Dirigentské hodnotenie: Iná podoba programu WordPress Layout Builder

Dirigent je doplnok WordPress od spoločnosti Matt Medeiros programu Slocum Studio, ktorého cieľom je umožniť vám vytvárajte rozloženie bohaté na obsah bez toho, aby ste kódovali. Proces vytvárania prebieha prostredníctvom živého predného náhľadu, ktorý vám poskytne realistickú predstavu o tom, ako bude vyzerať váš konečný produkt pri jeho práci..

Dirigent vám umožňuje vybrať si z dostupných rozložení a potom toto rozloženie naplniť obsahom. Tento obsah môže mať formu príspevkov a stránok z vášho webu alebo z akýchkoľvek widgetov, ktoré sú aktívne na vašom webe.

Veľkým prínosom tohto doplnku je vytvorenie vlastných rozložení stránok, ktoré vytiahnite obsah z konkrétnych kategórií alebo typov príspevkov. Ak chcete určitým spôsobom zobraziť výber svojich príspevkov alebo produktov na jednej stránke, cieľom programu Conductor je odstrániť veľa bolesti a úsilia, ktoré by inak smerovali do kódovania vašej vlastnej archívnej stránky alebo rozloženia domovskej stránky..

To však nie je všetko, čo môže dirigent urobiť, a preto si prečítajte ďalej a získajte úplné zníženie tohto vzrušujúceho nástroja na tvorbu rozloženia obsahu pre WordPress..

Čo môžete robiť s dirigentom?

Dirigent možno opísať ako nástroj na tvorbu stránok pre WordPress. Vďaka jeho vlastnostiam sa však stáva odlišným typom doplnku k mnohým ďalším možnostiam vytvárania stránok, ktoré sú už na trhu.

Aj keď neprichádza so šablónami vstupných stránok a rozsiahlou knižnicou prvkov drag and drop nájdených s niektorými ďalšími doplnkami nástroja na tvorbu stránok, program Conductor má inú sadu funkcií a použití, vďaka ktorým je rovnako cenný..

Vytvorenie vlastných zobrazení obsahu

Pokiaľ ide o vytváranie rozvrhnutí, Conductor neobjavuje koleso a namiesto toho využíva intuitívny prispôsobovač WordPress. Prostredníctvom prispôsobovača môžete teraz vytvárať vlastné rozloženia a potom zvoliť, aký obsah sa v týchto rozloženiach má zobraziť.

Výstup prispôsobovača vodiča malý

Môže to byť konkrétny zoznam posledných príspevkov obsah z určitého typu alebo taxonómie príspevku, alebo oveľa viac.

Podpora pre vlastné polia, typy príspevkov a taxonómie

Môžete dokonca zobraziť obsah z vlastných polí v rozložení, čo bude skutočne užitočné pre každého, kto pracuje s vlastnými vlastnými poľami, alebo pre tie, ktoré sú súčasťou iných doplnkov, ktoré majú na svojich webových stránkach aktívne.

Nastavenia displeja vodiča

Získate tiež veľa užitočných ovládacích prvkov, ktoré určujú, koľko vášho obsahu sa má v rozložení a v akom formáte zobraziť. To zahŕňa, či sa má zobrazovať odporúčaný obrázok príspevku – a ak áno, akú veľkosť -, ako aj celý obsah príspevku, iba výpis alebo iba nadpis a niekoľko ďalších možností..

Okrem toho môžu byť akékoľvek prvky, ktoré sa rozhodnete zobraziť ťahal a spadol na miesto aby ste získali správne rozloženie, ktoré potrebujete.

Živý náhľad frontendu v reálnom čase

Keď zostavujete rozloženie a naplníte ho obsahom, celý proces sa uskutoční pomocou programu WordPress Customizer. To znamená získate priamy náhľad na frontendové zobrazenie vašej stránky. Tento náhľad v reálnom čase našťastie odstraňuje potrebu ukladania, prepínania kariet a obnovovania, ktoré sa vyskytuje s niektorými ďalšími nástrojmi pre vývojárov pre WordPress..

Či už chcete vytvorte si vlastné rozloženie domovskej stránky ktorý okamžite zobrazuje váš najlepší obsah vašim novým návštevníkom, alebo potrebujete vytvoriť svoju vlastnú archívnu stránku kategórie alebo typu príspevku, dirigent vám poskytne nástroje na to, aby ste tak urobili, a to všetko bez toho, aby ste museli priamo upravovať akýkoľvek kód..

Zobraziť všetky aktívne miniaplikácie

Okrem toho, že do svojho rozloženia môžete vložiť miniaplikácie Conductor a načítať obsah z rôznych zdrojov na svojom webe, môžete tiež vložte všetky widgety ktoré sú aktívne na vašom webe.

Widget pre vloženie vodiča

Patria sem nielen štandardné miniaplikácie WordPress, ale aj tie, ktoré pochádzajú z iných doplnkov, ktoré používate. Takto získate veľa možností, aký typ obsahu sa má v rozloženiach zobraziť.

Bezproblémová integrácia

Ako dirigent zahŕňa integrácia s populárnym doplnkom na tvorbu obchodov WooCommerce, môžete ho použiť na vytvorenie vlastných rozložení stránok na zobrazenie vašich produktov tak, ako chcete. To zahŕňa vizuálne ovládacie prvky na výber informácií, ktoré sa majú zobraziť z týchto produktov, ako sú cena, hmotnosť alebo čokoľvek iné, ktoré sa nachádzajú vo vlastných poliach.

Pre dirigenta je už k dispozícii množstvo doplnkov. Jeden z nich umožňuje integráciu s témou AgentPress pre rámec Genesis. Toto osloví každého, kto vytvorí webovú stránku s nehnuteľnosťami pomocou WordPress.

Za zmienku tiež stojí Dirigent bude pracovať s akýmkoľvek WordPress tému. Doplnok jednoducho preberie štýl vybratej témy, aby sa zabezpečilo, že vaše vlastné rozloženia sa hladko integrujú so zvyškom vašich webových stránok..

Ako som použil dirigent

Na svojej webovej stránke WordPress som nedávno začal pracovať s vlastnými typmi príspevkov a vytvoril som nový typ príspevku na zobrazenie určitého typu obsahu, ktorý publikujem.

Potom som chcel vytvoriť archívnu stránku ktoré by mojim návštevníkom zobrazovali všetky najnovšie príspevky z tohto typu príspevku. Chcel som však, aby sa táto stránka archívu líšila od normálnej stránky archívu používanej podľa môjho výberu témy.

Mal som dve hlavné možnosti: kódovať novú stránku sám alebo najať vývojára. Pretože nie som veľa z programátora, bola to úloha, ktorú som dal na horák na daždivý deň.

Stránka vlastného archívu vodiča

Avšak po tom, čo som dostal ruku na dirigenta, bol som schopný rýchlo vytvoriť moju vlastnú archívnu stránku zobraziť najnovšie príspevky tohto typu presne tak, ako som chcel. Ďalej by som mohol tento proces replikovať a vytvoriť vlastné archívne stránky pre kategórie, značky a ďalšie vlastné taxonómie, ktoré sa používajú na mojich stránkach, a to všetko bez toho, aby ste si museli najímať vonkajšiu pomoc alebo sa hlboko do kódu mojej témy.

Toto je iba jedno použitie pre dirigenta a som si istý, že nájdete mnoho ďalších, ale pre mňa by to ospravedlňovalo iba cenu za prijatie..

záver

Na prvý pohľad sa môže zdať, že v nástroji Conductor chýbajú niektoré prvky, ktoré by zaujali pozornosť ďalších nástrojov pre tvorcov programu WordPress. Je však dôležité si to pamätať je to iný typ nástroja, a možno ten, ktorý osloví viac tých, ktorí už nejaký čas používajú WordPress a využívajú niektoré z jeho pokročilejších funkcií, ako sú vlastné typy príspevkov, vlastné taxonómie a vlastné polia a ktorí chcú rýchly a ľahký spôsob na zobrazenie tohto typu obsahu vo svojich vlastných rozloženiach.

Či už ste skúsený vývojár, ktorý chce ušetriť čas, alebo niekto, kto potrebuje vytvoriť svoje vlastné rozloženie obsahu bez toho, aby sa naučil kódovať, dirigent je nástroj, ktorý by ste sa určite mali bližšie pozrieť na.

Zistite viac o dirigentovi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me