Recenzia Youzer: Doplnok BuddyPress bohatý na funkcie pre WordPress

Recenzia Youzer: Doplnok BuddyPress bohatý na funkcie pre WordPress

Ak má váš web WordPress komunitný aspekt alebo má viac používateľov, táto recenzia Youzer vám predstaví užitočný doplnok, ktorý by mohol pomôcť vylepšiť vaše stránky..

Vytvorené na vylepšenie doplnkov BuddyPress a bbPress, ako aj základných funkcií WordPress, Youzer je výkonná sada nástrojov, ktorá na vaše webové stránky pridáva šablóny a ďalšie funkcie. Táto recenzia sa podrobnejšie venuje najlepším funkciám Youzeru. Medzi hlavné prvky tohto doplnku patrí množstvo komunikačných a sieťových nástrojov, funkčnosť členstva a adresárov a veľa šablón a možností prispôsobenia.

Získajte Youzer pre WordPress Zobraziť všetky ukážky a funkcie

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o tom, prečo si myslíme, že Youzer je jedným z najlepších dostupných doplnkov BuddyPress a čo tento doplnok môže urobiť pre vašu sociálnu webovú stránku, prečítajte si ďalšie informácie o našej kompletnej recenzii Youzer.

Čo je Youzer?

Stránka profilu používateľa

Youzer je komerčný doplnok WordPress, ktorý bol vyvinutý na vylepšenie doplnku BuddyPress. Preto, ak vytvárate sociálny web pomocou BuddyPress alebo už nejaký prevádzkujete, Youzer je zameraný vaším smerom.

Keď je BuddyPress na vašom webe aktívny, môžete nainštalovať Youzer a začať pridávať výber šablón na svoje stránky. Tieto šablóny pokrývajú prihlasovacie a registračné stránky používateľa, stránky profilu používateľa a oblasti sociálnej steny a globálne informačné kanály, aby sme vymenovali len niektoré z nich. Ako vám táto recenzia Youzer ukáže, všetky tieto šablóny a ďalšie vlastnosti tohto doplnku je možné výrazne upraviť pomocou vizuálneho rozhrania ovládacieho panela..

Táto časť preskúmania Youzer teraz preskúma najlepšie a najužitočnejšie vlastnosti tohto doplnku, ktorý vám pomôže rozhodnúť sa, či je to ten správny nástroj na aktualizáciu svojej webovej stránky komunity BuddyPress WordPress..

Možnosti integrácie služby Youzer

Youzer pracuje s WordPress a rovnako ako aj pri aktualizácii funkcií užívateľského profilu tejto publikačnej platformy sa Youzer tiež integruje do niektorých ďalších doplnkov a služieb. Youzer bol navrhnutý predovšetkým na vylepšenie a vylepšenie funkčnosti doplnkov BuddyPress a bbPress. Možnosti integrácie sa však nekončia. Napríklad môžete použiť doplnok Youzer na integráciu svojej stránky s e-mailovou marketingovou službou MailChimp a rozšíriť svoj zoznam súčasne s poskytnutím interaktívneho prostredia bohatého na funkcie pre vaše publikum..

Sociálne funkcie Youzer

Ďalším vrcholom Youzeru sú jeho sociálne črty. Po integrácii doplnku Youzer s BuddyPress môžete tento doplnok použiť na pridanie niektorých skutočne užitočných funkcií na webovú stránku svojej komunity alebo sociálnych sietí. Medzi príklady patrí vysoko funkčná sociálna stena a funkčnosť na uľahčenie priateľstva a spojení medzi používateľmi na vašej webovej stránke WordPress. Aj keď BuddyPress poskytuje niektoré z týchto funkcií hneď po vybalení, Youzer tento aspekt vašich webových stránok ešte vylepšuje.

Youzer Preskúmajte funkciu sociálnej steny

S Youzerom môžete povoliť aj ďalšie základné sociálne a komunitné funkcie vrátane skupín, správ, zmienok a upozornení. To všetko pomáha vylepšiť vaše webové stránky WordPress a urobiť z nich sociálne miesto – čo je dôležité, ak chcete, aby vaša komunita prekvitala..

Funkcie členstva v Youzeri

Youzer má tiež veľa šablón pre stránky, ktoré by návštevníci mohli vidieť, ak prevádzkujete webovú stránku pre členstvo alebo podobný typ projektu. Okrem profesionálneho vzhľadu týchto šablón tiež zistíte, že obsahujú niektoré užitočné funkcie, ako sú napríklad pole captcha a možnosť obmedziť pokusy o prihlásenie, ktoré pomôžu zaistiť bezpečnosť a zabezpečenie vašich webových stránok..

Pri nastavovaní týchto prihlasovacích a registračných šablón pre vaše webové stránky WordPress vám spoločnosť Youzer ponúka veľa možností. Napríklad si môžete ľahko zvoliť, či chcete povoliť sociálne prihlásenie. Návštevníci sa preto môžu prihlásiť pomocou Facebooku, Twitteru alebo účtu z iných podporovaných sietí.

Máte tiež možnosť používať kontextové okná a konfigurovať efekty načítania Ajaxu, aby ste si prispôsobili, ako môžu vaši návštevníci získať prístup k prihlasovacím a registračným formulárom vašej stránky. Youzer tiež uľahčuje výber polí, ktoré sú obsiahnuté vo všetkých formách, ktoré používate, a pomáha vám zachytiť všetky informácie, ktoré potrebujete od svojich používateľov..

Funkcie adresára Youzer

Šablóna adresára člena BuddyPress

Či už chcete pridať adresár členov na svoju webovú stránku WordPress, alebo chcete vylepšiť adresárové oblasti vašej stránky podporovanej BuddyPress alebo bbPress, Youzer má v tejto oblasti niekoľko užitočných funkcií. V balíku doplnkov nájdete nielen šablóny na zobrazenie členov, ale aj adresár skupín a globálny informačný tok.

Funkcie profilu Youzer

Obsah stránky profilu používateľa

Bez ohľadu na to, či používate BuddyPress, bbPress alebo WordPress samostatne, Youzer vám môže skutočne pomôcť vylepšiť užívateľské profily na vašom webe. Medzi funkciami na vylepšenie tohto aspektu vášho webu nájdete výber rôznych šablón, viac miniaplikácií na zobrazenie užívateľských profilov a možnosť pridať do svojich profilov vlastné karty..

Možnosti jednoduchého prispôsobenia

Pretože ľudia používajú BuddyPress mnohými rôznymi spôsobmi, je dôležité, aby ste si prispôsobili všetky nainštalované doplnky. V tejto súvislosti našťastie Youzer nesklame. Po aktivácii služby Youzer na svojej webovej stránke WordPress s prístupom k BuddyPress môžete získať prístup k ovládaciemu panelu doplnku a prispôsobiť tak, ako to všetko funguje..

Panel správcu Youzer

Ovládací panel

Možnosti prispôsobenia, ktoré pokrýva ovládací panel, zahŕňajú farby používané doplnkom, nastavenia rozloženia a ďalšie možnosti vlastností zobrazenia. Môžete si tiež vybrať štýly rozloženia šablón poskytovaných doplnkom, vrátane vzhľadu polí autora.

Ovládací panel

Funkcie profilu používateľa

Youzer, rovnako ako všeobecné nastavenia, vám tiež poskytuje dobrú kontrolu nad funkciami užívateľského profilu doplnku. Z tohto dôvodu môžete ľahko definovať, ako sa užívateľské profily aktivujú a zobrazia na vašej webovej stránke WordPress. Medzi príklady možností a nastavení patrí možnosť nastaviť súkromné ​​profily používateľov, umožniť používateľom odstrániť ich vlastné účty a nastaviť predvolený profil a titulné fotografie..

Možnosti rozloženia

Rozloženie a widgety

Pretože Youzer je vysoko prispôsobiteľný doplnok WordPress a doplnok BuddyPress, je ľahké vybrať si z ponuky možností rozloženia, ktoré určujú, ako budú vyzerať vaše profily a ďalšie prvky na vašom webe. Ak na svojom webe plánujete použiť niektorú z miniaplikácií Youzer, môžete si ich tiež prispôsobiť pomocou ovládacieho panela doplnku. Našťastie je možné všetky rôzne widgety prispôsobiť nezávisle od seba, aby vaše stránky fungovali a vyzerali tak, ako chcete..

Nastavenia sociálneho prihlásenia

Nastavenia členstva

Ak chcete dať svojim návštevníkom možnosť prihlásiť sa na svoje webové stránky, nastavenie členstva vám umožní nakonfigurovať fungovanie tohto aspektu vašich webových stránok. Niektoré z týchto funkcií, ktoré môžete využiť, zahŕňajú voliteľné sociálne prihlásenie, schopnosť povoliť polia formulára captcha a nástroje na obmedzenie pokusu o prihlásenie, ktoré môžu pomôcť zaistiť bezpečnosť vášho webu..

Povolenie doplnkov

Nakoniec, keď nastavujete Youzer vo vašom paneli WordPress, máte možnosť povoliť malý výber prémiových doplnkov. Tieto voliteľné nástroje môžu pridať na vaše webové stránky ešte viac funkcií, vrátane nástrojov na zdieľanie v sociálnych sieťach, schopnosť vytvárať neobmedzené typy vlastných členov a ponúkať ďalším reakciám na aktivitu BuddyPress pre vašich používateľov. Rýchle odkazy na dokumentáciu doplnkov nájdete aj na ovládacom paneli Youzer.

Podrobnosti o cenách doplnku Youzer

Ako už bolo spomenuté, Youzer je prémiový doplnok WordPress, ktorý je možné zakúpiť na trhu CodeCanyon. Aktuálna cena Youzeru je 49 dolárov. To zahŕňa celoživotný prístup k aktualizáciám doplnkov a šesťmesačnú podporu od tvorcov doplnkov. Toto obdobie podpory môžete predĺžiť na 12 mesiacov za cenu 16,50 EUR.

Vzhľadom na veľké množstvo užitočných funkcií v doplnku Youzer je to spravodlivá cena, ktorú treba zaplatiť.

Záver preskúmania služby Youzer

Widgety profilu Youzer

Aj keď existuje veľa skvelých doplnkov pre BuddyPress a bbPress, nie je ich veľa, ak vôbec nejaké, ktoré sú výkonnejšie a vybavené funkciami ako Youzer.

Ak chcete rýchlo pridať veľký výber vysokokvalitných šablón na webovú stránku komunity BuddyPress, potom je ťažké poraziť Youzera. Jednoducho nahrajte súbor doplnku na svoju webovú stránku WordPress a potom si vyberte a vyberte, ktoré funkcie povolíte, a až potom nakonfigurujte, ako budú na vašom webe fungovať..

Ak chcete s webom WordPress vytvoriť webovú stránku zameranú na komunitu, je nevyhnutný doplnok ako Youzer.

Získajte Youzer pre WordPress Zobraziť všetky ukážky a funkcie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me