Recenzia reklamy WP Pro: Budovanie reklamy, predaj a integrácia

Recenzia reklamy WP Pro: Tvorba reklamy, predaj a integrácia do jedného balíka

Spracovanie reklám na vašom blogu je často dosť únavné. Musíte sa zaregistrovať v reklamných sieťach, dúfať, že téma WordPress ponúka oblasti umiestnenia reklamy a prípadne spolupracovať s nejakým kódom, aby ste zaistili, že sa reklamy zobrazia na správnych miestach. Ďalej musíte pracovať na veľkostiach reklamy a zistiť, či obsah, ktorý sa v týchto reklamách nachádza, je skutočne relevantný pre váš web.

Na urýchlenie procesu je k dispozícii niekoľko doplnkov na správu reklám. Jeden z nich sa nazýva WP Pro Advertising a sľubuje podporu všetkým hlavným reklamným sieťam, integrácii elektronického obchodu a výkonným nástrojom na prispôsobenie. V tomto preskúmaní programu WP Pro Advertising skontrolujeme, či má doplnok to, čo je potrebné na to, aby sa váš reklamný plán stal efektívnym..

Doplnok WP Pro Advertising System sa predáva na trhu CodeCanyon. V súčasnosti je cena 29 dolárov, čo vám poskytne šesťmesačnú zákaznícku podporu. Môžete tiež zaplatiť 9,38 dolárov za predĺženie tejto podpory na celých 12 mesiacov.

Info & DownloadView The Demo

Ad plugin je vyvinutý tímom s názvom Tunafish, ktorý poskytuje vynikajúci web aby ste sa dozvedeli o produktoch spoločnosti a prezerali dokumentáciu pre svoju vlastnú potrebu. Táto webová stránka obsahuje aj niekoľko príkladov používaného doplnku WP Pro Advertising, takže môžete získať predstavu o tom, ako ostatní využívajú výhody týchto funkcií..

Celkovo je webová stránka dobrý začiatok. Vývojári doplnkov nemajú vždy úplné podporné moduly ani webové stránky. Teraz sa pozrime na funkcie a zistíme, čo bude užitočné pre väčšinu blogerov a vlastníkov firiem.

Recenzia reklamy WP Pro: Najlepšie funkcie

Zobrazovanie viacerých reklám s rôznymi účinkami

Flexibilita s vašimi reklamami je pomerne dôležitá, preto je dobré vidieť, že reklama WP Pro Advertising obsahuje niekoľko vstavaných možností zobrazovania reklám v rôznych formátoch..

Doplnok napríklad obsahuje reklamnú mriežku, ktorá má na bočnom paneli viacero reklamných pruhov naraz. Jednou z mojich obľúbených je schopnosť ukázať päťsekundovú reklamu a potom vyblednúť do novej. Je to podobné tomu, ako digitálne billboardy využívajú tento malý priestor, ale stále zobrazujú niekoľko reklám.

Ďalší zaujímavý formát reklamy zahŕňa pokrytie celého pozadia vášho webu reklamou. Videl som to na webovej stránke Rotten Tomatoes, kde veľký filmový plagát pokrýva väčšinu záhlavia a bočných panelov.

A nakoniec, zásuvný modul WP Pro Advertising pomáha pri integrácii vašich reklám do príspevkov a stránok. Ak by ste chceli svoj obsah trochu rozdeliť a umiestniť svoje reklamy do oblasti, ktorá bude mať viac očí, je to úplne možné.

Tvorca vizuálnych bannerov

Ako vlastník webových stránok budete niekedy musieť vytvárať reklamné bannery. Inokedy dostanete návrhy od spoločností, ktoré uskutočňujú platby. Inokedy sa jednoducho pripojíte k reklamnej sieti, kde sa vám všetok reklamný obsah doručí.

Ak sa nachádzate v situácii, keď ste povinní navrhnúť reklamu, je najlepšie mať k dispozícii drag and drop builder, ako je tu uvedený..

Detekcia reklamného bloku

Blokátory reklám sú momentálne v móde, ale to stavia online obchodníkov a blogerov do lepkavej situácie. Zrejme nechcete, aby boli vaše reklamy také nepríjemné, že vaši návštevníci sú naštvaní, ale zároveň musíte zarobiť peniaze.

Našťastie vás program WP Pro Advertising kryje na oboch frontoch. Doplnok v prvom rade pomáha pri navrhovaní nevtieravých a čistých reklám. Potom zistí, kedy používatelia používajú nástroj na blokovanie reklám. Týmto spôsobom môžete blokovať obsah, keď má niekto blokovač reklám, alebo ho môžete kontaktovať a požiadať ho, aby ho vypol.

Integrácia s programom MailChimp

Pri používaní e-mailového spravodajcu je ťažké zistiť, ako ho speňažiť. Nástroje e-mailového marketingu, ako je MailChimp, v predvolenom nastavení nemajú jednoduché spôsoby, ako zahrnúť reklamy.

WP Pro Advertising však poskytuje funkcie na rýchle vkladanie reklám z webových stránok do e-mailov. Funguje to, pretože každá vytvorená reklamná zóna má svoj vlastný informačný kanál RSS. Keď importujete informačný kanál do služby MailChimp, rovnaké reklamy sa potom zobrazia vo vašich bulletinoch.

Čistý informačný panel na sledovanie štatistík a správu reklám

Keďže správa viacerých reklám má tendenciu komplikovať sa, doplnok WP Pro Advertising sa pokúsi vyčistiť túto neporiadok a poskytnúť čisté rozloženie na porozumenie štatistikám reklamy a ktoré z vašich kampaní práve prebiehajú..

Na hlavnom paneli doplnku získate rýchly prehľad o svojich štatistikách s kliknutiami, zobrazeniami a MP. Môžete si tiež zobraziť najnovšie bannery spustené na webe spolu s nákupmi bannerov.

Všetky nastavenia a funkcie sú zlúčené do jednej oblasti dashboardu WordPress. Na karte Reklama sa zobrazujú možnosti, ako sú reklamné pruhy, inzerenti, kampane, tvorca bannerov, štatistika a nákupy..

Podpora všetkých hlavných reklamných sietí

Dnes nie je také bežné ísť von a samostatne predávať reklamný priestor. Dôvodom sú hlavné reklamné siete, ako sú Google AdSense, Adsterra a Infolinks.

Reklamné siete fungujú tak, že zobrazujú dynamické reklamy, takže nie je dôvod, aby ste lovili inzerentov. Tieto siete väčšinou sledujú aktivitu používateľov pomocou súborov cookie a zohľadňujú, aký typ obsahu máte na svojej vlastnej webovej stránke.

Takto sú zobrazené reklamy skutočne relevantné pre vaše stránky a používateľa.

Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa v jednej z reklamných sietí a pripojiť ju k doplnku WP Pro Advertising. Vyžaduje sa, aby ste vybrali, kde sa majú reklamy zobrazovať. Potom všetku prácu vykoná reklamná sieť.

Predaj reklamy dokončený prostredníctvom vášho webu

Toto je jedna z funkcií, ktorá ma skutočne zaujíma. Aj keď sú reklamné siete tak populárne, môžete mať niektorých konkrétnych inzerentov, ktorí by radi šli priamo k vám. Mnoho webových stránok si tiež vyhradzuje reklamné oblasti s vyššou hodnotou pre priamy predaj, pretože týmto spôsobom môžu zvyčajne získať viac peňazí.

Prostredníctvom služby WP Pro Advertising môžete určiť, koľko reklamných spotov je potrebné predať, a potom inkasovať platbu prostredníctvom svojich webových stránok. Návštevníkom sa zobrazí, že reklama je na predaj, a prejde proces platenia za pridanú položku.

Ako som už spomenul, nie je to vlastne funkcia, ktorú budú používať všetci, ale niektorí ju považujú za nenahraditeľnú.

Kto by mal zvážiť reklamný doplnok WP Pro?

Páči sa mi zásuvný modul WP Pro Advertising pre blogerov a spoločnosti, ktoré plánujú spúšťať na webe viac reklám. Iba zobrazovanie jednej alebo dvoch bannerových reklám na vašich stránkach neodôvodňuje taký silný nástroj na správu, ale doplnok vám bude dobre fungovať, ak máte desiatky reklám..

Okrem toho sa v oddelení prispôsobenia vyznačuje zásuvný modul WP Pro Advertising. Môžete pridať efekty tak, že jedna reklama sa stratí a druhá bude slabnúť.

Výhodou je aj predaj reklám prostredníctvom doplnku a zahrnutie reklám do bulletinov. Ak pre vás niektorá z týchto funkcií znie zaujímavo, cena 29 dolárov sa rýchlo zaplatí. Okrem toho získate výhodu pevnej zákazníckej podpory.

Získajte reklamný systém WP Pro

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa reklamy WP Pro Advertising, alebo ak chcete napísať vlastnú recenziu doplnku, zanechajte nám poznámku v časti Poznámky nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me