Najúžasnejší autorský box: Najlepšie riešenie pre autorský box pre WordPress?

Správa stránky WordPress s viacerými autormi je ako iný svet v porovnaní so spustením prehliadky pre jedného človeka (alebo jednej) človek ukázať, v záujme politickej korektnosti ;-)).

Máte množstvo nových úvah, ktoré by ste mali sledovať: role a schopnosti používateľov, redakčné povinnosti atď. Avšak tieto stránky sú obrovské – tvorba obsahu je tak časovo náročná a práca na vašom blogu s viacerými autormi môže byť veľmi prospešná. Nielen to, ale vytvorenie tímu môže medzi čitateľmi vytvoriť dojem, že váš blog je oveľa väčšia (a hodnotnejšia) operácia ako predtým..

S ohľadom na to sa musíte snažiť čo najlepšie využiť stav viacerých autorov vášho blogu tým, že predstavíte každého autora. To sa nedá ľahko urobiť pomocou WordPress hneď po vybalení z krabice, ale v tomto príspevku by som vám chcel predstaviť úžasný doplnok, ktorý uľahčuje prácu autora.

Autorské boxy

Ak ste pravidelným čitateľom blogu WPExplorer, pravdepodobne ste si v dolnej časti každého príspevku všimli autorskú biografiu. Tu je môj:

Najúžasnejší autorský box

Docela v pohode, však? Ako vidíte, obsahuje môj headshot spolu s mojím menom a stručným životopisom. Okrem toho existujú karty pre moje profily sociálnych médií a jedna pre najnovšie príspevky, ktoré som tu napísal na WPExplorer..

Pre stránky s viacerými autormi sú tieto „autorské skrinky“ perfektné – predstavia vašich autorov, čo následne zobrazuje rozsah a kvalitu vášho blogu. Alternatívou je zahrnúť na koniec stĺpika niekoľko riadkov, ktoré sotva majú rovnaký dopad. Pokiaľ ide o mňa, autorské kolónky, ako je uvedený príklad, sú iba spôsob, ako predviesť autorov na vašom blogu WordPress.

Čo ma privádza k Fanciest Author Box. Stručne povedané, doplnok umožňuje vložiť autorské bio polia do viacerých umiestnení na vašej webovej stránke WordPress. To je jeho najzákladnejšia funkčnosť.

Najúžasnejší autorský box

Zobrazí sa predvolené okno Fanciest Author Box.

Verte tomu alebo nie, na tomto webe používame Fanciest Author Box. Hoci naše autorské skrinky vyzerajú veľmi odlišne od vyššie uvedeného príkladu, čiastočne to dokazuje jeho flexibilitu a ľahké použitie.

Pozrime sa bližšie!

Základy

Po nainštalovaní Fanciest Author Box sa do každého z profilov vo WordPressu pridajú rôzne nové polia:

Niektoré nastavenia na obrazovke profilu.

Niektoré nastavenia na obrazovke profilu.

Ak chcete spustiť prevádzku, jednoducho pridajte príslušné informácie do vyššie uvedených polí a stlačte Uložiť. To je všetko! Na svojom webe budete mať teraz plne funkčné autorské pole.

Ak sa zaujímate len o to, ako začať pracovať s autorskými schránkami pre svoje stránky, stačí vyplniť tieto informácie. Fanciest Autor Box urobí zvyšok za vás.

Po tom, čo ste už povedali, určite môžete urobiť, aby ste čo najviac využili funkcie tohto doplnku.

Pole Autor v detailoch

Pozrime sa na živý príklad – blog pre viacerých autorov, na ktorom v súčasnosti pracujem: Poradenstvo pri online zoznamaní zadarmo.

Nemám čas na to, aby som sám vytvoril všetok obsah, takže som väčšinu písania zveril malému tímu. Je to výhra / výhra – dostanem vysoko kvalitný obsah vyrobený pre túto stránku a (čiastočne vďaka použitiu Fanciest Author Box) sa rozsah môjho blogu zdá byť oveľa väčší.

Tu je jeden z profilov môjho autora na tomto blogu:

Najúžasnejší autorský box

Ako vidíte, Gina zahrnula svoju úchytku na Twitteri a svoje používateľské meno na Facebooku, takže tieto karty boli pridané automaticky. Kliknutím na karty sociálnych médií získate príležitosť sledovať ju alebo ju mať radi.

Ako vidíte z môjho vlastného autora poľa tu na WPExplorer, existuje niekoľko potenciálnych kariet:

  • cvrlikání
  • Facebook
  • Google+
  • LinkedIn
  • Posledné príspevky

Môžete tiež zahrnúť kartu „Vlastné“, ktorá môže obsahovať takmer všetko, čo chcete.

Profilová fotografia sa automaticky stiahne z e-mailovej adresy profilu. Gravatar, ale ak ho nemáte, môžete vždy profil prepojiť s webovou adresou fotky.

Veľa použití najúžasnejších autor box

Predvolené použitie poľa Fanciest Author Box je celkom zrejmé – objavuje sa v dolnej časti každého príspevku (môžete ho tiež nastaviť tak, aby sa zobrazoval na stránkach). Ale to nie je miesto, kde končí jeho nespočetné množstvo; v skutočnosti môžete nastaviť, aby sa objavila kdekoľvek prostredníctvom widgetov, krátkych kódov alebo kódu PHP.

Túto funkciu som využil na to, aby som všetkých autorov uviedol na stránke About about. Tu sú moji pravidelní autori:

Bežní spisovatelia

A niektorí z mojich prispievateľov:

Prispievatelia

Namiesto toho, aby som musel duplikovať ich snímky a biologické informácie na stránke About, môžem použiť len [[Ts_fab]] skrátený kód na zobrazenie polí autora.

Tento krátky kód je možné prispôsobiť niekoľkými spôsobmi – v uvedenom príklade som vytiahol jednotlivé profily a odstránil som karty (zobrazujúce iba bio) pomocou nasledujúceho kódu: [[ts_fab authorid = "xx" tabs = "bio"]].

Ako vidíte, s Fanciest Author Box je veľmi ľahké predviesť svojich autorov takmer kdekoľvek by ste chceli.

Prispôsobenie poľa Autor

Už som spomínal, že štýl autorských polí je prispôsobiteľný (ako to ukazujú naše autorské políčka tu na WPExplorer). Je veľmi ľahké zmeniť základné formátovanie na stránke Nastavenia:

Nastavenia farieb

Ako vidíte, môžete pomocou vstavaného nástroja na výber farieb WordPress zmeniť farby každého prvku v blesku. A ak ľutujete niektoré výbery divokých farieb, vždy existuje možnosť obnovenia pôvodných nastavení.

Ak hľadáte niečo trochu viac šité na mieru, potom si môžete prispôsobiť CSS – zistíte, že každý z prvkov, ktorý tvorí pole pre autora, je zreteľne označený a podľa potreby ľahko upraviteľný. Presne to sme urobili tu vo WPExplorer, aby sme vytvorili autorskú skrinku, ktorá sa hladko spája s dizajnom blogu..

Bezplatná možnosť

Zatiaľ čo najlepší autor box je prémiový doplnok, vráti vás iba 10 dolárov. To je hodná cena za taký dobre navrhnutý a zdokumentovaný doplnok (nehovoriac o úžasnej podpore a skutočnosti, že chlapci z Themato Soup sú úžasné a zaslúžia si peniaze!).

Získajte najúžasnejšiu autorskú schránku

Ak si však chcete vyskúšať skúšobnú jazdu skôr, ako začnete klesať, stačí dať Autorský box pre fanúšikov ísť. Je to bezplatná verzia doplnku, ktorý je k dispozícii na stiahnutie na WordPress.org. Takmer dokonalé hodnotenie hviezdičkami by malo viesť k tomu, aby vás presvedčilo, že toto je najlepšie riešenie v oblasti autorských kníh!

Perfektný doplnok?

Vždy, keď preskúmam doplnok, snažím sa odstrániť nedostatky, aj keď si myslím, že je to celkovo vynikajúce riešenie. Avšak s autorským rámčekom Fanciest Author Box nemôžem myslieť na nič iné, než na najmenšie gripy.

Napríklad by bolo pekné mať možnosť odovzdania profilových fotografií namiesto toho, aby ste museli obrázok nahrávať samostatne, a potom vložte URL do príslušného poľa. Bolo by tiež skvelé mať k dispozícii relevantné informačné kanály na kartách Twitter, Facebook, Google+ a LinkedIn a nie iba možnosť prihlásenia na odber..

Ide však o to, aby som bol úprimný – nedokážem vymyslieť žiadny iný spôsob, ako vylepšiť tento doplnok. Som si istý, že chlapci z Themato Soup budú vymýšľať o nejakých skvelých nových funkciách, ale ich fantázia a kreativita prevyšuje moje!

Stručne povedané, ak hľadáte vytvorenie vysoko kvalitného blogu pre viacerých autorov a poskytnete svojim autorom expozíciu, ktorú si zaslúžia, Fanciest Author Box je  Riešenie. Je jedinečný a ponúka takmer dokonalý súbor funkcií. Používam ho sám a vidíte ho tu na WPExplorer – čo je lepšia podpora?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me