugiškų citatų kūrimą. Šis papildinys aprūpins jūsų svetainę įrankiais, kurių reikia norint pradėti dalytis savo turiniu ir sukurti stiprią socialinės žiniasklaidos bendruomenę, kuri taip pat dalinsis jūsų turiniu už jus.

6. Sutaupykite laiko naudodamiesi „CoSchedule“

Viena iš pagrindinių turinio rinkodaros ir apskritai socialinės žiniasklaidos problemų yra ta, kad tam gali prireikti daug laiko. Nuolatinis naujo turinio kūrimas ir nuolatinis dalijimasis juo įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose gali būti darbas visu etatu. „CoSchedule“ gali padėti tai sutaupyti ir sutaupyti daug laiko bei energijos.

„CoSchedule Free WordPress“ papildinys

„CoSchedule“ yra „WordPress“ papildinys (su 14 dienų nemokamu bandomuoju periodu), kuris veikia panašiai kaip redakcinis kalendorius. Tačiau „CoSchedule“ ne tik padeda suplanuoti jūsų tinklaraščio straipsnius, bet ir visus su juo susijusius socialinės žiniasklaidos įrašus. Tai taip pat suteikia galimybę dar kartą lengvai dalintis senais įrašais, todėl jums nereikia nuolat kurti naujo turinio. Visa tai atliekama naudojant „WordPress“ prietaisų skydelį, taupant laiką, einant iš vienos svetainės į kitą, ir apeinant kiekvieno kanalo reikalavimus.

7. Naudokite „Analytics“, kad padėtumėte patobulinti savo turinio rinkodaros strategiją

„Analytics“ yra esminė turinio rinkodaros dalis. Tai leidžia jums pamatyti, kiek žmonių žiūrėjo į jūsų svetainę, kaip jie jus rado, koks turinys juos domina ir kokie puslapiai nėra, taip pat daug daugiau.

„Google Analyticator“ nemokamas „WordPress“ papildinys

„Google Analyticator“ yra puikus nemokamas „WordPress“ papildinys, leidžiantis pamatyti realaus laiko statistiką iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Jo pateikta informacija padės jums patobulinti turinio rinkodaros strategiją. Apsiginklavę šia informacija galite padaryti jūsų turinį labiau atitinkantį jūsų klientų interesus.

„Sprout Social“

„Sprout Social“ yra paslauga, padedanti stebėti jūsų turinio našumą įvairiuose socialiniuose tinkluose. Tai yra aukščiausios kokybės sprendimas, siūlantis daugybę funkcijų, tačiau ypač įspūdingas yra jo socialinės žiniasklaidos rodiklis.

Priemonės, įtrauktos į „Sprout Social“, suteikia galimybę iš tikrųjų įsigilinti į tai, kaip jums padeda jūsų socialinės žiniasklaidos platformos, kur jūsų tikslinė auditorija atostogauja, kokį turinį jie domina ir dalijasi. Šio tipo informacija yra labai svarbi norint padėti jums tinkamai parduoti savo svetainę tinkamais laikais, tinkamoje vietoje su reikiamais žmonėmis.!

Apibendrinkite mūsų turinio rinkodaros patarimus

Visos minėtos strategijos yra svarbūs turinio rinkodaros aspektai. Jei norite, kad jūsų verslas klestėtų, verta skirti laiko kiekvienam įgyvendinti. Tada juos naudoti nuosekliai.

Jei dar tik pradedate ar dar nesusipažinote su turinio rinkodaros strategija, pasirinkite keletą sričių, į kurias pirmiausia reikia atkreipti dėmesį. Tada eik iš ten aukštyn. Arba tiesiog pradėkite nuo turinio rinkodaros patarimų, kuriais mes pasidalinome aukščiau. Sėkmės!

Ar turite gerų turinio rinkodaros patarimų? Ką jūs bandėte, kad pavyko? Ką dar reikia patobulinti? Prašome pasidalinti savo patirtimi su mumis komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me