Recenzia ProfileGrid: Jednoduchý spôsob, ako vytvoriť užívateľské profily

Recenzia ProfileGrid: Jednoduchý spôsob, ako vytvoriť užívateľské profily

Snívate o vytvorení neuveriteľnej sociálnej siete na WordPress? Ak áno, budete milovať dnešnú recenziu programu ProfileGrid, fantastického používateľského profilu a doplnku komunity.

Je zrejmé, že vytvorenie impozantného komunitného webu na WordPress je také ťažké ako pochopenie tieňa, a úprimne sa cítim za vás. Nemajte však obavy ProfileGrid berie výzvu z budovania požadovanej členskej stránky.

Vďaka rozsiahlemu zoznamu fantastických funkcií, ProfileGrid zmení spôsob, akým si myslíte o komunitných stránkach WordPress. Doplnok úplne zničí starý spôsob vytvárania sociálnych sietí. Aby ste to dokázali, získate moderný rámec na vytváranie webových stránok komunity, ktoré rozvíria váš svet.

V tomto prehľade zdôrazňujem, prečo spoločnosť ProfileGrid úplne vyhodí konkurenciu z vody. Ale ty ma poznáš; Nezastavím sa tam. Nainštalujem doplnok a ukážem vám, ako to celé funguje, aby ste mohli ihneď začať budovať svoju vysnívanú komunitu.

Ako to znie? Ak sa vám páči to, čo čítate, zvážte kotvu a vyplávame, pretože je tu tona na zakrytie.

Recenzia ProfileGrid: Formovanie užívateľských profilov a komunít WordPress ako profík

užívateľské profily

Či už ste začiatočník alebo výkonný používateľ systému WordPress, ProfileGrid vám pomôže vytvoriť v priebehu niekoľkých minút výnimočné komunitné weby. Namiesto plytvania dní konfiguráciou vašej sociálnej siete budete pripravení fungovať ihneď po inštalácii doplnku.

Jo, ProfileGrid funguje hneď po vybalení z krabice. A najlepšie na tom je? Jadro doplnku je na WordPress.org úplne bezplatné a otvorené. To znamená, že môžete začať párty priamo z hlavného panela správcu WordPress. Bezplatná verzia vám ponúka veľkorysé množstvo funkcií, ale v prípade potreby si môžete kedykoľvek kúpiť prémiové doplnky.

ProfileGrid vám predovšetkým pomáha vytvárať krásne a prispôsobiteľné užívateľské profily na vašom webe WordPress. Táto krása je však dodávaná s ďalšími komunitnými / sociálnymi sieťami, ktoré by mohli súperiť s BuddyPressom.

ProfileGrid vám dáva pocit, že ste tech ninja; Sprievodca dizajnom rôznych druhov. Inými slovami, doplnok umožňuje zostaviť komunitné weby z tejto galaxie bez toho, aby ste museli písať riadok kódu.

Ak chcete aktivovať funkcie sociálnych sietí, jednoducho musíte prepínať tlačidlá a vaša práca je hotová. Ľudia, ktorí si prezerajú vaše sociálne stránky, sa budú čudovať: „Ako to sakra urobili?“

A to sa zlepší: Vaši používatelia nikdy nebudú vedieť, že používate WordPress, aj keď sa prihlásia.

Prečo je to tak? ProfileGrid prichádza s výnimočnými čelné a funkčnosť back-end.

Prvý vám umožňuje ponúkať neuveriteľné užívateľské prostredie a zároveň udržiavať používateľov mimo vašej administratívnej oblasti WordPress. Vďaka tomu je spravovanie vašej stránky komunity hračkou, bez toho, aby vás obťažovalo nepríjemnými možnosťami.

ProfileGrid je plne kompatibilný s bbPress a WooCommerce, čo vám umožní vylepšiť vaše fóra a obchody s elektronickým obchodom bez porušenia potu..

Funkcie ProfileGrid

profilové mriežky

Vždy pípnem, že doplnok je iba taký dobrý ako funkcie, ktoré ponúka, a ProfileGrid nesklame ani jeden kúsok. Doplnok je veľmi úderný a ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie vynikajúcich používateľských profilov a komunít.

Aj keď pri inštalácii doplnku pokrývame väčšinu funkcií, myslel som si, že by bolo pekné uviesť, čo ponúka ProfileGrid, ak by sme niečo neskôr zabudli. Takto budete mať všestrannú predstavu o tom, čo môžete očakávať od doplnku profilu používateľa, ako žiadny iný.

Stručný prehľad funkcií

Plugin ProfileGrid WordPress ovláda jedinečnú sadu funkcií, ako napríklad:

 • Viacero typov užívateľských profilov
 • Skupiny používateľov so samostatnými registračnými formulármi
 • Skupinoví manažéri a moderátori
 • Členské limity pre skupiny
 • Filtrovanie užívateľského profilu
 • Verejné alebo súkromné ​​skupiny
 • Členovia môžu poslať žiadosť o priateľstvo
 • Súkromný live chat rovnako ako Facebook
 • Upozornenia pre používateľov
 • správy
 • Používatelia sa môžu pripojiť k viacerým skupinám
 • Vlastné polia na obohatenie profilov použitia
 • shortcodes
 • Úžasný a používateľsky prívetivý administrátorský panel
 • Veľa globálnych nastavení
 • Predvolené predvolené stránky: účet, prihlasovacie údaje, registrácia, obnovenie hesla atď
 • Prispôsobiteľné e-mailové šablóny
 • Prispôsobiteľné profilové a titulné fotografie
 • Výkonné obmedzenia obsahu
 • Blogy front-end používateľov – používatelia môžu vytvárať blogy bez prístupu k hlavnému panelu správcu WordPress
 • Počkajte, zoznam je príliš dlhý?
 • Vlastné presmerovanie po registrácii používateľa, prihlásení a odhlásení
 • Bezpečnostné funkcie, ako napríklad reCAPTCHA
 • Zadarmo integrácia platieb PayPal
 • SEO-priateľský kód
 • Dobre, zastavme sa u toho alebo celý tento príspevok bude jedným dlhým zoznamom funkcií ��

Ide o to, že ProfileGrid prichádza s viacerými funkciami, ako budete kedy potrebovať. A to je len bezplatná verzia; mali by ste vidieť rozsiahly zoznam prémiových doplnkov.

Pravda, pravdepodobne nebudete používať všetky dostupné funkcie, ale viete, čo hovoria; lepšie ho mať a nepotrebovať, ako to potrebovať a … viete, ako to chodí. Doplnok vám ponúka kompletný systém na vytvorenie stránky sociálnej siete / členstva / komunity, ktoré máte radi vy a vaši používatelia.

Nepotí sa to, ak vám väčšina z vyššie uvedeného zoznamu funkcií nedáva zmysel. Po inštalácii budete lepšie rozumieť tomu, ako môžete použiť pozitívny nástroj ProfileGrid.

Ako nainštalovať ProfileGrid

S úvodom a funkciami mimo cesty, nainštalujme ProfileGrid. Doplnok je k dispozícii na WordPress.org, čo znamená, že nemusíte opustiť informačný panel správcu WordPress. Tu je čo robiť.

V ponuke správcu WordPress prejdite na Doplnky> Pridať nové ako zdôrazňujeme nižšie.

inštalácia nového doplnku wordpress

Na ďalšej obrazovke zadajte do vyhľadávacieho poľa „ProfileGrid“ a kliknite na ikonu Nainštalovať teraz ako je znázornené nižšie.

Ako nainštalovať plugin pre

Potom aktivujte doplnok kliknutím na tlačidlo, ktoré zvýrazníme na obrazovke nižšie.

ako aktivovať plugin doplnku

Akonáhle aktivujete ProfileGrid, doplnok automaticky vytvorí predvolené stránky, ktoré si môžete prezrieť pomocou navigácie na Stránky> Všetky stránky ako je znázornené na obrázku nižšie.

prístup na všetky stránky v hlavnom paneli správcu wordpress

Mali by ste vidieť všetky stránky ProfileGrid, ako je uvedené nižšie.

predvolené stránky

Celkovo existuje deväť strán:

 • Všetky skupiny, v ktorých sú uvedené všetky vaše skupiny
 • Predvolená skupina používateľov, ktorá je predvolenou skupinou pre všetkých používateľov. Upozorňujeme, že podľa potreby môžete vytvárať ďalšie skupiny
 • Zabudnuté heslo, kde používatelia môžu obnoviť stratené heslá
 • Prihláste sa, aby sa používatelia mohli prihlásiť z klientskeho rozhrania
 • Môj profil, čo je stránka profilu používateľa na vašom komunitnom webe
 • Registrácia, ktorá umožňuje používateľom zaregistrovať sa na vašom webe od klientskeho rozhrania
 • Vyhľadajte používateľov, aby sa používatelia mohli ľahko nájsť na vašom webe
 • Odoslať nový blogový príspevok, ktorý umožňuje používateľom vytvárať blogové príspevky na klientskom rozhraní
 • Blogy používateľov – stránka, ktorá zobrazuje blogy používateľov na vašom webe

Stránky sú už zverejnené a všetko, čo musíte urobiť, je pridať ich do navigačných ponúk podľa vášho uváženia. Nižšie je napríklad vzhľad registračnej stránky na mojom testovacom webe, ktorý používa tému Total WordPress.

Poznámka: Ja som neupravil ani jednu vec; Toto sú predvolené stránky s predvolenými nastaveniami.

Registrácia

stránka registrácie profilu

Používatelia sa tu môžu ľahko zaregistrovať na vašom webe. Uvedený registračný formulár je plne funkčný; nemusíte robiť nič, aby ste mohli začať prijímať registrácie používateľov.

Používateľov môžete presmerovať na ľubovoľnú vlastnú stránku v nastaveniach správcu ProfileGrid, ako sa dozvieme ďalej v príspevku.

Prihlasovacia stránka

prihlasovacia stránka

Používatelia sa môžu ľahko prihlásiť na svoj komunitný web pomocou vyššie uvedenej front-end stránky. Predvolená prihlasovacia stránka WordPress je pre používateľov skrytá.

Stránka profilu

stránka profilu profilu

Keď sa používateľ prihlási na váš web, v predvolenom nastavení sa presmeruje na stránku profilu, aj keď v nastaveniach ProfileGrid General môžete nastaviť inú stránku. Ďalej si môžete ľahko prispôsobiť predvolenú stránku profilu zobrazenú vyššie.

Ale za súčasného stavu je jasne vidieť, že obsahuje niekoľko kariet napájaných AJAX. Z tohto dôvodu nemusíte čakať na načítanie stránky, aby ste si mohli prezrieť rôzne karty, ako napríklad O skupine, Skupiny, Blogy, Správy, Upozornenia, Priatelia a Nastavenia.

ProfileGrid prichádza tiež s možnosťou zmeny profilu a titulných fotografií v prípade kliknutí. Okrem toho môžete všetky profilové fotografie predvoliť na avatarov Gravatar vo všeobecných nastaveniach ProfileGrid.

Stránka zabudnutého hesla

stránka s zabudnutým heslom

Ak používateľ zabudne svoje heslo, môže ho ľahko resetovať prostredníctvom stránky zabudnutého hesla zobrazenej na obrázku vyššie. Všetko, čo musí užívateľ urobiť, je poskytnúť jeho e-mailovú adresu alebo meno používateľa a kliknúť na Obnoviť heslo gombík.

Predvolená stránka skupiny používateľov

profilegrid-default-user-group

Každý používateľ, ktorý sa zaregistruje na vašom webe, je automaticky priradený k skupine, ktorú ste nastavili ako predvolenú. Nerobte si starosti, správcovia môžu ľahko odstrániť alebo upraviť skupiny.

Ako vidíte na obrázku vyššie, stránka obsahuje zoznam všetkých členov skupiny. K dispozícii je tiež tlačidlo na pripojenie k skupine.

Odošlite novú stránku blogu

profilegrid odoslať novú stránku blogu príspevok

Chcete používateľom ponúknuť možnosť odosielať príspevky blogu prostredníctvom klientskeho rozhrania? Ak je to tak, ProfileGrid poskytuje iba funkciu, ktorú potrebujete.

Prostredníctvom stránky Odoslať nový blogový príspevok, prihlásený používatelia môžu na vaše stránky odosielať príspevky v podobe multimediálnych blogov bez prístupu k hlavnému panelu správcu WordPress.

Používateľ môže ľahko pripojiť obrázky, pridať značky a nastaviť súkromie obsahu. Okrem toho sa príspevky blogov používateľa ukladajú na inom mieste mimo vašich príspevkov WordPress.

Teraz, keď pochopíte, čo robia niektoré z predvolených stránok (a ako vyzerajú), pozrime sa na niektoré nastavenia administrátora ProfileGrid, aby sme ich mohli nazvať deň. Koniec koncov, toto sa už stáva zdĺhavým príspevkom.

Nastavenia správcu ProfileGrid

nastavenia správcu profilovej mriežky

V sekcii Nastavenia správcu ProfileGrid nájdete všetky sladké funkcie, pomocou ktorých môžete svoj komunitný web zmeniť podľa vášho želania. Po aktivácii doplnku získate ProfileGrid ako je zobrazené na obrázku vyššie.

Začnime globálnymi nastaveniami ProfileGrid.

Globálne nastavenia ProfileGrid

globálne nastavenia

Globálne nastavenia ProfileGrid vám pomôžu spravovať komunitný web bez toho, aby ste museli písať kód. K globálnym nastaveniam sa dostanete prístupom na ProfileGrid> Globálne nastavenia ako je znázornené na obrázku nižšie.

menu globálnych nastavení

Obrazovka globálnych nastavení má niekoľko oddielov:

 • všeobecný
 • zabezpečenia
 • Používateľské účty
 • E-mailové upozornenia
 • náradie
 • Blogy používateľov
 • Súkromné ​​správy
 • Priatelia systém
 • nahranie
 • SEO
 • Obmedzenia obsahu
 • Registračné formuláre
 • Oznámenia profilu
 • platby
 • rozšírenie

Krátko prejdem každú sekciu. Začnime sekciou Všeobecné.

všeobecný

všeobecné nastavenia

Ak chcete získať prístup k všeobecnej časti v rámci globálnych nastavení, prejdite na ProfileGrid> Globálne nastavenia a kliknite na ikonu všeobecný ako je znázornené na obrázku vyššie.

Týmto sa dostanete na obrazovku všeobecných nastavení zobrazenú na obrázku nižšie.

stránka všeobecných nastavení profilovej mriežky

Ouha! Vyššie uvedená obrazovka prináša veľa pekných nastavení. Okrem toho vývojár poskytuje jasné pokyny, čo znamená, že môžete vykonať zmeny bez toho, aby ste si položili mozog. Môžete aktivovať / upraviť niekoľko funkcií vrátane:

 • Šablóna – Môžete si vytvoriť a definovať svoje vlastné šablóny, čo znamená, že si môžete značne prispôsobiť vzhľad vašej komunity / členstva / sociálnych stránok.
 • Téma – Môžete si vybrať svetlý alebo tmavý motív. Väčšina ľudí pôjde o svetlú tému, ale vývojár odporúča temnú tému, ak má vaša téma WordPress čierne alebo tmavé pozadie
 • Automaticky presmerovať stránku autora na svoj profil – Ak aktivujete túto funkciu, návštevníci, ktorí navštívia stránku autora, budú automaticky presmerovaní na stránku profilu autora.
 • Enable Gravatar – Nie je to zrejmé?
 • Povoliť prístup k prihlasovacej stránke informačného panela hosťom – Vypnutím tejto funkcie presmerujete hostí na prihlasovaciu stránku ProfileGrid. Ak ju zapnete, hostia použijú predvolenú prihlasovaciu stránku WordPress
 • Povoliť prístup na stránku registrácie na informačnom paneli hosťom – Vypnutím tejto funkcie presmerujete hosťa na stránku registrácie na serveri ProfileGrid. Ak ju zapnete, hostia použijú predvolenú stránku registrácie WordPress

A ešte viac …

 • Skryť panel nástrojov WordPress – Pre prihlásených používateľov môžete ľahko skryť panel nástrojov správcu WordPress. Môžete si to nechať viditeľné pre administrátora, ak si to budete priať
 • Nastaviť limit pre pokusy o obnovenie hesla – môžete definovať, koľkokrát môže používateľ resetovať svoje heslo
 • Povoliť viac príloh – používateľom môžete povoliť pripojenie viacerých súborov
 • Predvolená stránka registrácie WP – Tu môžete nastaviť predvolenú stránku registrácie používateľa. Chcete to nastaviť na registračnú stránku ProfileGrid
 • Po presmerovaní prihlásenia používateľa na – nie je to zrejmé?
 • Po odhlásení presmeruje používateľa na – aj to je zrejmé … duh
 • Zvyšok nastavení zahŕňa nastavenie predvolených stránok pre všetky skupiny, registráciu, profil, prihlasovacie údaje, obnovenie hesla, odosielanie skupín a odosielanie blogov používateľov..

Po definovaní nastavení prejdite do dolnej časti stránky a stlačte Uložiť ako je znázornené nižšie.

uložte všeobecné nastavenia

Prejdime k ďalšej časti globálnych nastavení ProfileGrid: bezpečnosť.

zabezpečenia

nastavenie zabezpečenia mriežky profilu

Prejdite na ProfileGrid> Globálne nastavenia a kliknite na ikonu zabezpečenia ako je znázornené na obrázku vyššie. Tým sa dostanete na stránku zabezpečenia, ktorú zvýrazňujeme nižšie.

stránka s nastaveniami bezpečnostnej mriežky

Stránka zabezpečenia vám umožňuje zvýšiť bezpečnosť vašich stránok. Zaujíma vás, čo je v obchode, t. ak vyššie uvedený obrázok nedal všetko preč? Môžete povoliť reCAPTCHA, odhlásiť sa automaticky po určitej dobe nečinnosti, IP na bielej listine alebo na čiernej listine, ako aj blokovať e-mailovú adresu a vulgárne výrazy.

Po definovaní nastavení nezabudnite kliknúť na ikonu Uložiť v dolnej časti stránky. Ďalej máme užívateľské účty.

Používateľské účty

nastavenie používateľského účtu užívateľskej mriežky

Kliknite na ikonu Používateľské účty vyššie uvedená karta, aby ste sa dostali na obrazovku nastavení používateľského účtu zobrazenú na obrázku nižšie.

Stránka s nastaveniami používateľského účtu užívateľskej mriežky

Na vyššie uvedenej stránke máte úplnú kontrolu nad schváleniami registrácie používateľov, profilovými a titulnými fotografiami, e-mailovými správami o aktivácii účtu, vymazaním profilu, ochranou osobných údajov a e-mailovými zmenami..

E-mailové upozornenia

e-mailové oznámenia s profilovou mriežkou

Ďalej máme e-mailové upozornenia. Sakra, mám pocit, že túto recenziu skutočne zabíjame. Určite dúfam, že sa bavíte. Kliknutím na ikonu E-mailové upozornenia Karta vyššie vás vedie na nasledujúcu stránku.

stránka s upozornením na e-mailovú mriežku

Na vyššie uvedenej stránke môžete robiť niekoľko vecí, ako napríklad:

 • Odošlite administrátorovi oznámenia o registrácii užívateľa
 • Ak účet potrebuje skontrolovať, informujte ho
 • Prispôsobte e-mailové upozornenia pre účty, ktoré je potrebné skontrolovať
 • Ak používateľ odstráni účet, informujte o tom správcu
 • Povoľte protokol SMTP, aby ste mohli odosielať e-mailové upozornenia od externých poskytovateľov e-mailov namiesto vašich serverov

náradie

nástroje na vytváranie profilov

V rámci nástrojov ProfileGrid môžete importovať a exportovať používateľov. Okrem toho môžete uložiť svoju aktuálnu konfiguráciu ProfileGrid alebo nahrať súbor nastavení doplnkov.

Blogy používateľov

nastavenia blogu používateľa profilu

Pod Blogy používateľov kartu nájdete Nastavenia blogu stránka uvedená vyššie. Na tejto stránke môžete aktivovať používateľské blogy a aktivovať / upravovať množstvo nastavení blogu.

Môžete napríklad nastaviť predvolený stav príspevku na blogu a povoliť aj odporúčané obrázky, značky, editor Tinymce a súkromie obsahu. Okrem toho môžete informovať:

 • admin, keď používateľ odošle nový príspevok
 • používateľ, keď správca príspevok uverejní

Ako pekné?

Súkromné ​​správy

súkromné ​​zasielanie správ pomocou profilovej mriežky

pod Súkromné ​​správy, môžete povoliť funkciu súkromných správ, ako je to znázornené na obrázku vyššie. Okrem toho môžete povoliť upozornenia na neprečítané správy.

Priatelia systém

systém priateľov profilu

pod Priatelia systém, môžete povoliť alebo zakázať vytváranie priateľov na svojej webovej stránke komunity WordPress. Ďalej môžete povoliť členom, aby posielali následné žiadosti o priateľstvo osobe, ktorá zamietla predchádzajúce žiadosti..

nahranie

nastavenia nahrávania mriežky profilu

Obrázky sú dôležitou súčasťou každej webovej stránky, skôr sociálnej stránky. Zároveň nemôžete povoliť používateľom odovzdávať obrázky v akejkoľvek veľkosti, ktorá by mohla negatívne ovplyvniť rýchlosť vašej stránky. Vývojár za spoločnosťou ProfileGrid túto skutočnosť chápe veľmi dobre.

Na internete nahranie na obrazovke vyššie môžete určiť maximálnu veľkosť súborov pre profilové a titulné fotografie. Okrem toho môžete definovať kvalitu obrazu na stupnici od 1 do 100, pričom 1 je najnižšia kvalita (ale rýchlejší výkon) a 100 je najvyššia kvalita (so zníženým výkonom). Ak si vyberiete dobrý hosting WordPress, nemal by to byť problém.

Okrem toho môžete nastaviť minimálnu šírku profilových a titulných obrázkov, aby ste na svojom webe mali rovnaký dojem.

SEO

nastavenie seo profilovej mriežky

Hodnotu SEO pre WordPress nemôžete ignorovať, pokiaľ ide o zvyšovanie ekologickej návštevnosti vašich sociálnych stránok. Ak chcete nastaviť názvy stránok SEO a meta popis, ProfileGrid vám ponúka stránku nastavení SEO zobrazenú na obrázku vyššie. Môžete použiť zástupné symboly ProfileGrid, napr. {{display_name}} a {{site_name}} okrem iného na obohatenie vašich profilov používateľov SEO.

Obmedzenia obsahu

V globálnych nastaveniach ProfileGrid neexistuje nič, čo sa týka obmedzenia obsahu.

Čo robiť?

ProfileGrid vám umožňuje obmedziť obsah na stránku alebo na príspevok. Pri vytváraní stránky alebo príspevku prejdite nadol na ProfileGrid Možnosti Box a vyberte pravidlá obmedzenia obsahu, ako je to znázornené na obrázku nižšie.

obmedzenia obsahu profilu

Máte niekoľko pravidiel obmedzenia obsahu. Môžete mať obsah, ktorý je prístupný:

 • Všetci
 • Prihlásení používatelia
 • Členovia autorských skupín
 • Priatelia používateľa
 • Len ty

Ďalej môžete sprístupniť obsah určitým skupinám, čo je skvelé, ak chcete poskytovať prémiový obsah napríklad platiacim členom.

Oznámenia profilu

oznámenia profilu profilu

Vedeli ste, že sa môžete aktivovať žiť profilové oznámenia v profileGrid? Ak ste to vôbec netušili, doplnok vám ponúka túto možnosť, čo znamená, že môžete dostávať upozornenia na živý profil rovnako ako Facebook!

platby

integrácia platobnej brány s profilovou mriežkou

Môžete si myslieť, že potrebujete kódovacie schopnosti na úrovni boha, aby ste mohli začať prijímať platby cez ProfileGrid. Nič nemôže byť ďalej od pravdy. Vďaka vyššie uvedenému ľahko použiteľnému Nastavenia platby môžete na webe svojej komunity rýchlo nastaviť službu PayPal.

Pre ďalšie platobné brány budete potrebovať Prémiové doplnky ProfileGrid.

Doplnky ProfileGrid a prémiové doplnky

profilové mriežky zadarmo a prémiové doplnky

V dolnej časti stránky GlobalGridGrid Global Settings nájdete kartu (pozri obrázok vyššie), ktorá vás vedie k dlhej stránke bezplatných a prémiových doplnkov, ako je uvedené nižšie.

doplnky z profilovej mriežky

Na vyššie uvedenú stránku sa môžete dostať aj prejdením na ProfileGrid> Rozšírenia.

Uvedená rozšírená stránka sa načíta vo vašom správcovi WordPress. Úprimne povedané, jedná sa iba o malú vzorku dostupných doplnkov.

S globálnymi nastaveniami ProfileGrid z cesty, pokryjeme ďalšie dostupné funkcie.

Ďalšie nastavenia ProfileGrid

Správca skupiny

manažér skupiny profilových sietí

Ak si myslíte, že ste to všetko videli, ste na veľké prekvapenie. Prejdite na ProfileGrid> ProfileGrid (pozri obrázok vyššie) na spustenie Správca skupiny obrazovka zobrazená nižšie.

manažér skupiny profilových sietí

Na obrazovke vyššie môžete vytvárať nové skupiny alebo rozsiahle upravovať existujúce skupiny. Klikni na nastavenie odkaz na úpravu aktuálnej skupiny (v našom prípade to je Predvolená skupina používateľov). Kliknite na ikonu Fields odkaz na pridanie alebo úpravu vlastných polí v registračnom formulári, ktorý vedie používateľov do tejto konkrétnej skupiny.

Profily používateľov

užívateľské profily

Možno vás zaujíma, ako si môžete prezerať používateľov na svojom webe. Je to také ľahké ako A, B, C. Navigujte na ProfileGrid> Profily používateľov na spustenie obrazovky zobrazenej na obrázku vyššie. Na stránke môžete urobiť dosť veľa.

Môžete pridávať nových používateľov, zobrazovať podrobnosti používateľov, aktivovať / deaktivovať používateľov, odstraňovať používateľov a priraďovať používateľov do skupín. Všetko je pre vás pripravené. Spravovanie používateľov je hračkou s produktom ProfileGrid a nič nemám potiahnuté cukrom.

Žiadosti o členstvo v skupine

žiadosti o členstvo v profilegrid

Keď sa členovia začnú spájať do skupín, budete potrebovať jednoduchý spôsob schvaľovania žiadostí o členstvo. ProfileGrid má túto oblasť tiež dobre pokrytú. Stačí prejsť na ProfileGrid> Žiadosti.

E-mailové šablóny

e-mailové šablóny s profilovou mriežkou

E-mailový marketing je neuveriteľný spôsob, ako osloviť používateľov a rozšíriť komunitný web.

ProfileGrid vám ponúka centrálne centrum na vytváranie / úpravu šablón e-mailov pre všetky fázy, či už sa užívateľ pripája k skupine, aktivuje účet, resetuje heslá atď. Jednoducho prejdite na ProfileGrid> E-mailové šablóny a odomknite si genialitu e-mailového marketingu.

shortcodes

kódové mriežky kódov

Bez krátkych kódov ProfileGrid by ste mali ťažký deň, keď by ste sa snažili vytvoriť každú stránku na svojej komunite. Napríklad, ak by ste nemali skratku [PM_Registration ID = ”x”], museli by ste od začiatku vytvárať registračné stránky, čo vám môže ukradnúť obrovskú časť času.

Teraz stačí len skopírovať krátky kód na novú stránku a vaša práca je hotová. Ak si chcete zobraziť dostupné krátke kódy ProfileGrid, prejdite na ProfileGrid> Shortcodes.

Uf! Čo a dlho zoznam pôsobivý Vlastnosti?


ProfileGrid je fantastický užívateľský profil a komunitný doplnok pre WordPress. Doplnok môžete použiť na pridanie funkcií sociálnych sietí na svoju stránku WordPress, zlepšenie užívateľských profilov a obohatenie užívateľských profilov WooCommerce..

Okrem toho je jednoduchá inštalácia a konfigurácia. A vďaka rozšíreniam nemáte žiadne obmedzenia toho, čo môžete dosiahnuť v relatívne krátkom období.

Vyskúšajte to a dajte nám vedieť, čo si myslíte. Koniec koncov, je to zadarmo, čo znamená, že môžete vyskúšať bez rizika. Co si myslis? Je ProfileGrid váš šálka čaju?

Prosím, dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie. Happy vytváranie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me