Preveďte blogové príspevky na sociálne mediálne kampane pomocou služby Missinglettr

chýbajúca kontrola

V tomto článku preskúmame Missinglettr – ľahko použiteľný, plne automatizovaný nástroj na presmerovanie obsahu pre sociálne médiá.

Vzhľadom na to, že dosah ekologických príspevkov v sociálnych médiách je len okolo 1-2%, to má zmysel pravidelne zdieľajte svoj existujúci obsah na týchto platformách. Opakované vytváranie príspevkov v sociálnych médiách z rovnakého starého obsahu je však časovo náročná úloha. Nechceli by ste radšej tráviť tento čas prácou na novom obsahu?

vstúpiť Missinglettr.

nezadaná vstupná stránka premení blogový príspevok na sociálne médiá

Missinglettr je ľahko použiteľný, automatizovaný nástroj na opakované ukladanie obsahu pre sociálne médiá. To automaticky premení vaše blogové príspevky na pútavé sociálne mediálne kampane a uverejní ich po celý rok. Je to skutočne také jednoduché, ako to znie. tady ako Missinglettr funguje:

  • Zadali ste blogový príspevok do Missinglettr.
  • Automaticky generuje kampaň v sociálnych médiách spolu s kalendárom obsahu.
  • Každý príspevok zo sociálnych médií môžete podľa svojich predstáv upraviť alebo odstrániť a potom kampaň schváliť.

A to je všetko. Missinglettr bude zdieľať vaše príspevky vo vašich príslušných kanáloch sociálnych médií.

Ako používať Missinglettr na automatické premenu blogových príspevkov na naplánované kampane v sociálnych médiách

Počas preskúmania som zistil, že Missinglettr je veľmi ľahko použiteľný a krásne navrhnutý. Missinglettr dokázala iba niekoľkými kliknutiami zmeniť príspevky blogu WPExplorer na celoročné sociálne mediálne kampane.

Tu je návod, ako vytvoriť kampaň sociálnych médií v Missinglettr.

chýbajúca stránka registrácie

Krok 1: Prvým krokom je registrácia nového účtu. Zaregistroval som sa na obchodné účet, pretože obsahuje všetky funkcie produktu, ktoré Missinglettr ponúka.

Registrácia na účet Missinglettr nevyžaduje CC a dostanete 14-dňovú skúšobnú verziu akéhokoľvek plánu. Choďte do toho a skúste to!

misslettr vytvoriť novú kampaň 01

Krok 2: Po zaregistrovaní sa v službe Missinglettr je ďalším krokom vytvorenie a konfigurácia a nový projekt. Pomyslite na projekt ako zdrojová webová stránka z ktorého budú načítané všetky blogové príspevky. Názov projektu som si vybral ako WPExplorer a vstúpil som do posledného tutoriálu, ktorý som napísal.

Ďalej som pripojil svoj osobný účet Twitter a pokračoval ďalším krokom. V čase písania tejto recenzie Missinglettr podporuje cvrlikání, Facebook (Stránky a skupiny) a LinkedIn (Osobné a firemné informačné kanály). Podpora pre Moja firma na Googli príde skoro.

misslettr vytvoriť novú kampaň 02 vyberte časové pásmo

Krok 3: Potom vyberiem svoje časové pásmo a konkrétne časy, v ktorých sa má zverejniť sociálny obsah.

misslettr vytvoriť novú kampaň 03 rozvrhnutie

Krok 4: V ďalšom kroku Missinglettr požiada o výber predvoleného rozvrhu účtovania. Môžete si vybrať ľubovoľný rozvrh z nasledujúcich:

  • Mierne: 4 príspevky za 2 týždne (odporúčané)
  • Svetlo: 9 príspevkov za rok
  • Ťažké: 15 príspevkov za 2 mesiace

missinglettr vytvoriť novú jazykovú integráciu kampane 04

Krok 5: Ďalším krokom je výber jazyka. Missinglettr v predvolenom nastavení podporuje angličtinu a môžete ju zmeniť podľa svojich požiadaviek.

08 missinglettr vytvoriť novú kampaň 06 branding

Krok 6: Ďalšou obrazovkou je obrazovka značky, na ktorej môžete prispôsobiť obrázok svojej značky, základnú farbu a názov. Môžete tiež upraviť meno autora.

09 misslettr vytvoriť novú kampaň

Krok 7: V poslednom kroku musíte vybrať bublinu ponuky, ktorá sa vám najviac páči, kliknite na tlačidlo Ďalšie, a Missinglettr začne generovať kampaň.

10 misslettr vytvoriť novú kampaň 08 takmer hotovo

A za pár okamihov (v mojom prípade to trvalo menej ako minútu) Missinglettr vytvorí celoročná kampaň v sociálnych médiách z jedného blogového príspevku.

11 chýba, vytvorenie novej kampane 09 je hotové

Kontrola automaticky generovanej kampane sociálnych médií Missinglettr

Keď Missinglettr vygeneruje kampaň, je čas ju skontrolovať. Proces preskúmania je dosť jednoduchý. Pozeráte sa na príspevky, upravujete ich alebo odstránite tie, ktoré sa vám nepáčia. Tu je prehľad procesu:

12 automaticky vygenerovaných značiek hash kampaní

V prvom kroku obrazovky kontroly kampane Missinglettr navrhne niektoré automaticky vygenerované značky hash spolu s ich popularitou. Tieto značky hash sa použijú v každom automaticky vygenerovanom príspevku.

Môžete vidieť alebo zmeniť usporiadanie značiek hash, ako uvidíte. Pre svoj príspevok vo formáte WP-CLI som vybral tieto značky hash:

13 chýbajúcich informácií o kampani - vlastné značky

Po kontrole hashtagov prejdite na ďalší krok.

14 chýbajúcich prehľadov kampane

Tu získate kontrolu každého príspevku v kampani. Sekvenciu príspevkov môžete podľa potreby upravovať, mazať alebo meniť.

15 chýbajúcich príspevkov na kontrolu kampane

V prípade jednotlivých príspevkov vám funkcia Missinglettr umožňuje zmeniť citáciu v texte aj na obrázku, zvoliť iný obrázok alebo použiť vôbec žiadny obrázok. Môžete tiež ručne upraviť celý obsah príspevku.

Po kontrole a overení príspevkov v kampani prejdite na ďalší krok.

16 chýbajúcich záverečných kontrol kampane

Táto posledná obrazovka kontroly kampane, v ktorej vyberiete trvanie kampane a aktivujete kampaň.

Správa sociálnych médií v Missinglettr

1) Prehľad informačného panela sociálnych sietí Missinglettr

17 prehľad hlavného panela kampane

Informačný panel Missinglettr vám poskytuje prehľad o výkonnosti vašej kampane a všetky nové kampane čakajúce na kontrolu.

Missinglettr prehľadá RSS kanál blogu, aby našiel príspevky blogu, ktoré neboli prevedené na kampane, a pridá ich do Čakajúce kampane front. Môžete skontrolovať tieto kampane a naplánovať ich tak, aby sa zobrazovali vo vašich sociálnych kanáloch pre trvalú návštevnosť.

2) Vytvorenie nového projektu v Missinglettr

18 chýbajúci informačný panel aktívneho projektu

Základnou jednotkou účtu Missinglettr je projekt, tiež známy ako zdroj. Je to v podstate a podporovaný blog , z ktorého Missinglettr načíta obsah. Aktuálny zdroj na snímke obrazovky je WPExplorer. Medzi projektmi môžete prepínať z rozbaľovacej ponuky.

V čase písania Missingletter podporuje blogy Wix, WordPress, Squarespace a Shopify.

19 chýba pridanie nového projektu s

Krok 1: Ak chcete pridať nový zdroj, vyberte položku Nová stránka z rovnakej rozbaľovacej ponuky.

20 chýba pridanie nového projektu p2

Krok 2: Zadajte názov projektu a webovú adresu informačného kanála RSS lokality a Missinglettr automaticky generuje príspevky zo sociálnych médií z blogových príspevkov tejto stránky..

3) Missinglettr Naplánované zobrazenie príspevku v kalendári obsahu

21 chýbajúci kalendár obsahu

Naplánovaný obsah stránka zobrazuje kalendár obsahu sociálnych médií obsahujúci všetky aktívne kampane v projekte Missinglettr. Môžete presunúť myšou ich presunutím myšou a presunúť ich, pridať nové príspevky alebo upraviť existujúce príspevky priamo z kalendára obsahu.

4) Meranie výkonnosti kampane v Missinglettr

22 hlavný panel prehľadov kampaní

Informačný panel prehľadov a analytika Missinglettr zobrazuje kampane s najvyššou výkonnosťou, celkový počet kliknutí a najaktívnejšie sociálne siete. Údaje o zobrazení v prípade organických príspevkov v tejto chvíli chýba. Určite by bolo dobré mať metriku, ktorá pomôže zmerať mieru prekliknutia na kliknutie (lepšie známe ako miera prekliknutia) pre vaše organické príspevky na sociálnych médiách..

Ďalšie funkcie od Missinglettr

Nasledujúce funkcie sa nachádzajú na paneli nastavení v službe Missinglettr a dajú sa použiť na vytvorenie vysoko prispôsobených kampaní.

1) Citujte bubliny a značky

23 chýbajúcich informácií o bublinách a značkách

Šablóny ponuky bubliniek môžete prispôsobiť a obmedziť ich tak, aby používali iba preddefinovanú množinu obrázkov. Pomáha to udržiavať konzistentnosť značky vo všetkých príspevkoch.

2) Šablóny obsahu

24 chýbajúcich šablón obsahu

Šablóny obsahu pomáhajú spoločnosti Missinglettr vytvárať príspevky podľa štýlu písania, ktoré zodpovedajú hlasu vašej značky. Šablóny obsahu môžete použiť aj na vytváranie príspevkov v sociálnych médiách vo vašom vlastnom jazyku, okrem angličtiny.

25 chýbajúca úprava šablóny obsahu

Svoje vlastné šablóny obsahu môžete vytvoriť pomocou predvolených zástupných symbolov dostupných v službe Missinglettr.

3) Rozvrh obsahu

26 rozvrhu obsahu chýba

Missinglettr ponúka päť predvolených šablón rozvrhu od dvoch týždňov do roka. Na začiatku tohto tutoriálu sme vybrali rozvrh 4 príspevkov za 2 týždne. Na základe vašich požiadaviek môžete vytvoriť nové rozvrhy príspevkov alebo upraviť existujúce rozvrhy.

4) Opätovné uverejnenie starých blogových príspevkov na médium

Missinglettr podporuje opätovné uverejňovanie vašich existujúcich blogových príspevkov v celom rozsahu (a nie ako výpis) na médium Medium. Túto funkciu však môžete povoliť iba v čase vytvorenia novej kampane.

Upozorňujeme, že publikovanie kópie existujúceho blogového príspevku na médiu možno negatívne ovplyvniť SEO vašich stránok, pokiaľ nie je obsah správne syndikovaný. Missinglettr sa o to postará pomocou kanonických odkazov v médiu Medium, ktoré citujú váš blogový príspevok ako pôvodný zdroj obsahu. Túto funkciu by ste však mali používať opatrne.

5) Vlastné skrátené adresy URL a ďalšie

27 chýbajúcich vlastných skrátenie adresy URL

Missinglettr používa lettr.ai doménu na skrátenie vašich odkazov na sociálnych sieťach. Podporuje tiež skracovávače adries URL tretích strán, ako sú Bitly, Replug, PixelMe, Short.cm a JotURL. Môžete sa tiež rozhodnúť, že nepoužívate žiadne skracovače adries URL, hoci sa to neodporúča.

Missinglettr tiež podporuje pridanie vlastných parametrov UTM k odkazom uverejneným v naplánovaných príspevkoch. Týmto spôsobom získate z vtáčej perspektívy celú návštevnosť, ktorú prispeli vaše kampane Missinglettr, priamo z hlavného panela služby Google Analytics..

Ďalej môžete pridať predvolené značky hash, ktoré sa majú pridať do každého príspevku, alebo úplne zakázať značky hashtag.

Stratégia stanovovania cien Missinglettr

chýbajúci model cenotvorby do roku 2020

K dispozícii sú 3 jednoduché Cenové plány Missinglettr so 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou kreditnej karty. Na ročný plán dostanete aj dva mesiace zadarmo.

Blogger plánuje náklady 15 USD / mesiac a zahŕňa 1 zdroj obsahu (alebo projekt), 3 sociálne profily, 1 000 naplánovaných príspevkov a prístup jedného používateľa.

obchodné plánuje náklady 47 dolárov za mesiac a zahŕňa 3 zdroje obsahu, 8 sociálnych profilov, 5 000 naplánovaných príspevkov a neobmedzený prístup používateľov. V podstate môžete spravovať prítomnosť sociálnych médií pre tri značky. Obchodný plán obsahuje aj ďalšie funkcie, ako napríklad automatické generovanie cenových ponúk, vlastný rozvrh účtovania, vlastné šablóny príspevkov, automatické účtovanie na stredné a pokročilé analýzy. Najmä úroveň podpory poskytovanej v EÚ Blogger a obchodné plány sú rovnaké.

kancelária plánuje cenu 147 dolárov za mesiac a zahŕňa 7 zdrojov obsahu, 25 sociálnych profilov, 10 000 naplánovaných príspevkov a neobmedzený prístup používateľov. Okrem všetkého, čo je v obchodnom pláne, máte k dispozícii špeciálne funkcie, klientske účty (k dispozícii na požiadanie), zostavy PDF s vlastnou značkou a prioritnú podporu prostredníctvom špecializovaného správcu účtov..

Ktorý plán Missingettr by ste si mali zvoliť?

  • Ak ste bloger alebo solopreneur, Missinglettr’s Blogger plán by sa vám hodil.
  • obchodné plán je vhodnejší pre značky s viacerými produktmi (a teda profily sociálnych médií) a pre sóloprivateľov, ktorí ponúkajú sociálne mediálne služby značkám.
  • kancelária Tento plán je vhodný pre malé agentúry v oblasti sociálnych médií alebo soloprenistov, ktorí ponúkajú služby sociálnych médií malým a stredným klientom.

Zľava 50% Missinglettr

Na obmedzený čas môžete ušetriť 50% z ŽIADNEHO plánu spoločnosti Missinglettr za prvé 3 mesiace, keď ste členom. Kliknutím uložte a začnite plánovať svoju stratégiu sociálnych médií.

Ušetrite 50% na Missinglettr

Zabalenie

Vytváranie epického obsahu je pravdepodobne najdôležitejším faktorom úspechu marketingu obsahu. Druhým najdôležitejším faktorom je nepochybne, propagácia obsahu. 

Existuje niekoľko spôsobov, ako propagovať svoj obsah, vrátane syndikácie, príspevkov pre hostí, kampaní na podporu sociálnych sietí, výbuchu bulletinu a propagácia vo vašich vlastných kanáloch sociálnych médií. Posledná časť je miesto, kde slečna Missinglettr prichádza, čo vám pomôže ušetriť čas a zároveň zvýšiť návštevnosť vášho blogu zadarmo!


Na vás – aké sú vaše názory na Missinglettr? Aké funkcie by ste chceli vidieť ďalej? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me