NextGEN Galéria WordPress Plugin Recenzie

NextGEN Galéria WordPress Plugin Recenzie

Pre taký robustný a populárny doplnok galérie WordPress som bol bezradný, keď som našiel iba niekoľko príspevkov Galéria NextGEN. Myslím tým, že väčšina článkov bola stará a zachytila ​​éru, keď bol doplnok ešte v plienkach.

Dnes sú veci iné. Galéria NextGEN rozkvitla do plnohodnotného doplnku Galérie WordPress. Ponúka vám veľa možností na vytváranie a správu galérií ako profesionálov. Na osladenie obchodu je celá vec neuveriteľne ľahko nastaviteľná a použiteľná.

Pre energetického používateľa vám galéria NextGEN ponúka prémiové doplnky na doplnenie galérií. Niektoré z doplnkov zahŕňajú elektronický obchod, korektúry klientov a automatické plnenie tlačových objednávok. Okrem toho získate množstvo doplnkov tretích strán, ktoré rozširujú galériu NextGEN Gallery novými spôsobmi.

Prečo potrebujete galériu NextGEN?

Ako WordPress má zabudovanú funkciu galérie, prečo by ste potrebovali doplnok, ako je napríklad NextGEN Gallery?

Predvolená galéria WordPress je vhodná pre menšie úlohy v galérii. Je skvelé pridať k svojmu príspevku alebo stránke základnú galériu, ale to je všetko.

Ak pracujete s množstvom obrázkov alebo potrebujete väčšiu kontrolu, povedzme, že ste fotograf, grafik, vizuálny umelec alebo iný profesionálny pracovník, ktorý pracuje s mnohými fotografiami, rýchlo si uvedomíte, že predvolená galéria WordPress neobsahuje rez to.

Inými slovami, galéria NextGEN vám ponúka veľa pokročilých funkcií, ktoré nenájdete v predvolenej galérii WordPress alebo v mnohých ďalších doplnkoch galérie. Napríklad integrácia tlačového laboratória vám umožňuje predávať fyzické výtlačky vašich obrázkov automaticky, čo je prvý doplnok pre galériu WordPress.

NextGEN Gallery je dokonalý doplnok galérie WordPress pre ľahkých a ťažkých používateľov. Či už chcete zdieľať rodinné fotografie s priateľmi, zobrazovať svoje grafické portfólio alebo predávať svoje fotografie, NextGEN má okrem iného chrbát.

V dnešnom recenznom príspevku berieme na skúšobnú jazdu doplnok NextGEN Gallery. Pokrývame funkcie a dobroty, vďaka ktorým je doplnok jedným z najlepších a najpopulárnejších doplnkov do galérie všetkých čias.

Bez ďalších okolkov, začnime od toho, čo je čo pokryť.

Čo je galéria NextGEN?

NextGen-galéria

Z úvodu je zrejmé, že NextGEN Gallery je doplnok galérie WordPress. Podľa Imagelyho je „NextGEN Gallery štandardom tohto odvetvia Doplnok galérie WordPress od roku 2007 a naďalej dostáva viac ako 1,5 milióna nových stiahnutí ročne. “

z oficiálne údaje WordPress, Galéria NextGEN od svojho vydania získala viac ako 28 miliónov stiahnutí. V čase písania správy má NextGEN Gallery viac ako 800 000 inštalácií, čo z nej robí najpopulárnejší doplnok galérie WordPress. Nie zlé. Vôbec nie zlé.

Používatelia radi plugin, ak nadšené recenzie na WordPress.org sú čokoľvek. Z 3 370 hodnotení dalo doplnku hodnotenie hviezdičkami 2506 ľudí. To je asi 75% používateľskej základne, čo znamená, že ste v dobrých rukách.

Tu musí povedať jeden spokojný zákazník:

Tento doplnok úplne milujem. S inštaláciou žiadne problémy. Funguje dobre s mojím motívom aj nástrojom na tvorbu stránok. Moje otázky na podporu boli zodpovedané do jedného pracovného dňa podľa sľubu. Bezplatná verzia sa mi páčila, takže som si cez ich zľavový kód nakoniec kúpil pro-verziu (NextGen Plus) cez vianočné sviatky. Žiadne sťažnosti. Zákazník na celý život. – 8flixs

Doplnok má v čase písania vynikajúce hodnotenie 4,3 / 5,0, takže sme v podnikaní, kamoš!

Okrem toho je Imagely renomovanou spoločnosťou WordPress, ktorá ponúka pôsobivé témy, doplnky, webové stránky na kľúč a hosťovanie fotografov..

Úžasný tím vám ponúka ideálne riešenie na vytvorenie webovej prezentácie, či už ste fotograf, grafik alebo akákoľvek iná kreatívna práca s obrázkami..

K dispozícii je bezplatná verzia!

Galériu NextGEN si môžete bezplatne stiahnuť a používať na WordPress.org. Musíte si však kúpiť prémiovú licenciu NextGEN Gallery Plus, Pro alebo Lifetime, aby ste si mohli užiť prémiové doplnky a profesionálnu podporu.

Na kontrolu používame NextGEN Gallery Pro, pretože vám ponúka vynikajúci prehľad funkcií. Doplnkový program obsahuje pomerne veľa funkcií, ktoré potrebujete na nasadenie krásnych galérií ako profesionálov.

Poznámka: Najprv musíte nainštalovať bezplatná verzia galérie NextGEN používať prémiové doplnky.

Teraz, keď vieme, s čím pracujeme, sa pozrime na niektoré z funkcií, vďaka ktorým je NextGEN Gallery dôstojným uchádzačom v kategórii doplnkov Galérie WordPress..

Funkcie galérie NextGEN

vlastnosti nextgen

Milujem vývojárov, ktorí idú všetci na dojem používateľov. Ako taký som vždy zameraný na čistý kód, ľahký dizajn a intuitívne používateľské rozhranie. Na druhej strane funkcia nafúknutie je skutočne pre vás obrovským obchodníkom, obrovským NO-NO.

NextGEN Gallery je sladké miesto, ktoré vám ponúka to najlepšie z oboch svetov. Na jednej strane získate neuveriteľný zoznam funkcií, ktoré „spravujú, zobrazujú, dokazujú a predávajú fotografie ako profesionáli“. Na druhej strane máte užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré vám ušetrí veľa úsilia a času.

Galéria NextGEN je však známa pre nasledujúce funkcie.

Viac štýlov albumov a galérií

galérie a albumy nextgen

Najdôležitejšie je, že album je zbierka vašich galérií a galéria je zbierka vašich obrázkov.

Bezplatná verzia galérie NextGEN teraz obsahuje tri štýly galérií (galérie miniatúr, prezentácie a ImageBrowser) a dva štýly albumov (kompaktné a rozšírené). Pro verzia vám ponúka ďalších sedem štýlov galérie a dva štýly albumov. Celkovo získate 12+ štýlov albumov a galérií.

Pokiaľ ide o predstavenie vašich fotografií, NextGEN Gallery vám ponúka dostatok štýlov albumov a galérií, ktoré vás ohromia. Vytváranie galérií je jednoduché, pretože sa čoskoro naučíte.

Každý štýl albumu a galérie je dodávaný s nekonečným zoznamom prispôsobiteľných možností, ktoré vám umožňujú štýly galérií podľa vášho vkusu.

Milióny možností a nastavení

nastavenia a možnosti galérie nextgen

Spravovanie galérií na webe WordPress si vyžaduje vážnu moc a NextGEN Gallery našťastie nesklame. Ľudia z mesta Imagely vedia, čo robia, a zabalili galériu NextGEN po okraj.

Ak chcete nastaviť globálne štýly, ktoré platia pre celý web, existuje možnosť, že. Chcete každú galériu prispôsobiť individuálne? Máte veľa možností, priateľu.

Môžete zmeniť veľkosť obrázkov, pridať popisy, vytvoriť vodoznaky, prepojiť celé galérie na konkrétnu stránku, nastaviť ukážky obrázkov a hromadne odovzdať obrázky. Sakra, môžete dokonca nahrať celé priečinky a súbory ZIP.

Ďalej môžete obrázky otáčať, vylúčiť obrázok z galérie, prezerať metadáta obrázka, upravovať miniatúry, nastavovať automatické prehrávanie, definovať štýly prechodu a okrem iného pridávať značky..

Chcete na svoje obrázky pridať ikony zdieľania sociálnych médií? Možno by ste chceli integrovať svoj doplnok do galérie do programu Adobe Lightroom? Ak áno, NextGEN Gallery má chrbát.

Jediným spôsobom, ako pokryť všetky možnosti, ktoré ponúka spoločnosť NextGEN Gallery, je, aby ste sa na prvý pohľad ponorili a vyskúšali si doplnok. Existuje len príliš veľa možností na zahrnutie do jedinej recenzie.

Prepracované užívateľské rozhranie

užívateľské rozhranie galérie nextgen

Mnoho doplnkov pre galériu WordPress zaplní váš administratívny informačný panel WordPress pomocou tvrdých používateľských rozhraní (UI), ktoré sa ťažko používajú. Galéria NextGEN nebude mať nič z toho. Doplnok obsahuje krásne a intuitívne používateľské rozhranie, s ktorým je hračka pracovať.

Po nainštalovaní a aktivácii doplnku môžete spustiť pomocníka galérie, ktorý je ľahko rozpoznateľný (pozri obrázok vyššie) a ktorý vám pomôže zasiahnuť. Ukazuje vám všetko, ako vytvoriť galériu NextGEN a vložiť ju na svoju stránku alebo príspevok.

Vytváranie galérií v galérii NextGEN je vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu super dupernárne. V porovnaní s inými doplnkami do galérie, ktoré spomaľujú váš pracovný postup s zbytočnými neporiadkami, získate viac práce za kratší čas.

Korektúry klientov

korektúra klienta nextgen gallery

Klient občas chce overiť obrázky alebo zdieľať spätnú väzbu. V minulosti fotografi poskytovali spätné e-mailové správy s klientmi, ktorí chceli preukázať prácu pred dokončením projektu. Zvyčajne to zahŕňalo návštevy vašej kancelárie (alebo ich kancelárií), ktoré nakoniec skonzumovali veľa času a peňazí.

Ale NextGEN Gallery úplne zmenil hru. Doplnok je dodávaný s hviezdnym systémom, ktorý umožňuje klientom overovať jednotlivé fotografie jednoduchým kliknutím na ikonu hviezdy. Galéria NextGEN navyše obsahuje okienko s komentármi, ktoré klientom umožní zanechať spätnú väzbu na konkrétne obrázky.

Obe funkcie môžu výrazne zefektívniť váš pracovný postup a ušetriť tak vám, ako aj klientovi čas a peniaze. Teraz nemusíte bežať mestom; klienti môžu komentovať a overovať obrázky priamo z pohodlia svojich domovov.

Možnosti elektronického obchodu

možnosti elektronického obchodu galérie nextgen

Počkajte, mysleli ste si – na chvíľu – že ste to všetko videli? Ak áno, mýlite sa. Čo si myslíte, že tu spolupracujeme? Bežná časť kódu, ktorý sa maskuje ako doplnok pre najvyššiu galériu? No tak, synu, hovoríme o NextGEN Gallery a nikdy to nesklame.

Ak predávate fotografie alebo obrázky, NextGEN Gallery vám ponúka vynikajúcu sadu funkcií, ktoré vám prinesú veľké peniaze domov. Môžeš predávať fotografie online a fyzické výtlačky bez námahy. Môžete ľahko vytvoriť vlastné cenníky a hodiť pár kupónov pre dobrú mieru. A spravujete celú vec od správcu WordPress? Predaj fotografií v galérii NextGEN je bez námahy.

Doplnok podporuje platobné brány PayPal a Stripe v čase písania, čo je dostatočné. Integrácia oboch brán je rovnako jednoduchá ako A, B, C. Na účely testovania odporúčame povoliť testovaciu bránu aby sme vám zaistili, že vám nebudeme účtovať poplatky za testovacie objednávky.

Integrácia tlačových laboratórií

Vďaka integrácii tlačového laboratória môžete teraz automaticky plniť tlačové objednávky. Môžete si vybrať, či chcete objednávky plniť manuálne alebo automaticky prostredníctvom White House Custom Color (WHCC), jednej z najpopulárnejších tlačiarní v USA. Vývojári tvrdo pracujú na spolupráci s medzinárodnými tlačiarňami v budúcnosti.

Okrem toho vám NextGEN Gallery ponúka automatizovaný výpočet dane prostredníctvom Taxjaru, nulové provízie z predaja (na rozdiel od iných služieb predaja fotografií, ako je Smugmug alebo Photoshelter) a ešte oveľa viac.

Teraz, keď máme predstavu o tom, čo môžeme očakávať, vytvorme jednoduchú galériu v galérii NextGEN len pre zábavu.

Ako vytvoriť galériu NextGEN

Najprv nainštalujte a aktivujte bezplatne Doplnok NextGEN WordPress Gallery. Potom si kúpte kópiu doplnku NextGEN Pro z oficiálnej webovej stránky. Potom nainštalujte a aktivujte profesionálnu verziu.

Vytvorenie galérie NextGEN

Teraz ste pripravení na ďalšiu časť a vytvorte galériu. Existujú dva spôsoby. Môžete si vytvoriť galériu a potom ju vložiť na svoju stránku alebo príspevok. Prípadne môžete odovzdať obrázky a pridať galériu pri úprave stránky alebo príspevku.

Prvú metódu uvediem na ilustráciu. Druhá metóda je celkom samozrejmá, najmä keď sa dostanete na kĺb galérie NextGEN Gallery. Navyše by som rád, keby ste si vyskúšali druhú metódu sami.

Prejdite na Galéria> Pridať galériu / obrázky, ako je uvedené nižšie.

pridanie novej galérie do galérie NextGEN

Na ďalšej obrazovke máte niekoľko možností na odovzdanie obrázkov. Môžete nahrávať súbory z počítača, importovať z knižnice médií alebo importovať priečinok zo servera. Nahrávam obrázky zo svojho notebooku, takže vyberiem prvú možnosť; Odovzdajte obrázky.

Ďalej vyberte Vytvorte novú galériu, pridaj Názov galérie (moje je “Nová testovacia galéria “), cvaknutie Pridať súbory vyberte obrázky a nakoniec Spustiť nahrávanie , ako je znázornené nižšie.

nahrávanie obrázkov do galérie NextGEN

Ak všetko pôjde dobre, mali by ste vidieť tohto malého chlapca v dolnej časti obrazovky:

nahrávanie bolo dokončené

Môžete kliknúť na ikonu Spravovať galériu> Nová testovacia galéria odkaz, ak potrebujete upraviť svoju galériu, preskočíme to a ukážeme vám, ako vložiť náš „Nová testovacia galéria “ na stránku alebo príspevok.

Vloženie galérie NextGEN na stránku / príspevok

Teraz, keď máme spustenú galériu, vložme ju na stránku. Tento postup zostáva rovnaký, ak chcete vložiť galériu do príspevku. Prejdite na Stránky> Pridať nové, ako je uvedené nižšie. Upozorňujeme, že môžete upraviť aj existujúcu stránku / príspevok.

pridanie novej stránky so systémom wordpress

Potom pridajte názov svojej stránky a stlačte ENTER kláves na spustenie nového riadku (alebo je to blok?). Kliknite na ikonu plus (+) a prejdite na Spoločné bloky, a kliknite na tlačidlo OK Galéria NextGEN, ako zdôrazňujeme na obrázku nižšie.

Nextgen gallery gutenberg block

Potom kliknite na ikonu Pridať galériu NextGEN tlačidlo, ako podrobne uvádzame nižšie.

pridať galériu nextgen

Je to také ľahké; pravdepodobne ste už na svoju stránku / príspevok vložili galériu. Nenechajme sa tu však pred nami. Kliknutím na tlačidlo sa dostanete na nasledujúcu obrazovku. Tu si vyberte Galérie (1)Galéria (2) (v našom prípade je to „Nová testovacia galéria “), a štýl zobrazenia (vybral som Pro dlaždice (3)), ako je uvedené nižšie.

Potom prejdite na spodnú časť obrazovky a stlačte Vložte galériu tlačidlo:

Ďalšie, Uložiť koncept, ukážku, aktualizáciu, alebo publikovať svoju novú stránku alebo príspevok v závislosti od toho, kde sa nachádzate v pracovnom postupe. išiel som s publikovať pretože som vytvoril novú stránku ��

A tu, dámy a páni, vyzerá moja novovytvorená galéria na mojej testovacej stránke, ktorá je spustená na téme Total WordPress:

NextGEN s celkom

Nie je to zlé asi päť minút mäkkej práce.

Reagujú na galérie NextGEN?

Stavíte sa, že sú! Odkaz som poslal na svoj telefón a tu je to, čo som dostal:

Citlivý na NextGEN

Je to všetko dobré; Galérie NextGEN sa ľahko vytvárajú a tiež reagujú na ne. “Je to, akoby sme tu dostali všetko, čo potrebujeme, takže prejdime k ďalšej časti. Funkcie a možnosti v tejto veci sú dosť na to, aby získali veľa nadšených recenzií od používateľov, ako ste vy. Tu je niekoľko posudkov.

Ohlasy

referencie galérie nextgen

Užívatelia oceňujú galériu NextGEN vľavo, vpravo a v strede. Chcem tým povedať, že o doplnku sa nemiluje. Tu sú skutočné posudky spokojných používateľov:

Za posledných 15 rokov som vyskúšal niekoľko doplnkov do galérie a NEXTGEN GALÉRIA je zďaleka najprijateľnejšia, najuniverzálnejšia a najúčinnejšia pre používateľa. Ďakujem! – Mark Jordan Fotografia

Potom je tu …

Galériu NextGEN používame na jednej alebo druhej stránke už roky. Nielen, že má skvelú sadu funkcií, ale je tiež dobre udržiavaná, vždy aktuálna a počas rokov sme mali s akýmikoľvek otázkami podpory obrovský úspech. Veľmi odporúčam! – David G. Johnson

A …

Doplnok NextGEN Gallery je presne to, čo som hľadal v doplnku galérie pre moje umenie. Páči sa mi, že môžem mať galériu prispôsobenú a že má nastavenie na zálohovanie pôvodných obrázkov a vypnutie ponuky kliknutím pravým tlačidlom, aby sa zabránilo ľuďom v sťahovaní môjho umenia. – GabiClayton

… okrem iného.

Pre doplnok do galérie, ktorý sa môže pochváliť vynikajúcim hodnotením, by sme tu boli celý deň, keby sme do príspevku pridali každú recenziu. Viac recenzií si môžete prezrieť na oficiálnej webovej stránke NextGEN Gallery alebo na WordPress.org. To mimo cesty, pozrime sa na dostupné možnosti podpory.

Podpora galérie NextGEN

Ak ste pri používaní galérie NextGEN uviazli, môžete vždy počítať s ich príkladnou podporou. Ponúkajú veľa možností podpory a materiálov. Pre začiatočníkov môžete vždy predložiť podporný lístok, ak máte účet Imagely. Na vrchole toho sa môžete vždy pozrieť na dokumentácia ak potrebujete pomoc s konfiguráciou doplnku Gallery NextGEN.

Na vrchole toho, neváhajte a pozrite sa na Imagely blog a Podcast fotografie WordPress. Z týchto zdrojov je potrebné sa naučiť veľa. Okrem toho môžete vždy priamo kontaktovať spoločnosť Imagely.

Ceny galérií NextGEN

ceny galérie nextgen

Imagely vám ponúka skvelé cenové balíčky. Ako sme už uviedli, ponúkajú vám bezplatnú verziu, ktorá vás dostane do dverí. Ak chcete prémiové doplnky, môžete si ich kúpiť Plus (79 USD), Pro (139 USD), alebo Celoživotný balík (299 $). Vyberte si balík, ktorý vám vyhovuje.

Získajte galériu NextGEN

Záverečné slová

NextGEN Gallery je fantastický doplnok pre galériu WordPress. Je dodávaný s miliónom a jednou funkciou, vďaka ktorej je vytváranie krásnych galérií veľmi jednoduché. Súčasne je doplnok neuveriteľne ľahko použiteľný, takže narazíte na zem okamžite. K dispozícii je bezplatná verzia, ktorá vám umožní vyskúšať vody, ale ak by ste chceli viac energie, máte na svojom telefóne dostatok prémiových doplnkov a volajte.

Máte otázky alebo návrhy? Aký je váš obľúbený doplnok do galérie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me