Posuvník Revolúcia doplnku WordPress a návod na použitie

Revolution Slider WordPress Plugin Recenzie a ako na to

Slider Revolution je prémiový posúvač dostupný ako doplnok WordPress, doplnok jQuery a doplnok Joomla. V komunite WordPress získala obrovskú popularitu vďaka obrovskej škále funkcií a ľahkému použitiu.

V tomto prehľade sa zameriame iba na hlavné funkcie systému Slider Revolution WordPress Plugin, a potom vám ukážeme, aké ľahké je vytvoriť si vlastné posúvače od nuly.

Získajte posuvnú revolúciu zadarmo! Doplnok Slider Revolution je zadarmo zahrnutý pri kúpe našej témy Total WordPress, takže nielen získate úžasný doplnok, dostanete aj tému Total, ako aj doplnok Visual Composer, ktorý je tiež zadarmo!

Získajte Slider Revolution

Posuvná revolúcia: Čo robí tento doplnok WordPress tak skvelým

V Slider Revolution je zabudovaných veľa skvelých funkcií, ktoré uľahčujú vytváranie vlastných jazdcov pre vaše webové stránky. Tu je niekoľko našich obľúbených položiek.

Responzívne rozloženie

Doplnok je pripravený reagovať a obsahuje viac možností rozloženia jazdca, aby vám uľahčil život. Najprv vyberte typ jazdca: štandardný jazdec, hrdinová scéna (jeden snímok) alebo kolotočový jazdec. Potom vyberte rozloženie: automatické, na celú šírku alebo na celú obrazovku.

automatické rozloženie Táto možnosť vám umožňuje nastaviť veľkosť posúvača pomocou presných pixelov, pričom ďalšie možnosti umožňujú nastaviť veľkosť posúvača pri rôznych šírkach obrazovky (stolné počítače, prenosné počítače, tablety a telefóny). Ak ponecháte túto možnosť na predvolenom nastavení, roztiahne váš posúvač na šírku hlavného kontajnera, ako je to definované v téme WordPress..

rozloženie po celej šírke je presne to, ako to vyzerá – možnosť posúvača v celej šírke, ktorá sa úplne roztiahne zľava doprava. Stále budete musieť definovať výšku svojho posúvača.

Najunikátnejšia možnosť rozloženia je celá obrazovka. Pomocou tejto možnosti môžete vytvoriť fantastické posúvače, ktoré doslova vyplnia celú obrazovku, bez ohľadu na veľkosť vášho prehľadávača alebo zariadenia (túto možnosť môžete dokonca použiť na pridanie posúvačov na celú obrazovku s videami, aby sa dosiahol ešte väčší účinok).

Viac zdrojov obsahu

Chcete pre svoje príspevky vytvoriť posúvač? Alebo pre vaše produkty WooCommerce? Žiadny problém – vyberte si 11 rôznych zdrojov obsahu pri vytváraní jazdca.

Pri písaní tohto príspevku Slider Revolution podporuje obsah založený na blogových príspevkoch, konkrétnych príspevkoch, aktuálnom príspevku / stránke (skvelé, ak chcete pridať odporúčaný posúvač do blogového príspevku alebo položky portfólia), Flickr, Instagram, WooCommerce, Twitter, Facebook , YouTube, Vimeo alebo predvolený posúvač (nahrajte svoje vlastné obrázky / videá).

Jednoduché možnosti

Posuvná revolúcia uľahčuje vytváranie vlastných posúvačov pridaním volieb pre takmer všetko. Vyberte si oneskorenie snímky, navigačné šípky, vlastné písma, pridajte pozadie paralaxy, umiestnenie posúvača (pridajte okraje), pridajte vrstvy médií, vkladajte tlačidlá, vyberte prechody snímok a ďalšie všetko pomocou rozbaľovacích ponúk v celom doplnku..

A okrem toho si môžete prispôsobiť takmer všetko a dokonca uložiť svoje vlastné predvoľby, aby ste znovu použili štýly písma, prechody snímok, animácie vrstiev a oveľa jednoduchšie.

Mediálna podpora

Pridajte text, odkazy, obrázky a videá pomocou niekoľkých kliknutí myšou. Získate tak možnosť vytvárať snímky bohaté na informácie, s ktorými sa budú môcť vaši čitatelia a klienti stotožniť. Navyše je každý z týchto typov médií pridaný ako jeho vlastná vrstva s jedinečnými animáciami, načasovaním a štýlmi, ktoré nastavíte pomocou super volieb Slider Revolution..

Inštalácia posúvača revolúcie

Najprv musíte získať kópiu doplnku Slider Revolution WordPress. Existuje niekoľko rôznych metód na inštaláciu doplnku v závislosti od toho, či ste si kúpili vlastnú kópiu doplnku alebo či bol zahrnutý do prémiovej témy..

1. Nainštalujte kópiu jazdca Revolution

Stiahnite si doplnok Slider Revolution

Ak ste si zakúpili vlastnú kópiu Slider Revolution z CodeCanyon, prihláste sa do svojho účtu Envato a prejdite na stránku so stiahnutými súbormi (na túto stránku sa môžete dostať kurzorom myši nad svojím používateľským menom). Potom vyhľadajte svoju kópiu jazdca Revolution a vyberte možnosť sťahovania pre „Installable file WordPress file only“.

Nahrajte súbor doplnku ZIP

Ďalej sa prihláste na svoju stránku WordPress a prejdite na ňu Doplnky> Pridať nové a kliknite na tlačidlo „Nahrať doplnok“ v ľavej hornej časti obrazovky.

Odtiaľ pomocou tlačidla „Vybrať súbor“ vyberte súbor doplnku, ktorý ste práve prevzali z CodeCanyon, a kliknite na tlačidlo „Inštalovať teraz“. Potom jednoducho aktivujte doplnok a ste pripravení začať vytvárať jazdce!

Rozbaľte priečinok doplnkov a nahrajte ho cez FTP

Poznámka: Doplnok môžete nainštalovať aj cez FTP po prihlásení na server a odovzdaním extrahovaného (nezipipovaného) doplnku do priečinka umiestneného na adrese wp-content / plugins.

2. Nainštalujte posuvnú revolúciu, ktorá je súčasťou prémiovej témy

Mnoho prémiových tém zahŕňa kópie prémiových doplnkov so stiahnutím témy. Ak chcete nainštalovať kópiu Slider Revolution, musíte sa pozrieť do dokumentácie k téme. Väčšina vývojárov sa však snaží čo najviac uľahčiť tento proces.

Celkový počet odporúčaných doplnkov

Napríklad, ak používate motív Total WordPress, mala by sa zobraziť výzva na obrazovke, ktorá odporúča nainštalovať Slider Revolution (a ďalšie doplnky, ktoré sú súčasťou témy). Stačí kliknúť na odkaz začnite s inštaláciou a potom aktivujte doplnok.

Nainštalujte Slider Revolution s Total

Súčet súčasti tiež zahŕňa vlastnú možnosť v dovozcovi demo na inštaláciu a aktiváciu Slider Revolution pri importovaní vzorových údajov. Ak sa na vytvorenie ukážky, ktorú importujete, použila funkcia Slider Revolution, mala by sa zobraziť výzva na inštaláciu doplnku, ako je uvedené vyššie..

Importujte posúvače Revízia jazdca s celkom

Potom sa uistite, že je vybratá možnosť „Importovať posúvače“ a téma automaticky naimportuje všetky vlastné posúvače z ukážky. jednoduchý!

Slider Revolution Guide

Po nainštalovaní doplnku by ste mali pridať položku ponuky na hlavný hlavný panel WordPress. Kliknutím na túto ikonu prejdete na hlavnú stránku správy posúvača Revolution.

Hlavné nastavenia revolúcie jazdca

Odtiaľto môžete vytvárať alebo upravovať posúvače, aktivovať licenciu, ak ste si zakúpili vlastnú kópiu doplnku (ak bol posúvač súčasťou vašej témy, môžete túto časť ignorovať) a zistiť, či je vaša kópia doplnku aktuálna..

Globálne nastavenie posúvača revolúcie

Pred začatím výstavby vám odporúčame navštíviť Globálne nastavenia možnosť (ktorá je podponukovou položkou pod Posuvnou revolúciou).

slider Revolution Global Settings

Existuje tu veľa dôležitých možností pre predvolené nastavenie responzívnej mriežky (ktoré sa uplatňuje pri vytváraní nových posúvačov), vlastnej adresy URL na načítanie písma, vytvorenia databázy pre doplnok a ďalších. Ale existujú dve možnosti, ktoré vám odporúčame vyladiť.

Prvou možnosťou, ktorú by ste mali zvážiť, je úprava Zobraziť povolenie doplnku ktoré môžete použiť na obmedzenie prístupu doplnku iba pre správcov. Je to jednoduchý spôsob, ako zaistiť, aby ste vy, váš webový dizajnér alebo iní administrátori ako jediní tvorili posúvače na vašom webe (zvlášť užitočné, ak máte na svojom blogu autorov hosťa).

Druhou možnosťou, ktorú možno budete chcieť vypnúť, je Povoliť upozornenia voľba. Ak používate kópiu Slider Revolution, ktorá bola zahrnutá v prémiovej téme, v prípade, že to nie je potrebné, môžu sa vám zobraziť upozornenia „upgrade“ alebo „zadajte licenciu“. Ak chcete skryť upozornenia, jednoducho túto možnosť deaktivujte. Potom uložte svoje nastavenia.

Teraz môžete začať s vytváraním jazdcov! Máte tri možnosti – začať od nuly, zachytiť bezplatný exportný súbor z „príkladov použitia Slider Revolution“ alebo importovať ukážkové posúvače, ktoré sú súčasťou vašej témy.

Importujte posúvač vzorky

Posuvné ukážky jazdcov revolúcie

Ak sa rozhodnete importovať vzorový posúvač zo Slider Revolution’s príklady použitia najprv stiahnite súbor jazdca z ich stránok a potom prejdite späť na svoj WordPress kliknutím na ikonu Importovať posúvač voľba. Odtiaľ vyhľadajte stiahnutý vzorový súbor a kliknite na Nahrať. To by malo pridať posúvač vzorky a všetky jeho nastavenia, aby ste ho mohli použiť ako základ pre nový posúvač.

Vytvorte nový jazdec

Ak robíte posúvač od nuly, kliknite na ikonu Nový jazdec voľba. Teraz začnite zhora

Zdroj obsahu posúvača Revolution

Vyberte zdroj obsahu: vyberte, ako chcete pridať obsah do svojho posúvača. Na výber je 11 zdrojov obsahu, z väčšej časti však budete chcieť vybrať štandardné voľba.

Slider Revolution Title & Shortcode

Pridajte názov jazdca a skrátený kód: Vyberte názov jazdca, ktorý vám pomôže zapamätať si, čo obsahuje alebo na ktorej stránke ho používate. Nájdete tu aj ľahký skrátený kód, ktorý posúvač vloží do príspevkov a stránok.

Posuvný typ revolúcie

Vyberte typ posúvača: Vyberte typ posúvača a vyberte predvoľbu na načítanie predvolieb zahrnutých v doplnku.

Rozloženie jazdca Revolúcia

Vyberte rozloženie snímky: Vyberte rozloženie jazdca a mriežku (v pixloch). Vlastné veľkosti mriežky môžete nastaviť na základe veľkosti obrazovky, ale celá obrazovka prehliadača zaplní celá obrazovka. Bez ohľadu na to, ktorú možnosť vyberiete, budete musieť pridať šírku a výšku mriežky, ktorá určí veľkosť vášho zásobníka vrstiev.

Ďalej prejdite späť na začiatok obrazovky a začnite upravovať všeobecné nastavenia pre posúvač.

Nastavenia posúvača

Napravo uvidíte veľa posuvných možností.

Všeobecné nastavenia: Nastavte možnosti prezentácie, nastavte predvolené trvanie snímky (čas, počas ktorého je obrázok zobrazený), upravte predvolené prechody / animácie a pozadie, povoľte indikátor priebehu (a upravte polohu a štýl), upravte nastavenia prvého snímky, povoľte ďalší obrázok na zameranie a zakázať rozmazanie.

Rozloženie a vizuálne: Upravte tiene, prekrytia, pozadie hlavného posúvača, povoľte nakladač spinner, deaktivujte jazdec na mobile (alebo pod určitými šírkami) a vyberte polohu posúvača na stránke.

navigácia: Prispôsobte možnosti a nastavenia pre šípky, guľky, karty a miniatúry. Povoliť aj dotykovú navigáciu, prejdenie prstom, navigáciu pomocou klávesnice a posúvanie myšou.

Paralaxa a 3D: Povoľte podporu paralaxy a / alebo 3D plus upravte citlivosť myši a úroveň hĺbky paralaxy.

Výkon a SEO: Povolí lenivé načítanie a monitoruje výkon posúvača.

Riešenie problémov: Povolí núdzové reklamy a odstráni všetky chyby posúvača.

Písma Google: Načítať vlastné rodiny písiem Google špecificky pre váš posúvač (pridajte ľubovoľné písma, ktoré budete chcieť alebo potrebujete pridať na svoje snímky textové vrstvy, ktoré zodpovedajú zvyšku vášho webu)..

Import / Export / Nahradiť: Importujte vlastné šablóny, exportujte aktuálny jazdec na ďalšie použitie na inom webe a použite možnosti na nahradenie adries URL v jazdci.

Funkcie API: Upravte metódy a udalosti rozhrania API (odporúčame vám ignorovať túto kartu, pokiaľ nie ste pokročilý vývojár).

Rýchle odkazy Slider Revolution

Po dokončení výberu kliknite na ikonu zelený súbor v hornej časti obrazovky uložte zmeny. Potom kliknite na ikonu modrá ceruzka začať upravovať snímky!

Pridajte alebo upravte snímky

Pridajte alebo upravte posúvače revolúcie

Teraz môžete začať pridávať vaše snímky. Existujú dve alebo tri možnosti snímok v závislosti od toho, či začínate od nuly alebo používate posúvač vzorky: Statické / globálne vrstvy, všetky už vytvorené snímky a Pridať snímku.

Statické / globálne vrstvy sa zobrazí ako prekrytie v hornej časti všetkých vytvorených snímok. Je to vynikajúci spôsob, ako pridať logo alebo vodoznak, zahrnúť tlačidlo „Kúpiť“ pre váš produkt alebo dokonca odkaz na prihlásenie na odber noviniek.

Vyberte si výstupná snímka vykonať zmeny na snímke, ktorú ste predtým vytvorili alebo naimportovali ako súčasť posúvača vzorky. Toto je jeden z najjednoduchších spôsobov, ako začať s funkciou Slider Revolution, ak ste pre doplnok nový, pretože ich ukážkové posúvače ukazujú, ako správne používať rôzne funkcie doplnkov na vytvorenie pôsobivých posúvačov..

Kliknite na Pridať snímku začať vytvárať snímku od začiatku.

Posuvná revolúcia: Nastavenie pozadia snímky

Najprv použite Hlavné pozadie možnosti výberu pozadia snímky: obrázok, externá adresa URL, priehľadná (poznámka – ak nastavíte hlavné pozadie posúvača vo všeobecných nastaveniach posúvača, bude viditeľné), plná farba alebo video. Ak chcete snímku ďalej prispôsobiť, použite možnosti pre nastavenie zdroja médií, filtre, úroveň paralaxy (%) a Ken Burns (efekt animovaného posúvania a zväčšovania)..

Posuvná revolúcia: Nastavte všeobecné nastavenia snímky

Ďalej prejdite na stránku Všeobecné nastavenia. Na tomto mieste môžete nastaviť oneskorenie snímky, ak nechcete, aby sa posúvač animoval hneď po jeho načítaní, upravovať možnosti slučkovania snímok alebo pridať dátum vypršania platnosti (skvelé, ak vytvoríte posúvač pre dovolenku alebo propagáciu). Ďalšou užitočnou funkciou na tejto karte je možnosť nastavenia Stav snímok na nepublikovaný – týmto spôsobom môžete pokračovať v úprave snímky a prezerať si ukážku na pozadí vášho webu bez toho, aby bol nový obrázok viditeľný pre návštevníkov vášho webu..

Ak pre posúvač používate navigáciu s miniatúrami, náhľady Karta ponúka možnosti výberu vlastného obrázka snímky a rozmerov. Ak sa však rozhodnete tento štýl navigácie nepoužiť, môžete túto kartu preskočiť.

Posuvná revolúcia: Nastavenie animácie snímky

Vďaka tomu môžete prepnúť na Animácia snímok na prispôsobenie animácie posúvača. Existuje viac ako 80+ animácií, z ktorých si môžete vybrať z plus možností rotácie, trvania a uvoľnenia.

Posuvník revolúcie ponúka aj možnosti pre Odkaz a SEO nastavenie, Informácie o snímke (vlastné parametre a popis) a Prepísanie navigácie Ak chcete do snímky pridať vlastné navigačné šípky, guľky alebo miniatúry, postupujte zvlášť.

Teraz je skvelý čas na to kliknúť zelený súbor ikonu v hornej časti obrazovky a uložte nastavenia pred pridaním vrstiev a štýlov do snímky.

Pridať vrstvy snímok

Posuvná revolúcia: Pridajte posuvné vrstvy

Pri pridávaní alebo úprave snímok je funkcia Slider Revolution plná volieb a stále prichádzajú. Môžete si vybrať z 8 rôznych Pridať vrstvu možnosti:

  • Text / HTML vrstvy sú ideálne na pridanie nadpisov, popisov alebo dokonca odkazov. Pridajte do snímky čokoľvek, čo chcete povedať.
  • snímky sú skvelé na vloženie loga, pridanie hĺbky na diapozitívy, vloženie pred / po sade a ďalšie.
  • Zvuk a video vrstvy sú celkom rovno vpred. Vyberte médium, ktoré chcete vložiť, a vyberte súbor z knižnice médií alebo vložte odkaz (YouTube, SoundCloud atď.). Potom pridajte nastavenia, aby ste povolili opakovanie, automatické prehrávanie, nasledujúci snímok na konci, základný zväzok, začiatok / koniec segmentu a predbežné načítanie. Je to jednoduchý spôsob, ako do svojho jazdca, úvodného videa alebo tutoriálu pridať skutočné posudky.
  • gombík Možnosti vrstvy zahŕňajú kombá veľkosti 21 a ohraničenia polomeru, pre ktoré môžete upravovať farbu, pozadie, farbu orámovania, ikonu, písmo, stav vznášania a text. Okrem toho existuje množstvo užitočných predvoľieb pre sociálne odkazy, animované ikony posúvania myši, hamburgerové menu alebo dokonca prehrávanie / pozastavenie.
  • Tvary sa dá použiť na pridanie efektov (napríklad pulzovanie alebo vyžarovanie farby za tlačidlom), na definovanie časti textovej vrstvy (pomocou tvaru zvýraznite iba jedno slovo alebo frázu) alebo na pridanie vizuálneho záujmu. Vyberte pozadie, farbu / veľkosť orámovania, polomer ohraničenia tvaru (0 pre štvorec, 100 pre kruh), veľkosť tvaru v pixeloch a odsadenie.
  • objekt vrstvy je možné použiť na vloženie png, jpg, svg alebo ikony z knižnice bezplatných zdrojov ThemePunch.
  • import na skopírovanie vrstvy alebo snímky z iného jazdca vo vašej knižnici. Rýchle a jednoduché!

Začnite kliknutím na modré tlačidlo „Pridať vrstvu“ a potom pomocou možností skutočne prispôsobte alebo vrstvu.

Možnosti vrstvy

Ak sa pozriete na sever od hlavnej časti ukážky jazdca, mala by sa vám pri pridávaní vrstiev zobraziť biela lišta s množstvom možností, ktoré môžete použiť na úpravu a prispôsobenie vrstiev..

Štýl vrstvy posuvného revolúcie

Použi Štýl možnosti úpravy písiem, farieb a umiestnenia vrstiev. To zahŕňa všetko od vlastného písma Google, veľkosti písma, výšky riadku, farby textu, pozadia vrstvy, výplne / okraja, perspektívy, vznášania sa, prepínania a ďalších.

Animácia vrstvy posúvača revolúcie

animácie karta je presne tak, ako by ste očakávali – obsahuje možnosť pridávania a prispôsobovania vstupných a výstupných animácií pre vašu vrstvu. Vyberte prednastavenú šablónu animácie, pridajte uvoľnenie a upravte čas trvania animácie.

Slider Revolution Layer Loop

slučka nastavenia sú jednoduché: buď nechajte vypnuté, aby sa vaša vrstva jednoducho načítala s animáciou, ktorú ste už vybrali, alebo povoľte opakovanie výberom typu. Vyberte si z kyvadla, rotácie, sideloopu, pulzu a vlny, aby vaša vrstva mala konštantnú animáciu.

Viditeľnosť posuvnej vrstvy revolúcie

Nastavenia mobilu nájdete pod viditeľnosť. Odtiaľto môžete určiť, či má byť vrstva viditeľná na konkrétnych zariadeniach, skrytá pod nastavenou šírkou alebo sa má zobraziť iba pri umiestnení kurzora myši.

Chovanie posuvnej vrstvy revolúcie

správanie obsahuje niekoľko užitočných prepínačov na prispôsobenie nastavení vrstvy. Prvým je nastavenie, ktoré umožňuje automatickú reaktivitu vrstvy a reakciu detských prvkov. Vrstvy snímok sa pri zmenšovaní okna prehľadávača zmenšujú. Ak chcete zachovať veľkosť vrstvy, zakážte tieto nastavenia. Odtiaľto môžete tiež upraviť zarovnanie vrstiev a citlivý posun.

Akcie posuvných vrstiev revolúcie

Použi Akcia Kliknite na kartu, ak chcete pridať vlastné nastavenia vrstvy po kliknutí, kliknutí myšou alebo opustení myši. Akcie zahŕňajú posúvanie, prepínanie, prehrávanie médií, pozastavenie, vstup na celú obrazovku, stlmenie a ďalšie.

Atribúty vrstvy posuvného revolúcie

Pre pokročilých používateľov alebo vývojárov atribúty sekciu môžete použiť na pridanie vlastného ID, triedy a obálky na zacielenie pomocou vlastného kódu.

Parallax s posuvnou revolúciou / 3D

A nakoniec, 3D Parallax / ponúka selektor rozbaľovacej ponuky na výber „úrovne“ efektu paralaxy, ktorý chcete pridať do vrstvy. Čím vyššie je percento, tým viac sa vaša vrstva pohne.

Časy snímok vrstiev

Pohybujúce sa ďalej, pod ukážkou jazdca by ste mali vidieť rozvrh. Odtiaľto môžete upraviť oneskorenie, kedy sa vaše vrstvy budú na snímke animovať. Môžete tiež vidieť vizuálny rozvrh ukazujúci časový rozvrhnutie vrstvy v porovnaní s celkovou časovou dĺžkou snímky. Zablokovaná sekcia predstavuje čas animácie vašej vrstvy a svetlejšia lišta predstavuje celú dobu, počas ktorej bude vrstva viditeľná.

Načasovanie vrstvy posuvníka Revolution

Ak chcete upraviť celkové trvanie snímky, jednoducho kliknite a potiahnite modrú značku v pravom hornom rohu tabuľky.

Po pridaní viacerých vrstiev môžete tiež použiť túto sekciu na reorganizáciu vrstiev úpravou čísla pozície, času vstupu alebo presunutím vrstiev do poriadku. Túto sekciu navyše môžete použiť na prehratie snímky, aby ste si počas úprav mohli pozrieť ukážku svojho času.

Uložte snímku

Najdôležitejším krokom je uloženie snímky! Po vykonaní akýchkoľvek zmien nezabudnite snímku uložiť alebo aktualizovať. Ak sa vzdialite od snímky (aj keď je na inom), môžete prísť o všetku svoju tvrdú prácu. Nezabudnite teda uložiť, uložiť, uložiť!

Po uložení môžete prejsť na ďalšie snímky alebo posúvače a pracovať na nich.

Používanie posúvača

Ak chcete pridať svoj báječný posúvač na ľubovoľný príspevok alebo stránku, použite skrátený kód Slider Revolution, ktorý ste vytvorili predtým. Tento krátky kód nájdete kliknutím na položku ponuky Posuvník revolúcia na hlavnom paneli. Skrátený kód by mal vyzerať [rev_slider alias] na základe aliasu, ktorý ste posúvali pri jeho prvom vytvorení.

Stačí vložiť krátky kód do svojho príspevku alebo obsahu stránky. Ak vaša téma podporuje ďalšie umiestnenia posúvačov, môžete tam pridať aj skrátený kód. Niektoré témy WordPress dokonca obsahujú špeciálne moduly pre posúvač. Napríklad téma Total Multipurpose WordPress Theme obsahuje Slider Revolution a so zabudovaným nástrojom na tvorbu stránok môžete posuvníky pridať na ľubovoľný príspevok alebo stránku jednoducho vložením modulu Slider Revolution. Jediné, čo musíte urobiť, je pridať modul, z rozbaľovacej ponuky vybrať posúvač (zobrazí sa zoznam všetkých posúvačov, ktoré ste už vytvorili), vložiť a potom posuňte posúvač na miesto. Ľahké právo?

Zabalenie

Veríme, že Slider Revolution je jedným z najjednoduchších prémiových posuvných doplnkov na použitie, najmä preto, že ponúkajú množstvo bezplatných šablón (a ešte viac prémiových šablón, ak si zakúpite vlastnú licenciu pre doplnok), ľahko použiteľný vizuálny editor a tony integrovaných funkcií, takže nemusíte poznať CSS na úpravu svojich snímok (tlačidlá, písma, farby a ďalšie sú už k dispozícii!). Získa to solídnych 5 hviezdičiek a podľa nášho názoru bude ťažké nájsť lepší posuvný doplnok.

Dúfajme, že vám náš sprievodca pomohol prejsť procesom začatia, ale ak sa chcete dozvedieť viac (alebo si zobrať vlastnú kópiu), navštívte hlavnú stránku Slider Revolution Slider Revolution. Ukazujú skvelé príklady ich jazdca a odkaz na živé ukážky, kde môžete vidieť, čo môže Slider Revolution urobiť.

Viac informácií o Slider Revolution

Ale radi by sme vás počuli. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o Slider Revolution v nižšie uvedených komentároch, alebo nám položte akékoľvek otázky. Radi vám pomôžeme!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me