Prémiové Fotografie pre Váš Web Na Bigstock

Najlepšie zásoby pre vaše webové stránky na Bigstock

Dúfajme, že váš týždeň je veľmi dobrý začiatok, a my sme tu, aby sme to ešte vylepšili pomocou pomoci spoločnosti Bigstock. Ak ste o nich ešte nepočuli, Bigstock je jedným z najväčších bezplatných webov s fotografiami, vektormi, videom a návodmi na webe. Milujeme ich výber a vieme, že všetci blogeri, obchodníci, dizajnéri a nezávislí ľudia to tiež budú vedieť!

Bigstock: 35 Fotografie ZADARMO

Predtým, ako sa dostaneme k tomu, prečo sú vynikajúce snímky zásob nevyhnutné pre akýkoľvek blog alebo firmu WordPress a prečo je Bigstock jedným z najlepších v hre, pozrime sa na úžasné ponuky, ktoré pre vás majú naši priatelia v službe Bigstock.!

Dôležitosť snímok v príspevkoch

Prečo sú obrázky dôležité

Vaše snímky akcií sú rovnako dôležité ako vaše texty. Obrázky a videá vylepšiť zážitok návštevníka na vašom webe. Pomocou obrázkov môžete rozdeliť textovú ťažkú ​​stránku alebo príspevok alebo pridať videá do častých otázok, aby zákazníci ľahšie pochopili vaše odpovede. Snímky udržujú záujem čitateľov!

Skladové snímky tiež robí váš web atraktívnejším. Ak ste nedávno navštívili webovú stránku, obsahoval 90% textu (a nebol) Wikipedia) je pravdepodobné, že ste neboli naťahovaní alebo v pokušení preskúmať minulosť domovskej stránky. A bez obrázkov, čo vaši čitatelia pripnú na svoje nástenky na Pinterest alebo zdieľajú na Facebooku so svojimi priateľmi? Snímky môžu byť sociálna faktor. Toto je len niekoľko z mnohých dôvodov, prečo je dôležité do svojich príspevkov a stránok pridať obrázky.

Čo by ste mali hľadať?

Prečo je fotografovanie dôležité

Teraz, keď viete, prečo pre svoje webové stránky potrebujete obrázky alebo videá, musíte nájsť tie dobré. Jednoducho povedané, zlé obrázky alebo videá spôsobujú, že váš web vyzerá zle. Pri výbere sériových snímok by ste mali byť vyberaví. Máte iba dve desatiny sekundy aby urobili dobrý prvý dojem na svojich návštevníkov a nechcete mu ničiť ich názor, pretože nekvalitné obrázky, klišé alebo len hrozné obrázky.

Aj keď tieto pravidlá nie sú stanovené v kamenných zásadách, predstavujú niekoľko užitočných rád, na ktoré treba pamätať pri výbere obrázkov, videí alebo iného materiálu pre svoj web. Pravdepodobne existuje viac faktorov, ktoré by ste mohli zvážiť, ale tu je 5 bodov, ktoré by sme si mali pamätať:

  1. Používajte profesionálne vyzerajúce fotografie. Pokiaľ nie ste fotografom, pravdepodobne by ste sa nemali pokúšať vziať si vlastný (to isté platí aj pre vektory a videá).
  2. Vyberte obrázky relevantné pre vaše publikum. V prípade firiem poskytujúcich služby sa obrázky ľudí zvyčajne lepšie prevádzajú (napr. Fotografia agenta podpory zákazníkov bude pre vašich návštevníkov atraktívnejšia ako fotografia telefónu), ale ak ste blog o výžive, pravdepodobne budete chcieť zahrnúť viac jedla. ako ľudia.
  3. Vyhnite sa klišé alebo nadmernému zobrazovaniu snímok. Pamätáte si, keď fotografie podnikateľov rozepínajúcich svoje košele ako superman boli v pohode? O nič viac …
  4. Na svojich webových stránkach alebo webových stránkach používajte konzistentné obrázkové štýly. Tento posledný bod je obzvlášť dôležitý, ak máte viac webových stránok alebo ak je váš blog hosťovaný v samostatnej doméne, pretože konzistentné snímky vytvárajú vizuálny odkaz medzi obsahom, ktorý môžu čitatelia okamžite vidieť..
  5. Vyberte obrázky a videá s účelom. Vaše snímky by mali vylepšiť váš textový obsah a neodvádzať pozornosť.

Zásoby zadarmo sú skvelé, ale prémiové sú lepšie

Prémiové zásoby sú lepšie

Bezplatné zásoby používajú mnohé webové stránky (tiež ich používame) a s tým nie je nič zlé. Zásoby zadarmo sú bezplatné (s tým sa nemôžeme hádať) a podobné zdroje Unsplash, PicJumbo a Pixabay sú úžasné pre blogerov s obmedzeným rozpočtom. Ale buďme na chvíľu úprimní – všade ste videli rovnaké obrázky a videá zadarmo. Mám pravdu? A mnoho bezplatných stránok vyžaduje uvedenie zdroja (nie príliš profesionálne) alebo obmedzuje použitie obrázka.

Ak máte vážne problémy s vytvorením webovej stránky pre svoju firmu, navrhnutím novej reklamnej kampane alebo posunutím svojho blogu na vyššiu úroveň prémiové zásoby je spôsob, ako ísť. Nájdete obrázky a videá, ktoré vaši konkurenti nemajú, čo vám pomôže vyniknúť. Rovnako ako u bezplatných zásob existuje aj veľa miest na výber za prémiové zásoby. Mohli by ste ich získať jeden po druhom z trhu a nakoniec minúť tonu, alebo by ste mohli použiť svoje ťažko zarobené peniaze múdro a kúpiť si cenovo dostupný plán od prémiovej značky, ako je právne aspekty.

Prečo by ste si mali zvoliť Bigstock

Prečo by ste mali dostať Bigstock

Existuje veľa miest, kde sa predávajú členské fotografie, ale Bigstock je jednou z najväčších a najlepších licenčných spoločností bez licenčných poplatkov. Prečo sa cítime takto? Sme radi, že ste sa o to opýtali. Bigstock vyniká na viacerých úrovniach, z ktorých najdôležitejšou je výber, kvalita, licencovanie a ľahký zákaznícky servis..

Výber a kvalita

Na koncoch prstov nájdete 30 miliónov fotografií, vektorov a videí. To je veľa zásob! Ale množstvo nie je všetko – záleží aj na kvalite a každá z kategórií Bigstock je vybavená profesionálne vytvoreným tovarom s vysokým rozlíšením. Pre prvotriedny zdroj Bigstock prekvitá hodnotou pre vaše podnikanie a má aktíva, ktoré budete hrdí na to, že ich môžete použiť na svoju domovskú stránku, reklamnú kampaň a ďalšie..

Royalty Free obrázky

Toto je dôležitá funkcia, pretože nechcete byť obmedzení svojimi fotografickými fotografiami. Bez licenčných poplatkov znamená, že platíte raz za to, že použijete obrázok toľkokrát, koľkokrát chcete, a to pre akýkoľvek účel (do značnej miery čokoľvek iné, ako je redistribúcia – to sú ľudia s inou licenciou). Bigstock ponúka jednu z najväčších knižníc bezplatných fotografií na webe! Pamätáte si, ako sme povedali, že majú 30 miliónov + skladové súbory? Všetky licenčné poplatky (na rozdiel od popredných trhovísk, ktoré obmedzujú použitie vašich zásob iba na online médiá alebo obmedzený počet tlačených kópií). Teraz je to dobrá investícia, ak sa ma pýtate!

Jednoduché plány, užitočná podpora

Bigstock udržuje svoje plány jednoduché a cenovo dostupné, takže bez ohľadu na svoj rozpočet nájdete kvalitné zásoby pre svoj projekt. Vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Potrebujete kopu fotografií? Získajte predplatné na stiahnutie určeného počtu fotografií každý deň a vytvorenie vlastnej zásoby fotografií. Chcete novú fotografiu alebo video každú chvíľu? Úverový plán by bol pravdepodobne lepšie prispôsobený, takže nie ste viazaní na plán sťahovania. A ak máte akékoľvek otázky, majú úžasný tím podpory, ktorý vám odpovedá na otázky 9-5, M-F.

5 Star Stock Images

Bigstock 5 Star Stock

Poskytujeme Bigstocku 5 hviezdičiek za ich výber a kvalitu (spolu so všetkými ďalšími dôvodmi, ktoré sme spomenuli vyššie), čo z nich robí jednu z najlepších akciových komunít, aké sme kedy použili.

A ak by vás zaujímalo, áno, všetky obrázky v tomto príspevku sú tie, ktoré sme zakúpili od spoločnosti Bigstock. Pretože sú úžasné.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me