InfiniteWP vs ManageWP: Ktorý je lepší nástroj na správu WordPress?

Myslím, že budete súhlasiť, keď poviem: Spravovanie niekoľkých stránok WordPress nie je ľahká úloha. Myslím tým, s miliónom a jednou úlohou, ako udržiavať vaše webové stránky zdravé bez toho, aby ste sa rozčuľovali?

Ukázalo sa, že na svojich webových stránkach môžete ľahko udržiavať karty pomocou nástroja na správu WordPress, napríklad InfiniteWP alebo ManageWP. V dnešnom príspevku objavíte najlepší nástroj na správu WordPress pre vaše jedinečné potreby. Zaradzujeme InfiniteWP proti ManageWP, dvom najlepším nástrojom na správu WordPress na trhu.

Contents

Prečo zvoliť nástroj na správu WordPress?

Spravovanie jednej stránky WordPress je relatívne jednoduché, ale keď do svojho repertoáru pridáte ďalšie webové stránky, úlohy sa jednoducho hromadia. Musíte však pravidelne aktualizovať jadro, témy a doplnky programu WordPress. Okrem toho musíte skontrolovať výkonnosť svojich stránok z hľadiska SEO a rýchlosti. Ak to nestačí, musíte si ponechať zálohy, moderovať komentáre atď.

Ak ste agentúra, vývojár motívov WordPress alebo akýkoľvek iný WordPresser s niekoľkými webmi, ktoré sa dajú spustiť, získanie nástroja na správu WordPress nie je jednoduché. Riadiaci nástroj vám ušetrí veľa času a udrží vás zdravý.

Čo sa stane, keď sa vám nepodarí spravovať vaše stránky?

Ak svoje webové stránky WordPress neaktualizujete pravidelne, hackerom to príliš sťažujete, a to viem z prvej ruky. A čo spam, ktorý poškodzuje vašu dôveryhodnosť a napĺňa vaše stránky nevyžiadanou poštou? A ak sa vám nepodarí zálohovať, budete mať ťažkosti s obnovou svojho webu pre prípad, že sa stane to najhoršie, čo ukradne váš čas a príjmy..

Tu je riešenie, musíte sa postarať o svoje webové stránky, ale ak to urobíte manuálne, zblázni sa. To je presne dôvod, prečo potrebujete nástroj na správu WordPress.

Najprv začneme prvými vecami. V mene žiadosti je nástroj na správu WordPress?

Čo je to nástroj na správu WordPress?

Nástroj na správu / službu / spoločnosť / program WordPress, ktorý chcete nazývať, je akýkoľvek nástroj určený na zefektívnenie vášho každodenného pracovného toku. V podstate vám nástroj na správu WordPress umožňuje spravovať nielen jeden, ale aj toľko webových stránok WordPress, koľko chcete..

V niekoľkých kliknutiach môžete aktualizovať jadro, témy a doplnky WordPress na viacerých webových stránkach. Okrem toho môžete moderovať komentáre, zálohovať ich a robiť omnoho viac na viacerých weboch WordPress bez toho, aby ste prelomili pot..

Čo sú dnešní najlepší uchádzači?

InfiniteWP vs ManageWP: Čo je lepší nástroj na správu WordPress?

Predtým, ako sa dostaneme k funkciám, cenotvorbe, podpore a podobným veciam, ako budeme skúmať spoločnosti, ktoré stoja za každým nástrojom správy WordPress?

Hovoríme o užívateľskej základni, filozofii a veciach, ktoré spôsobujú, že každá značka je zaškrtnutá. Nie je dobré dozvedieť sa viac o tíme, ktorý vám pomôže spravovať vaše stránky WordPress ako šéf? Tiež som si to myslel.

ManageWP

ManageWP

Založil Vladimir Prelovac a poháňal veselý tím 28 zamestnancov, ManageWP je úžasný nástroj na správu WordPress, ktorý je taký krásny, ako je užitočný.

Tento nástroj bol oficiálne uvedený na trh v roku 2012 ako vôbec prvý nástroj na správu WordPress. Odvtedy rástol míľovými krokmi. Naozaj, chlapci, niekto by už mal vymyslieť stroj času, takže sa môžeme zbaviť týchto zbytočných výrokov.

Dnes spoločnosť ManageWP obsluhuje viac ako 9 000 verných zákazníkov, ktorí kolektívne spravujú viac ako 280 000 webových stránok. Tento nástroj šetrí každý deň asi 40 000 pracovných hodín. PRR.

To znamená, že každý zákazník ušetrí asi 4 hodiny denne, čo je celkom pôsobivé. Niektorí z ich zákazníkov patria Starostlivosť o lokalitu WP, Carrie Dillsová, WP Elevation a ja nie som len orezávanie.

Čo udržuje týchto mužov v pohybe v príslovečnom daždivom dni?

Ich poslanie je jednoduché. Cieľom ManageWP je automatizovať viac vašich každodenných pracovných úloh. Pomôžu vám tiež založiť najlepší podnik údržby WordPress. Je to docela nejaký nástroj a títo ľudia znamenajú podnikanie, pokiaľ ide o správu WordPress.

Začal sa písať kód v roku 1984, nikdy sa neohliadol. Rád by som zmenil svet, ešte nemám zdrojový kód. V súčasnosti bloguje tu.  – Vladimír Prelovac

V júli 2016 spoločnosť Vlad & Co. vydala ManageWP Orion, výkonnejšiu verziu ManageWP. Neskôr v roku sa spoločnosť pripojila k GoDaddy. V blízkej budúcnosti sa ManageWP Orion integruje s plánmi GoDaddy, ale bude fungovať ako nezávislá služba pre používateľov hostujúcich inde.

ManageWP je hostil Nástroj na správu WordPress, čo znamená, že celý proces je hosťovaný na serveroch ManageWP. Spoločnosť ManageWP pôsobí zo Srbska.

InfiniteWP

InfiniteWP

Dva mesiace po prepustení produktu ManageWP spoločnosť InfiniteWP uvidela denné svetlo. Všimnite si však, že chlapci krstili InfiniteWP už v roku 2010, ale nástroj na správu WordPress zostal iba nápadom dva roky..

Dnes sú veci celkom iné. InfiniteWP už nie je len nápad, ale nástroj na správu WordPress, ktorý je určený pre viac ako 470 000 webových stránok. Niektoré z ich spokojných zákazníkov (samozrejme, s láskavým dovolením Twitteru) zahŕňajú Yoast, Chrám médií a Honda okrem iného.

Z toho, čo som mohol zhromaždiť, je InfiniteWP poháňaná krvou, potom a slzami štyroch mužov, konkrétne Davida, Amrita, Yuvaraja a Kalyana. A hoci sa zdá, že ManageWP kladie dôraz na ich 28-mužský tím, InfiniteWP sa zdá, že chváli zákazníkov za ich pokrok..

Všetky komentáre, spätná väzba, kritika, požiadavky na funkcie sú každý deň ešte zaujímavejšie. Celý tím je teraz zameraný na to a my sa snažíme vziať to do veľkých výšok.

Predstavujeme si, že InfiniteWP bude platformou riadenia WordPress založenou na komunite s vývojármi tretích strán, ktorí prispievajú k stále rastúcemu množstvu doplnkov, ktoré riešia každú potrebu, s ktorou môže viacnásobné prostredie WordPress prísť. – Tím InfiniteWP

Aktualizácie, aktualizácie a ďalšie aktualizácie

Títo chalani neustále tlačia aktualizácie a iba druhý deň spustili samostatnú službu zálohovania, známú ako Časová kapsula WP. InfiniteWP je jeden nástroj na správu WordPress, ktorý musíte otestovať.

Nástroj InfiniteWP WordPress na správu beží na vašom vlastnom serveri. To znamená, že inštalujete doplnok do podadresára (napr. Yoursite.com/iwp), čo je proces, ktorý je veľmi jednoduchý. InfiniteWP má pobočky v USA a Indii.

verdikt: Čo si myslíte, že je lepší nástroj na správu WordPress z hľadiska tímovej, používateľskej základne a prevádzkovej filozofie? Osobne sa prikláňam k spoločnosti InfiniteWP.

Vlastnosti: InfiniteWP vs ManageWP

Teraz, keď viete, čo je nástroj na správu WordPress, prečítajte si funkcie, ktoré každý nástroj ponúka. Pretože v tejto sekcii je veľa skvelých funkcií, začneme ihneď.

Spravovať funkcie WP

Spravovať funkcie WP

Hneď, ako si vytvoríte svoj účet ManageWP a prepojíte svoje weby WordPress, dostanete sa k pôsobivému zoznamu funkcií vrátane:

Jednoduché nastavenie

Nastavenie ManageWP je záležitosťou registrácie účtu a pridania vašich webových stránok. Doplnok ManageWP Worker inštalujete automaticky na každú pridanú webovú stránku. Viac sa o tom dozvieme pri neskoršom nastavení ManageWP.

Centrálny informačný panel

Či už máte dva alebo 100 webov WordPress, môžete ich každý spravovať priamo (a bezpečne) z ovládacieho panela ManageWP. Nerobte si starosti so zabezpečením svojich prihlasovacích údajov. ManageWP neuchováva vaše používateľské meno ani heslo.

Efektívne aktualizácie

Všetky aktualizácie sa zobrazujú na intuitívnej obrazovke, ktorá vám pomôže jedným kliknutím aktualizovať jadro, témy a doplnky WordPress na viacerých webových stránkach. Ak chcete, môžete každú položku aktualizovať samostatne.

Cloudové zálohy

Raz som stratil svoje webové stránky so známym hackerom. Ako ste očakávali, požiadal som svojho hostiteľa o zálohu, ale žiadne neboli! ManageWP ponúka zadarmo jednu mesačnú zálohu v cloude! Doplnok prémiového zálohovania môžete získať za extra 2 doláre / web / mesiac, ktoré sa dodávajú s funkciou klonovania.

Získajte bezplatnú bezpečnostnú kontrolu, aby ste včas rozpoznali malvér

Škodlivý softvér pre vaše webové stránky nikdy nemôže byť dobrý. Nie. Nie. Jedným kliknutím môžete na svojich webových stránkach vyhľadať malware. Ako pekné?

Kontrola výkonu

Rýchlosť načítania stránky je v súčasnosti veľkým hodnotiacim faktorom. Tu je obchod: Ľudia absolútne nenávidia pomalé webové stránky. Google penalizuje aj pomalé webové stránky. Kontrola výkonu raz za čas vám ukáže, čo je nefunkčné a ako to opraviť.

A za malý poplatok vo výške 1 $ / web / mesiac môžete sledovať svoje hodnotenie SEO. Môžete vidieť výkonnosť vašich kľúčových slov v oblasti SEO, objaviť svojich konkurentov a oveľa ľahšie.

Monitor dostupnosti

Ak ste vývojárom témy WordPress, vaša firma sa točí okolo ukážkových webov. Keď sa ukážkové weby prepnú do režimu offline, začnete strácať peniaze. Nemusíte však byť vývojárom motívov WordPress, aby ste pri prechode na web stratili peniaze.

ManageWP vám ponúka Uptime Monitor, aby ste vedeli, kedy je váš web nefunkčný. Môžete dostávať oznámenia prostredníctvom e-mailu, SMS alebo Slack, takže yay! Táto funkcia je prémiovým doplnkom, ktorý stojí iba 1 $ / web / mesiac. K dispozícii je balík $ 25 / mesiac, ktorý pokrýva až 100 webových stránok, takže vyberte taký, ktorý bude fungovať pre vaše podnikanie.

Prehľady klientov: Ak vaša firma zaoberajúca sa údržbou webových stránok vyžaduje zasielanie správ svojim klientom, súhlasíte s tým, že to môže byť úloha pri vytváraní prehľadov, ktoré zametajú klientov z nohy. ManageWP to chápe príliš dobre, a preto ponúkajú nástroj na generovanie prehľadov na jedno kliknutie, ktorý je celkom záchranou života.

Správa bielych štítkovWP

Vaši klienti nemusia vedieť, že na svojich stránkach používate doplnok ManageWP Worker; môžete doplnok úplne premenovať alebo úplne skryť skutočnosť, že na správu svojich stránok používate službu ManageWP. To znamená, že môžete úplne označiť svoje podnikanie v oblasti údržby bez porušenia potu.

spolupráca

Nechal tím robiť všetku špinavú prácu? Skvelé, môžete ľahko spolupracovať s ostatnými bez toho, aby ste niekedy odhalili svoje heslo pre ManageWP. To znamená, že môžete spolupracovať so spolupracovníkmi a dokonca klientom dovoliť upravovať určité veci bez rizika straty tvrdej práce. Pridanie spolupracovníkov je také jednoduché ako koláč.

Integrácia so službou Google Analytics

Čo je nástroj na správu WordPress, ktorý vám nepomáha sledovať vašu návštevnosť? ManageWP vám ponúka integráciu so službou Google Analytics, čo znamená, že môžete vidieť svoje dopravné štatistiky priamo z hlavného panela ManageWP. Môžete pridať ľubovoľný počet účtov Google Analytics.

režim údržby

ManageWP, ktorý potrebuje optimalizovať databázy alebo vykonať ľubovoľný počet úloh údržby na svojich webových stránkach WordPress, prichádza s vyhradeným režimom údržby doplneným o dve predpripravené šablóny. Máte krásne šablóny „Údržba“ a „Už čoskoro“, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť a spustiť.

Správa komentárov

Ak spravujete niekoľko webových stránok, môžu vás moderovať komentáre. Avšak, spam je hrozný a musí ísť. ManageWP WordPress nástroj pre správu vám pomôže vziať býka za rohy, pokiaľ ide o moderovanie komentárov ísť. Jediným kliknutím môžete vyčistiť spam na veľkej sieti webových stránok, ako je napríklad nadľudský človek.

Útržky kódu

Ak máte radi kopanie do kódu s cieľom zmeniť nastavenia doplnku, odstrániť widgety dashboardu a vo všeobecnosti budete úžasní, túto funkciu určite oceníte. Funkcia útržky kódu umožňuje napísať vlastný kód PHP a spustiť ho naraz vo viacerých sieťach. Môžete odstrániť alebo zachovať históriu svojich úryvkov.

Zraniteľné doplnky? Žiaden problém

Teraz vďaka databáze zraniteľností WPScan môžete okamžite vyhľadať zraniteľné doplnky na svojich webových stránkach a ponúknuť vám tak možnosť podniknúť kroky skôr, ako sa stane nevyhnutnosť. Zraniteľné doplnky sú zlé, ale ManageWP má chrbát.

Funkcie InfiniteWP

Funkcie InfiniteWP

Teraz sa pozrime, ako sa InfiniteWP hromadí oproti ManageWP z hľadiska funkcií. Ponúkajú, čo je potrebné, aby sa stal lepším nástrojom na správu WordPress? Poďme na to.

Jednoduché nastavenie

Inštalácia nástroja na správu WordPress InfiniteWP nie je taká jednoduchá ako inštalácia programu ManageWP, ale je ľahké ho hacknúť. Stačí nainštalovať nástroj InfiniteWP a InfiniteWP Client Plugin na svoje stránky, prepojiť tieto dva a Voila! – je dobré ísť. Tento proces je jednoduchý na duplikát, ktorý neočakávame, že sa stretnete s problémami.

Jeden hlavný prihlasovací údaj

Podľa môjho názoru je ManageWP Orion krásny, ale neponúka vám vtáčie pohľady na vaše stránky tak, ako to robí InfiniteWP. V skutočnosti možno už nikdy nebudete musieť znova používať palubnú dosku WordPress. Správa webových stránok WordPress pomocou tohto nástroja na správu WordPress je čistá blaženosť.

Rýchle akcie

Zálohovanie vašich stránok, otváranie informačného panela WordPress, písanie nových príspevkov, úprava podrobností o webe a okrem iného ukladanie odkazov / poznámok špecifických pre jednotlivé stránky sú len vzdialené. Naozaj môžete ušetriť veľa času, pretože jediné, čo musíte urobiť, je umiestniť kurzor myši na svoje stránky, ukazovať a klikať.

Zhrnutie stránok

Žiadny iný nástroj na správu WordPress, ani ManageWP, vám neposkytuje presný a podrobný obraz vašich stránok WordPress, napríklad InfiniteWP. Opätovným umiestnením kurzora myši na svoje stránky si môžete zobraziť všetky dostupné zálohy, aktualizácie, verziu WordPress, informácie o serveri a ešte oveľa viac.

Aktualizácia jedným kliknutím

Aktualizácia vašich doplnkov, tém a jadra WordPress pomocou nástroja na správu WordPress InfiniteWP je skutočne radosť. Keď sa prihlásite na svoj vlastný hostiteľský panel InfiniteWP, na svojom webe nájdete tlačidlo „Aktualizovať všetko“, ktoré presne to robí. Chlapče, dokonca môžete skryť všetky doplnky alebo témy, ktoré nikdy nechcete aktualizovať.

Zvýšená bezpečnosť

Keď už hovoríme o vlastnom hostovaní, InfiniteWP žije na vašom vlastnom serveri, čo znamená, že máte úplnú kontrolu nad svojimi webmi WordPress. Na rozdiel od služby ManageWP nemusíte zdieľať údaje ani dôverovať svojim prihlasovacím údajom s treťou stranou. Jednoducho integrujte program InfiniteWP do svojho webu WordPress a vyskúšajte nástroj na správu programu WordPress ako žiadny iný.

Zálohovanie a obnovenie

ManageWP vám ponúka jednu mesačnú zálohu s bezplatným programom. InfiniteWP vám ponúka neobmedzené zálohy. A hovoríme o úplných zálohách webových stránok, ktoré zahŕňajú vaše databázy a súbory. Funkcia zálohovania prichádza s vynikajúcimi možnosťami vrátane možnosti optimalizovať tabuľky, vylúčiť súbory a priečinky a oveľa viac. Obnovenie zálohy je vecou vznášania, bodovania a klikania.

Jednoduchá správa doplnkov a tém

Pomocou jediného kliknutia skontrolujte, ktoré doplnky alebo témy sú nainštalované na všetkých vašich webových stránkach WordPress, alebo nainštalujte nové na viac webových stránok WordPress. To znamená, že nemusíte inštalovať svoje úvodné motívy a doplnok na viac webových stránok jednotlivo, čo šetrí veľa času.

Zdarma na celý život

Toto je pravdepodobne najlepšia funkcia pre oba nástroje na správu WordPress. Obaja môžu používať na neobmedzenom počte webových stránok. Ak však potrebujete viac funkcií, budete potrebovať pár prémiových doplnkov. V porovnaní s tým však majú prémiové doplnky InfiniteWP oveľa viac ako ManageWP, a uvidíme to v našej ďalšej časti..

Napíšte príspevky

Príspevky môžete písať a publikovať na viacerých webových stránkach WordPress priamo z programu InfiniteWP, čo v ManageWP neexistuje. Zistite, prečo sme povedali, že už nikdy nebudete musieť znova používať palubnú dosku WordPress?

Pravidelné aktualizácie

Všetci milujeme rast, všetci milujeme pokrok, tým viac, ak sme jeho súčasťou. Predtým, ako som mohol dokončiť písanie tohto príspevku, spoločnosť InfinteWP aktualizovala svoj informačný panel a doplnok InfiniteWP Client. Títo muži znamenajú podnikanie, a preto neustále aktualizujú tento nástroj na správu WordPress o nové funkcie, opravy chýb a omnoho viac. Ak máte sklon, môžete sa zúčastniť programu testovania verzie beta.

Zákaznícky orientovanú

Ak sa pozriete do informačného panela InfiniteWP, rýchlo získate pocit, že sa na vás títo chlapci veľa zameriavajú. Ponúkajú vám jednoduchý spôsob nahlásenia problémov, ako aj kompletné fórum, kde môžete predkladať svoje nápady. Vychádza z týchto nápadov. InfiniteWP odvodzuje väčšinu svojich najlepších funkcií.

Verdikt: Pokiaľ ide o vlastnosti, ManageWP ponúka viac funkcií zadarmo v porovnaní s InfiniteWP. Základné funkcie, ktoré potrebujete na správu viacerých webových stránok, sú však v oboch nástrojoch bezplatné. Pokiaľ ide o celkovú ponuku funkcií (bezplatnú a prémiovú), program InfiniteWP zastaráva ManageWP.

Ceny: InfinteWP verzus ManageWP

O cenových modeloch prijatých každým nástrojom na správu WordPress sa viedlo veľa debát. Základný plán je zadarmo pre oba nástroje, ale skutočné náklady sa môžu rýchlo zvýšiť, keď predstavíte prémiové doplnky.

Spravovať ceny WP

ManageWP ponúka prírastkový cenový model v tom zmysle, že čím viac webových stránok máte, tým viac platíte, aj keď ceny prémiových doplnkov sa pohybujú medzi 1 až 2 dolármi. Hlavnou myšlienkou ceny je, že nemusíte vyžadovať rovnaké doplnky pre všetky webové stránky, ktoré spravujete, čo vám dáva flexibilitu pri úprave poplatkov za jednotlivé stránky podľa toho, čo používate. Ak teda používate maximálne 25 webových stránok povolených v cenovom pláne na voľnej nohe a nakupujete všetky svoje doplnky na základe jednotlivých stránok, nebudete platiť viac ako 200 dolárov za mesiac.

Manage WP však ponúka balíčky služieb pre agentúry s viac ako 25 webovými stránkami. Ak sa chystáte na jar pre balík agentúry, zaplatíte mesačne 150 až 225 dolárov za všetky prémiové doplnky. Balíky balíkov pokrývajú až 100 webových stránok.

InfiniteWP Pricing

InfiniteWP ponúka štandardizovanejšiu cenovú schému. Plán zadarmo zahŕňa neobmedzené weby, rovnako ako ManageWP, a dodáva sa s funkciami uvedenými vyššie. Ak potrebujete prémiové doplnky, budete platiť ročne medzi 147 a 647 dolármi.

Dovoľte mi to vysvetliť. Balík Starter v hodnote 147 dolárov ročne podporuje až 10 webových stránok, e-mailovú podporu 1-3 dni a 22 ďalších doplnkov v hodnote 2576 dolárov. Plán Enterprise, ktorý stojí 647 dolárov ročne, podporuje neobmedzené webové stránky, InfiniteWP pre tímy, 22 doplnkov a prioritnú e-mailovú podporu..

Oproti tomu spoločnosť InfiniteWP ponúka viac prémiových doplnkov ako ManageWP. Hovoríme o doplnkoch, ako sú kontrola prerušených odkazov, bezpečnosť iThemes, dvojfaktorová autentifikácia, bezpečnosť WordFence, Sucuri Malware Scanner a súborový uploader..

Ak máte 25 webových stránok, budete platiť ročne 347 dolárov dolárov, a to vrátane 22 doplnkov a 1-dňovej e-mailovej podpory. Ak máte viac ako 25 webových stránok, povedzme, že ste agentúra, máte radšej s plánom agentúry, ktorý stojí 447 dolárov ročne. Tento balík je dodávaný so všetkými doplnkami a prioritnou podporou.

verdikt: Pokiaľ ide o stanovovanie cien, InfiniteWP porazil ManageWP desiatku. Za približne 37 dolárov mesačne získate plán agentúry, ktorý sa dodáva s 22 doplnkami a neobmedzeným počtom webových stránok. Plán agentúry ManageWP stojí medzi $ 150 a 225 dolármi mesačne, prichádza so 7 doplnkami a podporuje až 100 webových stránok.

Podpora: InfiniteWP vs ManageWP

Teraz sa pozrime, ako každá spoločnosť veľtrhy v oddelení podpory. Viete, môžete toľko povedať o spoločnosti v závislosti od hodnoty, ktorú prikladajú podpore zákazníckej základne.

Správa podpory WP

ManageWP má veľkú sekciu podpory. Ponúkajú podrobné užívateľská príručka ktorý okrem iného popisuje všetko od inštalácie po funkcie a riešenie problémov. Na väčšinu otázok, ktoré by ste mohli mať, existujú časté otázky a odpovede na otázky týkajúce sa predaja. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, môžete sa jednoducho obrátiť na tím podpory.

Podpora InfiniteWP

Čakanie na problémy je nevyhnutné, či ste začiatočník alebo profesionálny WordPresser. Ak ste uviazli, môžete pomocou aplikácie InfiniteWP vyrobený neuveriteľne ľahko nájsť pomoc. Preto na karte riadenia kliknite na kartu Pomocník, ktorá uľahčuje hlásenie problémov.

Okrem toho uľahčujú používateľom nadviazanie kontaktu prostredníctvom ich webových stránok pomocou karty „Podpora“, ktorá sa drží vo vašom prehliadači. Okrem toho majú plnohodnotné postavenie fórum podpory kde používatelia môžu uverejňovať problémy a diskutovať s ostatnými používateľmi. Netreba dodávať, že fóra sú veľmi populárne s mnohými témami.

verdikt: Oba nástroje na správu programu WordPress poskytujú primeranú podporu, ale vaša skúsenosť závisí od závažnosti problému, takže tu môžete len vy, konečného sudcu..

Ako nastaviť nástroj na správu WordPress

V tejto časti sa venujeme procesu inštalácie programov InfiniteWP a ManageWP, takže si môžete nainštalovať vybraný nástroj na správu programu WordPress bez toho, aby ste sa potili. Pamätajte, že oba nástroje sú bezplatné a inštalácia je pomerne jednoduchá, aj keď ste začiatočník. Začnime s ManageWP.

Ako nainštalovať ManageWP

Nastavenie ManageWP je plynulé plachtenie po celú dobu. Len zamierte do ManageWP.com a zaregistrujte sa pomocou svojho e-mailu:

ManageWP - nástroj na správu WordPress

Po registrácii vás niekoľko sekúnd vychladne, než budete presmerovaní na ďalšiu obrazovku, aby ste mohli pridať svoje osobné údaje:

Spravujte nástroj na správu wordpress WP

Po zadaní údajov ste pripravení na ďalší krok; pridanie svojho úplne prvého webu do ManageWP. Vyplňte pole a kliknite na tlačidlo „Pridať webovú stránku“:

Spravujte nástroj na správu WordPressWP

Ďalším krokom je prepojenie vášho webu s ManageWP. To jednoducho znamená inštaláciu doplnku ManageWP Worker na web, ktorý ste pridali v predchádzajúcom kroku. Tu si môžete zvoliť inštaláciu doplnku manuálne alebo automaticky pomocou ManageWP. Vyberiete si druhú, pretože je rýchlejšia:

Spravujte nástroj na správu WordPressWP

Ak všetko pôjde dobre, mala by sa zobraziť posledná obrazovka, ako je uvedené nižšie. Tu si môžete zvoliť pridanie iného webu alebo prejsť na hlavný panel ManageWP:

Spravujte nástroj na správu WordPressWP

Keďže na informačný panel môžete pridať ďalšie webové stránky, kliknutím na tlačidlo „Prejsť na informačný panel“ spustíte informačný panel:

Spravujte nástroj na správu WordPressWP

Ako vidíte, váš panel ManageWP vyzerá krásne. Aktivácia ktorejkoľvek funkcie je jednoduchá, stačí len ukázať a kliknúť. Tu môžete aktivovať zálohy, vykonávať kontroly výkonu, sledovať svoju návštevnosť a oveľa viac.

Ako nainštalovať program InfiniteWP

Inštalácia nástroja na správu WordPress InfiniteWP je tiež jednoduchá, ale tento proces vyžaduje viac krokov ako ManageWP. Celkovo je teda také ľahké, že neočakávame, že sa stretnete s problémami. Stačí prejsť na stránku InfiniteWP.com a zadať svoj e-mail, ako je uvedené nižšie:

InfiniteWP WordPress nástroj pre správu

Ďalej budete presmerovaní na stránku, ktorá načrtáva celý proces inštalácie. Prvý krok spočíva v stiahnutí doplnku inštalačného programu InfiniteWP Admin Panel:

InfiniteWP WordPress nástroj pre správu

Ďalej sa prihláste do svojho administračného panela WordPress a nainštalujte inštalačný doplnok InfiniteWP. Ak inštalujete doplnok prvýkrát, prejdite na položku Doplnky -> Pridať nové:

InfiniteWP WordPress nástroj pre správu

Potom doplnok nahrajte, nainštalujte a aktivujte. Po inštalácii a aktivácii doplnku by sa vám malo zobraziť nižšie uvedené upozornenie. Kliknite na tlačidlo „Inštalovať panel správcu InfiniteWP“:

InfiniteWP WordPress nástroj pre správu

V ďalšom kroku vyberte priečinok, do ktorého chcete nainštalovať panel admin InfiniteWP. Môže to byť ľubovoľný priečinok, ale ak použijete existujúci priečinok, jeho obsah sa prepíše. Vyberte predvolený priečinok IWP a kliknite na tlačidlo „Stiahnúť a nainštalovať“. Doplnok môžete tiež odstrániť po inštalácii panela správcu:

InfiniteWP WordPress nástroj pre správu

Nasledujúce kroky sú pomerne jednoduché. (1) Prijmite licenčnú zmluvu, (2) potvrďte podrobnosti svojej databázy (tu nemusíte nič meniť, pokiaľ neviete, čo robíte), (3) vytvorte svoje prihlasovacie údaje a ste hotoví:

InfiniteWP WordPress nástroj pre správu

Potom kliknite na tlačidlo „Otvoriť panel správcu“ a prihláste sa pomocou podrobností, ktoré ste vytvorili, aby ste sa dostali na novovytvorený panel správcu:

InfiniteWP WordPress nástroj pre správu

Ako vidíte, prístrojová doska je čistá a ľahko použiteľná. Všetko, čo potrebujete na správu kontextových okien svojich webových stránok, kedykoľvek umiestnite kurzor myši na svoj web v bočnom paneli.

Ktorý systém riadenia je najlepší?

Čo je najlepšie? Hlasujeme za kravatu! Spravovanie viacerých stránok WordPress už nemusí byť výzvou ani s programom InfiniteWP alebo ManageWP. Obidva nástroje sú voľne použiteľné, ale ak si nie ste istí, cena prémiových doplnkov sa môže rýchlo naskladať, takže nezabudnite sledovať, čo potrebujete a čo nemáte. A ako pri každom doplnku, téme alebo službe, určite si vyberte nástroj, ktorý bude pracovať pre vás a vaše podnikanie.

Na základe vášho výberu na osobnom vkusu a podrobnostiach, ktoré uvádzame v tomto príspevku, ktorý nástroj na správu WordPress si vyberie? Medzi ManageWP a InfiniteWP, ktorý vám kradne deň? Dajte nám vedieť v komentároch. Vopred ďakujem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me