Prehľad hosťovania DreamPress WordPress

Radi zdieľame najnovšie a najväčšie možnosti hostenia WordPress dostupné na webe, a preto vás musíme predstaviť službe DreamPress. DreamPress je spravovaný hosting WordPress, ktorý ponúka DreamHost a ktorý je vybavený vynikajúcimi funkciami, ktoré sú ideálne pre každého bloggera alebo malú firmu. Ak sa chcete dozvedieť viac o DreamHost, kliknite na tlačidlo alebo pokračujte v čítaní. Jo, a teraz môžete získať DreamHost Shared Hosting za 5,95 $ / mesiac (to je 33% zľava!) S kódom WPEXPLORER33.

Dreamhost hosting

Prečo si vybrať DreamHost

Vieme, že existuje veľa hostingových spoločností, z ktorých si môžete vybrať, a preto môže byť skutočne ťažké nájsť tú pravú pre vás. No, Dreamhost môže mať pravdu. Spoločnosť DreamHost, ktorá bola založená v kolégiu na vysokej škole už v roku 1997, teraz prevádzkuje viac ako 1,5 milióna webových stránok. Vo svojich rokoch služby sa zameriavali na služby, bezpečnosť, zábavu a flexibilitu – a jednoznačne pre nich pracuje.

Možnosti webhostingu

Jedným z kľúčových bodov pre výber správneho hostiteľa pre vás je nájdenie plánu, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Chcete plán, ktorý ponúka funkcie, ktoré budete používať. Ak o serveroch nič neviete, mali by ste pravdepodobne zdieľať alebo spravovať hosting. Ak však viete cestu okolo servera a chcete sa skutočne dostať do rúk, pravdepodobne by ste mohli ísť s VPS alebo dedikovaným serverom. DreamHost ponúka veľa plánov, ktoré vyhovujú rôznym potrebám hostingu:

Zdieľaný hosting: Skvelé pre blogy, portfóliá, malé podniky a ďalšie nové stránky
Spravovaný hosting WordPress: Konkrétne pre weby spustené na WordPress
Spravovaný hosting VPS: Dostatočne výkonný pre podniky, obchody, vývojárov a ďalšie
Dedikované servery: Plne spravované a pripravené na webové stránky s vysokou návštevnosťou

Každá z týchto možností hostenia samozrejme obsahuje rôzne úrovne služieb, takže si môžete rozširovať svoje potreby s rastúcimi potrebami.

Funkcie webhostingu

Dreamhost-funkcie

Okrem toho ponúka DreamHost vynikajúce funkcie všetkým svojim klientom. Bez ohľadu na to, aký plán si vyberiete, niektoré z funkcií hostenia, ktoré si určite vychutnáte z DreamHost, zahŕňajú:

 • Ovládací panel: Ovládací panel DreamHost je ústredím príkazov pre váš hosting. Môžete spravovať svoj účet, prezerať svoje domény, pridávať alebo odstraňovať používateľov a dokonca pristupovať k inštaláciám na jedno kliknutie. Navyše existuje veľa ďalších užitočných rýchlych odkazov na poštu, VPS, dedikované servery, fakturáciu, podporu a ďalšie.
 • Inštalátor jedným kliknutím: Štandardne s väčšinou webhostov to uľahčuje proces inštalácie WordPress (alebo inej platformy). Žiadne prihlásenie cez FTP. Žiadne sťahovanie zipsov. Stačí kliknúť na tlačidlo, počkať pár minút a je dobré ísť.
 • Úžasné podporné techniky: Kto nechce užitočnú podporu? Keď pracujete na svojom webe a narazíte na problém, je dobré vedieť, že existujú znalci, na ktorých môžete získať pomoc..
 • Generátor mobilných webových stránok: Táto funkcia, ktorú používa technológia DudaMobile, vám umožňuje vytvárať mobilnú verziu vašich webových stránok (na rozdiel od jednoduchého použitia responzívnej šablóny webových stránok)..
 • Integrácia obchodnej kaviarne: Vytvorenie internetového obchodu je skvelý spôsob, ako vygenerovať trochu extra hotovosti. Aj keď môžete vždy použiť doplnok ako WooCommerce alebo Easy Digital Downloads, DreamHost tiež plne podporuje Cafe Commerce – takže máte veľa možností budovania obchodu..
 • Automatické skenovanie malwaru: Malware nie je nič nové a DreamHost spúšťa svoje vlastné automatizované kontroly, aby malware zostal na uzde.
 • Integrácia CloudFlare: Dobré CDN môže pomôcť znížiť čas načítania stránky pre návštevníkov na celom svete a Cloudflare je jedným z najlepších na svete.
 • 100% záruka dostupnosti: V perfektnom svete by vaše webové stránky nikdy neklesli a spoločnosť DreamHost chce, aby bol váš hosting čo najúplnejší. Majú 100% záruku dostupnosti a prevádzkyschopnosti (ale samozrejme je čas, že váš server môže na niekoľko minút spadnúť kvôli údržbe, aktualizáciám softvéru atď., Ale väčšina hostiteľov vás vopred upozorní)..

DreamPress Spravované hosting WordPress

wordpress-notebook

Ak ste to ešte nevedeli, máme radi WordPress. Preto sme sa nemohli dočkať, kým sa dozvieme viac o DreamPress – plne spravovaný hostingový plán WordPress spoločnosti DreamHost (ktorý je teraz zľava 20%, takže je to len 19,95 dolárov mesačne). DreamHost sa stal partnerom WordPress v roku 2005 a odvtedy bolo hostených viac ako 750,00 stránok WordPress. Toto je vrchol toho, čo je zahrnuté v ich výkonnom hostení DreamPress:

 • Automatická inštalácia WordPress: Zabudnite na inštaláciu jedným kliknutím – s aplikáciou DreamPress WordPress je už pre vás nainštalovaná.
 • Automatické aktualizácie WordPress: DreamPress je všetko o tom, ako uľahčiť hosťovanie vášho webu, takže sa o vás postarajú o základné aktualizácie WordPress. Takže sa nemusíte báť, že idete na dovolenku alebo ak chcete spustiť pochôdzky, DreamPress bude aktualizovať svoju verziu WordPress..
 • Optimalizovaná konfigurácia hostenia: Servery sú zložité a ak neviete, čo robíte, mali by ste sa sami pokúsiť zmeniť nastavenia. Ponechajte to odborníkom, ktorí si nastavili každý server DreamPress zvlášť pre WordPress.
 • Nainštalované WP-CLI: Pre pokročilejších používateľov WP-CLI už nainštalované uľahčuje použitie príkazov príkazového riadku zrozumiteľného pre vývojové vybavenie hneď po vybalení z krabice.
 • Spravované servery VPS a MySQL: Yup – podarilo hosting. Ako sme už povedali, nemusíte sa vôbec obávať svojich serverov. DreamHost robí všetko pre vás!
 • Webový ovládací panel: Toto je ten istý ovládací panel, aký ste spomenuli predtým, kde môžete spravovať všetko, čo sa týka vášho hosťovacieho plánu DreamPress.
 • Odborná podpora WordPress: Pri kladení otázok je dôležité opýtať sa správnej osoby. S tímom odborníkov na WordPress DreamHost môžete položiť akúkoľvek otázku, ktorú by ste mohli mať, a vedieť, že dostanete dobrú odpoveď.
 • Kompatibilné s akýmkoľvek motívom / doplnkom: Čítali ste to správne, akýkoľvek motív, akýkoľvek doplnok. Existujú doslova neobmedzené kombinácie. Ak teda máte úžasný motív alebo doplnok, ktorý chcete používať, nemali by ste mať problém s jeho inštaláciou na DreamPress..
 • Lakovanie do vyrovnávacej pamäte: CloudFlare je skvelý, ale ukladanie do vyrovnávacej pamäte laku dodáva ešte vyššiu výkonnosť a zvyšuje ukladanie do vyrovnávacej pamäte na vašich stránkach. Tento urýchľovač HTTP pomáha serverom DreamPress doručovať vaše stránky na dvojnásobok!
 • Automatické denné zálohy: Zálohy sú neoddeliteľnou súčasťou každého režimu zabezpečenia WordPress, a keďže ide o taký dôležitý faktor, DreamHost zahrnul tieto funkcie do svojich plánov DreamPress..
 • Voliteľné zálohovanie do cloudu DreamObjects: Toto je prémiová funkcia, ktorú môžete pridať za poplatok – bezpečné a bezpečné cloudové prostredie, do ktorého sa ukladajú tieto denné zálohy.
 • Neobmedzený ukladací priestor / šírka pásma: Videli ste to už predtým (som si istý) a rovnako ako mnoho iných hostiteľov a plán hostenia vám DreamPress ubezpečuje, že môžete použiť toľko úložiska a šírky pásma, koľko potrebujete. Samozrejme (ak prevádzkujete web s vysokou návštevnosťou, musíte svoj plán zväčšiť).
 • Neobmedzený počet e-mailov: Niektoré riadené plány hostenia to neobsahujú, sme však radi, že ich spoločnosť DreamPress urobila. Ak uvažujete o spustení svojho firemného webu na DreamPress, musíte vytvoriť profesionálny e-mailový účet pre každého zo svojich zamestnancov..

Docela pekný zoznam funkcií v poriadku? DreamPress je postavený na virtuálnych súkromných serveroch (VPS), ktoré spravuje DreamHost, a je pripravený ísť hneď po vybalení z krabice. Servery DreamPress sú predkonfigurované tak, aby používali najlepšie možnosti pre WordPress, takže nemusíte sami seba hrať s akýmikoľvek nastaveniami servera..

Okrem toho pridali vrstvu vyrovnávacej pamäte laku (plus Doplnok na vyčistenie HTTP pre lak), aby ste zlepšili výkon svojich stránok. A nebojte sa – s DreamPressom bude fungovať akákoľvek téma alebo doplnok (vrátane témy s témou Vlastné celkom), takže to, ako vaše stránky vyzerajú a fungujú, je úplne na vás. Teraz, keď už máte predstavu o čom je DreamPress!

Len zopár myšlienok

dreampress-myšlienky

DreamPress to má veľa, ale existuje len niekoľko funkcií, ktoré pravidelne používam a ktoré momentálne nie sú k dispozícii. Prvý z nich je viacmiestne podpora. Pre väčšinu ľudí to nie je veľa. Ak prevádzkujete jeden alebo niekoľko blogov alebo firiem, ktoré používajú WordPress, budete si musieť jednoducho kúpiť samostatný plán hostenia pre každú stránku..

Ďalšou chýbajúcou funkciou je réžia area. Naozaj dúfam, že toto je niečo, čo DreamHost v dielach má. Osobne som zistil, že oblasti predstavovania sa hodia na rôzne účely, pričom jednou z najdôležitejších je testovanie aktualizácií (najmä pre témy WordPress a WordPress). Ale pre väčšinu používateľov (ktorí neaktualizujú skeptikov, ako som ja), vám pravdepodobne nebude chýbať oblasť predstavovania..

Okrem toho má DreamPress všetko, čo by mohol užívateľ WordPress pravdepodobne potrebovať – ​​dokonca zabudované ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Jo, a na rozdiel od mnohých iných spravovaných plánov hostenia WordPress na trhu, DreamPress nemá žiadne čierne zoznamy doplnkov WordPress, ktoré vám nedovolia používať (aspoň nie, že by som ich mohol nájsť). Niektorí weboví hostitelia majú zoznam nepovolených doplnkov, aby sa zabránilo duplicite funkcií. S aplikáciou DreamPress však udržiavali svoje nastavenie veľmi čisté, takže ak skutočne chcete používať program BackWPup alebo YARPP potom choďte na to.

Zabalenie

Dúfajme, že ste si náš vnútorný pohľad na DreamPress užili! Vyzerá to ako solídna možnosť hostenia WordPress a DreamHost pridal niekoľko skvelých funkcií, ktoré uľahčujú nastavenie vašej stránky WordPress. Ak ste použili DreamHost alebo DreamPress, dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie. Radi by sme počuli od skutočných používateľov, ako funguje ich hosting!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me