BAVOKO SEO nástroje Recenzia doplnkov WordPress

BAVOKO SEO nástroje Recenzia doplnkov WordPress

Jednou z prvých otázok, ktoré sa pri posudzovaní nového doplnku SEO objavia, je jeho životaschopnosť. Naozaj potrebujeme ďalší SEO plugin na trhu WordPress? Poďme zistiť.

Než začneme, uvedomte si, že účelom tejto kontroly nie je presvedčiť vás, že tento doplnok je lepší ako osvedčené riešenia na trhu. Strávil som niekoľko dní štúdiom USP doplnku. To, čo som našiel, by pre vás mohlo byť len zaujímavé.

To sa scvrkáva na to – BAVOKO SEO Tools WordPress plugin sa zameriava na zlepšenie vášho workflow SEO. Uisťujeme vás, že tento doplnok obsahuje všetky funkcie ponúkané poprednými doplnkami SEO. Okrem toho boli tieto funkcie vyladené, aby boli viac intuitívne a rýchlejšie použitie. Tento doplnok vám poskytne centralizované zobrazenie zo všetkých váš SEO údaje zhromaždené z viacerých dashboardov. Patria sem poradie kľúčových slov, objem vyhľadávania, CZK a údaje o kliknutiach z Konzoly Google Search Console; návštevnosť z nástroja Google Analytics a spätné údaje z rozhrania BAVOKO API.

Doplnok BAVOKO SEO Tools WordPress bol navrhnutý tak, aby pomáhal obsahovým a SEO tímom zefektívniť ich prácu. Doplnok môže pomocou niekoľkých kliknutí vykonať hromadné zmeny popisov SEO všetkých príspevkov a stránok na vašom webe. Výsledkom je, že ak má váš web veľa obsahu, pomôže vám tento doplnok ušetriť veľa času.

SEO agentúry, počúvajte!

Väčšina SEO agentúr vidí veľa klientskych stránok s veľmi základnými SEO chybami. Môžu mať veľa skvelého obsahu, ale nie všetky môžu byť optimalizované podľa správnych kľúčových slov. Niektoré nemusia byť správne prepojené s existujúcim obsahom. Málokto mohol optimalizovať svoje popisy na zdieľanie sociálnych médií.

Tieto faktory sa nemusia javiť individuálne. Kombinujte ich a sčítajú sa tak, aby tvorili chrbticu vašej stratégie SEO.

Ak ste agentúra SEO, doplnok BAVOKO SEO Tools môže ušetriť hodiny od klientskych projektov a výrazne skracujú čas obrátky.

Sprievodca kontrolou

Tím BAVOKO má podrobný návod o všetkých funkciách, ktoré ponúka doplnok BAVOKO SEO Tools. Keďže sa tento doplnok aktívne vyvíja, odporúčame vám prečítať ho – po prečítaní tejto recenzie.

Mojím cieľom tejto kontroly je poskytnúť vám prehľad všetkých funkcií, ktoré ponúka doplnok BAVOKO SEO. Niektoré zo snímok obrazovky boli prevzaté z ich ukážkového panela, pretože som chcel zachovať súkromie objemov vyhľadávania / návštevnosti svojich stránok. Demo web WordPress by tu tiež nefungoval, pretože demo dáta nie sú indexované vyhľadávacími nástrojmi.

Testovali sme bezplatnú aj prémiovú verziu doplnku pre túto recenziu. Počas preskúmania som však výslovne uviedol, či je určitá funkcia prémiová. Týmto spôsobom môžete predpokladať, že pokiaľ nie je uvedené, funkcie sú k dispozícii v bezplatnej verzii doplnku.

Začíname s doplnkom BAVOKO SEO Tools WordPress Plugin

Bezplatnú verziu doplnku BAVOKO SEO Tools môžete nainštalovať priamo z dashboardu WordPress. Zamierte na Doplnky> Pridať nové. Vyhľadajte BAVOKO a nainštalujte a aktivujte doplnok.

Ak ste si zakúpili prémiovú verziu doplnku, dostanete archív ZIP tohto doplnku. Zamierte na Prístrojová doska WordPress> Doplnky> Pridať nové> Nahrať. Ak chcete nainštalovať a aktivovať doplnok, odovzdajte archív.

Po nainštalovaní doplnku môžete začať s nastavením.

Bavoko wordpress seo pro počiatočné nastavenie 1

Proces nastavenia prémiovej verzie nástrojov BAVOKO SEO

Ak chcete veci začať, potrebujeme k doplnku pripojiť rozhranie BAVOKO API, rozhranie Google Search Console API a Google Analytics API. To umožní doplnku čítať údaje SEO z príslušných nástrojov a zobraziť ich v centralizovanom dashboarde. Vo voľnej verzii doplnku sa však môžete pripojiť iba rozhranie API služby Google Search Console.

Ak máte navyše nainštalovaný predchádzajúci doplnok SEO, spoločnosť BAVOKO môže importovať údaje SEO z tohto doplnku.

V poslednom kroku musíte vybrať príspevky a stránky, ktoré chcete skontrolovať na účely SEO na stránke. Tu je ukážka procesu nastavenia bezplatnej verzie doplnku.

zadarmo počiatočné nastavenie

Proces nastavenia bezplatnej verzie doplnku BAVOKO SEO

Podrobná analýza SEO

Bavorsko wordpress seo dashboard pro

Panel nástrojov BAVOKO SEO (prémiová verzia)

Po úvodnom procese nastavenia doplnok prehľadá váš existujúci obsah a načíta údaje z konzoly Google Search Console, Google Analytics a BAVOKO API. Výsledkom je informačný panel, ktorý vám poskytne prehľad o stave SEO vášho webu WordPress z vtáčej perspektívy.

Informačný panel môžete filtrovať, aby vám zobrazoval prehľadové metriky z vyhľadávania, SEO na stránke, spätných odkazov alebo výkonnosti – za dané časové obdobie. Bezplatná verzia doplnku je obmedzená na metriky vyhľadávania a na stránke. Spätné odkazy a výkon sú vyhradené pre prémiovú verziu doplnku.

Optimalizácia obsahu SEO

Ako všetci vieme, dobrý obsah je základným kameňom SEO. Ak však spravujete veľa obsahu, veci majú tendenciu byť chaotické. Tu začína svietiť doplnok BAVOKO SEO. Ponúka rozsiahly zoznam možností optimalizácie obsahu pre každý príspevok a stránku. Okrem toho môžete tieto polia optimalizácie hromadne upravovať, aby ste ušetrili čas (viac o tom neskôr).

Bavoko wordpress seo content score pro

Možnosti optimalizácie obsahu

Doplnok BAVOKO SEO Tools priraďuje a skóre obsahu (nazývané CS) na každý príspevok a stránku na základe informácií o SEO. Zahŕňa parametre obsahu, ako sú značky H1-H6, dĺžka názvu, popis meta a úryvku a hustota kľúčových slov.

Vyhľadajte útržky meta a sociálnych médií

Bavoko wordpress seo optimalizácia obsahu sociálny útržok

Vyhľadávací a sociálny úryvok

Okrem meta titulov a popisu pre vyhľadávače môžete nastaviť úryvok, popis a obrázok útržku pre Facebook a Twitter. Rovnako ako väčšina doplnkov SEO, v zásade používa metaúdaje a grafy kariet Open Graph, ktoré umožňujú plynulý prístup do všetkých dôležitých sietí sociálnych médií. Ukážka úryvku vám ukáže, ako presne bude vyzerať váš príspevok pri zdieľaní na sociálnych médiách.

Analýza a vyhľadávanie podľa kľúčového slova

kľúčové slová pre optimalizáciu obsahu zo stránok Bavoko wordpress

Analýza kľúčových slov a história hodnotenia

Nástroj na optimalizáciu obsahu ponúka aj analýzu kľúčových slov pre konkrétny príspevok alebo stránku. Poskytuje vám aktuálne poradie a históriu hodnotení kľúčových slov – vrátane kliknutí, MP, pozície a zobrazení. Tieto údaje sa získavajú z Konzoly Google Search Console. Okrem toho môžete vykonávať prieskum kľúčových slov priamo z tohto miniaplikácie a objavovať nové kľúčové slová vrátane podobných a súvisiacich kľúčových slov.

Interné odkazy

Bavoko wordpress seo optimalizácia obsahu interné odkazy (pro)

Údaje interných odkazov (prémiová funkcia)

Hlavným faktorom vášho výkonu SEO sú interné odkazy. Doplnok BAVOKO SEO Tools zoskupuje všetky interné odkazy na základe kľúčových slov a navrhuje nové interné odkazy na základe vášho obsahu. Ukazuje tiež historický zoznam všetkých prichádzajúcich a odchádzajúcich odkazov (na vašom webe) pre daný príspevok / stránku.

Bavoko wordpress seo optimalizácia obsahu ďalšie možnosti

Rozšírené možnosti SEO

Okrem útržkov sociálnych médií môžete zmeniť rozšírené možnosti, ako sú kanonické značky, presmerovanie alebo zahrnutie súboru Sitemap.

Sledovanie výkonnosti SEO

kľúčové slovo pre vyhľadávanie na paneli Bavoko wordpress seo

Údaje o hodnotení kľúčových slov z Konzoly Google Search Console

Optimalizácia obsahu je hlavnou súčasťou úspešnej stratégie SEO. Sledovanie vplyvu vášho úsilia v oblasti SEO je rovnako dôležité. Doplnok BAVOKO SEO WordPress obsahuje nástroje, ktoré vám umožňujú sledovať výkonnosť SEO priamo z ovládacieho panela WordPress. Na snímke obrazovky vyššie je uvedený prehľad údajov o kľúčových slovách získaných z Konzoly Google Search Console.

Monitorovanie kľúčových slov

Bavoko wordpress seo dashboard vyhľadávanie kľúčových slov

Pomocou Monitorovanie kľúčových slov sme schopní zoskupiť najdôležitejšie kľúčové slová s hodnotením, aby sme mohli sledovať kliknutia, zobrazenia, MP a ich priemernú pozíciu vyhľadávacieho nástroja do jedného prehľadu.

Výskum kľúčových slov a analýza konkurentov

Bavoko wordpress seo dashboard search konkurenti 2 pro

Monitorovanie konkurencie

S pro verziou doplnku môžete robiť ďalšie veci, ako napríklad monitorovať svojich konkurentov, vykonávať prieskum kľúčových slov a rozdeľovať návštevnosť z vyhľadávania podľa krajiny a zariadení.

Bavoko wordpress seo dashboard vyhľadávanie kľúčové slovo výskum prof

Kľúčové slovo Research

Podľa môjho názoru je síce funkcia „mať dobrý“, ale neposkytuje vám všetky informácie, ktoré potrebujete na vykonanie úspešnej stratégie výskumu kľúčových slov. Nástroje ako Ahrefs alebo Majestic SEO vám poskytujú podrobnejšie informácie o hodnotení kľúčových slov a o tom, ako ich vylepšiť.

Ako sme už videli, SEO nástroje BAVOKO predstavujú informácie z rôznych zdrojov údajov, ako je Google Analytics alebo Google Search Console. Nemali by ste však podkopávať dôležitosť dobrého prieskumu kľúčových slov a ich implementácie do obsahu vašich stránok.

Funkcie optimalizácie SEO na stránke

Bavoko wordpress seo onpage meta tituly

Toto je jedna z mojich obľúbených častí BAVOKO SEO Tools. Z jedného informačného panela môžete získať prehľad o „SEO zdraví“ o všetkom obsahu na vašom webe. Patria sem okrem iného meta názvy, meta popisy, nadpisy a dĺžka obsahu. Potom môžete vybrať každý príspevok a opraviť ho jeden po druhom v rovnakom zobrazení.

Prehľady pre prioritné kľúčové slová a sociálne úryvky môžete vylúčiť zle optimalizované príspevky, aby ste ich mohli optimalizovať pre lepšie hodnotenie vyhľadávacích nástrojov.

Bavoko wordpress seo onpage prioritné kľúčové slová

Správa o prioritných kľúčových slovách

Napríklad prehľad SEO kľúčových slov vám nielen poskytuje prehľad o priradených kľúčových slovách, ale tiež umožňuje zistiť stránky, na ktorých chýbajú..

Bavoko wordpress seo onpage indexability prof

Správa o indexovateľnosti

Prémiová verzia doplnku vám poskytuje ďalšie zdravotné kontroly, ako sú kanoniká, indexovateľnosť a stavové kódy. Nástroj na indexovanie obsahuje zoznam príspevkov, ktoré môže spoločnosť Google indexovať alebo neindexovať. Pomocou nástrojov kanonikálov môžete zaistiť, aby váš web WordPress nebol penalizovaný za duplikát obsahu nastavením kanonikálov pre rovnaké alebo veľmi podobné stránky..

Nástroj na analýzu, monitorovanie a odpojenie spätných odkazov

Bavoko wordpress seo spätné odkazy dashbord pro

Vytváranie a udržiavanie spätných odkazov je kľúčom k úspešnej dlhodobej stratégii SEO. Vytváranie spätných odkazov, inak známych ako vytváranie odkazov, je úplne inou témou, o ktorej tu nebudeme diskutovať. Namiesto toho sa zameriame na aspekt údržby.

Prémiová verzia doplnku BAVOKO SEO Tools je dodávaná s nástrojom na sledovanie, analýzu a odmietnutie spätného odkazu. Pozrime sa na to tu.

Bavoko wordpress seo spätné odkazy disavow tool pro

Nástroj na odlúčenie jedným kliknutím

Pre začiatočníkov je to veľmi dôležité dištancovať sa od spätných odkazov nízkej kvality na vaše stránky. Pomocou nástroja na odlúčenie doplnku môžete odstrániť každú doménu jediným kliknutím. Po odoslaní do služby Google Search Console sa so všetkými spätnými odkazmi z domény, ktorá sa odlúčila, bude zaobchádzať ako s odkazmi NoFollow..

Bavoko wordpress seo spätné odkazy analýza domén pro

Analýza a monitorovanie domén spätného prepojenia (prémiová funkcia)

Doplnok BAVOKO SEO Tools sa dodáva s analytickými a monitorovacími nástrojmi spätného odkazu, ktoré vám pomôžu ovládať spätné odkazy priamo z ovládacieho panela WordPress. Môžete analyzovať spätné odkazy zoskupené podľa domén alebo jednotlivých stránok.

Ďalšie nástroje SEO od spoločnosti BAVOKO

bavoko wordpress seo tools meta popisy

Dynamické popisy meta

Okrem vyššie uvedených funkcií má SEO nástroje BAVOKO aj hŕstku veľmi užitočných nástrojov SEO, ktoré šetria veľa času stráveného na SEO. Chceme ich rýchlo zahrnúť do nasledujúcich častí:

 • Dynamické meta tituly a popisy: Tieto nástroje vám umožňujú zmeniť metazazyky a popis celých typov príspevkov (napríklad príspevkov a stránok) výberom požadovaných atribútov. Napríklad môžete vygenerovať metas pomocou mena a výpisu príspevku. Môžete tiež použiť vlastné polia na flexibilnejšie generovanie metaznačiek a popisov!
 • Metas Bulk Editor: Toto je jeden z najúspornejších nástrojov v súprave doplnku. To vám umožní rýchlo zmeniť metas pre všetky vaše príspevky, manuálne, bez otvorenia každého príspevku na novej karte / okne.
 • Správca presmerovania: Tento nástroj umožňuje pridať presmerovanie priateľské k SEO pre jednotlivé stránky a adresáre, aby sa zachovala ich SEO šťava.
 • Generátor súborov XML XML: Tento nástroj vám umožňuje vygenerovať vlastný súbor Sitemap pre váš web WordPress. Môžete ľahko zahrnúť konkrétne stránky, kategórie značiek a ďalšie. Po uložení automaticky odošle súbor Sitemap do hlavných vyhľadávacích nástrojov a pravidelne ich aktualizuje.
 • .Editor htaccess & robots.txt: Aj keď tieto súbory môžete upravovať pomocou správcu súborov alebo cez FTP, doplnok vám k nim poskytuje priamy prístup. Je však veľmi dôležité, aby ste tieto nastavenia zmenili s mimoriadnou opatrnosťou, pretože akákoľvek chyba by mohla prepadnúť vaše skóre SEO.

Prémiová verzia doplnku BAVOKO SEO Tools WordPress je tiež vybavená funkciou optimalizácie a monitorovania výkonnosti stránok. Rýchlosť stránok je pre SEO veľmi dôležitým faktorom a my sme to pokryli do hĺbky v našom Optimalizácia výkonu WordPress a Séria optimalizácie obrázkov WordPress. Navrhujem, aby ste si ich prečítali kvôli lepšiemu porozumeniu.

Prehľad prémiových funkcií BAVOKO

Nástroje BAVOKO SEO obsahujú veľa skvelých bezplatných a prémiových funkcií. Toto sú iba prémiové funkcie ponúkané doplnkom:

 1. Ďalšie údaje SEO: Pre začiatočníkov získate pripojenie Google Analytics a BAVOKO API k doplnku. To vám umožní vytiahnuť viac údajov a zobraziť ich priamo na hlavnom paneli WordPress.
 2. Výskum kľúčových slov: Pomocou nástroja na vyhľadávanie kľúčových slov môžete zobraziť objemy vyhľadávania a priemernú CZK relevantných kľúčových slov. Na hĺbkový výskum kľúčových slov by som však dôrazne odporúčal pokročilé nástroje, ako sú Ahrefy alebo Majestic SEO.
 3. Interné odkazy: Jedná sa o vynikajúcu prémiovú funkciu, ktorá vám pomôže ušetriť veľa času pri prepojení súvisiacich článkov.
 4. Spätné odkazy: Nástroje ako Ahrefs vám opäť môžu poskytnúť lepšie spätné údaje. Nástroj na odcudzenie zodpovednosti jedným kliknutím je však veľmi užitočný pri odstraňovaní spätných odkazov zlej kvality alebo spamu.
 5. Indexovateľnosť a Canonický nástroj: Jedná sa o nástroje na stránke, ktoré vám poskytujú správu o stave výkonnosti vášho webu v porovnaní s týmito metrikami. Sú skvelé pre udržanie hygieny SEO.
 6. výkon: Výkonný nástroj vám poskytuje informácie o rýchlosti stránok všetkých stránok na vašom webe, ako aj podrobné údaje o požiadavkách na súbory CSS, JS a obrazové súbory..
 7. SEO Reporting: Ak ste agentúra SEO, nástroj na generovanie prehľadov môže priamo zasielať správy SEO zákazníkom prostredníctvom e-mailu v týždenných alebo mesačných intervaloch.

Zabalenie

Ako všetci vieme, úspešná stratégia SEO je dlhodobá hra. Vyžaduje to veľa trpezlivosti a štruktúrovanú údržbu. Ale využitím doplnku SEO prispôsobeného vašim potrebám môžete ušetriť čas a zabezpečiť, aby vaše stránky zostali na správnej ceste.

Myslím, že BAVOKO je najužitočnejší, keď musíte spravovať veľa obsahu. Keď práve začínate, prémiová verzia doplnku nie je potrebná. V tomto okamihu je oveľa lepšie stavať kvalitný obsah. Akonáhle však máte súbor s dobrým obsahom, môžete tento doplnok použiť na sledovanie a udržiavanie svojho SEO stavu na stránke.

Stručne povedané, BAVOKO SEO Tools pre WordPress je skvelý doplnok pre blogerov a SEO agentúry – najmä pre tých, ktorí spravujú veľa a veľa obsahu.

Aké sú vaše názory na doplnok BAVOKO SEO Tools? Máte návrh funkcie? Dajte nám vedieť, ak nižšie uvedené komentáre.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me