Recenzia hostenia WordPress riadená spoločnosťou Kinsta (2019)

Kinsta je jedným z najznámejších poskytovateľov hostingu WordPress, ktorý využíva platformu Google Cloud Platform. V tomto článku preskúmame hostovanú službu WordPress spravovanú spoločnosťou Kinsta a porovnávame jej výkonnosť.

Kinsta WordPress Hosting

Čo pokryjeme

Rovnako ako väčšina riadených poskytovateľov hostingu WordPress, aj Kinsta ponúka špičkový výkon a hviezdnu podporu. Na rozdiel od konkurencie ho však odlišujú rôzne služby s pridanou hodnotou, ktoré dopĺňať jeho hlavná riadená ponuka hosťovania WordPress.

Mali by sme zdôrazniť, že sme neporovnali výkonnosť spoločnosti Kinsta s inými spravovanými poskytovateľmi hostenia WordPress. Naším zámerom je, aby Kinsta v roku 2019 zdôraznila ďalšie vlastnosti – okrem spravovaného hosťovania WordPress – ktoré odlišuje spoločnosť Kinsta od konkurencie..

Budeme sa samozrejme podeliť o výsledky testov výkonnosti, ktoré sme vykonali na Kinsta, pomocou našich vlastných Celkom téma. Ak konkrétne hľadáte referenčné hodnoty, môžete ich na stránkach Google jednoducho nájsť pomocou jednoduchého kódu „Kinsta vs ” Vyhľadávanie.

Rovnako ako pri všetkých našich recenziách, naším zámerom nie je presvedčiť vás, aby ste si kúpili Kinsta, aby sme mohli získať provízny poplatok. Naším jediným zámerom je predstaviť vám prehľad služby z hľadiska koncový užívateľ. Brian, ktorý vedie obsah v spoločnosti Kinsta, bol natoľko láskavý, že zdieľal 30-dňový demo účet, ktorý sme v plnej miere využívali. (Vďaka, Bri!)

Tu je rýchly prehľad toho, čo pokryjeme:

 • Prehľad technického súboru spoločnosti Kinsta
 • Hĺbková doska Kinsta (je to najlepšia časť, sľubujem)
 • Zálohy WordPress v Kinste
 • Nástroje na optimalizáciu výkonu
 • Zabezpečenie WordPress s Kinsta
 • Analytika spoločnosti Kinsta – vrátane monitorovania premávky a výkonu
 • Výkonnostné kritériá
 • Cenové plány, spoločná ponuka a doplnky
 • Podpora a záver

Začnime!

Prehľad Kinsta Managed WordPress Hosting Tech Stack

Kinsta je úplne postavená na „prémiovej sieťovej vrstve“ platformy Google Cloud Platform. To umožňuje spoločnosti Kinsta prístup k špičkovým serverom s najnižšou latenciou v viac ako 20 cloudových dátových centrách Google. Môžete (a mali by ste) zvoliť dátové centrum, ktoré sa nachádza najbližšie k prevládajúcej návštevnosti vášho webu. Napríklad, keďže väčšina mojich potenciálnych návštevníkov je z Indie, vybral som v testovacom účte údajové centrum Bombaj.

Každý počítač Kinsta hostený v službe Google Cloud má 96 CPU a stovky gigabajtov pamäte RAM. Každá stránka WordPress hostená v Kinste je umiestnená vo vlastnom izolovanom softvérovom kontajneri (v službe Google Cloud). To znamená, že ak má váš plán Kinsta tri weby WordPress, budete mať tri izolované kontajnery. Táto izolácia softvéru ponúka dve odlišné výhody:

 1. Vaše webové stránky môžu škálovať podľa potreby bez akýchkoľvek prestojov. Toto je obzvlášť užitočné pri navigácii v rámci efektu „Shark Tank“ – napríklad, keď váš web zasiahne prednú stránku Reddit alebo je uvedený na serveri HackerNews alebo dokonca v službe Shark Tank.!
 2. Vaše stránky zostávajú nedotknuté, aj keď sú stránky iného používateľa napadnuté v rovnakom verejnom cloude. Riešenie kontajnera sa vyznačuje bezpečnosťou už od návrhu.

Pokiaľ ide o serverový softvér, Kinsta beží na optimalizovanom zväzku Nginx (webový server) a MariaDB a ponúka viac verzií motorov PHP od 7.1 do najnovšej verzie 7.3 (k decembru 2018). V priebehu tejto príručky budeme diskutovať o mnohých ďalších bezpečnostných a výkonných funkciách. Pozrime sa teraz na vynikajúci prístrojový panel.

Preskúmanie informačného panela MyKinsta

snímka obrazovky MyKinsta Dashboard

Prístrojová doska MyKinsta

Vlastný portál spoločnosti Kinsta pre správu stránok s názvom MyKinsta, je fantastický, intuitívny informačný panel na správu všetkých vašich stránok WordPress. Prístrojová doska Kinsta sleduje filozofiu dizajnu, ktorá je symbolom dashboardu WordPress, ktorý všetci poznáme a milujeme.

Podobne ako informačný panel administrátora WordPress, vaše hlavné možnosti získate na modrom bočnom paneli vľavo. Každý modul má svoje vlastné čiastkové nastavenia, ktoré nasledujú podobné usporiadanie návrhu.

Ovládací panel MyKinsta pokrýva všetko od správy stránok, záloh WordPressu, analýzy stránok, fakturácie, podpory a správy používateľov. V nasledujúcich sekciách sa venujeme najdôležitejším modulom.

Modul správy stránok Kinsta

snímka obrazovky modulu správy stránok MyKinta

Modul správy stránok MyKinta

Správa stránok modul na informačnom paneli MyKinsta vám poskytuje informácie o externom prístupe k vašej stránke vrátane sFTP, SSH a prístupu k databáze vrátane phpMyAdmin. Heslá SFTP a phpMyAdmin môžete ľahko zmeniť kliknutím na tlačidlo.

Prvá vec, ktorú si všimnete, je zelená LIVE ikona, ktorá sa zreteľne zobrazuje v každom podmodule na informačnom paneli MyKinsta. Môžete prepnúť na STAGING prostredie kliknutím na Zmeniť prostredie v pravom hornom rohu.

Správa domén v MyKinste

snímka obrazovky dashboardu pre správu domén v kinste

Správa domén v Kinste

domény Karta umožňuje spravovať domény, ktoré sa mapujú na vašu inštaláciu WordPress. Tu môžete pridať / odstrániť domény a nakonfigurovať primárnu a sekundárnu doménu pre svoje stránky. Dočasnú adresu URL spoločnosti Kinsta (sitename.kinsta.cloud) môžete tiež využiť, ak chcete svoje stránky otestovať pred ich migráciou cez.

Zálohy WordPress s Kinsta

screenshot správy zálohovania WordPress v Kinste

Správa zálohovania WordPress v Kinste

Vždy sme zdôrazňovali dôležitosť pravidelné zálohovanie vášho webu WordPress. Úprimne povedané, boli sme nadšení zo stupňa Kinsty so zálohami WordPress.

 • Automatické denné zálohy: Po prvé, Kinsta automaticky vytvára zálohu vašich stránok WordPress každý deň. Môžete ho obnoviť jediným kliknutím. Zálohy sa uchovávajú dva týždne.
 • Manuálne zálohovanie: Môžete vytvoriť až 5 manuálnych záloh, ktoré sú uložené aj dva týždne.
 • Zálohy na stiahnutie: Môžete si tiež vytvoriť jednu zálohu, ktorú si môžete stiahnuť každý týždeň, a to 24 hodín od vytvorenia zálohy. Je to užitočné v prípade, že si chcete ponechať samostatnú zálohu svojich stránok mimo lokality Kinsta.
 • Zálohy generované systémom: Okrem každodenných záloh bude Kinsta automaticky generovať zálohy vášho webu, keď vykonáte niektorú z týchto udalostí: (i) použitie nástroja na nahradenie vyhľadávania z ovládacieho panela MyKinsta, (ii) tlačenie prostredia STAGING LIVE a (iii) obnovenie zálohujte svoje prostredie LIVE. Zálohy generované systémom sa uchovávajú aj 14 dní.
 • Hodinové zálohy: Pre webové stránky s vysokou návštevnosťou a kritickými úlohami ponúka spoločnosť Kinsta častejšie možnosti zálohovania. Môžete zálohovať web každých šesť hodín za ďalších 50 USD / web / mesiac a hodinové zálohy stoja 100 $ / web / mesiac.

Okrem záloh, ktoré sú prístupné používateľom, spoločnosť Kinsta tiež ukladá trvalé diskové snímky každého počítača vo svojej infraštruktúre každé 4 hodiny 24 hodín a potom každé 24 hodín dlhšie ako dva týždne. Snímky (obsahujúce zálohu) sa ukladajú v rôznych dátových centrách od miesta, kde boli pôvodne vytvorené. To znamená, že sú zbytočné v prípade katastrofy.

MyKinsta Nástroje na správu WordPress

snímka obrazovky nástrojov na správu MyKinsta WordPress

MyKinsta nástroje na správu WordPress

Toto je zďaleka jedna z mojich obľúbených vecí z Kinsta. Tieto nástroje vám umožňujú robiť zdĺhavé úlohy pomocou niekoľkých kliknutí. Pozrime sa na každú z nich:

 1. Vymazať vyrovnávaciu pamäť stránok: Túto možnosť, ktorá je k dispozícii aj na hlavnom paneli WordPress, môžete tiež použiť na vymazanie vyrovnávacej pamäte stránok WordPress priamo z hlavného panela MyKinsta..
 2. Certifikát SSL: Vytvorí sa tým nový certifikát SSL pre vašu webovú stránku WordPress pomocou príkazu Poďme šifrovať. Po vygenerovaní môžete aktualizovať / odstrániť certifikát SSL alebo pridať vlastný.
 3. Vynútiť HTTPS: Táto voľba vám umožňuje povoliť HTTPS všade na vašom webe – vrátane obrázkov a iných zdrojov, ako sú súbory CSS a JavaScript. Toto je veľmi užitočné, ak chcete zaistiť, aby celá vaša lokalita fungovala úplne na šifrovanom pripojení typu end-to-end.
 4. PHP Engine: Kinsta vám ponúka verzie PHP 7.1 na najnovšiu verziu, t. J. PHP 7.3. Pomocou tohto nástroja môžete vybrať ľubovoľnú verziu. Všimnite si, že PHP 7 je neuveriteľne rýchlejší ako jeho predchodca.
 5. Reštartujte PHP: Keď upravíte svoju verziu PHP alebo čelíte konfliktu doplnkov alebo tém, často vám môže pomôcť jednoduché reštartovanie PHP. Pomocou tejto možnosti môžete reštartovať PHP bez toho, aby ste sa museli prihlasovať na svoje stránky pomocou SSH priamo z ovládacieho panela MyKinsta..
 6. Nové monitorovanie relikvie: New Relic je služba na monitorovanie aplikácií, ktorá je určená pre pokročilých používateľov, ktorí chcú sledovať výkonnosť svojich stránok WordPress na mimoriadne podrobných úrovniach. Kinsta ponúka priamu integráciu s produktom New Relic, ktorý sa dá aktivovať pomocou jednoduchého kľúča API. Ich tím podpory vám tiež môže dočasne povoliť službu New Relic, ak riešite problém s výkonom pomocou dotazu alebo doplnku.
 7. Vyhľadať a nahradiť: Tento nástroj umožňuje nájsť a nahradiť akúkoľvek hodnotu v databáze WordPress. Je to veľmi výkonná funkcia a je potrebné ju používať s mimoriadnou opatrnosťou. Najprv by ste mali prejsť na pracovné prostredie, vykonať manuálnu zálohu svojho webu a potom použiť tento nástroj.

Okrem týchto nástrojov ponúka spoločnosť Kinsta nástroje na zvýšenie výkonu, ako napríklad CDN, pravidlá presmerovania na úrovni servera a nespracované protokoly prístupu. Pozrime sa na ne.

Kinsta CDN

snímka obrazovky kinsta cdn

Kinsta CDN

KeyCDN sa spojil s Kinsta s cieľom poskytnúť bezplatnú šírku pásma CDN vo všetkých svojich spravovaných hostingových plánoch WordPress. Môžete zapnúť / vypnúť CDN alebo vyčistiť jeho vyrovnávaciu pamäť – všetko jediným kliknutím.

Kinsta CDN slúži na všetok statický obsah vašich stránok, ako sú obrázky, súbory CSS a JavaScript. Pokiaľ ide o obmedzenia, maximálna veľkosť súboru je obmedzená na 100 MB a do CDN môžu byť zahrnuté iba súbory vnútri obsahu wp a wp-include..

Kinsta ponúka vo svojich hostingových plánoch bezplatnú šírku pásma CDN od 50 GB v pláne Starter, až po 1 TB v plánoch Enterprise. Nadmerné ceny CDN sa účtujú za 0,1 USD / GB.

Kinsta DNS

snímka obrazovky Kinsta DNS

Nástroj na správu DNS servera Kinsta

Server doménových mien (DNS) je prvým kontaktným bodom medzi vašimi stránkami, ktoré navštevuje návštevník. Základnou funkciou servera DNS je nasmerovanie adresy URL vašich webových stránok (napríklad google.com) na IP adresu hostiteľského servera (172.217.163.110). Pokračujte, zadajte do svojho prehliadača IP adresu a Google sa otvorí! DNS je zvyčajne nakonfigurovaný v ovládacom paneli vašej domény alebo vo vašom webhostingovom paneli (cPanel, WHM atď.).

Kinsta DNS je prémiová služba hostenia DNS, ktorú spoločnosť Kinsta ponúka všetkým zákazníkom zadarmo. Na rozdiel od služby Google Cloud je server Kinsta DNS postavený na webových službách Amazon Route53 premium DNS. AWS, t. J. Kinsta DNS, ponúka vysokú dostupnosť a rozlíšenie DNS s nízkou latenciou pre všetky vaše webové stránky. Konzola pre správu DNS je užívateľsky prívetivá a podporuje pridanie záznamov MX sady G Suite jedným kliknutím.

Tip: V prípade webových stránok s vysokou prevádzkou, ktoré hostujú DNS so svojím registrátorom domén, dôrazne odporúčame migráciu na server Kinsta DNS – aby ste videli okamžité zvýšenie výkonu v čase rozlíšenia DNS.

Pravidlá presmerovania WordPress s MyKinsta

snímka obrazovky riadiaceho panelu presmerovania adresy URL Kinsta

Informačný panel správy presmerovania adries URL spoločnosti Kinsta

Ak používate zabudovaný správca presmerovania WordPress, ikona wp_redirect () funkcia sa nazýva. Tým sa zvýši zaťaženie procesora servera (zvýši sa doba načítania stránky) a nafúkne sa vaša databáza WordPress.

Kinsta vám umožňuje implementovať pravidlá presmerovania URL pre vaše stránky WordPress na úrovni servera. Spustenie kódu je podstatne rýchlejšie a nespolieha sa na presmerovanie na cieľovú URL pomocou WordPress. Podporuje tiež vstavané regulárne výrazy (RegEx) pre lepšiu kontrolu. Môžete pridať jednotlivé pravidlá alebo ich hromadne importovať, ak prevádzate z hostiteľa.

Ladenie pomocou protokolov Raw Access Logs spoločnosti Kinsta

snímka protokolov o prístupe na surový server v Kinste

Protokoly prvotného prístupu na server v Kinste

Kinsta tiež ponúka priamy prístup k prvotným protokolom na účely monitorovania a ladenia. Zahŕňa to prístup k protokolu chýb, nespracovaný protokol prístupu a protokol výkonnosti vyrovnávacej pamäte Kinsta.

Bezpečnostné funkcie aplikácie Kinsta WordPress

Pokiaľ ide o bezpečnosť, existuje veľa mechanizmov pod kapotou, ktoré zaisťujú bezpečnosť vašich stránok pred rôznymi útokmi škodlivého softvéru a DDoS. S cieľom zabezpečiť, aby bola vaša stránka WordPress vždy úplne aktuálna, Kinsta automaticky aplikuje menšie (nie základné) bezpečnostné záplaty hneď, ako budú dostupné. Ak je váš web napadnutý, Kinsta ho opraví za vás zadarmo.

screenshot bezpečnostnej funkcie Kinsta IP Deny

Bezpečnostná funkcia Kinsta IP Deny

Pokiaľ ide o externý prístup, máte prístup na web iba prostredníctvom šifrovaného sFTP, SSH alebo WP-CLI (bez FTP). Pomocou nástroja IP Deny môžete zablokovať pripojenie určitých adries IP na vaše stránky. Okrem toho spoločnosť Kinsta automaticky zakazuje adresy IP s viac ako šiestimi neúspešnými pokusmi o prihlásenie do jednej minúty.

Niektoré ďalšie bezpečnostné funkcie zahŕňajú:

 • Blokovanie GeoIP je súčasťou všetkých plánov.
 • Kinsta automaticky odstránila verziu PHP, ktorú používate, z hlavičiek HTTP na svojich stránkach.
 • Ich obmedzenia open_basedir tiež neumožňujú vykonávanie PHP v bežných adresároch, ktoré sú náchylné na škodlivé skripty.
 • Požiadavky XML-RPC sú predvolene blokované, aby vás ochránili pred útokmi hrubou silou.

Dvojfaktorové overenie vášho účtu Kinsta

Kinsta ponúka dvojfaktorové overenie (2FA) ako dodatočnú vrstvu zabezpečenia, ktorá zabraňuje neoprávnenému prístupu k vášmu účtu Kinsta, aj keď je vaše heslo ohrozené. Toto je jedna z tých funkcií, ktoré MyKinsta ponúka „polevou na torte“.

snímka obrazovky Dvojfaktorová autentifikácia pri prihlásení do MyKinsta

Dvojfaktorová autentifikácia pri prihlásení do MyKinsta

Dvojfaktorovú autentifikáciu môžete povoliť prepojením svojho mobilného čísla a získaním jednorazových prihlasovacích kódov prostredníctvom SMS. Ak chcete získať kódy, keď je telefón v režime offline, môžete tiež použiť aplikáciu na autentifikáciu, ako je napríklad Google Authenticator alebo Authy.

Keď povolíte dvojfaktorové overenie, zakaždým, keď sa prihlásite, dostanete jednorazový kód prostredníctvom SMS alebo vo vašej aplikácii, v závislosti od vašej konfigurácie.

Upozorňujeme, že povolenie služby 2FA vo vašom účte Kinsta neumožňuje službu 2FA pre vaše webové stránky WordPress. Máme samostatného sprievodcu nastavením dvojfaktorovej autentifikácie na vašom webe WordPress.

Správa používateľov Kinsta

snímka obrazovky Správa používateľov MyKinsta

Ovládací panel správy MyKinsta

Táto funkcia je určená pre podniky s viacerými zúčastnenými stranami, ktoré hosťujú jednu alebo viac lokalít v Kinste. Používateľov môžete pozvať na prístup k svojmu účtu Kinsta a priradiť prístupové oprávnenia na základe rolí a stránok, ako napríklad:

 • admin, ktorý má prístup na všetky stránky.
 • vývojka, s prístupom na stránky, ale bez fakturácie.
 • fakturácia, kde ľudia môžu vidieť iba informácie o fakturácii a spoločnosti.

Protokol aktivít

snímka obrazovky denníka užívateľskej aktivity MyKinsta

Protokol aktivity používateľa MyKinsta

V denníku aktivít sa zobrazujú všetky dôležité činnosti vo vašom účte Kinsta a na hostiteľských weboch – vykonávané všetkými používateľmi. Medzi príklady patrí vytváranie stránok, zmeny záznamov DNS, správy z podpory a ďalšie.

Monitor Plugin Status na informačnom paneli MyKinsta

snímka obrazovky Sledovanie stavu doplnku WordPress v MyKinsta

Monitorovanie stavu doplnku WordPress v MyKinsta

Ovládací panel MyKinsta tiež ponúka nástroj na stav doplnkov, ktorý umožňuje zobraziť nainštalované doplnky WordPress, ich verzie a či majú alebo nemajú k dispozícii aktualizáciu. A ako všetci vieme, udržiavanie aktuálnej témy a doplnkov je jednou z najlepších postupov na zaistenie bezpečnosti vášho webu WordPress..

Kinsta Analytics

Na vašom informačnom paneli vám Kinsta Analytics poskytuje podrobné metriky výkonnosti a prevádzky na úrovni servera. Keďže cena Kinsta je stanovená na základe počtu návštev za mesiac, je dôležité, aby ste mali podrobný prístup k denníkom návštev.

Ako vypočítava spoločnosť Kinsta návštevy?

Prvá vec, ktorú je potrebné pochopiť, je, že prehľad návštevnosti spoločnosti Kinsta sa líši od vášho prehľadu služby Google Analytics. Dôvodom je, že služba GA používa skript JavaScript, čo znamená, že vám zobrazuje iba ľudských návštevníkov, nie nič iného (napríklad robotov a prehľadávačov), ktorí pristupujú na vaše stránky. Vo väčšine scenárov služba GA tiež nemôže počítať návštevníkov, ktorí používajú blokovanie reklám.

Kinsta to však vie a má niekoľko funkcií a odporúčaní, ktoré vám pomôžu:

 • Kinsta nepočítava návštevy známych „bot“ užívateľských agentov a čo najviac odfiltruje údaje z analýz..
 • V prípade potreby môžete pomocou nástroja na zakázanie adries IP jednoducho zakázať adresy IP.
 • V kombinácii s Kinsta je možné použiť Firewall webovej aplikácie (WAF), napríklad Cloudflare alebo Sucuri. Tieto služby majú rozsiahle databázy toho, čo by sa malo považovať za „zlý“ prenos, a prenos z týchto „zlých“ IP adries zabráni tomu, aby niekedy zasiahlo vaše stránky Kinsta. To vám môže pomôcť znížiť vaše náklady na hosting.

Spoločnosť Kinsta vám poskytne vtáčie pohľady na návštevy vašich stránok, využitie šírky pásma, využitie siete CDN (ak ju máte povolenú) a návštevnosť stolných počítačov. Viac informácií o tom, ako Kinsta počíta návštevy, nájdete v ich podrobný článok.

PS: V časti týkajúcej sa plánu a cien v článku sme pokryli poplatky za dopravu a nadmerné množstvo CDN.

Analýza výkonnosti na úrovni servera

Okrem štatistík návštevníkov ponúka Kinsta Analytics aj podrobnú analýzu výkonu na úrovni servera, kódy odpovedí HTTP, požiadavky na vyrovnávaciu pamäť a požiadavky na Geo a IP..

Uvádzame niektoré z najlepších metrík z každého modulu:

Výkon PHP a databázy: Priemerný čas odozvy PHP + MySQL, priepustnosť PHP, limit pracovníkov, požiadavky AJAX a zoznam skriptov PHP, ktoré majú najvyšší čas odozvy PHP + MySQL. Pre ukážkovú stránku v našom tutoriále to boli skripty na aktualizáciu témy a doplnkov.

Kódy odpovedí HTTP: Získate tak prehľad o celkovom zdravotnom stave vašich stránok na všetky prichádzajúce dotazy HTTP – robot a ľudský prenos.

 • Kódy odpovedí v 200 sú úplne v poriadku.
 • 300 označuje presmerovanie. Príliš veľa presmerovaní nie je dobrá vec.
 • Kódy odpovedí v rozsahu 400 až 500 označujú chybu a mali by sa minimalizovať, pretože obmedzujú váš výkon a skóre SEO.

Výkon vyrovnávacej pamäte: Tento prehľad vám povie, ako dobre funguje vyrovnávacia pamäť vašich stránok WordPress. V ideálnom prípade by mal existovať vysoký počet prístupov do vyrovnávacej pamäte, nižší počet chýb v vyrovnávacej pamäti a malý počet vyrovnávacích pamätí. Znamená to, že všetko funguje optimálne a že väčšina požiadaviek návštevníkov sa spracúva z vyrovnávacej pamäte WordPress – čo zaisťuje najlepší možný výkon.

Geo a IP: Takto získate prehľad o počiatkoch premávky v hlavných krajinách, mestách a adresách IP.

Benchmarky výkonnosti spoločnosti Kinsta

Žiadna kontrola hostingu nie je dokončená bez niektorých kritérií. Pozrime sa na niektoré výkonnostné kritériá hostenia WordPress, ktoré spravuje spoločnosť Kinsta.

Vytvorili sme demo inštaláciu WordPress v Kinste a hostili sme ju v indickom dátovom centre v službe Google Cloud a použili sme nasledujúce nastavenie:

 1. Téma: Naša vlastná téma Total a použili sme rozloženie portfólia s množstvom obrázkov na titulnej stránke. Upozorňujeme, že obrázky neboli optimalizované, pretože ide o ukážku témy. Všetky svoje obrázky v aplikácii WordPress môžete a mali by ste optimalizovať.
 2. CDN bolo povolené
 3. Dátové centrum: Bombaj, India

Benchmarky výkonnosti spoločnosti Kinsta GTmetrix

snímka ukazovateľov výkonnosti spoločnosti Kinsta - Gtmetrix

Výkonnostné kritériá Kinsta – GTmetrix

Spoločnosť GTmetrix dala spoločnosti Kinsta skóre PageSpeed ​​93% (stupeň A) a skóre YSlow 89% (stupeň B). Skóre YSlow bolo ovplyvnené kvôli neoptimizovaným snímkam. Test sa uskutočnil aj na serveroch v Kanade, zatiaľ čo dátové centrum je v Indii.

Veľkosť stránky bola 774 kB, zahŕňala 28 HTTP požiadaviek a bola úplne načítaná za 1,8 sekundy.

Benchmarky výkonnosti webovej stránky Kinsta

snímka obrazovky pre výkonnostné kritériá Kinsta WebPageTest

Testy výkonnosti spoločnosti Kinsta – WebPageTest

Z indického dátového centra sme vykonali desať nepretržitých testov. Čas načítania na celú stránku bol 1,4 sekundy s veľkosťou stránky 760 kB a 28 požiadavkami. Všetky stupne boli A.

Benchmarky výkonnosti Kinsta LoadImpact

snímka ukazovateľov výkonnosti Kinsta LoadImpact

Výkonnostné kritériá Kinsta – LoadImpact

Spustili sme test LoadImpact na Kinste z singapurského dátového centra s 50 súčasnými používateľmi počas 12 minút. Výsledky boli celkom pôsobivé – priemerná doba odozvy bola 74 milisekúnd, so 75 požiadavkami za sekundu.

Vysvetlené cenové plány spoločnosti Kinsta

Cenové plány spoločnosti Kinsta

Prvá vec, ktorú si všimnete o spoločnosti Kinsta, rovnako ako väčšina ostatných riadených poskytovateľov hostingu, je, že nie je lacná. V skutočnosti sa samotná misia spoločnosti Kinsta začala kvôli zlým štandardom toho, čo bolo vtedy prijateľné pre lacný hosting.

V roku 2013 sa rozhodli vytvoriť najlepší možný spravovaný hosting WordPress a za to si účtovali príslušné poplatky. V roku 2019 majú rýchlo vpred niektoré z najlepších značiek využívajúcich Kinsta – od spoločností General Electric, TripAdvisor, Intuit, FreshBooks, Ubisoft až po vyrovnávacie pamäte a drifty..

KINŠTA je štartér plánované náklady $ 30 / month a obsahuje jednu stránku WordPress, 20 000 návštev, jedna bezplatná migrácia a 50 GB šírky pásma CDN. Kinsta ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a rôzne kvóty podporovaných webov, bezplatnú migráciu a šírku pásma CDN vo všetkých svojich plánoch..

Plány spoločnosti Kinsta sú rozdelené do troch kategórií:

 1. Starter & Pro Plány: 30 až 60 dolárov mesačne, pričom sa podporuje 20 až 40 000 návštev mesačne.
 2. Podnikateľské plány 1-4: 100 – 400 USD mesačne, čo podporuje 100 – 600 000 návštev mesačne
 3. Podnikové plány 1-4: 600 – 1 500 $ mesačne, čo podporuje 1 až 3 milióny návštev mesačne
 4. Čokoľvek vyššie vyžaduje vlastné podnikové plány.

Nasledujú predvolené funkcie, ktoré sú k dispozícii vo všetkých hostiteľských plánoch spoločnosti Kinsta:

 • Zadarmo CDN s variabilnou šírkou pásma
 • SSL zadarmo s Poďme šifrovať a možnosť importovať vlastné certifikáty SSL
 • Jedna bezplatná migrácia stránok. Dodatočná bezplatná migrácia na vyššie plány
 • Denné automatické zálohovanie, manuálne zálohovanie a 14-dňové uchovávanie záloh (Obchodné a podnikové plány majú 20- a 30-dňové zálohovanie)
 • GCP firewall pre vyššiu bezpečnosť
 • Pracovné prostredie, prístup SSH a sFTP na všetky servery
 • Automatické optimalizácie databázy MySQL
 • Prístup k užívateľskému panelu MyKinsta pre viacerých používateľov
 • 24/7 podpora a 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • 2 mesiace zadarmo v ročnom predplatnom

Doplňujúce Poznámky:

 • Nadmerné náklady na návštevy stoja 1 000 dolárov. Prekročenie prevádzky CDN stojí 0,1 USD / GB
 • Klonovanie stránok a multisite WordPress sú podporované v Pro Pro pláne ($ 60 / mo). Klonovanie stránok sa líši od postupovania stránok
 • V pláne Business 1 sa odporúčajú weby WooCommerce a členstvo (100 USD / mesiac). Stále ho môžete použiť v pláne Starter

Dostupné doplnky pre všetky plány:

 • Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis: $ 100 / mo / site pre každý doplnok
 • Reverzný proxy server Nginx: 50 USD / mesiac / web
 • Ďalšie zálohy: $ 100 / mo / web pre hodinové zálohy a $ 50 / mo / site pre 6-hodinové zálohy

Podpora spoločnosti Kinsta

snímka obrazovky podpory kinsta bežiacej na interkome

Podpora spoločnosti Kinsta bežiaca na intercome

Celý podporný systém spoločnosti Kinta beží na intercome, čo znamená podporu chatu 24 × 7. Komunita WordPress vo všeobecnosti veľmi oceňuje podporu spoločnosti Kinsta a zdôrazňuje ich technické odborné znalosti v oblasti správy serverov, bezpečnosti a výkonu WordPress..

Počas kontroly som kontaktoval podporu dvakrát – raz, keď môj uzol lokality Kinsta potreboval čas na nastavenie (podporný tím objasnil, že vytvorenie nového webu trvá až 20 minút), a druhýkrát, keď som sa pokúsil vyskúšať pridať dlhý záznam TXT do servera Kinsta DNS. Tím podpory ma rýchlo pridal.

snímka obrazovky vedomostnej základne kinsta

Znalostná základňa spoločnosti Kinsta

Ďalšou vecou, ​​ktorá na mňa robí dojem, je trvalé úsilie spoločnosti Kinsta pri vytváraní vysoko kvalitných poznatkov a článkov týkajúcich sa WordPress. Majú fantastické príručky a príručky WordPress, zdroje informácií o rôznych témach online marketingu a moje obľúbené položky – podrobné lekcie na ich podnikateľskej ceste..

Stratégia marketingu obsahu spoločnosti Kinsta si vyžadovala veľa času a zdrojov, aby sa vybudovala ich značka, ktorá v konečnom dôsledku vytvorila imidž svojej značky ako „informovaní hostia“ v komunite WordPress. Nehovoriac o neustále rastúcej návštevnosti vyhľadávacích strojov!

Zabalenie

Rast vášho online obchodu nie je ľahká úloha. Každý nový proces, vlastnosť alebo vylepšenie prichádza s vlastnou výzvou.

S rastúcou návštevnosťou vašich stránok je dôležité inovovať na spoľahlivého poskytovateľa hostingu. Áno, poskytovatelia riadeného hostenia účtujú poplatok, ale výmenou získate pokoj.

Spoločnosť Kinsta ponúka vynikajúcu zákaznícku podporu, optimalizáciu výkonu a proaktívne bezpečnostné opatrenia, aby vaše stránky fungovali v špičkovom stave.

ZÍSKAJTE KINSTU HOSTING

Dúfame, že sa vám táto revízia 3 600+ slov páčila. Ak chcete niečo zahrnúť, dajte nám vedieť. Ako vždy sa tešíme na vaše pripomienky!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me