Media Temple WordPress Hosting Recenzie

Media Temple WordPress Hosting Recenzie

Ďalším zo zostáv na recenziu hostingu je známy mediálny chrám. Táto spoločnosť ponúka veľa plánov pre akékoľvek potreby hostingu, ale najatraktívnejšie pre nás (samozrejme) sú Managed WordPress Hosting plány.

Dnes sa chystám na prehliadku osobného plánu hostiteľa Media Temple WordPress. Prejdem funkcie a výkon, aby som sa pozrel na to, čo môžete od Media Temple očakávať.

Funkcie hostingu WordPress pre médiá

Media Temple ponúka dva plány pre WordPress (Personal & Pro) a funkcie sú v porovnaní s konkurenciou skutočne dobré.

Pre začiatočníkov Media Temple ponúka 50 GB úložného priestoru o osobnom pláne, ktorý je vynikajúci akýmkoľvek štandardom a limitom do 250 000 návštev. V skutočnosti majú oba plány takú dobrú cenu, že sa cítim v pokušení skóre vyššie ako zvyšok iba za vlastnosti. Mediálny chrám ponúka Chat 24 hodín denne, 7 dní v týždni (čo som vlastne testoval) Fáza a klonovanie, Zálohovanie 30 dní & obnoviť a Detekcia škodlivého softvéru & odstránenie pomocou oboch plánov.

Jedinou nevýhodou v ich ponuke je nedostatok bezplatnej podpory šifrovania (musíte ju integrovať sami). SSL certifikáty nie sú lacné, ale ak vezmete do úvahy už viac ako rozumné náklady na možnosti hostenia Media Temple na pridávanie SSL, je možné.

(mt) Hostiteľské rozhranie

Na prvý pohľad vyzerá rozhranie vynikajúco. Moderný štýl vám umožní spracovať väčšinu funkcií plánu prostredníctvom internetu admin tab. Nájdete tu všetky ďalšie možnosti vrátane služieb CloudTech, Security & CDN, čo je tiež pekné plus. Plus doplnkové služby, ktoré vám poskytujú bezplatný prístup k ovládaniu CloudFlare a ak potrebujete pomoc, stredisko podpory.

Môžeš pridať hosting alebo domény do svojho hlavného plánu kliknutím na ikonu Pridať doménu (v časti Služby na paneli správcu) a spolu s intuitívnym a ľahko použiteľným pomocníkom s výzvami.

Po výbere domény na správu budete uvítaní stavom webových stránok. Z tejto ponuky môžete vytvoriť viac webových stránok (podľa vášho plánu) alebo ich odstrániť. Môžete tiež importovať aktívnu stránku, čo urobím.

Chrám médií nevyžaduje inštaláciu externého doplnku, bude požadovať iba poverenia FTP a WordPress. Po dokončení by mala byť vaša stránka online a pripravená vo vami určenej doméne.

Zábavný fakt: môžete dokonca hrať vesmírnu strieľačku a pokúsiť sa poraziť vysoké skóre, kým budete čakať! Po dokončení procesu by mala byť vaša stránka hotová. Bohužiaľ pre mňa nebola moja. Po treťom pokuse o import stránky som narazil na stenu a potom som sa rozhodol testovať technickú podporu 24/7 expertov.

Podpora hostenia mediálneho chrámu

Kontaktovanie technickej podpory bolo také dobrá skúsenosť. Pre začiatočníkov je tlačidlo chat stále k dispozícii. Čokoľvek robíte v službe Media Temple, chatovanie s pracovníkmi technickej podpory je jedným kliknutím. Vysvetlil som svoj problém odborníkovi podpory a rýchlo zdôraznili, že je potrebné importovať na živé stránky.

Po vytvorení mojej živej stránky som importoval na základe toho, čo mi technická podpora povedala …

Aj keď sa v správe potom uvádza, že budem musieť čakať do 2 hodín, moja stránka bola pripravená na spustenie za menej ako 15 minút. Tento alternatívny spôsob dovozu fungoval prvýkrát a technická podpora dokázala vyriešiť môj problém za menej ako 1 minútu!

Ďalšie (mt) funkcie hostenia WordPress

Po migrácii stránok by som mohol začať pracovať s uvedenými možnosťami.

Media Temple ponúka phpmyadmin mysql manipuláciu, ktorá je neuveriteľné veľkorysé berúc do úvahy spôsob, akým väčšina riadených poskytovateľov hostingu WordPress obmedzuje svojich zákazníkov, a ponúkajú možnosť spravovať témy nainštalované na vašich stránkach.

Predtým, ako by mohla byť stránka naživo, potreboval som priradiť doménu (v tomto prípade subdoménu), čo je niečo, čo viem, čo môže byť komplikované, najmä v spravovaných hostingových službách. Media Temple sa mi opäť podarilo prekvapiť ďalším veľmi silným správcom domén.

Chrám médií bude umožňujú nastaviť vlastnú doménu a spracujte svoje záznamy DNS sami takže ste skutočne v úplná kontrola z vašich domén. Neukladajú žiadne obmedzenia a spôsob nastavenia ich možností vás dokonca vyzýva, aby ste s webom zaobchádzali slobodne.

Môžete dokonca nasmerovať svoju doménu na Media Temple a nechať službu spracovať položky DNS. Spôsob, akým majú toto nastavenie je mimoriadne užívateľsky prívetivý. Doteraz je Media Temple bezpochyby jedným z najmenej reštriktívne Spravované služby hostenia WP, ktoré som testoval, a pomocou intuitívneho ovládacieho panela, ktorý má tiež moderný vzhľad.

Výkonnosť hosťovania mediálneho chrámu

Akonáhle bol web na mieste mediatemple.thetechieblog.com Bol som schopný otestovať jeho výkon.

Zo San Francisca je výkon porovnateľný s tým, čo som videl z iných služieb.

Výkon z Austrálie je tiež veľmi dobrý s priemerom menej ako 5 sekúnd.

Ak sa pozrieme na odpoveď v hlavičke, môžeme vidieť, že Media Temple používa na našich stránkach nejaký mechanizmus vyrovnávacej pamäte, čo v kombinácii s Bezplatná podpora pre cloudflare a ďalší bonus CDN, čo je ďalšia služba, ktorú ponúkajú ako doplnok, by priniesol úžasné zlepšenie výkonu.

Ak vezmete čísla priamo z GTMetrix, uvidíte, že doba načítania je kratšia ako 4 sekundy. Vďaka kombinácii doplnku WP Caching a podpory CloudFlare by sa táto služba stala ideálnou pre výkon.

Zabalenie

Media Temple porušuje všetky pravidlá tradične spravovaného hosťovania WordPress tým, že ponúka väčšiu flexibilitu spojenú s obrovským množstvom doplnkov a doplnkových služieb, ako sú: Zálohovanie a obnovenie, Skenovanie malwaru, podpora cloudflare, služba CDN, úplná kontrola nad doménami a DNS, tony úložný priestor a skutočne dobrá technická podpora.

Všetky tieto možnosti dohromady umožňujú neuveriteľné dobré služby, tak dobre, že úplne rozdrví všetky ostatné služby Managed WP Hosting Doposiaľ som testoval. Ak hľadáte dobrú hostingovú službu spravovanú spoločnosťou WP, Media Temple ju má jeden z najlepších na trhu, obdobie.

Už ste vyskúšali hosting WordPress Media Temple? Radi by sme sa dozvedeli o vašej skúsenosti. Alebo ak máte nejaké otázky, neváhajte sa spýtať v sekcii nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me