Recenzia WP Optin Wheel: Ako zvýšiť sadzby prihlásenia okamžite

Recenzia WP Optin Wheel: Ako zvýšiť sadzby prihlásenia okamžite

Keďže tradičné vyskakovacie okná a takéto metódy už nie sú účinné, je čas na nový prístup: pozdravte Koleso WP Optin, brilantný doplnok, ktorý dáva G do gamified opt-ins ponúka nový spôsob, ako rozšíriť svoj mailing list.

Na celom internete hovoria bigwigi, že skutočné peniaze sú vo vašom zozname e-mailov a súhlasíme so 100%. E-mailový marketing je jedným z najlepších spôsobov, ako zvýšiť návštevnosť a zvýšiť predaj.

Pri priemernej NI 122% je e-mailový marketing štyrikrát účinnejší ako iné formy marketingu vrátane direct mailu, plateného vyhľadávania a sociálnych médií. Okrem toho je e-mailový marketing jednoduchý a ponúka pevnú kontrolu nad vaším cieľom.

Ale dlho predtým, ako zvážite odoslanie tohto e-mailu, musíte sa zaregistrovať. A na to potrebujete impozantné riešenie opt-in. Dámy a páni, spoznajte krásny doplnok WP Optin Wheel.

Namiesto hádzania automaticky otváraných okien do tváre (viem, že ich tiež nenávidíte), doplnok obsahuje rad šťastia na výhru zábavných cien. Návštevníci si samozrejme musia najprv zahrať svoju e-mailovú adresu, aby mohli hrať ��

Mal som možnosť vyskúšať si jazdu s doplnkom WP Optin Wheel Pro a tu sú moje nezaujaté zistenia. Ak s mojimi zisteniami nesúhlasíte alebo máte nejaké otázky, neváhajte, aby bol váš komentár v komentároch vypočutý.

S touto preambulou zvážme kotvu a plachtu.

Čo je WP Optin Wheel?

Doplnok na aktiváciu doplnku pre aktiváciu doplnku wp optin wheel

Má zmysel začať s niektorými základnými informáciami. Čo je to zviera, ktoré nazývame WP Optin Wheel, odkiaľ je a čo presne robí?

V najzákladnejšom zmysle veci je WP Optin Wheel overeným doplnkom WordPress, vďaka ktorému je pre návštevníkov zábavné prihlásiť sa na odber noviniek..

Ručne vyrábané skvelými chalanmi v štúdiu Wombat, WP Optin Wheel prichádza s ozdobným kolesom šťastia. A rovnako ako pri každom kolese šťastia aj ceny ako bezplatná elektronická kniha, produkt, kupóny WooCommerce, zľavy atď..

Na to, aby sa koleso roztočilo, musí návštevník jednoducho uviesť svoju e-mailovú adresu a akékoľvek ďalšie základné informácie, ktoré si prajete (napríklad ich meno). Osvedčeným postupom je však požadovať čo najmenšie množstvo informácií a vo väčšine prípadov potrebujete iba ich e-mailovú adresu.

Vďaka možnosti integrácie doplnku s rôznymi riešeniami e-mailového marketingu, ako sú MailChimp alebo Facebook Messenger, môžete svoj mailing list rozšíriť bez prerušenia potu..

Koleso WP Optin vám nebude prekážať vo vašom obsahu, ako sú tradičné kontextové okná. Návštevníci spustia formulár prihlásenia kliknutím na tlačidlo v darčekovej krabici, ako je zvýraznené nižšie.

Tlačidlo darčekovej krabičky od spoločnosti wp optin

Okrem toho môžete nastaviť koleso šťastia, aby sa automaticky zasunulo po určitej dobe. Navyše môžete pridať formulár prihlásenia na samostatnú webovú stránku, pretože, čím väčší, tým lepšie, že? Nižšie je uvedený vzhľad celej stránky.

ukážka celého kola wp optin

Navyše, WP Optin Wheel sa dodáva s množstvom možností prispôsobenia – ale nesnívalo by ma, že by som prekvapil prekvapenie..

Teraz sa ponorte do oddelenia funkcií a zistite, čo WP Optin Wheel ponúka ako opt-in plugin pre WordPress a WooCommerce..

Funkcie optického kolesa WP

Myslím, že budete súhlasiť, keď poviem: doplnok WordPress je iba taký dobrý ako funkcie, ktoré ponúka. Po aktivácii kolieska WP Optin rýchlo prejdeme po objektoch, ktoré odhalíte.

Integrácia s viacerými nástrojmi

integrácia wp optin kolies

Štúdio Wombat sa prekonalo, pokiaľ ide o integráciu kolieska WP Optin Wheel s vašimi obľúbenými nástrojmi. E-mailové adresy môžete ľahko zachytiť, či už používate MailChimp, MailerLite, ConvertKit, GetResponse, Monitor kampaní, ActiveCampaign, Remarkety, Klaviyo alebo Mailster..

Vďaka plynulej integrácii s programami Facebook Messenger, ChatChamp a Chatfuel môžete tiež využiť možnosti okamžitého marketingu. To znamená, že môžete posielať cielené marketingové správy zamerané na správanie v reálnom čase. Aký skvelý čas byť nažive?

To nie je všetko, môžete tiež integrovať koliesko WP Optin Wheel s obrovskou službou automatizácie úloh Zapier na automatické presúvanie informácií medzi vašimi webovými aplikáciami. Potom máte pridanú integráciu s aplikáciou Zero BS CRM, impozantným doplnkom WordPress, ktorý vám pomôže spravovať všetky vaše kontakty priamo z vášho webu..

Radi sa dozviete, že integrácia kolieska WP Optin s týmito nástrojmi je taká jednoduchá ako A, B, C. Vo väčšine nástrojov stačí skopírovať a vložiť kľúč API a je hotovo. Ak nepoužijete žiadny z týchto nástrojov z jedného alebo druhého dôvodu, doplnok umožňuje uložiť potenciálnych zákazníkov do databázy WordPress..

Mimochodom, WP Optin Wheel sa plne integruje s WooCommerce a WPML.

Viaceré možnosti zobrazenia

wp optin wheel viac možností zobrazenia

Zobrazenie formulára WP Optin Wheel je vecou štvrtých porovnávačov, čo má až šesť možností. Najviditeľnejšou možnosťou je použitie miniaplikácií, ktoré vám umožnia zobraziť kontextové okno ako tlačidlo bubliny alebo darčekovej krabičky. Miniaplikáciu môžete zobraziť vľavo, vpravo alebo v dolnej časti svojho webu.

Ak widgety nie sú šálkou čaju, môžete si vybrať, či chcete, aby sa koleso zobrazilo po určitej dobe. V takom prípade sa kontextové okno zobrazí po tom, čo bol návštevník na vašom webe vopred definovaný, napríklad 10 sekúnd. Časovač vám umožňuje ukázať koleso najviac zapojenému návštevníkovi.

Po tretie, vďaka funkcii výstupu môžete zachytiť potenciálnych zákazníkov, keď sa návštevníci chystajú opustiť váš web. Technológia Exit-úmysel vám umožňuje získať niekoľko potenciálnych zákazníkov, ktorých by ste inak vynechali, pretože sa návštevník snažil odísť. Navyše kontextové okná s výstupom sú menej rušivé ako kontextové okná založené na čase.

Môžete tiež ukázať svoje šťastie po tom, čo návštevník opakovane zasiahol rolovanie. A ak sa vám nepáči automaticky otvárané okná, môžete použiť krátky kód na zobrazenie kolieska na samostatnej stránke, miniaplikácii post alebo na bočnom paneli. Ako vidíte, existuje veľa možností zobrazenia.

Poznámka – koliesko môžete zobraziť na každej stránke svojho webu alebo na konkrétnej stránke. Okrem toho si môžete vybrať, či návštevník vidí koleso pri nasledujúcich návštevách. Spojte to s okamžitými správami a máte impozantné marketingové riešenie, ktoré funguje na autopilote.

Veľa možností prispôsobenia

Možnosti prispôsobenia kolieska wp optin

Aké je použitie formulárov prihlásenia, ktoré si nemôžete prispôsobiť tak, aby zodpovedali vášmu webu? Studio Wombat to dobre chápe, a preto je spoločnosť WP Optin Wheel dodávaná s viac ako 10 plne prispôsobiteľnými témami (vrátane sezónnych tém, ako sú Vianoce a Halloween), 15 pozadiami pripravenými na použitie a neobmedzeným počtom farieb.

Koleso šťastia a prihlásenia sa môžete navrhnúť presne podľa vašich predstáv. Navrhovanie krásnych koliesok je záležitosťou a na kliknutie vďaka intuitívnemu prispôsobiteľovi tém. Môžete nastaviť počet plátkov, zmeniť text, pridať HTML kód, zahrnúť odkazy, definovať šancu na výhru a pridať kupóny pomocou niekoľkých kliknutí.

WP Optin Wheel navyše prichádza s výkonným tvorcom formulárov, s ktorým je radosť pracovať. Môžete vytvoriť formuláre prihlásenia, ktoré požadujú toľko údajov, koľko potrebujete. Myslím tým, že tvorca formulárov obsahuje viacero polí formulára, ako je e-mail, meno, telefón, adresa a adresa URL, aby som spomenul niekoľko.

Ďalšie skvelé funkcie

Boli by sme tu celý deň, ak by sme mali prejsť každou funkciou, ktorá existuje, takže tu je rýchly prehľad ďalších skvelých funkcií, vďaka ktorým je WP Optin Wheel pôsobivým doplnkom pre všetkých obchodníkov online.

  • Kupóny WooCommerce – WP Optin Wheel sa plne integruje do WooCommerce, čo znamená, že môžete kupóny vytvárať automaticky ako ceny.
  • štatistika – WP Optin Wheel vám ponúka štatistiku o výkonnosti vášho kolesa. Ukazuje vám počet ľudí, ktorí videli vaše kontextové okno, počet ľudí, ktorí sa prihlásili do vášho zoznamu adries, ako aj váš konverzný pomer.
  • E-mailové šablóny – Teraz môžete ceny posielať priamo výhercom prostredníctvom e-mailu, ktorý (ak sa ma spýtate) ponúka ďalší spôsob, ako rozbiť ľad a začať konverzáciu. E-mailové šablóny si môžete prispôsobiť v backende.
  • Anti-cheat – WP Optin Wheel zachytáva spam, falošné a neplatné e-mailové adresy dlho predtým, ako sa dostanú do vášho zoznamu adries.
  • GDPR-ready
  • Schopnosť výhry alebo straty v denníku na samostatnom protokolovom súbore
  • Developer-friendly

Ako nainštalovať WP Optin Wheel

Teraz, keď viete, čo môžete očakávať, nainštalujte si WP Optin Wheel a vytvorte testovacie koleso, aby ste mohli naraziť na zem. Obchod? skvelý.

Môžete nainštalovať bezplatnú verziu alebo pružinu pre WP Optin Wheel Pro priamo od Studio Wombat. Na túto kontrolu používame program Pro (preto nezabudnite, že nie všetky funkcie môžu byť dostupné v bezplatnej alebo štandardnej verzii). Inštalácia WP Optin Wheel je tak ako tak jednoduchá, rovnako ako inštalácia akéhokoľvek iného doplnku WordPress.

Vyskúšajte WP Optin Wheel Free    Získajte WP Optin Wheel Pro

Bez ďalších okolkov, prejdite na Doplnky> Pridať nové v ponuke správcu WordPress, ako je to znázornené nižšie.

pridanie doplnku wordpress

Ako zdôrazňujeme na obrázku nižšie, môžete: 1) nahrať aplikáciu WP Optin Wheel Pro z počítača, 2) vyhľadať bezplatnú verziu z úložiska doplnkov WordPress a 3) nainštalovať / aktivovať doplnok.

inštalácia wp optin kolesa

Nainštalujeme program WP Optin Wheel Pro z nášho počítača, čo znamená, že musíte kliknúť na ikonu Odovzdať doplnok na obrázku vyššie.

Potom nahrajte doplnok a aktivujte ho tak, ako je to podrobne uvedené na snímke obrazovky nižšie.

aktivovať wp optin kolo

Keď je doplnok aktívny, prejdite na Nastavenia> WP Optin Wheel Pro vo vašej ponuke správcu WordPress, ako je uvedené nižšie.

Položka ponuky wp optin wheel na hlavnom paneli wordpress

Ďalej musíte aktivovať licenčný kľúč WP Optin Wheel, ktorý ste dostali od vývojára. Stačí skopírovať kľúč do poľa a stlačiť Aktivujte licenciu ako vidíme nižšie.

aktivácia licencie kolieska wp optin

Po aktivácii spustí WP Optin Wheel panel možností správcu, na ktorom môžete vidieť niekoľko záložiek vrátane Všeobecné nastavenia, integrácie, pridanie kolieska kolesá.

panel možností administrácie kolieska wp optin

V tomto okamihu je váš doplnok WP Optin Wheel pripravený na použitie. Teraz musíme iba vytvoriť šťastie. V tomto okamihu môžete tiež zvoliť integráciu doplnku s vašimi obľúbenými nástrojmi, napr. MailChimp.

Ako vytvoriť kolo šťastia

Kliknite na ikonu Pridať koleso na spustenie obrazovky nižšie.

Na tejto obrazovke pomenujte svoje koliesko pre ľahšiu orientáciu a potom vyberte nástroj, ktorý chcete použiť na zachytenie prihlásení. Upozorňujeme, že najprv musíte integrovať svoj nástroj výberu, ale WordPress a Zapier sú už predvolene integrované. Po dokončení stlačte Ďalšie gombík.

 dizajn panel vám pomôže prispôsobiť si koleso a formu prihlásenia nepredstaviteľným spôsobom. Tu získate množstvo možností, ako sú pozadie, témy a farby. Pozri obrázok nižšie.

Vyberte si tému, pozadie a farby. Potom kliknite na ikonu Ďalšie gombík.

Ďalej máme Tvorca formulárov, čo vám pomôže vytvoriť formulár prihlásenia. Dodáva sa s celým radom polí formulára (v závislosti od nástroja na výber, ktorý ste vybrali v prvom kroku), aby ste vytvorili dokonalý formulár.

Odporúčame vám, aby ste sa prihlásili krátko; stačí jedno alebo dve polia. Osobne by som chcel požiadať iba o e-mailovú adresu. Zostavte si svoj opt-in formulár a stlačte Ďalšie gombík.

Ďalej máme Šance a plátky na ktorej môžete rozsiahle prispôsobiť plátky kolies. Môžete tiež definovať šancu prevziať úplnú kontrolu nad pravdepodobnosťou a rozhodnúť sa, ktorý výrez vyhrá alebo prehrá.

Upravte svoje plátky podľa obsahu svojho srdca a kliknite na ikonu Ďalšie gombík.

Nakoniec máme nastavenie obrazovka, ako je uvedené nižšie.

Tu môžete definovať množstvo možností pre vaše koleso. Môžete si vybrať text na spin-button, pridať text vylúčenia zodpovednosti, nastaviť výherný / stratový text, zobraziť / skryť koliesko na určitých stránkach, nastaviť výstupný zámer, zabezpečiť koleso šťastia, vytvoriť e-mailové šablóny a prispôsobiť svoj formulár GDPR okrem iného veci.

Keď skončíte, stlačte Uložiť Tlačidlo. Vaše kolo šťastia je teraz pripravené a po obnovení by ste ho mali vidieť na svojom webe.

Čo to stojí?

Koleso WP Optin má niekoľko rôznych príchutí. Na WordPress.org je k dispozícii večne bezplatná verzia, ktorá je dodávaná so základnými funkciami a je ideálna na testovacie účely.

WP Optin Wheel Pro, ktorý sme skontrolovali, je k dispozícii iba na stránke Studio Wombat. Nájdete tu balík 39 dolárov určený pre jednu stránku. Ak máte tri webové stránky, môžete sa vydať na balík 99 dolárov. Pre neobmedzené weby ponúka Studio Wombat balík, ktorý stojí $ 199 dolárov. Všetky prémiové balíčky sa dodávajú s 1 rokom bezplatných aktualizácií a podpory.

Skutočné zákaznícke referencie

WP Optin Wheel je neuveriteľný doplnok, ale neberte si zaň slovo. Toto sú spokojní používatelia:

Hneď ako som videl tento doplnok, myslel som si, že bude mať veľký potenciál pre to, čo som hľadal, bol vysoko kvalitný a mal som pravdu. Potreboval som pomoc, aby som ju mohol použiť na to, čo som potreboval, a zákaznícka podpora bola skvelá, ktorá odpovedala na všetky moje otázky a pomohla mi zistiť, ako by som ju mohla použiť na to, čo som potrebovala..

Určite by odporučil tento doplnok pre kvalitu a služby.

Vďaka – Garydock

A …

Koleso WP Optin je jednoducho NEUVERITEĽNÉ. Existuje niekoľko podobných doplnkov, ale tento má najlepšie vlastnosti, naozaj ľahko použiteľné nastavenie, veľa možností prispôsobenia a možno najdôležitejšou je takmer okamžitá podpora od vývojára. Inštalácia a konfigurácia 3 rôznych kolies Optin nám zabrali 20 minút a my sme mali veľa otázok, ale vývojár doslova odpovedal v priebehu niekoľkých minút, prešiel nás nastaveniami a pomohol nám urobiť zo 100% to, čo sme chceli. Funkčnosť: A +++, súprava funkcií: A +++, pohotová podpora: A+++. Nepodarilo sa požiadať o viac a bolo by to super dostupné (stojí to omnoho viac, ako to stojí). Najvyššie možné odporúčanie. – Virafend

A ešte jedna …

Veľmi radi, že sme našli tento doplnok! Moja miera účasti a tržby sa zvýšili – nikto nechce iba „zadať e-mailovú adresu pre zľavový kupón s 10% zľavou“ … chcú niečo vyhrať! Tento doplnok zmení proces prihlásenia na hru a tiež vyzerá dobre.

Okrem toho vývojár veľmi dobre reaguje a dokonca implementoval niekoľko mojich vlastných návrhov a urobil to v priebehu niekoľkých dní.!

Prvý doplnok, ktorý som kedy skontroloval – ale veľmi sa mi to páči – akc123

Ako vidíte, ľudia majú o WP Optin Wheel veľa zaujímavých vecí.

záver

Koleso WP Optin vám ponúka impozantné riešenie na zvýšenie vašich poplatkov za účasť. Okrem toho je neuveriteľne jednoduché použitie. Mali by ste byť schopní vytvoriť prihlasovacie formuláre pre svoj vlastný web v okamihu! Veľa šťastia robí odber vášho spravodajcu tak zábavnou. Väčšina návštevníkov ani nevie, že sa prihlásil, až kým neuvidí potvrdzujúci e-mail. Ak chcete vyskúšať koleso WP Optin Wheel, získajte bezplatnú verziu alebo aktualizáciu a získajte prístup k ďalším skvelým funkciám.

Vyskúšajte WP Optin Wheel Free    Získajte WP Optin Wheel Pro

Máte nejaké návrhy alebo otázky? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie. Vopred ďakujem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me